niedziela, 22 września 2013

Rozdział 63.

- Super, chodźmy po drinka – Zayn rzuca uśmiech i idzie w stronę kuchni. Podążam tuż za nim, podnosząc się na duchu, bym mogła jakoś przetrwać tę imprezę. Chciałam się poddać, wyzwać Harry'ego, powiedzieć mu, żeby więcej się do mnie nie odzywał, uderzyć go w twarz i wyrwać Molly te jej różowe włosy z głowy. Tak czy inaczej, pewnie uważałby to za zabawne, więc postanawiam po prostu przełknąć kwaśną wiśniówkę, którą dostaję od Zayna, a potem proszę go o dolewkę. Harry zepsuł mi zbyt wiele wieczorów i nie chcę by się to powtórzyło.
- Woah, zwolnij dziewczyno. Już wypiłaś dwa! – śmieje się Zayn, kiedy po kilku minutach biorę się za następnego.
- Smakuje naprawdę świetnie – chichoczę, a potem zlizuję posmak alkoholu z ust.
- To chociaż przystopuj tym razem, co? – uśmiecha się, na co przytakuję.
- Myślę, że zbiera się na kolejną rundę ‘Prawdy czy Wyzwania’ – oznajmia. Co jest z ludźmi, którzy mają ochotę pogrywać w tę beznadziejną gierkę? Myślałam, że zaprzestali , kiedy byli w liceum. Ból w klatce piersiowej powraca, gdy moje myśli wędrują wokół rzeczy, do których Harry z Molly mogli być wyzwani.
- Co ominęłam w poprzedniej rundzie? – pytam go, wydobywając z siebie najlepszy, czarujący uśmiech, na jaki mnie tylko stać. Pewnie wyglądam jak idiotka, ale odwzajemnia go, więc wydaje się to działać.
- Tylko kilku, klejących się do siebie ludzi, jak zwykle zresztą – śmieje się. Gula w gardle rośnie, lecz przełykam ją drinkiem. Udaję fałszywy śmiech, a kiedy idziemy w stronę zbiorowiska, upijam łyk z kubka. Zayn zajmuje miejsce na podłodze, naprzeciwko Harry’ego i Molly siedzących na kanapie. Przysiadam się do niego bliżej, niż normalnie, ale właśnie o to chodzi. Oczy Harry’ego coraz bardziej się rozszerzają, jednak nie zwracam na niego uwagi. Molly wciąż jest usadowiona na jego kolanach jak dziwka, którą zresztą jest, natomiast Steph rzuca mi współczujący uśmiech i obserwuje Harry’ego. Kiedy wódka zaczyna na mnie oddziaływać, rozpoczyna się kolej Nialla.
- Niall, prawda czy wyzwanie? – pyta Steph, na co się uśmiecha.
- Prawda – odpowiada, a ona wywraca oczami.
- Ciota – odzywa się. Jej dobór słów nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. – Czy to prawda, że naszczałeś do szafy Tristana w zeszły weekend? – wszyscy się śmieją, oprócz mnie. Nie mam bladego pojęcia, o czym gadają.
- Nie! Już wam powiedziałem, że to nie byłem ja! – jęczy, a chichot nadal rozbrzmiewa się po pomieszczeniu. Zayn mruga w moją stronę, wciąż się śmiejąc. Jezu, jest przystojny. Naprawdę przystojny.
- Tessa, grasz? – pyta Steph, na co kiwam głową. Podnoszę wzrok na Harry’ego, a ten się na mnie gapi. Uśmiecham się i z powrotem spoglądam na Zayna. Grymas na jego twarzy lekko rozluźnia ból w mojej klatce piersiowej. Powinnien czuć się równie okropnie, co ja.
- Okej, prawda czy wyzwanie? – oczywiście, że pyta mnie Molly.
- Wyzwanie – odważnie odpowiadam. Bóg wie, co każe mi zrobić.
- Wyzywam cię, byś pocałowała Zayna – mówi, a wokół malują się zdziwienia i słychać chichoty.
- Wiemy już, jaki jest jej stosunek do całowania ludzi, wybierz coś innego – odzywa się Harry, mówiąc przez zęby.
- Właściwie to nie mam nic przeciwko – chce grać, to będzie mieć zabawę.
- Nie sądzę.. – zaczyna mówić.
- Zamknij się, Harry – rzuca Steph, po czym uśmiecha się do mnie porozumiewawczo.
Nie mogę uwierzyć, że zgodziłam się pocałować Zayna, nawet jeśli jest jednym z najbardziej atrakcyjnych ludzi, jakich kiedykolwiek widziałam. Tak naprawdę pocałowałam tylko Noah i Harry’ego, Johnny z podstawówki się nie liczy.
- Jesteś pewna? – pyta Zayn. Próbuje udawać zatroskanego, jednak potrafię zauważyć u niego ekscytację.
- Tak, jestem – odpowiadam i biorę kolejny łyk alkoholu, zanim odkładam kubek obok siebie. Wszyscy się na nas gapią, gdy Zayn oblizuje wargi i nachyla się, żeby mnie pocałować. Usta ma zimne od drinka, a na jego języku potrafię wyczuć słodki smak wiśniówki. Są miękkie, póki mocno nie przylega nimi do moich, podczas gdy nasze języki sprawnie się poruszają. Czuję jak ciepło rozchodzi się po moim żołądku. Nie mówię o żarze jak powstaje, kiedy jestem z Harrym, ale i tak jest niesamowite. Jego ręka wędruje na moją talię, a następnie oboje podnosimy się na kolana.
- Okej.. Cholera, powiedziała ‘pocałować’, a nie ‘pieprzyć się przed wszystkimi’ – odzywa się Harry, a Molly każe się mu zamknąć. Wygląda na nieźle wkurzonego, ale to jego wina, po co się zaczynał? Po części wierzę, że zrzuci ją teraz ze swoich kolan, jednakże tego nie robi.
Odsuwam się od Zayna i wyczuwam rumieńce na swoich policzkach, gdy wszyscy się na nas gapią. Steph podnosi kciuki do góry, a ja opuszczam wzrok. Zayn wygląda na bardzo zadowolonego, natomiast ja odczuwam zażenowanie, a do tego jestem wstrząśnięta reakcją Harry’ego.
- Tessa, twoja kolej na wyzwanie Tristana – oznajmia Zayn. Tristan wybiera wyzwanie, więc daję mu najmniej kreatywne zadanie i karzę mu napić się shota.
- Zayn, prawda czy wyzwanie? – pyta Tristan, kiedy pije kieliszek alkoholu. Kończę resztki swojego drinka. Im więcej piję, tym lepiej pozbywam się wszelkich uczuć.
- Wyzwanie – odpowiada, a Steph szepcze coś Tristanowi do ucha.
- Wyzywam cię, byś wziął Tessę na górę, na dziesięć minut – mówi, a ja krztuszę się powietrzem.
- To jest dobre! – odzywa się Molly, chichocząc. Zayn patrzy się na mnie, jakby pytał czy nie mam nic przeciwko. Bez myślenia wstaję i biorę go za rękę. Wygląda na tak zdziwionego, jak wszyscy pozostali, jednak robi to samo, co ja i ściska moją dłoń.
- To nie należy do części gry. To jest.. uhm cóż, chujowe – mówi Harry.
- Jakie ma to znaczenie? Oboje nie mają pary, a wszystko to polega na dobrej zabawie, więc co cię to obchodzi? – pyta się go Molly.
- Ja.. nie przejmuję się tym. Po prostu myślę, że jest to głupie – odpowiada, a ja ponownie czuję ból w piersi. Oczywiście, że nie miał w planach powiedzenia swoim przyjaciołom, że jesteśmy.. byliśmy.. tym, czymkolwiek to było. Przez cały czas mnie wykorzystywał, jestem po prostu dla niego kolejną dziewczyną. Byłam głupia, zbyt głupia by jasno myśleć.
- Cóż, dobrze, że to nie twój interes, Harry – parskam i ciągnę za sobą Zayna.
- Ale jazda! O, kurde! – słyszę za sobą kilka głosów, które Harry wyklina, gdy odchodzimy. Znajdujemy pierwszy lepszy pokój po prawej, a po otwarciu drzwi, włączamy światło. Teraz kiedy jestem z dala od Harry’ego czuję się bardziej zdenerwowana będąc sam na sam z Zaynem. Nie ważne jak bardzo jestem na niego wściekła, nie chcę, żeby sprawy zaszły za daleko. Cóż, nie powiedziałabym, że nie chcę, tylko wiem, że nie powinnam. Nie jestem jedną z tych dziewczyn.
- Więc, co chcesz robić? – popiskuję.
Lekko chichocze, a następnie prowadzi mnie do łóżka. O mój Boże.
- Po prostu pogadajmy, co? – proponuje, na co kiwam głową i patrzę na podłogę.
- Nie, żebym nie chciał robić z tobą wielu innych rzeczy, ale po prostu jesteś upita i chcę byś była w pełni trzeźwa i świadoma tego, co się dzieje. Nie chcę cię wykorzystać – mówi, a ja zamieram. – Zdziwiona? – uśmiecha się szeroko, aż chichoczę.
- Lekko – przyznaję.
- Dlaczego? Nie jestem kretynem jak Harry – mówi, a ja znów odwracam wzrok. – Wiesz, przez chwilę myślałem, że jest coś między wami.
- Nie.. po prostu jesteśmy.. byliśmy przyjaciółmi, ale to już koniec – nie chcę się przyznać jak głupia byłam wierząc w kłamstwa Harry’ego.
- Więc wciąż się spotykasz ze swoim chłopakiem z liceum? – pyta. Cieszę się, że zmieniamy temat.
- Nie, zerwaliśmy.
- Oh, wielka szkoda. Był szczęściarzem – uśmiecha się. Jest taki uroczy. Uświadamiam sobie, że gapię się w jego karmelowe oczy. Jego rzęsy wydają się być gęstsze niż moje.
- Dzięki – moje policzki zalewa czerwień, a on uśmiecha się jeszcze bardziej.
- Może mógłbym cię czasem gdzieś zabrać? Na prawdziwą randkę? A nie do łóżka na imprezie – śmieje się nerwowo.
- Uhmm.. – nie wiem co powiedzieć.
- Co ty na to, żebym zapytał cię o to jutro, kiedy będziesz trzeźwa? – jest o wiele milszy, niż myślałam. Zwykle tak atrakcyjni faceci jak on są palantami, nie wspominając już o Harrym.
- Okej – zgadzam się, a on znowu chwyta mnie za rękę.
- Wróćmy na dół – proponuje, na co kiwam głową. Kiedy schodzimy po schodach, Harry i  Molly są ciągle na kanapie, lecz on pije drinka, a Molly zmieniła swoje położenie i trzyma na nim nogi. Oczy Harry’ego cisną ku naszym splecionym dłoniom. Od razu odszarpuję swoją rękę, ale potem z powrotem łapię Zayna. Harry zaciska swoją szczękę i spogląda w inną stronę.
- Jak było? – pyta Molly, mając na twarzy swój głupawy uśmieszek.
- Zabawnie – odpowiadam, a Zayn siedzi cicho. Później mu za to podziękuję.
- Kolej Molly – ogłasza Niall, kiedy siadamy na podłodze.
- Prawda czy wyzwanie? – pyta ją Harry.
- Wyzwanie, oczywiście – odpowiada.
Harry patrzy się prosto w moje oczy, po czym mówi.
- Wyzywam cię, byś mnie pocałowała.
Serce mi staje i to dosłownie. Po prostu przestaje bić. Jest gorszym dupkiem, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałam. Kiedy Molly siada na nim okrakiem, wyczuwam łopot w piersi. Cały gniew, który żywię do Harry’ego zostaje zastąpiony bólem, aż czuję gorące łzy, spływające po moich policzkach. Nie mogę na to dłużej patrzeć. Jestem na nogach i po sekundzie przepycham się przez tłum ludzi. Słyszę jak Zayn i Steph za mną wołają, a gdy biegnę, pokój wydaje się wirować. Za każdym razem, kiedy zamykam oczy widzę Harry’ego i Molly. W końcu docieram do drzwi, a świeże powietrze napełnia moje płuca i sprawia, że powracam do rzeczywistości. Jak mógł być, aż tak okrutny? Zbiegam ze schodów na chodnik, muszę się stąd wydostać. Gdybym go tylko nie poznała.. Gdybym dostała inną współlokatorkę.. Nawet żałuję, że przyjechałam do tego college'u.
- Tessa! – słyszę i się obracam, przekonana, że to jedynie moja wyobraźnia, aż w końcu dostrzegam Harry’ego, biegnącego za mną.


~ jeśli przeczytałeś/aś zostaw komentarz :)

95 komentarzy:

 1. Jak można przerwać w takim momencie? Mam nadzieję, że szybko pojawi się kolejny rozdział.

  OdpowiedzUsuń
 2. JEZU NIE NIE OMG TO JEST OMGOGMGMGOGMOG ICANT HARRY MAM JUŻ SIEKIERĘ BOŻE RJKEDNSK

  OdpowiedzUsuń
 3. Szybko dodawaj następny rozdział c::

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie tłumaczysz ... I <3 it

  OdpowiedzUsuń
 5. BOŻE KJFHASFAGHSFASHJF. ON ZA NIĄ POBIEGŁ. KURWA JAKI DUPEK. NIE NO JA TU OSZALEJĘ, CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA NASTĘPNY. KOOCHAM TO OPOWIADANIE!

  OdpowiedzUsuń
 6. MADAFAKA!!!! AAAAAAAAA!!!! Zaraz mnie jasny **** strzeli! :O Co za kurwa, z tej Molly! Ale nie ogarniam, czemu Harry był takim chujem?! ;O Własnej laski nie zaprosić na imprezę do WŁASNEGO DOMU?! No kurwa.. jestem głupia, czy głupia? ;o
  Czekam na nexta!! <3 Kocham cię!! ♥
  Dziękuję, że dodajesz tak szybko :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsza :D
  Nie mogę uwierzyć ze Tessa to zrobiła. Sama bym tak zrobiła na jej miejscu :D ale też z Harrego jest kutas :D czekam na kolejny rozdział. Kocham Cię za to ze to tłumaczysz <3

  OdpowiedzUsuń
 8. *-* oooo dzieje się *-* awww.

  OdpowiedzUsuń
 9. a było już tak pięknie.. mam nadzieje, że jakoś to naprawi. HAROLD! -.-

  OdpowiedzUsuń
 10. Zajebisty *-* OMG ! I znów się nie doczekam kolejnego :c czekam z niecierpliwością na next ;D

  OdpowiedzUsuń
 11. kiedy będzie kolejny? Nie moge sie doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 12. o nieee Harry znowu palant ale Tessa mu pokazała! bardzo dobrze już nie mogę doczekać się kolejnego rozdziału!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. BOŻE DAJ KOLEJNY BO UMRĘ

  OdpowiedzUsuń
 14. Omg, haha, co ja pisze wgl :o nie no super tłumaczycie i mimo, że jestem trochę do przodu to uwielbiam je czytać <3

  OdpowiedzUsuń
 15. Cudo po prostu brak słów <3
  vgvdmsvdaagsghghcvahjfgv KC

  OdpowiedzUsuń
 16. JEZU.
  JAKI.
  DUPEK.
  NIE.
  MAM.
  SŁÓW.
  IDĘ.
  GO.
  ZABIĆ.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jezu Kocham Cię. Tak szybko dodajesz! ♥ A co do rozdziału; Zayn jest taki kochany, całkiem inny niż Harry, który nawiasem mówiąc jest strasznym chamem. Miałam nadzieję że Tessa nie wymięknie i przetrwa to, ale jednak pękła. I znowu wracamy do punktu wyjścia, czyli Tessa znowu płacze przez Harrego. I znowu urwany w takim momencie :C Wykończy mnie to. Całuję ~@sosadsadsad

  OdpowiedzUsuń
 18. Lojojoj sie dzieje :)

  OdpowiedzUsuń
 19. w końcu coś się dzieję, czekam nn. <3 @stayxstrongx33

  OdpowiedzUsuń
 20. O cholera :o
  HARRY N.I.E Z.Y.J.E.S.Z!
  ASDFGHJKL ALE SIE POROBILO! AGH! W TAKIM MOMENCIEEE?! :c czekam na nexta ofc

  OdpowiedzUsuń
 21. vWIVBSVDBSVBHSDVKHBSVDHJBHJBH JBSVHB UUUUUUUUUUUUUU TO POJECHAŁEŚŚŚŚS HARRRRYYYY !!!! PRZYDAŁBY CI SIĘ NIEŻY OPIERDOOOOOLLLLLLL !!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 22. OMG!
  Nie moze byc
  Ale akcja
  Czekam na nastepny rozdzial :)

  @kasia763

  OdpowiedzUsuń
 23. Świetnie, uwielbiam to opowiadanie :D

  rozpieszczasz, nas ropieszczasz;* chyba się za bardzo przyzwyczaiłyśmy do tak częstych rozdziałów i będzie smutno w tygodniu ;(

  OdpowiedzUsuń
 24. Aż mnie serce zabolało jak przeczytałam jak Harry chciał aby Molly go pocałowała ... Zdrada boli a ona jeszcze musiała na to wszystko patrzeć tak mi jej szkoda biedna Tessa . A Harry to dupek zostawił ją po tym wszystkim co z nią wyprawiał nie zrozumiem nigdy tego . Jest mi smugtno troszkę i teraz mój mózg teraz pracuje na najwyższych obrotach jak Tessa zareaguje na Harrego który za nią wybiegł ... Dziękuje za tłumaczenie jest świetne :*

  OdpowiedzUsuń
 25. Jejkuu boskie !!
  I wgl ta gra i to wszystko. Kurde akcja się zaczyna <33

  OdpowiedzUsuń
 26. Dawaj szybko następny *.*

  OdpowiedzUsuń
 27. O. M. G!!!!
  Ja pitole! Co to się porobiło?! O.O
  strach się bać co będzie w kolejnym!! :D
  Cudownie tłumaczycie <3
  @1DMyDreaaam

  OdpowiedzUsuń
 28. To było takie ZAJEBISTE BSGEKWHWOALAP *-* Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA NEXT ♥♥♥
  @aw_my_niall

  OdpowiedzUsuń
 29. jeju wspaniale! czekam na nastepne! <3

  OdpowiedzUsuń
 30. jak to czytałam to normalnie miałam takie dziwne uczucie w brzuchu, strach, wkurzenie...sama nie wiem. nie wiem jak on mógł jej to zrobić. debil jeden!!!
  och, się zaczęło dziać -,- już wolałam jak byli tacy słodcy, a nie buuum wszystko się rozpadło...
  nie, nie, nie!!!
  muszą się pogodzić! muszą!!!
  ps. kocham cię najbardziej na świecie- sprawdzam tego bloga codziennie wierząc, że dodałaś coś nowego ;)
  mowiłam już jak cię kocham? ;D
  jejciu no zazdroszczę talentu i ogólnie... sama chciałabym znać na tyle dobrze angielski, abym sama mogła to sobie tłumaczyć, ale niestety tak nie jest... no ale w takim momencie pojawiają się tacy ludzie jak tyy <333
  życzę powodzenia i aby jak najwięcej ludzi doceniało twoją pracę i to jak wspaniałą osobą jesteś ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ojej, twój komentarz jest taki piękny, że aż muszę go skomentować. naprawdę doceniam wszystkie, ale twój sprawił, że dzisiejszy dzień jest dla mnie lepszy! dziękuję ci bardzo, kochana jesteś! :)

   Usuń
 31. w co oni grają, ja już sama nie wiem.
  wiesz co? chyba obydwoje są siebie warci.
  choć nie, Styles przegina.
  czekam na następny ;)

  OdpowiedzUsuń
 32. Odkryłam to tłumaczenie w ubiegłym tygodniu po tym, jak jakaś dziewczyna napisała DM do Nialla czy Tessa jest w ciąży xd Byłam chora, więc szybko uporałam się ze wszystkim. Zupełnie zakochałam się w Afterze. Wy tutaj odwalacie kawał dobrej roboty. Oby tak dalej! Czekam na kolejne rozdziały i całuję,
  Skwarek xx

  OdpowiedzUsuń
 33. boże kocham to czekam na nastpeny :*

  OdpowiedzUsuń
 34. Co? Jaki ... boże chuj. Nie wierzę kurwa... ja pierdole :o
  @oliifka

  OdpowiedzUsuń
 35. jesteś spełnieniem marzeń wszystkich ludzi czytających blogi - dodajesz rozdziały tak szybko jak chyba nikt inny w całym wszechświecie. o.o jesteś po prostu cudowna, wspaniała, zajebista i cię kocham ♥

  OdpowiedzUsuń
 36. Harry zachowal sie jak palant nie zapraszajac jej na imprezre a pozniej pozwolic ze molly siedzi mu na kolanach
  ale to ze kazal sie molly pocalowac to go rozumiem
  on tez ma jakies uczucia i on tez musial patrzec jak Zayn sie caluje z Tess a pozniej ida na gore i wedlug niego nie wiadomo co robia
  to sie odegral i kazal sie pocalowac
  wybiegl za nia bo pewnie zrozumial ze zle zrobil i ze zachowuje sie jak palant
  ciekawe jak sie bedzie tlumaczyl
  nie moge sie doczekac
  szybko tlumaczcie
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 37. Hsjsbjbsidbjibudbsjsbkssjwnuwjbuisbussb KOCHAM TO ! Jejku . To jest wspaniałe >>>>>>>>>>>>> Kocham Cię .
  Hazz to frajer, seksowny frajer . A Zayn to Taki słodki knujący coś koleś xox @Sexy_Animaal

  OdpowiedzUsuń
 38. Nie no!!!!!! W takim momencie?!!!! Ja spać nie będę mogła, błagam dajcie następny jak najszybciej bo wykituje.....

  OdpowiedzUsuń
 39. To opowiadanie jest świetne ! Na prawdę! A Wy/Ty jesteście genialne! Będę mówić do Was 'Ty' ,bo jakoś tak łatwiej . Więc nawet nie wiesz ile radości sprawiłaś mi tym, że ten rozdział został dzisiaj przetłumaczony ! Pomimo tego , że jestem informowana , to i tak muszę codziennie wchodzić i sprawdzać, czy może nie dodałaś rozdziału ! A gdy jest nowy rozdział to po prostu mam ochotę zacząć krzyczeć ! Bo ja już żyję tym opowiadaniem ! Na prawdę ! Nawet jak siedzę w szkole , to w zeszytach mam pełno 'H+T=♥' ! Na prawdę nie mogę się skupić na niczym , bo ciągle mam w głowie 'Czy oni w końcu będą razem ? ' lub 'Czy dzisiaj będzie nowy rozdział?' Ja już jestem psychiczna ! Mam poduszkę o imieniu 'Harry' i Bóg wie , co my tam robimy w nocy XD To znaczy ...Ja i Harry o tym wiemy ...Nikt więcej . OMG ! Widzisz ?! Mówiłam że jestem psychiczna ! A na dodatek zboczona XD I pomyśleć , że moją (nie do końca) zdrową psychikę zaburzyło opowiadanie , które jest AFJASNKAJ ! Na prawdę ! To wszystko dzięki dziewczynie , która jest bardzo kreatywna , bo napisała takie coś i oczywiście Wam , tłumaczką! Bo bez Was , nigdy bym nie zabrała się do tłumaczenia samodzielnie tego arcydzieła ! Może to dziwnie zabrzmi , ale ja na prawdę Was kocham ! Szukałam przez kilka dobrych miesięcy jakiegoś świetnego opowiadania . Natknęłam się na angielską wersję After'a i sobie pomyślałam ''Kolejne opowiadanie złym Harrym i wiecznej miłości '' Dwa dni potem przyjaciółka mi podała link do Waszego tłumaczenia ! Ono jest na prawdę boskie i nie wyobrażam sobie tego , że możecie skończyć je tłumaczyć ! Angie , (oczywiście dwie pozostałe dziewczyny też ! ) potraficie genialnie coś tłumaczyć! Poświęcacie czas dla nas i za to Was kocham! Ja od dawna bardzo kochałam Harry'ego , ale nie tak na niby . Ja na prawdę go kocham całym sercem (jak resztę 1D ) , ale jego tak ...inaczej ! Kocham go za wszystko i nawet za jego wszystkie błędy i rzeczy , których nie powinien robić . Przez to opowiadanie ja oszalałam i ryczę w nocy , bo wiem , że nigdy go nie spotkam . Nigdy . Czasami nie mogę się opanować i wtedy ...Ale to nie ważne ! To miał być komentarz , a nie mój życiorys .
  Ja po prostu... Chcę Wam jeszcze raz podziękować z całego serca ! Na prawdę , to co robicie , to kawał roboty ! Dziękuję .
  OMG ! Najdłuższy mój komentarz w życiu !
  PS: Czekam na Twoje pranormal activity , Angie ! Tak, to ja :D Do zobaczenia w nocy .
  Pozdrawiam We_Run_Things_

  OdpowiedzUsuń
 40. O moj boze :oo Harry ty dupku, jak mogles?!
  @MeowWikk

  OdpowiedzUsuń
 41. Serio.? W takim momecie przerwac..?? Boze ten rozdzial byl hsussusiqbs...!! Jednym slowem cudowny.. Czemu Harry jest takim palantem..? Boze juz czekam na nastepny ..

  OdpowiedzUsuń
 42. Co dalej co dalej co dalej???:-D boskie tłumaczenie:-)

  OdpowiedzUsuń
 43. Omg
  Chce dalej!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 44. nie no ale serio skończyć na takim momencie? to jest niedorzeczne! omg już nie mogę doczekać się kolejnego rozdziału! xx @PollKlaudia

  OdpowiedzUsuń
 45. Co z nim niech się ogarnie chłopak bo mu krzywdę zrobię :D

  OdpowiedzUsuń
 46. to jest chyba najlepszy rozdzial <3 chociaż wszystkie są takie awww cudny :** błagam dodaj następny jak najszybciej <33333 KOCHAM TO I WAS :**

  OdpowiedzUsuń
 47. Huhuhuhuhu.... tłumaczenie mega ! Próbowałam czytać to po ang ale nie za bardzo mi to wychodziło, więc jestem uzależniona od tego bloga ! Jeszcze ostatnio dodawałyście tak szybko rozdziały *-* Jestem Wam bardzo wdzięczna ! Jesteście najlepsze :D
  czekam z niecierpliwością na następny :D przesyłam buziaki ;*

  OdpowiedzUsuń
 48. Jezuuuuuuu, nienawidzę tego jak coś jest przerywane w takich momentach, ale boże, kocham to! :D

  OdpowiedzUsuń
 49. BOZE AISUYSJSJA JA CHCE WIECEJ JVJZHHSJ

  OdpowiedzUsuń
 50. o nie...znowu... czy wspominał wam ktoś o okrutnych zakończeniach... Błagam ja chcę kolejny... Proszę?? xD

  OdpowiedzUsuń
 51. co za kurwa jebany chuj z Harrego !
  Ja pierolę !
  Sory, że tak klnę ale no nie mogę !

  OdpowiedzUsuń
 52. Aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
  Świetny rozdział!!!
  O boże jak ty szybko piszesz te rozdziały!!!
  KC!!! ♥

  OdpowiedzUsuń
 53. ushdgufihdsfgidhfui Styles Ty dupku pieprzony! Tessa trzymam Twóją stronę co nie

  OdpowiedzUsuń
 54. Omg <3
  Idę do Harrego z siekierą XD
  Nie mogę ,To jest hbdiusbvuyvcd zajebiste <3
  KC <3
  czekam na następny *_*

  OdpowiedzUsuń
 55. w takich chwilach mam ochotę kogoś zabić. Jaaaak można zakończyć rozdział w takim momęcie!?????????!!!!!!!! no kuuurwa jak!!!!!?

  OdpowiedzUsuń
 56. Teraz to dopiero będzie jazda xD Szykujcie się na zdziwko xD LOLZ
  Przeczytałam 10 rozdziałów na przód, bo bylam bardzo ciekawa co się będzie działo xD #CierpliwaJa

  KOCHAM TO OPOWIADANIE !! <3
  TruskawkaaxD

  OdpowiedzUsuń
 57. och w takim momencie :D mam nadzieje że nie trza będzie długo na nie go czekać prosze :***

  OdpowiedzUsuń
 58. Kocham<3 twoje tłumaczenie! Czekam z niecierpliwością nn już nie moge się go doczekać :* ciekawość mnie zżera fodawaj szybko YOLO

  OdpowiedzUsuń
 59. jgfhgbhkdbkjsncjknfkj
  Wspaniaaałee ! <33
  Czekam na nexta !

  OdpowiedzUsuń
 60. Przy końcu mało co się nie popłakałam...
  Boję się co będzie w następnym ;-;
  @HiMyHarry

  OdpowiedzUsuń
 61. Boziu co to miało być ?
  Hazza co on odwalił wgl :d
  Ale bogu dzięki ze za nią biegnie <3
  Kiedy nn : )
  Boziuu , kocham cię ♥
  cudo cudo cudo cudo <3

  Molly :/

  OdpowiedzUsuń
 62. NIE, NIE NIE! CZŁOWIEKU CHCESZ ZEBYM SIE ZABIŁA? MUSI BYC NN ROZDZIAŁ TU I TERAZ ! Kocham was xx

  OdpowiedzUsuń
 63. aaa.. nie wytrzymam do następnego rozdziału... genialnie

  OdpowiedzUsuń
 64. boze to opowiadanie jest swietne , myslalam ze nastepny dark a tu zaskoczenie bo juz tak duzo rozdzialo a tu dalej nic nie wiadomo jak to bedzie , przeczytalam to w w jeden dzien , jt mam sprawdzian z geografii a ja zamiast sie uczyc to siedze i czytam TOOO , jak jt dostane pale to wszystko wina harrego <3

  OdpowiedzUsuń
 65. oh kurwa, dawaj nastepny :( z @larrehis zmienilam na @larriczo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ok, zmieniłam nick w powiadomieniach.

   Usuń
 66. świetny rozdział... ahh chcę już kolejny! :)

  OdpowiedzUsuń
 67. Zachowanie Harrego mnie wkurzyło. Jak on mógł coś takiego zrobić Tess. Harry ty dupku. Ale zdziwiło mnie to, że za nią pobiegł. Ciekawi co będzie siedziało w następny rozdziale. To opowiadanie jest bardzo wciągające. Tłumaczycie wspaniale. Jesteście wspaniałe. Czekam na kolejny rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 68. Kocham to po prostu

  OdpowiedzUsuń
 69. W takim momencie ??? Tłumaczenie świetne jak zawsze czekam na nn który mam nadzieje pojawi się jak najszybciej <3

  OdpowiedzUsuń
 70. Dosłownie pochłonęłam wszystkie 63 rozdziały w 2 dni, to jest mega przerażające haha, ale trzeba przyznać, że After uzależnia! Na początku troche się bałam, że będzie przypominał Dark'a i wogóle, a teraz? Zaryzykuję stwierdzeniem, że jest dużo lepszy! :D Zakochałam się w tym Harrym, nawet się cieszę, ze robi te całe złe rzeczy jak w tym rozdziale. Nie zrozumcie mnie źle hahah, ale to sprawia, że opowiadanie jest ciekawsze, niż gdyby mieli sie ciągle miziać. + Fajnie, że Zayn jest taki jaki jest, w sensie miły i taki słodkii :D Tak strsznie sie cieszę, że wpadłam na Aftera *.* Nie wiem, czy to czytasz ...? (no właśnie, jak masz na imię? ;>), ale dzięki za tłumaczenie! ;) Współczuje z powodu ciągłych pytań o kolejny rozdział ;p
  Ahaa, zapomniałabym. Jak pierwszy raz weszłam na tego bloga, to od razu rzuciła mi się w oczy świetna .. grafika? Nie wiem jak to się tam fachowo nazywa xd Naprawdę mi sie podoba!
  To chyba tyle, co chciałam napisać, do następnego :D :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście, że to czytam! cudowny jest ten komentarz, aż nie mogę przestać się uśmiechać :) mam na imię Angelika, ale możesz mówić na mnie Angie. dziękuję za tak miłe słowa xx

   Usuń
 71. Już go lubiłam, a to taki dupek.. :c

  OdpowiedzUsuń
 72. czekam na kolejny rozdział . ♥

  OdpowiedzUsuń
 73. Przeczytałam .
  Czkam nnn ? :)
  Harry ,<3

  OdpowiedzUsuń
 74. Proszeeeeeeee dodaj następny !! xx

  OdpowiedzUsuń
 75. Jezu... Ale piękne <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja trochę nie ogarniam twojego pojęcia czegoś ''pięknego''

   Usuń
 76. raz wkurzający, a raz taki kochany <3
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 77. Jestem tak cholernie wkurzona na Harry'ego, że aż chciałabym, by Tessa była z Zaynem. Wiem, to tylko taka gierka między nimi, " kto wzbudzi w drugiej osobie więcej zazdrości"... Zayn nie jest tego świadomy. Tessy mi okropnie żal. A Harry.. to kutas! Uhhh... jak on może, jak on śmie?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POLAĆ JEJ JESZCZE RAZ!

   Usuń
 78. jaki zwrot akcji :D
  fajne, fajne,
  spadam czytać nexta ;)

  OdpowiedzUsuń
 79. O ja pierdziele co tu się dzieje!! :D ja nie nadążam normalnie już, Harry jest humorzasty, naprawde.. Kocham to tłumaczenie.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 80. HARRY TO IDIOTA! :( WSPÓŁCZUJĘ TESS. A rozdział super :)

  OdpowiedzUsuń
 81. Ale to dziecinne. Wsółczuje Tess, ale ona to zaczęła.

  A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie niekoniecznie ona... :D
   Najpierw zostawia Tess i idzie sb z Molly, w sumie żegnając się tak jakby była nikim, a potem kiedy ona przychodzi na imprezę on siedzi sobie z M. na kolanach.
   Wspomnę, iż Tessa została wyzwana do pocałowania, a on sam chciał, zażądał :D
   Dupek xD
   Kilkurozdziałowy, ale dupek :D

   Usuń
 82. kurwa, wkurwia mnie
  Harry
  jebany dupek

  OdpowiedzUsuń
 83. To jest takie porąbane... Już nie wiem, czy Tess jest większą suką, czy Harry kutasem... Zayn jest spoko, niech się Zaynem przepieprzy, będzie fajnie, będzie czerwona czcionka... Ciekawe, co teraz Hazza wykombinuje? Chciałabym, żeby Tessa walła mu, ale tak porządnie z liścia w tą boską mordę... O.O Fanfiction źle na mnie działają ;---;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na mnie również źle działają xd

   Usuń