poniedziałek, 2 grudnia 2013

Rozdział 101.

- Jestem za! Dalej, Harry, powiedz jej – uśmiecha się Jace i upija łyk piwa.
- Ja… Powiem ci na zewnątrz – mówi Harry, a jego głos jest smutny i niski. Wszystko dzieje się za szybko, zbyt intensywnie, bym zrozumiała to spojrzenie jego oczu. Nie wiem co się dzieje, ale wiem, że nie chcę nigdzie z nim iść.
- Nie, powiesz mi tutaj. Przed nimi wszystkimi, żebyś nie mógł skłamać – wyrzucam z siebie. Moje serce i tak boli, i wiem, że nie jestem gotowa na nic, co chłopak ma zamiar mi powiedzieć.
- Przepraszam… - mamrocze Harry i wyciąga dłonie przed siebie. - Tessa, musisz pamiętać, że to było na długo przed tym, jak cię poznałem – mówi, a jego oczy błagają o litość.
- Powiedz mi – mówię, niemalże nie otwierając ust. Nie ufam swojemu głosowi.
- Ta noc… Ta druga noc… Druga impreza, na której byłaś, ta, na której graliśmy w prawdę i wyzwanie… Niall zapytał, czy jesteś dziewicą… - jąka się chłopak i zamyka oczy, jakby próbował zebrać myśli.
O nie. Jeśli jest jakakolwiek szansa, by moje serce bolało mocniej, tak właśnie się czuję. To się nie dzieje naprawdę. To nie może się dziać. Nie teraz. Nie mnie.
- Dawaj dalej! – mówi Jace. Harry posyła mu mordercze spojrzenie i wiem, że gdyby Harry nie był w trakcie jednostronnego niszczenia naszego związku, zabiłby go na miejscu.
- Powiedziałaś, że jesteś… I to dało komuś pomysł…
- Komu konkretnie podsunęło ten pomysł? – wtrąca się Molly.
- Mi, podsunęło mi ten pomysł… - mówi Harry. Jego oczy ani na chwilę nie przestają wpatrywać się w moje. Odpowiada na jej pytanie tylko ze względu na mnie.
- To… Mogło być zabawnie, żeby… Zrobić zakład… - Harry zwiesza głowę, a mi łzy płyną ciurkiem z oczu.
- Nie – krztuszę się łzami i cofam o krok. Mam złamane serce i jestem zupełnie zniszczona. Wszystkie wspomnienia pojawiają się nagle w mojej głowie i układają w jedną całość. Trzymaj się od niego z daleka. Bądź ostrożna. Czasem myślisz, że kogoś znasz, ale tak nie jest. Tessa, muszę ci coś powiedzieć. Wszystkie te małe wzmianki, czynione przez Molly, Jace’a i nawet Harry’ego, odtwarzają się w mojej głowie w kółko i jeszcze raz od nowa. Zawsze coś czaiło się w mojej podświadomości, uczucie, że czegoś nie dostrzegam.
Czuję, jakby z tego małego pomieszczenia wypompowano całe powietrze, niemalże dyszę, z trudem łapiąc oddech, usiłując odnaleźć się w rzeczywistości, w której to wszystko się dzieje. Było tak wiele wskazówek, a ja byłam zbyt zaślepiona przez Harry’ego, żeby je zauważyć. Dlaczego pociągnął to tak daleko? Aż do tego, bym z nim zamieszkała?
- Wiedziałaś? – odwracam się do Steph. Nie mogę znieść patrzenia na Harry’ego ani chwilę dłużej.
- Ja… Miałam ci to powiedzieć, tak wiele razy, Tess… - odpowiada, a jej oczy napełniają się łzami winy.
- Nie uwierzyłem, kiedy twierdził, że wygrał, nawet jak przyniósł prezerwatywę – wcina się Jace, widocznie ciesząc się ze sceny mającej miejsce na jego oczach.
- Prawda! Ja też nie, ale te prześcieradła… Mam na myśli – jak możesz zaprzeczyć krwi na prześcieradle – śmieje się Molly.
Prześcieradła. To dlatego były wciąż w jego samochodzie. Wiem, że powinnam coś powiedzieć, cokolwiek, ale nie umiem odnaleźć w sobie głosu. Wszystko wokół mnie dalej żyje, ludzie jedzą i piją, nie zauważają naiwnej dziewczyny kilka metrów od nich, której serce zostało roztrzaskane na drobne na oczach tłumu. Jak to możliwe, że czas wciąż płynie, gdy stoję tam, patrząc na Tristana, zwieszającego głowę, płaczącą Steph, a przede wszystkim Harry’ego, wpatrującego się we mnie.
- Tessa, tak bardzo przepraszam – Harry robi krok w moją stronę, a ja nie mogę nawet drgnąć.
- Wiesz co, to w sumie taki rodzaj dramatu, który wszyscy powinni doceniać! Mam na myśli – pamiętasz ostatni raz, jak byliśmy tutaj, a Steph zrobiła Tessie tą idiotyczną przemianę, a Harry i Zayn sprzeczali się, kto ma ją zabrać do jej pokoju? – śmieje się Molly i ciągnie. – Potem Harry pojawił się w twoim pokoju, nie? Z tą wódką! Myślałaś, że był pijany! Pamiętasz, jak dzwoniłam do niego, gdy był u ciebie? Tak naprawdę miał wygrać zakład tej nocy. Był strasznie pewny siebie, ale Zayn wciąż powtarzał, że nie ulegniesz tak łatwo. Myślę, że Zayn miał rację, ale i tak dałaś się przelecieć szybciej, niż sądziłam. Dobrze, że nie założyłam się o żadną kasę! – głos Molly i oczy Harry’ego to jedyne rzeczy, jakie istnieją dla mnie w tym barze.
Nigdy tak się nie czułam, to gorsze, niż mogłabym sobie kiedykolwiek wyobrażać. Harry grał ze mną cały ten czas, to była dla niego tylko zabawa. Wszystkie przytulenia, pocałunki, uśmiechy, wyznania miłości, seks, plany… Kurwa, to boli. Miał zaplanowany każdy ruch, każdą noc, każdy najdrobnieszy detal, a wszyscy oprócz mnie o tym wiedzieli, nawet Steph.
- Ale musisz wiedzieć, że to było warte każdego grosza! Nawet mimo to, że Zayn próbował się kilka razy wycofać. Z całą kasą Jace’a, Louisa i Zayna, mam nadzieję, że przynajmniej postawił ci obiad – śmieje się Molly.
- Żałuję tylko, że ominąłem to niesławne ogłoszenie: ‘kocham cię’ przy wszystkich. Słyszałem, że to było mocne! – dodaje Jace.
- Zamknijcie się do kurwy nędzy! – Tristan zaskakuje wszystkich, wrzeszcząc. Gdybym nie była taka odrętwiała, mnie też by zaskoczył. – Odpieprzcie się, ona ma już dość!
- Skarbie, proszę, powiedz coś – Harry zbliża się jeszcze o krok. Mój mózg w końcu odnajduje połączenie z ustami.
- Nawet nie próbuj mnie tak kurwa nazywać! Jak mogłeś mi to zrobić! Ty… Ty… Nie mogę…  - w głowie kłębi mi się tyle rzeczy, które chciałabym powiedzieć, ale one po prostu nie opuszczają moich ust. – I nie zamierzam, bo tego właśnie chcesz! – brzmię pewniej, niż czuję się w środku. Wewnątrz płonę, a moje serce leży na podłodze, pod ciężkim butem Harry’ego.
- Wiem, że spieprzyłem…  - zaczyna Harry.
- Spieprzyłeś?! Spieprzyłeś?! – krzyczę. – Dlaczego, powiedz mi tylko dlaczego? Dlaczego ja?!
- Bo tu byłaś – odpowiada szczerze. – I to było wyzwanie, nie znałem cię, Tessa. Nie wiedziałem, że się w tobie zakocham – mówi Harry, ale na mnie wywiera to dokładnie odwrotny efekt, niż zazwyczaj. W gardle czuję napływającą żółć.
- Jesteś chory! Jesteś cholernie chory! – wrzeszczę i idę w stronę drzwi. To dla mnie za dużo. Ręka Harry’ego owija się wokół mojego ramienia, ale wyrywam się i policzkuję go. Mocno. Ból na jego twarzy daje mi najbardziej bolesną satysfakcję.
- Zniszczyłeś wszystko! Zabrałeś mi coś, co nie było twoje, Harry. To było przeznaczone dla kogoś, kto naprawdę mnie kochał, kochał mnie szczerze. To było jego, kimkolwiek jest, a ty to zabrałeś, i to dla czego? Dla pieniędzy! Zniszczyłam relację ze swoją matką dla ciebie, porzuciłam wszystko! Miałam kogoś, kto mnie kochał, kogoś, kto nigdy nie zraniłby mnie w sposób, w jaki ty to zrobiłeś. Jesteś obrzydliwy – spluwam.
- Kocham cię, Tessa, kocham cię bardziej niż cokolwiek innego! Miałem ci powiedzieć, próbowałem ich powstrzymać. Nie chciałem, żebyś kiedykolwiek to odkryła. To dlatego byłem całą noc poza domem – bo zgodzili się wtedy milczeć. Miałem ci powiedzieć wkrótce, jak będziemy mieszkać razem, bo wtedy nie miałoby to znaczenia – jąka się Harry.
- Czy ty… Ty… O mój Boże, Harry! Co do cholery jest z tobą nie tak? Myślisz, że chodzenie po ludziach i nakłanianie ich, żeby nic mi nie mówili, jest w porządku? Myślałeś, że jeśli zamieszkamy razem, ja to zignoruję? To dlatego byłeś taki zdeterminowany, żeby moje nazwisko było na umowie! O Boże. Jesteś pojebany! – nie mam kontroli nad słowami, wypływającymi z moich ust.
- To dlatego sam pojechałeś zabrać moje rzeczy z akademika – bo bałeś się, że Steph mi powie! – Każdy, nawet najmniejszy detal  od poznania Harry’ego, prowadził do tego. To było takie oczywiste. Wszyscy w barze gapią się na mnie, a ja czuję się taka malutka. Złamana i słaba.
- Co zrobiłeś z pieniędzmi, Harry? – pytam. Rozglądam się, a wszyscy nas obserwują. Wiem, że nadal nas słyszą.
- Ja… - zaczyna.
- Mów – nalegam.
- Twoje auto… Lakier… Przedpłata za mieszkanie… Myślałem, że jeśli… Miałem  zamiar powiedzieć ci to tak często, od chwili, gdy wiedziałem, że to nie był tylko zakład. Kocham cię, kochałem cię cały ten czas, przysięgam – mówi Harry.
- Zatrzymałeś prezerwatywę, żebym im pokazać! Pokazałeś im prześcieradła, cholerne, zakrwawione prześcieradła! O mój Boże, jestem taką idiotką! Kiedy ja przeżywałam każdą chwilę, każdy szczegół najlepszej nocy w moim życiu, ty pokazywałeś swoim przyjaciołom te prześcieradła! – wplatam palce we włosy i szarpię.
- Wiem… Nie mam żadnej wymówki na to, co zrobiłem, ale musisz mi wybaczyć. Może nam się ułożyć – mówi chłopak, a ja wybucham śmiechem. Prawdziwym śmiechem, mimo tego, że równocześnie płaczę. Tracę zmysły. Ta scena nie jest jak z filmów – płaczę, wyrywam sobie włosy z głowy, niemalże nie jestem w stanie kontrolować swoich emocji i ułożyć pełnego zdania.
- Wybaczyć ci? – śmieję się. – Zrujnowałeś całe moje życie, wiesz o tym, prawda? Och, oczywiście, że wiesz. To był twój plan, przez cały ten czas. Pamiętasz, obiecywałeś mi że mnie zniszczysz. Więc gratulacje, Harry, udało ci się. Co powinnam ci dać, pieniądze? A może znaleźć dla ciebie inną dziewicę?
- Tessa, proszę. Wiesz, że cię kocham. Wiem, że wiesz. Chodźmy do domu. Proszę, i opowiem ci wszystko.
- Do domu? To nie jest mój dom. Nigdy nim nie było, oboje o tym wiemy – ponownie próbuję dostać się do drzwi, jestem już tak blisko.
- Co mogę zrobić? Zrobię cokolwiek! – błaga Harry. Ze spojrzeniem wciąż utkwionym w moich oczach, schyla się. Przez chwilę jestem skołowana, zanim zdaję sobie sprawę, że chłopak klęka przede mną.
- Nic. Nic nie możesz zrobić – mówię i mam dokładnie to na myśli. Gdybym wiedziała, co powiedzieć, żeby zranić go tak bardzo, jak on zranił mnie – powiedziałabym to, i powtarzałabym tysiące razy, żeby wiedział, jak to jest być kompletnie zaskoczonym i rozdartym w zaledwie kilka minut.
Idę do drzwi, wykorzystując to, że Harry wciąż klęczy przede mną. Gdy tylko docieram do wyjścia, wpadam na kogoś. Gdy spoglądam w górę, widzę Zayna, wciąż leczącego się z obrażeń, które zafundował mu Harry.
- Co się stało? – pyta i łapie mnie za łokieć. Jego oczy podążają za mnie, do Harry’ego, i widzę, jak zaczyna wszystko rozumieć.
- Przepraszam – mówi, ale ignoruję go. Harry zmierza do drzwi, a ja muszę wyrwać się z tego baru, a także od niego. Mroźne podmuch zawiewa mi włosy na twarz, gdy tylko wychodzę za próg. Witam to uczucie, mając nadzieję, że schłodzi ogień płonący we mnie. Śnieg przykrył moje auto oraz ulice.
- Nie możesz prowadzić, Tessa – słyszę głos Zayna za sobą, ale nadal przedzieram się przez zaśnieżony parking.
- Zostaw mnie! Wiem, że brałeś w tym udział! Wszyscy braliście! – krzyczę i szukam kluczyków.
- Pozwól mi zawieźć cię do domu, nie jesteś w stanie jechać w tej śnieżycy – mówi. Już otwieram usta, by na niego nawrzeszczeć, ale Harry wychodzi z baru.
- Dobra – zgadzam się, a kliknięcie, oznaczające otwarte drzwi samochodu Zayna, powoduje, że wsiadam najszybciej, jak potrafię. Twarz Harry’ego wykrzywia się w złości i mam nadzieję, że dla własnego bezpieczeństwa, chłopak zdąży wsiąść do auta, nim Harry do nas dotrze.  W chwili, gdy Harry orientuje się, że odjeżdżam z Zaynem, biegnie w stronę auta. Zayn wyjeżdża z miejsca parkingowego i widzę, jak Harry ponownie upada na kolana, po raz drugi tej nocy.
- Jestem… - Zayn zaczyna i podkręca ogrzewanie na pełną moc.
- Nie odzywaj się do mnie – rzucam.
- Przepraszam, Tessa. Nie miałem pojęcia, że to się wymknie spod kontroli – mówi.
- Powiedz mi. Opowiedz mi wszystko. Każdy, najmniejszy detal – obracam się do niego.
- Dobrze – zgadza się i wjeżdża na autostradę.


~ jeśli przeczytałeś/aś zostaw komentarz :)

279 komentarzy:

 1. o jezu fshdvuisdnv cudowne <3

  OdpowiedzUsuń
 2. O jezu ;o nie spodziewałam się tego, biedna tessa ;c
  Ale rozdział zajebisty jak zawsze <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajebiste Ps Iga jesli to czytasz to cie pozdrawian. .Natka

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooooooo kocham to i czekm na nexta tylko szkoda mi Harego :C

  OdpowiedzUsuń
 5. wow. Pierwszy raz jestem pierwsza!! Rozdział cudowny :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Oh co za dupek! I jeszcze to byl jego pomysl! Idiota

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsza!
  Lecę czytać <3
  @luv_myy_harreh

  OdpowiedzUsuń
 8. oo pierwsza ;D. kurdee ;// wredny Harry ;//

  OdpowiedzUsuń
 9. NIEEEEEE... jak on mógł !!!!!!! to jest CHORE... :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Swietne tlumaczenie. Na prawde masz talent :)

  OdpowiedzUsuń
 11. O maasakra ;oo
  Ale rozdział świetny, tyle emocji i wgl :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Cudo kocham cię ze wstawilas
  A

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeeeeej. pierwsza.
  BOOOOOOOŻE KOCHAM TO.!
  normalnie najlepsze opowiadanie EVER EVER EVER . ! <333333333333
  kochamkochamkocham

  OdpowiedzUsuń
 14. OMG ciekawe :* pierwsza / Viky

  OdpowiedzUsuń
 15. jej pierwsza nareszcie z zniecierpliwieniem czekałam na kolejny rozdział i ta dam jest. Dzisiaj after sprawdzałam ponad 20 razy nie mogąc się doczekać. Sama nie wiem co bym zrobiła w sytuacji Tessy ona go naprawdę kochała i nadal kocha, ale wydaje mi się, że Harry jednak nie kłamie mówiąc o tym że obdarowuje ją tym uczuciem co ona jego. OMG nie no moja wypowiedź pewnie nie ma sensu ale co tam jestem za bardzo podekscytowana rozdziałem, Był boski jdbcudbvxbvib.Czekam na następny :****

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie wierzę! Po prostu nie wierzę, że Harry jest takim idiotą! Przecież ten ich pierwszy seks był taki prawdziwy, a nie tak udawany. Myślałam, że już przed tym skończył z tym, a on i tak to ciągnął. Tak jest mi żal Tessy, przecież ona jest wspaniałą osobą. Nadal nie mogę uwierzyć. Już nie mogę się doczekać następnego rozdziału żeby Malik wyjaśnił jej wszystko :*
  Dzisiaj tak wszystkich kocham i Wam też to napiszę. Kocham Was za to, że tłumaczycie tego ff i dajecie przez to tyle emocji. Kocham i jeszcze raz kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 17. Pierwsza <3
  Cudowny rozdział,jak zawsze
  @alex_zalewska

  OdpowiedzUsuń
 18. Niesamowity !jeeeny kocham Cie :)) /@crazy_mofohe

  OdpowiedzUsuń
 19. Jeeest pierwsza:-) OMG kiedy następny!!! Nie zasnę, bo będę sprawdzała co dwie minuty czy jest następny rozdział. Kiedy kolejny!!!???

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja pierdole jaki debil !!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 21. Idę zabić harrego i hejtowac go na tt

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie mogę się powstrzymać od płaczu! Wszyscy o tym wiedzieli! Nie mogę w to uwierzyć O.o

  OdpowiedzUsuń
 23. Omg....ale sie porobiło...
  Co za emocje! Czekam na nastepny

  OdpowiedzUsuń
 24. o boże. Nie to nie moze byc prawda;____; on nie mogł jej tego zrobić!!!! Rycze... Powiedz mi ze oni beda razem! Proszę

  OdpowiedzUsuń
 25. To jest takie zajebiste. Kurwa jak czytam to mi tak serce bije :x Biedna Tessa, ale moim zdaniem ona i tak wybaczy Harremu. Sądze że on naprawdę ją kocha mimo że robi takie rzeczy :c

  OdpowiedzUsuń
 26. Przez cały ten rodział miałam otwartą buzię i nadal mam, nie spodziewałam się :o

  OdpowiedzUsuń
 27. Harry, TY ZŁAMASIE ;/

  OdpowiedzUsuń
 28. OMG ;o
  Czy tylko ja się rozpłakałam?
  Jezuu tyle emocji. Od początku wiedziałam, że coś będzie z tymi prześcieradłami xd javajxbsgxks niee moge sie doczekać kolejnego rozdziału!

  OdpowiedzUsuń
 29. OMMG !!!!!!!!!! nieeee ! dvygifowjidffuhewrjiogrhejighbrjigbrb

  OdpowiedzUsuń
 30. Jezu... Tego sie nie spodziewalam :o to straszne co oni jej zrobili nie wiem ci bym zronila na jej miejscu.. Masakra

  OdpowiedzUsuń
 31. O kurwa zajebiste jawas po prostu kocham

  OdpowiedzUsuń
 32. hej, pisałam niedawno na Twoim asku. uczucia teraz? - obrzydzenie do Harry'ego, Molly, Jace, Steph, Zayna i Louisa. Do nich, tak wielkie obrzydzenie odczuwam, a co najgorsza as you know, to obrzydzenie to Aftera, który nic nie zawinił. Tak samo jak nic nie zawiniła kreatywna autorka, którą podziwiam, a was kocham - Angie, Kinia i Cat.

  jak można takie coś zrobić? skoro kochał naprawdę, mógł zaprzestać! a on jeszcze pokazał dowody...
  dla kasy!
  nigdy bym tego nie przebaczyła, a jak tylko przeczytam, że Tess to zrobiła, to rzygnę.

  #tosąmojeemocjektóreterazodczuwam
  Wybaczcie wszyscy, Angie Ty w szczególności. ja nie ogarniam i wysiadam.

  OdpowiedzUsuń
 33. Czytam to drugi raz i ryczę ;( nie mogę się na niczym skupić, jestem rozdarta prawie jak Tessa. HARRY JAK MOGŁEŚ! Boże, jesteście cudowne, kocham was dziewczyny i nie mogę się doczekać kolejnego <3
  Much love xX

  OdpowiedzUsuń
 34. Rozdział jak zawsze zajebisty :) czekam na next

  OdpowiedzUsuń
 35. o kurde co tu się dzieje..?
  ale emocje.. ahhh

  OdpowiedzUsuń
 36. Wiedziałam że to się tak skończy od sytuacji z prześcieradłem w samochodzie...

  OdpowiedzUsuń
 37. o boże tego to ja sie niespodziewałam ale z harrego idiota jak on jej mógł to zrobić

  OdpowiedzUsuń
 38. O. Mój. Boże. Cuuuuudo *-*

  OdpowiedzUsuń
 39. ale suki z nich i w tej scenie tak naprawde suka molly okazala sie najszcersza co ztego ze robila to zeby zniszczyc tesse :((( szkoda mi w sumie hazzy bo on ja chyba naprawde kocha.... rozdzial zajebisty kocham was za tlumaczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Pozdro Dinectioners

  OdpowiedzUsuń
 41. Boże jak oni mogli ?! Wiedziałam że oni się o to założyli ! Mam nadzieję, że Harry w końcu się ogarnie i coś zrobi żeby Tessa do niego wróciła !

  Rozdział jak zawsze genialny i pełen emocji myślałam, że w niektórych momentach się poryczę jak mała dziewczynka :(
  Czekam nn ;*
  Xoxo @JustynaJanik3

  OdpowiedzUsuń
 42. Wow tego się nie spodziewałam
  Kurde ja na miejscu Tessy walneła bym tak porządnie Molly

  OdpowiedzUsuń
 43. Od samego poczatku do konca rozdzialu plakalam normalnie mam takie emocje, ledwo zyje :( tak strasznie mi szkoda tessy i harrego chyba tez bo on ja kocha :c

  OdpowiedzUsuń
 44. ja pierdole tyle się dzieje!!! niby Harry ją kocha, ale mógł jej powiedzieć wcześniej!!!! trochę mi go szkoda ale najbiedniejsza w tym wszystkim jest Tessa!!
  Dziękuje za rozdział! xx

  OdpowiedzUsuń
 45. Nie wiem czemu ale jak sie dowiedzialam ze Harry sie zalozyl o jej dziewictwo to sie poplakalam tak samo jak dwa razy upadl na kolana. Boze jakie emocje. Kocham was nie wiem co bym robila gdyby nie wy i to tlumaczenie. I jeszcze raz kocham was moje tlumaczki <3

  OdpowiedzUsuń
 46. Zayrrytdyfytdydthctdytdur

  OdpowiedzUsuń
 47. Jjsvgasbxnzblabzjdxbsmbxj, nawet nie.mam słów *.*

  OdpowiedzUsuń
 48. God..!! jak się mega wkurzyłam!! Jutro miałam pisać spr z chemii, ale Harry to taka ciota i w ogóle szkoda gadać, aghrrr.... spieprzył mi cały wieczór! Nie żeby było to tylko ff xD Jesteście świetne >3

  OdpowiedzUsuń
 49. JA PIERDOLE Wkurwił mnie Harry, Dobrze mu tak trzeba było myśleć na samym początku... Nie mogę się doczekać kolejnego ;D

  OdpowiedzUsuń
 50. aaAAAAAAAAAAAAA!!! EMOCJE WE MNIE BUZUJĄ!!! ADSJFNSDYIAFHBFUYSBFUYB!!! DZIĘKUJE ŻE TŁUMACZYSZ! :*

  OdpowiedzUsuń
 51. Szczerze popłakałam się, ale czytałam kolejne rozdziały i kilka z 3 części i to jednak daje mi nadzieje, że będzie między nimi ok. <3

  OdpowiedzUsuń
 52. Jezuuuu, ten rozdzial jest taki hshjavskele *.*
  Harry tępa dzido, dlaczegooo? :( nieee, nie wierze co się stało :'( popłakałam się na tym rozdziale :'(
  Czekam na następny :) ~jolka

  OdpowiedzUsuń
 53. boooże kurwa najlepsze tłumaczenie po prostu!
  nie wiem nawet co napisać.. po prostu nienawidzę tego co teraz czuję w środku a zarazem kocham. nie wiem kurwa nawet jakie mam teraz odczucia do Harrego no i reszty.. rozumiem że założył się dawno i tak dalej ale podobno ją kurwa kochał podczas pierwszego razu to po chuj pokazywał te dowody? ja nie wiem..
  mam nadzieję że teraz będzie tak cierpiał.. tak mi szkoda Tess, pomimo tego że mnie czasem wkurwiała to tak mi przykro. nie mogę sobie nawet wyobrazić co ja bym zrobiła w takiej sytuacji, po prostu chyba nie umiałabym wybaczyć. on zrobił z niej taka idiotkę.. myślałam że oni wszyscy już ją serio lubią. a i tak się śmiali. no oprocz Tristiana i Steph. a i Zayn też żałuje ;)
  jejkuu no mam nadzieję że nie wybaczy mu tak łatwo, ale znając już trochę to opowiadanie, wydaję mi się że tak łatwo nie będzie:D kocham to <3 i czekam cholernie niecierpliwie na next;)
  Shhnes

  OdpowiedzUsuń
 54. boże zgadłam ;c jak on mógł jej to zrobić wg jak oni wszyscy mogli ją oszukiwać, biedna Tess ;c
  Harry bd musiał teraz bardzo sie starać, żeby mu wybaczyła zapowiada sie bardzo ciekawie :)
  jak zwykle boski!! *O*
  pozdrawiam i całuje! czekam na kolejny! :) xoxo

  OdpowiedzUsuń
 55. Jezuuu rycze !:(

  OdpowiedzUsuń
 56. O mamo.. becze sobie :(

  OdpowiedzUsuń
 57. jezu jakie Dupki ;/

  OdpowiedzUsuń
 58. Ile emocji!!!!!!! Maj Gosz!! PS: Jesteście wspaniałe;-) Dziękuję*.*

  OdpowiedzUsuń
 59. nieeeee czemu oni zawsze mają pod górkę ? :C Harry zachował się jak chuj ale on ją naprawdę kocha.... :c

  OdpowiedzUsuń
 60. Super . Autorka tego opowiadania ma talent . Wy tez :)

  OdpowiedzUsuń
 61. omg, nienawidzę Harry'ego, jezu zawsze się wczuwam w książki i ff i wgl, że teraz ryczę.
  jezu biedna Tessa.. Noah miał rację, jej mama także miała..
  tak bardzo nienawidzę Harry'ego, jak on mógł.. jeszcze ta prezerwatywa i prześcieradło..
  mam nadzieję, że Tessa sobie poradzi..
  @Oliifka

  OdpowiedzUsuń
 62. Ja pierdole, ale debil ! ;c Mam nadzieję, że Ona też go kurwa tak zrani, że i On popamięta ja pierdole nie wiem co bym zrobiła jak bym była na jej miejscu, wkurwił mnie Harry i to jeszcze o kasę się założy nosz kurwa. Niech Ona też go tak upokorzy jak zrobił to On, mam nadzieję, że za szybko mu nie wybaczy..

  OdpowiedzUsuń
 63. po prostu szok!

  OdpowiedzUsuń
 64. Boże, wchodzę dzisiaj o 16 i nie ma to myślę jutro będzie ale coś mnie pokusiło żeby jeszcze teraz sprawdzić i JEST. Emocje <3 czekam na 102 :*

  OdpowiedzUsuń
 65. jestem cholernie ciekawa jak reszta to widzi! niby większość się z tego śmieje ale wydaję mi się że w głębi serca trochę im szkoda Tess.

  OdpowiedzUsuń
 66. Jak on mógł?! Gnojek jeden...jestem wściekła!!!

  OdpowiedzUsuń
 67. Dziewczyny, nie potrzebujecie pomocy z tlumaczeniem? Bo z nudow zaczelam sobie w notatniku tlumaczyc rozdzialy na przod ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, kochana, na razie nie potrzebujemy :)

   Usuń
 68. Idealne . Takie momenty uwielbiam <3

  OdpowiedzUsuń
 69. tak bardzo mi przykro... Ale szczerze to nie mam juz pojecia kiedy Harry udaje a kiedy jest szczery, nie zdziwie sie jesli Tessa mu nie zaufa juz... Dziekuje za tlumaczenie! Tak szybko dodajecie w porownaniu do ostatnich tygodni! To super! Tak sie ciesze i jestem zaskoczona codziennie x @xforxyoux

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym mu juz nie zaufala. Po tej calej akcji, nie mam pojecia jak autorka dalej poprowadzila ten ff. Dla mnie byłby to koniec. Zerwałabym kontakt z harrym, i próbowała popełnić samobójstwo. Matko, ciesze sie ze nie jestem a miejscu tessy! Wszystko to bylo. Jedno,wielkie kłamstwo!!!


   Przepraszam za błędy, ale pisze z komórki

   Usuń
 70. Kocham!! Prosze jak byscie magły jutro o 102! Bardzo!! Cudo. *.* <3

  OdpowiedzUsuń
 71. O Kur...ka wodna! Nie wierze po prostu nie wierze... Sukinkot! Ja was bardzo przepraszam za słownictwo ale bardzo wczulam sie w to opowiadanie. Na tyle ze zaraz dostanę zawalu jeśli sie nie uspokoje......!!'!!!!!!!! Jak?on? Mógł? Chryste......  Dziewczyny nie ma slow opisujacych jak bardzo wam dziękuje i jak wdzięczna jestem za to ze poswiecacie swoj drogocenny czas dla nas! Zwykłe dziękuje nie wystarczy!:***

  OdpowiedzUsuń
 72. Jaki debil z niego :( Biedna Tessa ;'(

  OdpowiedzUsuń
 73. na ogół bardzo łatwo się denerwuję , ale po przeczytaniu tego rozdziału rodzice nie mogli mnie uspokoić. Zdziwili się jak zaczęłam przeklinać pod nosem w ich obecności ( ja sama też się zdziwiłam) . Co tu dużo mówić !? Rozdział jest cudowny . Uwielbiam go i jednocześnie nienawidzę. O matko co ja robię ze swoim życiem , mam tylko 16 lat i zachowuje się jak napalona nimfomanka (sama nie wiem skąd znam takie pojęcia !? za dużo ff) . Uwielbiam twoje / wasze ( sorki ale pogubiłam się już ) tłumaczenie , jest świetne i jednocześnie jest moim ulubionym .
  Pozdrawiam i życzę ochoty na dalsze tłumaczenie <33
  Napalona Nimfomanka ( w skrócie NN biczysss ) <333333 LUV U

  OdpowiedzUsuń
 74. o zesz.... ile emocji. x czekam na nastepny

  OdpowiedzUsuń
 75. O JA CIE PIERDOLE! Tego to się nie spodziewałam.

  OdpowiedzUsuń
 76. Ale sie podzialo!! biedną Tessa i Harry w sumie też bo ją naprawdę.kocha ;*

  OdpowiedzUsuń
 77. O kurwa.! Rycze. Harry, Steph, Zayn, Molly, Jace, no i Tessa. O kurwa.!

  OdpowiedzUsuń
 78. To się porobiło.. ;D

  OdpowiedzUsuń
 79. Kocham to opowiadanie.! <3 Dziękuje Was za tłumaczenie. <3 Jesteście wielkie! :)
  Mam nadzieję że następny pojawi się równie szybko. :*
  Pozdrawiam serdecznie. Ola.:)

  OdpowiedzUsuń
 80. Troszkę sie poryczłam ale to nic ;3 Rozdział świetny :* Pisz szybko next ;3

  OdpowiedzUsuń
 81. O bosze kocham to <3 tyle emocji wysiada jesteście cudowne czekam na nowy rozdział ;D

  OdpowiedzUsuń
 82. O MOJ BOZE. Wlasnie jade tramwajem wiec niezbyt moge ryczec ale jakbym mogla to juz dawno plakalabym wtulona w poduszke. Probowalam przeczytac ten rozdzial po angielsku ale nie zbyt mi sie to udalo wiec tak sie ciesze ze juz go opublikowalyscie. Jednak Harry... ja dalej mu ufam. Moze to dosc glupie,moze nie powinnam po tym co zrobil ten i uwazam ze naprawde zachowal sie jak pieprzony skurwiel,ale ja nadal mu ufam. Gdzies tam w srodku wierze ze on ja kocha i ze mu na niej cholee zalezy ale Tessa teraz... eh :( mam tyle mysli,ze zaraz wybuchne! :'( Blagam dodajcie dzisiaj kolejna czesc bo sie bede zadreczala teraz tym wszystkim :( a co do was to oczywiscie jestescie wspaniale i przerastacie wszystkich dookola <3 kocham was :*

  OdpowiedzUsuń
 83. Nie wierzę. Jestem zszokowana bo szczerze nie spodziewałam się czegoś takiego,
  Pięknie przetłumaczony rozdział, już nie mogę się doczekać tego co powie jej Zayn.
  Czekam na kolejny rozdział zniecierpliwiona.
  Nadal nie wierzę.

  OdpowiedzUsuń
 84. Mój boże ... Jadę autobusem do szkoły i w oczach mam łzy co jeszcze gorsze akurat słucham piosenki która do tego pasuje ?
  Wiedziałam od początku jak to czytałam że te przescieradło zachowanie innych, Zayn jest podejrzane ale byłam tak zaslepiona jak Tess
  Mimo wszystko on wie że źle zrobił e ją kocha. Tak pokochał ją.
  Jestem ciekawa co z nimi będzie na koniec. Mieszkanie, te wszystkie chwilę boże
  I co teraz Zayn jej powie ? Prawdę ?
  Ugh mam ochotę przeczytać następny po angielsku ale może dam radę i poczekam
  A no i jak zawsze dziękuję że tak szybko jesteście kochane <3

  OdpowiedzUsuń
 85. omg serce mi wali jak opętane w tej powieści harry i zayn to dupki,najwieksze dupki jakich znam

  OdpowiedzUsuń
 86. Oh kurwa +.+ Harry jest popiepszony.Zabilabym go tam (nie doslownie xd) Tess ma racje ;p Czekam z niecierpliwoscia na kolejny ;*
  Pozdrawiam ~~by Igaa

  OdpowiedzUsuń
 87. Podły z niego drań!!!:( Biedna Tess:( czekam na ciąg dalszy :* zajebisty:*

  OdpowiedzUsuń
 88. O MÓJ BOŻE :O
  Jejku ale emocje, kocham was proszę tłumaczcie dalej <3333

  OdpowiedzUsuń
 89. Moim zdaniem oni i tak będą razem, wierzę ze Harry nie jest aż takim idiotą, i na prawdę kocha Tesse, oni są dla siebie przeznaczeni. Ale mimo wszystko Hazz jest dupkiem, że zrobił takie gówno.

  A i dziewczyny, podziwiam strasznie waszą pracę, wkładzacie w to na pewno dużo wysiłku. <3

  OdpowiedzUsuń
 90. W jednym rozdziale nie przypuszczałam że może być tyle akcji. <3 Nie spodziewałam się takiej akcji po Harrym. Chociaż? No może trochę. Jestem ciekawa co teraz Harry zrobi. Kurdeeee dawaj szybciej ten rozdział bo ja nie wytrzymam! Tyle emocji! OMG!!! hgbyrfvbrfvuergfvbuergvbal

  OdpowiedzUsuń
 91. Omg jaki boski rozdziL siedze. W szke. I tylko czytam :*

  OdpowiedzUsuń
 92. Świetny rozdział, tylko szkoda, że to wszystko się tak potoczyło. Mógł Harry powiedziec jej to na samym początku, skoro tak bardzo ją kochał. Ale mimo wszystko mam nadzieję, że jakoś się miedzy nimi ułoży. Nie dziwie się Tess.. Też bym tak postąpiła. Ale wszyscy to wiemy, że pewnie i tak mu wybaczy.
  Dodaj dzisiaj następny rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 93. Noo ja przeczuwałam od samego początku, że Styles i Malik się o Tessę założyli. Czytając waszego ask'a już nie byłam pewna, bo trochę wyolbrzymiłyście tę akcję. Niektórzy odebrali to tak jakby Harry ojca i matkę Tessie miał zabić. Really!
  Ale dobrze, że to nic poważnego. W sumie poważne. Przepraszam. Tu chodzi o stratę dziewictwa, a Harry nie dość, że ją wykorzystał, to na dodatek ośmieszył przed wszystkimi znajomymi. Dupek. Cham. Debil. Takich to na stosie spalić, lol.
  Dziękuję że tłumaczycie. Kocham was. :)

  OdpowiedzUsuń
 94. mama nadzieje ze jeszcze dzis bedzie next bo jak nie to jutro w szkole caly czas bd myslala o tym ^.^

  OdpowiedzUsuń
 95. Ughhhh.... nie lubie Harry'ego. W sumie to mało powiedziane po tym co zrobił Tessa'ie... czekam nn <3 @Rebel_kj x

  OdpowiedzUsuń
 96. Hazz kutas ale co poradzić, biedny sie w niej zakochal...w sumie najbardziej poszkodowana osoba po Tess jest Harry. Zakochal sie w dziewczynie o ktora sie zalozyl ...ciezko mu pewnie w takiej sytuacji bylo w sensie klamac przed Tessa , odkręcać to z jego banda..oni nie przeżyją bez siebie i wrócą do siebie ja to wiem ! Dziekuję dziewczyny ze tlumaczycie jestescie kochane ❤

  OdpowiedzUsuń
 97. chcę następny xd Harry jaki jebaniec

  OdpowiedzUsuń
 98. Jejku nareszcie. Cały wczorajszy dzień czekałam na nowy rozdział. I jest. Wreszcie. Siedzę teraz na przystanku. Czekam na busa do domu. Jest cholernie zimno. A ja bez rękawiczek trzymam telefon i czytam. Wiem to głupie i bez sensu.

  Przechodząc do meritum... Kurwa, jaki z niego chuj (nie wiem czy poprawnie napisałam) i oszust. Jeszcze Zayn... Ale od początku coś mi tu nie grało.... Nie ważne. Kurwa... Tessa włożyła w ten związek tyle serca, i zaangażowania a on jej mówi ze to był zakład. Mezczyzni...

  No nic. Teraz tylko czekać na wersje Zayna....

  Czekam na kolejny rozdział. Bardzo niecierpliwie. Pozdrawiam. Całuje. Sciskam. Monika xx

  OdpowiedzUsuń
 99. nie wierze... moje serce... to zbyt wiele...

  OdpowiedzUsuń
 100. Matko, ja no nie wiem co powiedzieć. Na szczęście się trochę uspokoiłam i może uda mi się coś napisać.
  Wczoraj byłam jakaś totalnie nienormalna. Od popołudnia sprawdzałam co 20 min. czy czegoś nie dodałyście. W końcu się poddałam i zaczęłam się coś uczyć z chemii. Pomyślałam, że sprawdzę ostatni raz. No i był nowy rozdział od 7 minut. Pierwsze co z siebie wydałam to dziwny nieokreślony dźwięk (westchnienie?), potem podnieconym głosem "o matko!" no i zaczęłam czytać. Przy końcu łzy zaczęły mi lecieć ciurkiem i nie mogłam nic z tym zrobić. Harry momentalnie stracił w moich oczach. Tak bardzo się w nim zakochałam, że chyba wiem co czułaby Tessa. To było tak obrzydliwe, czuję jej ból. Nie myślałabym, że mógłby być tak podły. Chyba nigdy w życiu bym mu nie wybaczyła. To jaki był delikatny, te wszystkie podchody do niej. I to jak to określił Jace "słynne kocham cię". To wszystko kłamstwo? Aż mi się w głowie nie mieści. Ona odrzuciła wszystko co miała dla niego, a tu takie "coś". Zwątpiłam w jego miłość. Nawet jeśli zgodził się na to, kiedy jeszcze jej nie kochał. O rany.. Znów się poryczałam. Tak bardzo pragnęłam tego rozdziału, a teraz tak bardzo go nienawidzę. Czytałam go już parę razy i no nie wiem. A Steph? To trochę głupie, bo nic jej nie powiedziała? Ale z drugiej strony takie z nich przyjaciółki, że aż wcale. Nie wiele ze sobą gadały, a po jej wyprowadzce żadna nie raczyła nawet napisać sms-a. A i właśnie, jak to możliwe że Tessa nadal kontynuuje naukę, skoro nie była w tym tyg. ani razu w szkole. Czy coś przeoczyłam? Poza tym to spodziewałam się czegoś takiego, ale nie aż tak mocnego. Ale to było do przewidzenia, bo autorka chyba uwielbia tak bardzo bawić się uczuciami czytelników. Osz kurde.. Trochę się rozpisałam.. No, ale jeśli miałabym to wczoraj skomentować to byłabym w stanie napisać tylko chyba coś w stylu "wtf?".
  Dlaczego ja tak uwielbiam nadal Aftera?

  Dziękuję za tłumaczenie + buziaki . ;c

  OdpowiedzUsuń
 101. Boskie czekam z niecierpliwością na kolejny kocham


  Sandra♥

  OdpowiedzUsuń
 102. tyle emocji !
  dzięki i czekam na next :-)

  OdpowiedzUsuń
 103. Jak Harry mógł takie coś zrobić ;c
  Taki zwrot akcji ze szok ;c
  Czekam na nn :*
  Kocham was i dziękuje że znajdujecie dla nas czas ♥

  OdpowiedzUsuń
 104. oooo Jezu Jezu Jezu Jezuuu !
  proszę , następny ! błagam ! jestem tak ciekawa co Zayn powie Tessie !

  OdpowiedzUsuń
 105. Wolałam pierwszą część bo przy tym rozdziale się popłakałam ale jest świetny czekam n a nexta

  OdpowiedzUsuń
 106. Kurde to jest najlepszy jeden z 2 najlepszych blgów, które kiedykolwiek czytałm !!!!
  GENIALNE! <3

  OdpowiedzUsuń
 107. Genialny!!
  Kocham!!
  Tyle emocji!!

  OdpowiedzUsuń
 108. Boże rycze !!! :((( Jak on mógł ?? O.o Tak coś czułam ze coś sie spieprzy po tym zwiastunie :O Ciekawe czy Tessa mu wybaczy?? JAK ON MÓGŁ ;((

  OdpowiedzUsuń
 109. Żadne słowa nie opiszą jak zszokowana jest po przeczytaniu tego

  OdpowiedzUsuń
 110. Jak ja jestem ciekawa co dalej Jezu :* Pozdro @mofos_ola

  OdpowiedzUsuń
 111. płaczę .... płaczę.....płaczę i nic innego nie potrafię z siebie wydusić niż łzy, gorzkie łzy i ogromna chęć przeczytania ciągu dalszego , to wszystko sprawia ż w gardle mam wielką gulę, nie do przełknięcia. Z głośnikówmojego komputera lecą nuty głosu Harrego i sama nie wiem jak mogę teraz słuchać mimo iz jest p tyko faniction. Dobrze o tym wiem ale obrzydzenie oraz odraza są silniejsze niż rozsądek. Harry jest dupkiem, wszyscy , którzy to przeczytali wiedzą o tym. Tyle emocji naraz. Mimo wszystko i tak kocham go okropnie mocno, zawsze będę to nie ulega wątpliwościom. słyszę głos Zayna , również nie wiem co czuć, co myśleć, co zrobić z trzęsącymi się rękoma. Nie ma słów które opiszą to jak się teraz czuję. kocham twojego bloga .
  ~Justyna

  OdpowiedzUsuń
 112. super !!! Ejno ale to było wredne !! Ale oni i tak muszą byc razem <3
  Super tłumaczycie !!!! :*

  OdpowiedzUsuń
 113. o kurwa mać, ja pierdole, to się porobiło O.O

  OdpowiedzUsuń
 114. płacze...
  HARRY CO TY KURWA ZROBIŁEŚ?! JESTEŚ TOTALNYM FRAJEREM!!!!!
  nie moge doczekać sie nastepnego rozdziału!! prosze szybko !!!!
  dziekuje ze go tlumaczycie

  OdpowiedzUsuń
 115. O kurwa. Ale z Harry'ego chuj !! Ja bym na miejscu Tessy powiedziała o Kenie. Niech ma za swoje.. Agrr. Ale mnie skręca, jak pomyśle o tym co oni jej zrobili.. Nawet Steph. Suka..

  OdpowiedzUsuń
 116. Harry spieprzyłeś wszystko!!! Jak mogłeś to zrobić Tessie?
  Szczerze mówiąc, jako też kiedyś zraniona dziewczyna chcę żeby Tessa dała Harremu popalić tak żeby on naprawdę żałował tego co zrobił.
  Rany jak to możliwe, że po tym rozdziale jestem na maxa wkurzona i jednocześnie chcę płakać...
  Chyba nie doczekam do następnego rozdziału...

  OdpowiedzUsuń
 117. TO JESZCZE WCZORAJ BYŁO DODANE A JA TEGO NIE WIDZIAŁAM ;___; OH GOD WHY ??? ;C
  TAKI SKURWYSYN A JA TAK GO KOCHAM.... <3
  CZEKAM NA NN *_*

  OdpowiedzUsuń
 118. boże! płaczę i aż mnie serce boli. jak harry mógł to zrobić?! i nie wiem czy on ja w końcu kocha czy nie! no bo skoro robił te wszystkie gówna, kiedy nieby ja kochał... nic już nie rozumiem! ciekawe co jej opowie zayn i ogólnie co będzie dalej. ciekawe gdzie ona zamieszka teraz.
  łzy, ból i dreszcze :'( biedna tessa :(

  OdpowiedzUsuń
 119. O boże. Czytałam w szkole i modliłam się żeby się nie poryczeć, bo jak bym wyglądała. Boże mało brakowało, Jpl ciągle sprawdzałam czy nie ma kolejnego rozdziału a tu bum.. jejju ja chce wiecej. Nie moge sie doczekac. Oni nie mogę tak się rozstać. Harry to idiota, ale wiem, że ją kocha. Matko wszyscy powyżej dokładnie opisują w jakim stanie się teraz znajduje. Ja nie bede tu wiecej zanudzac, Chce nastepny rozdzial Żyję tym opowiadaniem :D

  OdpowiedzUsuń
 120. Wiedziałam że tak będzie -,- szkoda mi Tessy ♥

  OdpowiedzUsuń
 121. o kurwa :o
  nigdy bym się tego nie spodziewała ! te prześcieradła ! cholera nawet prezerwatywa
  harry jesteś okropną świnią w tym opowiadaniu :o
  Cholera ! Dalej ! <3

  OdpowiedzUsuń
 122. jezu płaczę tak bardzo płaczę. cudowny rozdział, przemyślany w każdym stopniu

  OdpowiedzUsuń
 123. Zacznę od tego : JA_PIERDOLE_O_CHUJ_KURWA_JAKA_AKCJA _
  Przepraszam że przeklinam ;c Ale no... Harry chuj :c
  Stwierdzam że po przeczytaniu rozdziału od razu napisałam do mojej przyjaciółki ojebałam Harry'ego i Molly a następnie wysłałam jej kawałek rozdziału.
  nasz plan jest taki by powiesić Molly a na Harry'ego mamy focha xD
  hahhahahahahahaha . xD

  Ps. Tessa powinna mu bardziej dojebać. A po za tym blog to ty masz zajebisty <3
  Przepraszam za błędy ;c

  Pxx

  OdpowiedzUsuń
 124. jejku to takie smutne :((

  OdpowiedzUsuń
 125. O jezus.... Ryczę jak nienormalna!! W głębi duszy, żal mi Hazzy i czuję, że on kocha ją naprawdę, ale kurcze jestem taka wkurzona, że skoro ją kochał to powinien przestać, pomimo wszystkiego..... Uhhhh tyle emocji... ale ja i tak chcę, żeby byli razem <33 Pozdrawiam i życzę weny... KOCHAM WAS :* <33 ♥♥ /m

  OdpowiedzUsuń
 126. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 127. Genialny. Nie mam po prostu na to słów . :)

  OdpowiedzUsuń
 128. Myślę, ze Tessa teraz będzie z tym Trevorem, czy jak mu tam (ten z pracy) i będzie się mścić na Harrym. Łaaa Nie mogę się doczekać następnego! Boshe boshe boshe JA TU DAJING!

  OdpowiedzUsuń
 129. O KURWA CO TU SIE DZIEJE. KOCHAM TO OPOWIADANIE BOŻE CZEMU

  OdpowiedzUsuń
 130. rozjebałyście mnie tym rozdziałem
  wow
  dawajcie następny

  OdpowiedzUsuń
 131. jeju ale emocje <3

  OdpowiedzUsuń
 132. wow! Boże! nigdy, przenigdy nie chciałabym się znaleźć na miejscu Tess! Brak mi słów. Ona jest tak zraniona! Gdybym to była ja to bym go chyba zabiła! Przysięgam! :(

  OdpowiedzUsuń
 133. Wszyscy tak czekali na ten moment a kiedy nastał to mi jest smutno : (

  OdpowiedzUsuń
 134. Ja piepsze sprawdzam dosłownie co 10 sekund czy nie ma nowego rozdziału! Od wczoraj! Do trzeciej normalnie nie spałam bo cały czas sprawdzałam! Taakie emocje! Nie katujcie nas już dłużej i dodajcie nowy rozdział! Proosz :*


  Ps. To mój pierwszy komentarz na tym blogu i o mało co zapomniałabym napisać chociaż jedno milsze słowo :) - To tłumaczenie jest świetne, aż miło się patrzy i bardzo lekko czyta. Gratuluję i zazdroszczę umiejętności językowych :D

  OdpowiedzUsuń
 135. jezu jakie emocje, nie mogę uwierzyć w tą całą akcję, ja bym mu nigdy nie wybaczyła, biedna Tessa, masakra ja już żyję tym blogiem xx

  OdpowiedzUsuń
 136. dnfsldngklvnldknhgl O JA PIERDOLE JAKA AKCJA !!!
  Łzy same lecą z rozpaczy :'(
  Szkoda mi Tessy ;C Harry jak mogłeś jej zrobić coś tak okropnego ??
  Spierzyłeś wszystko !! To będzie jakiś cud jak Tessa mu wybaczy xx
  Czekam na nexta z niecierpliwością

  @Liam_my_angel15

  OdpowiedzUsuń
 137. OMG. nie wytrzymam ! ryczałam na tym rozdziale.

  OdpowiedzUsuń
 138. Uzależniłam się. Poza tym, ten rozdział jest taki uczuciowy, że w niektórych chwilach płakałam, a ty Hazz wyjeżdża z ,, Może nam się jeszcze ułożyć'' przysięgam, że w tamtej chwili się zaśmiałam, popadłam w szczery śmiech . Jak on mógł powiedzieć coś takiego po tym, co zrobił ..

  OdpowiedzUsuń
 139. BOŻE HARRY TY JEBAŃCU! Z CHĘCIĄ BYM TERAZ NORMALNIE WYRWAŁA JAJA. I DO TEGO JESZCZE TA PIEPRZONA MOLLY. BOŻE JAK JA JEJ NIENAWIDZĘ. STRASZNIE MI SZKODA TESSY. TO PIERWSZA GŁÓWNA BOHATERKA Z FANFICA KTORĄ NA PRAWDĘ POLUBIŁAM. NIE ZASŁUŻYŁA NA TAKIE CIERPIENIE. JA NA JEJ MIEJSCU NIE POTRAFIŁABYM WYBACZYĆ HAZZIE. BA! JA BYM CHYBA POPEŁNIA SAMOBÓJSTWO BO W KOŃCU TAK STRASZNIE JĄ OŚMIESZYŁ... ALE,WIADOMO ZE TESS MU WYBACZY BO INACZEJ NIE AFTER JUZ BY SIE SKONCZYL.... NIE MOGE SIE DOCZEKAC KOLEJNEGO ROZDZIALU NDJDJDKDNFKJDJDJJD @kartofelofyszal

  OdpowiedzUsuń
 140. OJEJ, ale byłoby fajnie gdyby była perspektywa Harrego (drugi raz) i zrobiliby swoim "przyjaciolom" mega...Mega...MEga...MEGa...MEGA....MEGAAAAA...M E G A.....M E G A M E G A Ś N Ą....ROZPIERDUCHE.MOLLY I JACE'owi. a potem ja wkrocze do akcji i tak im nawale, ze ruski miesiac zapamietaja. Molly zgwalce mopem, Jace za jajca (przepaszam) powiesze. Serio. S E R I O.
  Tak bardzo wczulam sie (zreszta ja zawsze, oprocz wtedy kiedy Theresa dochodzi.dobra.nic.przepaszam) w ten rozdzial. Krzyczalam. WYDZIERALAM SIE.... w myslach. Plakalamw realu. Rzucalam sie po fotelu, i nawet uderzylam kanpe. Mialam ochote wejsc do tego swiata, miasta, baru i wrzeszczec na wszytskich, na Molly, Jace, Harrego, Zayna, Nialla, Steph (ze nic nie powoedziala, wiem ze usilowala, ale nawet nie raczyla "drydnac" do Tess, choc Tess tez nie probowala.)
  ,troszeczke na Tristiana bo... dobra na niego nie, choc i tak to zatail. Mam ochote krzyczec nawet na kelnekre. I na siebie, ze bylam tak... wczolam.sie znowu.sorry... i na Therese ze byla.tak.naiwna ale nie ma co, tez sie zakochalam w Harrym z After (w prawdzieym tez),naiwna ja.

  WSZYSTKO BYLO TAKIE WSPANIALE, ZA BARDZO WSPANIALE.

  W zasadzie to po ch... 'kiego ona wyszla z tego domu.

  Wracajac. Harry jest podly.wiem ze prebaczyc mu jest trudne, ale mamm nadzieje ze wszystko sie ulozy w pewnym czasie.

  Nie mialam okazji Ci wczesniej napisac za to ze swietnie tlumaczysz... tlumaczycie
  A wiec
  ...

  .

  Kocham w jak niezwykly sposob tlumaczyci.
  Kocham Harrego
  Kocham swo....theresy naiwnosc ale wiem ze harry m...ja kocha i musza sie pogodzic
  Kocham Kena
  Kocham.Karen
  Kocham Vanca
  Kocham Kim
  Kocham Steph
  Kocham Was ...

  troche sie rozczulilam? ehh..
  Pozdrawiam, czekam na 102 rozdzial :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. awh, słodki jest Twój komentarz! buziaki :*

   Usuń
  2. Uuu ja mam podobnie

   Usuń
 141. A ja mysle , ze przez ten zaklad harry zblizyl sie do niej i ja pokochal . Moze ns poczatku chcial TO zrobic , ale zakochal sie chlopak noo . Wrocą do siebie . Muszą :( ponownie dziekuje za dodanie tak szybko rozdzialu . No normalnie nie spodziewalam sie :') KOCHAM WAAAS ! (tak , wiem , powtarzam sie )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co do pierwszych dwóch zdań zgadzam się z Tobą w 100% :)

   Usuń
  2. Zgadzam się z Tobą w 100% :) właśnie dzięki niemu zbliżyli się !!! ciekawe kiedy i jak się pogodzą ??? Na pewno Harry nie odpuści za mocno ją Kocha !!!!!!!

   Usuń
 142. Ciekawe co się stanie dodasz dzisiaj proszę <3

  OdpowiedzUsuń
 143. Tego się spodziewałam, ale on ją kocha :C

  OdpowiedzUsuń
 144. Awwww *_________* aż mnie brzuch z nerwów bolał :D Czekam na kolejną część :3 xoxo

  OdpowiedzUsuń
 145. WOW ! Więcej z siebie nie wydusze Wow !!!!
  Czekam na next'a :)

  OdpowiedzUsuń
 146. o kurwa o_O Harry idioto!
  ps. Tess nie może być z Zaynem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tess nie moze byc z Zaynem , bo jak widzisz pisze "After" HARRY STYLES fanfiction . Wiec to jest o Hazzie :)

   Usuń
 147. Serce tak mocno mi biło jak to czytałam , myślałam że zaraz na zawał zejdę . Teraz powinnam zacząć przeklinać na głupotę Harrego , ale tak chyba nie wypada . Oby nowy rozdział pojawił się szybko , chociaż i tak nie mam się na co skarżyć na tym blogu , jest cudowny <3

  OdpowiedzUsuń
 148. OMG !!! Co to ma być ? To chyba jakieś żarty ... Harry ty skończony idioto !! Jak on mógł. No ale i tak mam nadzieję że Tessa mu wybaczy. Oni naprawdę się kochają.

  OdpowiedzUsuń
 149. Jprdl. Kocham was laski. To jest SUPER <3 mam nadzieję że jeszcze dziś pojawi się kolejn bo już sram z ciekawości ;*

  OdpowiedzUsuń
 150. teraz sie czuje jakby to była historia z mojego życia, ale taka, która sie wydarzyła daawno i teraz ja tylko wspominam. aż mi sie robi słabo jak o tym myśle :/ :'(

  OdpowiedzUsuń
 151. Tess ma racje on jest pojebany ..

  OdpowiedzUsuń
 152. O zgon te wszystkie emocje gdtfuuj
  Jak to czytałam byłam pewna, że przez ten moment byłam nią
  A wy macie naprawdę wielki talent do tłumaczenia
  Nie którzy próbują ale nie potrafią tego przekazać tak jak wy
  :******************

  OdpowiedzUsuń
 153. Ja pierdo** kur** mać, to jest EPICKIE ! Boże, kocham to. Harry coś ty narobił ty pieprzony idioto ?!. Jaaa chce następny !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 154. Cała się trzęsę... Boże to jest takie ahsibcisj <3 Dziękuję za to, że to tłumaczycie :) Kocham Kinga xx Ps. No ale i tak wszyscy wiemy, że nie wytrzymają bez siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 155. o ja pierdole 0.0 ale Hazza mnie wkurzył o ja pitole masakra jak on wgl mógł ludzie no ;__; jarałam się tym rozdziałem jak zobaczyłam, że jest kolejny ale teraz to jestem zła na Hazze i to mega no kurde jak on wgl mógł noo -,- ale chcę posłuchać całej historii więc niech ten Malik opowiada :D czekam na kolejny x

  OdpowiedzUsuń
 156. Rany boskie , to opowiadanie po prostu jest zajebiste . No nie wiem co robić . Płacze i tak strasznie się boję co będzie dalej .

  OdpowiedzUsuń
 157. kocham ten rozdział , ale Harry to dupek . Jestem strasznie ciekawa co będzie dalej ;P

  OdpowiedzUsuń
 158. Nie mogę w to uwierzyć!! Harry ty idioto!

  OdpowiedzUsuń
 159. ŁOO! Z jednej strony szkoda mi Harry'ego, z drugiej go znienawidziłam. To się musi ułożyć. Ona nie może być z Noah !

  OdpowiedzUsuń
 160. o mój boże...
  :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
  jestem w totalnynm szoku :C

  OdpowiedzUsuń
 161. Czy tylko ja miałam reakcje: "O KU*WA" po przeczytaniu tego rozdziału ?? Jest genialny bo trzyma mocno trzyma w napięciu i aż do chwili gdy Harry wyznał prawdę miałam nadzieję że to tylko jakiś cholerny sen czy coś a z drugiej strony tak no tak bardzo szkoda mi Tess.
  Czekam na next'a
  Kocham Was za to tlumaczenie
  Pozdrawiam/ Julie :*
  Ps. Sorry za wulgaryzmy ale kierują mną emocje. Adrenalina chyba tak mi podskoczyła że mogłabym wejść w stado pająków a bardzo ale to bardzo się ich boję. I dwa sry za błędy ale na tel jestem

  OdpowiedzUsuń
 162. Po raz pierwszy komentuję jakiegoś ff lub imagina i mówię : O to kurwa tyle

  OdpowiedzUsuń
 163. TERAZ KAPS TAJM!! MUSZE WYLADOWAC EMOLSZYN LOL. O KURWA!! CHYBA NIE ZYJE, BO N I G D Y BYM SIE TEGO NIE SPODZIEWALA. HARRY JAK TY MOGLES TO ZROBIC IDIOTO ADSGSJA TAK MI SZKODA TESS OMGGG :( A JAK TRIS TAK WRZASNAL NA WSZYSTKICH TO TAKIE AW BYLO! LUBIE GO! NO I JESZCZE JAK HARRY PADL NA KOLANA!! MOJE SERCE PEKLO. JA WIEM, ZE SZCZERZE KOCHA TESS I W OGOLE ALE ZJEBAL SPRAWE EHH.. JA NIE WIEM, CZEKAM NA WYJASNIENIA OD ZENA, ALE TEZ MNIE WKURWILES ZIOMEK I JAK WSZYSCY ZRESZTA, OPOCZ STEPH I JEJ SUPER BOJA ((SHIPPUJE)) NO I TESSA KURDE BIEDACTWO, CIEKAWE CO Z MIESZKANIEM I CO JEJ MATKA POWIE.OMG OMG UMIERAM. POWAZNIE STYLES MASZ CIEZKA ROBOTE DO ZROBIENIA. TESSA CI LATWO NIE WYBACZY. JA NA JEJ MIEJSCU BYM SIE ZALAMALA. I JAK MA MU TERAZ ZAUFAC?? TO BEDZIE TRUDNE ALE TRZYMAM KCIUKI ZA NICH! OMG NIE, ZA DUZO EMOCJI *UMIERA*

  OdpowiedzUsuń
 164. Jezu co za skurwysyn :/ Hazz jesteś dupkiem ;// Ojejjj;/ Tessa :///
  DOminika xx

  OdpowiedzUsuń
 165. Tyle emocji , sama nie wiem co mam napisać . Rozdział jest świetny i nie mogę się doczekać następnego . Ugggh Hazz ty kut***e , co to ma kur** być !? Jak ty się do chu** zachowujesz ? No kur** jaki ci zaraz nie przypi*****e to jeb** na zawał . To tyle do Harrego . JESTEŚCIEŚWIETNEKOCHAMWASITOOPOWIADANIE
  I to by było na tyle ... emocje wyładowane ? ... nie ? ... okej whatever , never mind <33333

  OdpowiedzUsuń
 166. Taka upokorzona... taka oszukana... taka zniesmaczona... Czuję się tak stawiając siebie chociaż w kilku procentach w sytuacji Tess:C Dużo dziś nie napiszę, ponieważ targają mną takie emocje, że się filozofom nie śniło w ogóle i w szczególe. Wierzę, że Tessa zaufa ponownie Hazzie lub Zaynowi, bo nie wyobrażam sobie inaczej tego opowiadania, ale ja bym po prostu nie potrafiła:S Rzygać mi się chce... Już kurwa mogę wszystko zrozumieć, ale kiedy czytałam to o tej cholernej prezerwatywie i tym chójowym prześcieradle... Ja pierdole (w przenośni - ja to nie kurwa Harry) Przepraszam wielce, iż tak brzydko się wyrażam, lecz w moim mózgowym słowniku nie mogę dobrać żadnych innych przymiotników... MASAKRA Tak, tak jak już kilka osób również umieram... Tak, mi też przykro:/ Teraz czekam na akcję z Zaynem, Liamem i Noah (nie wiem jak to odmienić - mi też przykro...), bo wiem, że taka nastanie:) Mam nadzieję, że napiszecie całą rozmowę z Zaynem i mam także ją, gdyż myślę, iż czegoś ciekawego się z tego dialogu dowiemy. Och... Ach... Ech... (wzdycham sobie wprost) Pozdrawiam:* I oczekuję z niecierpliwością szybkiego dodania następnego rozdziału:3 - Ziallka

  OdpowiedzUsuń
 167. CO ZA EMOCJE KURDE! AŻ BRAK MI SŁÓW! BYŁO TAK DOBRZE I SIĘ KURDE ZEPSUŁO! MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ POGODZĄ! ♥ POZDRAWIAM!
  @pazasia

  OdpowiedzUsuń
 168. ZA DUŻO EMOCJI!
  NORMALNIE JAK PRZECIĄŻENIE!
  PŁACZĘ- BO TO NIE MOGŁO SIĘ TAK SKOŃCZYĆ! ICH MIŁOŚĆ!
  CZY TO NORMALNE ŻE TERAZ WĄTPIE W MIŁOŚĆ?!
  PRZYZNAM RAZ SIĘ ZAŚMIAŁAM JAK TESSA SIĘ ZAŚMIAŁA, A TO DLATEGO ŻE MIAŁAM PODOBNĄ SYTUACJE Z CHŁOPAKIEM!

  OdpowiedzUsuń
 169. Kurwa plesss o next bo umreeee kurwa jjjajahgwmuvtsbjzbbKxnyn
  Zajebisty jrnhnlbgnkbc

  OdpowiedzUsuń
 170. O MOJ BOŻE! JA NIE WIEM CO MM NAPISAĆ GRATULUJE TEJ OSOBIE KTORA TO PISALA WYOBRAŹNI! JA PIERDOLE JA CHYBA UMRE JAK SZYBKO NIE DODACIE NEXTA! JDBIGDJDVJDBJBXHBNB
  *UMARLAM Z NADMIARU EMOCJI*

  OdpowiedzUsuń
 171. Jeju!! Kocham to..;-) jestem ciekawa co dalej!!' Zen ciśnij boba i gadaj what the fuck!! Dziękuję Wam;-) kocham, całuję, pozdrawiam;-( ~J.

  OdpowiedzUsuń
 172. Wtf. Dzis wszystkie tozdzialy maja demolke o co chodzi..

  OdpowiedzUsuń
 173. Uh czuje sie jakbym miala zlamane serce.
  Przez ff nigdy nie znajdę chlopaka hahha xd
  Kocham wasze tłumaczenie x

  OdpowiedzUsuń
 174. Harold.
  jprld ..ja sie dmyslalam ze to o zaklad moze chodzic,ale to i tak bylo fes chamskie ;__;
  za duzo emocji.

  OdpowiedzUsuń
 175. Za bardzo sie nie bede rozpisywala napisze tylko WOW o_O. NAJLEPSZYBROZDZIAL-DRAMA JAKINKIEDYKOLWIEK PRZECZYTALAM ! C-U-D-O <3

  OdpowiedzUsuń
 176. Jeśli w tej części mają być takie rozdziały jak ten ;o Emocjonalne,wstrząsające,szokujące jednym słowem zajebiste że od razu chcę się następne! To ja szczerze mówiąc nie wiem czy wytrwam do końca !;o (:

  OdpowiedzUsuń
 177. Japierdolel akrcfj po tym rozdziale chce mi sie ryczec i jestem wkurwionana Harrego jego "paczke" zachowali sie chamsko naprawde chamsko ! Jednak widze ze Harry kocha Tesse. Moze na poczatku bral to wszystko na jaja zeby tylko wygrac zaklad ale potem sie w niej zakochal. No bo kurde.. Gdyby tak nie bylo nie robilby i nie mowilby tych wszystkich rzeczy .. Jezus strasznie sie rozpisalam ale truuudo XD
  Ja mysle i chce zeby oni sobie to wyjasnili (oczywiscie po kilku rozdzialach najpiererw niech Harry blaga ja o przebaczenie etc) i byli znowu razem lanrusnf kuzwa mam w sobie teraz wszystkie mozliwe uczucia jeszcze zadne ff na mnie tak nie dzialalo ksjr moglabym tu jeszcze pisac i pisac bo obudzila sie we mnie filozofka komentatorka i wgl XD Ale wam tego oszczedze :)) dobra iejsidc czekam na nn :*
  ~Gabss

  OdpowiedzUsuń