czwartek, 3 kwietnia 2014

Rozdział 149.

Harry's POV:

- Zawsze cię znajdę - mówię.
Moje słowa są prawdziwe, zawsze ją znajduję; dosłownie i w przenośni.
Nie mogę kurwa uwierzyć, że wyszedłem tu po to, by znaleźć Tessę i Zayna rozmawiających o jej ukrywaniu się przede mną. Chrzanić to. Tessa podtrzymuje się Zayna, by utrzymać równowagę, a ja przechodzę przez zmarzniętą trawę i znajduję się bliżej nich.
- Harry - Tessa piszczy, wyraźnie zaskoczona moją obecnością.
- Taa, Harry - powtarzam jej słowa.
Zayn w pośpiechu odsuwa się od niej, a ja próbuję zachować spokój. Dlaczego ona u diabła jest z nim tutaj sama? Wyraźnie powiedziałem jej, żeby została w środku, w kuchni. Gdy spytałem Steph, gdzie do cholery jest Tessa, jedyne co powiedziała to 'Zayn'. Po pięciu minutach przeszukiwania całego pierdolonego domu, postanowiłem sprawdzić na zewnątrz i oto są. Razem.
- Kochanie, miałaś zostać w kuchni - dodaję to słowo, by złagodzić mój szorstki ton.
Jeśli teraz wybuchnę Tessa może spróbować z nim odejść, a to już miało miejsce zbyt wiele razy. Nie pozwolę, by stało się to dzisiaj. Starałem się ostatnio jak mogłem, żeby utrzymać swój temperament na wodzy.
- A ty miałeś być zaraz z powrotem - odparowuje Tessa.
Wzdycham i biorę głęboki oddech zanim znowu zacznę mówić. Zawsze reaguję zbyt impulsywnie i staram się już do tego nie dopuścić. Ale, kurwa, ona tylko sprawia, że jest to jeszcze trudniejsze.
- Chodźmy do środka - mówię jej i sięgam po jej dłoń.
Muszę zabrać ją z dala od Zayna i szczerze, sam też muszę znaleźć się z dala od niego. Już raz skopałem mu porządnie tyłek i nie mam nic przeciwko, żeby zrobić to jeszcze raz.
- Zrobię sobie tatuaż, Harry - odzywa się Tessa, gdy odciągam ją od murka.
- Co? - czy ona jest pijana?
- Taa... Powinieneś zobaczyć nowy tatuaż Zayna. Jest taki ładny. Pokaż mu, Zayn - uśmiecha się.
Dlaczego do diabła Tessa oglądała jego tatuaże i ile z ich rozmowy przegapiłem? Co jeszcze robili? Co jeszcze jej pokazywał? Zawsze jej pragnął od momentu, gdy ją poznał, tak samo jak ja. Różnica była taka, że ja chciałem ją przelecieć, a on rzeczywiście ją lubił. Ale to ja wygrałem, wybrała mnie.
- Ja nie... - zaczyna Zayn. Widzę jak niekomfortowo się czuje, Tessa też.
- No dalej, pokaż mi - instruuję.
Ku mojej zgrozie i absolutnej jebanej irytacji, podwija swoją koszulkę do góry i widzę bandaż. Tatuaż sam w sobie jest całkiem fajny, ale dlaczego czuł potrzebę, by pokazywać mojej Tessie to gówno za moimi plecami.
- Czyż nie jest świetny? Ja też chce jeden. Myślę, że uśmiechniętą buźkę - rozpromienia się.
Ona nie może mówić serio. Przygryzam zębami mój kolczyk w wardze, by powstrzymać się od śmiechu. Część mojej irytacji znika, gdy słyszę jej absurdalny pomysł zrobienia sobie tatuażu.
- Jesteś pijana? - pytam jej.
- Może - chichocze.
Świetnie.
- Jak dużo wypiłaś? - pytam się jej. Sam wypiłem dwa drinki i mogę stwierdzić, że ona pochłonęła więcej.
- Nie wiem... Ile ty wypiłeś? - droczy się i unosi koniec mojej koszulki do góry. Jej zimne ręce spoczywają na mojej gorącej skórze i wzdrygam się zanim przyciska głowę do mojego torsu. Widzisz Zayn, ona jest moja. Nie twoja, ani nikogo innego, tylko moja.
- Ile ona wypiła? - pytam go.
- Nie jestem pewien ile wypiła wcześniej, ale właśnie rozegraliśmy dwie rundy piwnego ping-ponga, tylko zamiast piwa użyliśmy wiśniówki.
- Zaraz... 'my'? Razem graliście w piwnego ping-ponga? - pytam przez zęby.
- Nie, to się nazywa wiśniówkowy ping-pong - poprawia mnie Tessa, śmiejąc się.
- Wygraliśmy, dwa razy. Ja trafiłam większość rzutów. Steph i Tristan też byli nieźli, ale ich pokonaliśmy. Dwa razy - przypomina mi znowu.
To jest właśnie Tessa, dziewczyna, która jest przyzwyczajona do bycia najlepszą i najmądrzejszą we wszystkim, a do tego przechwala się swoją wygraną i muszę przyznać, że to uwielbiam.
- Zwykła wódka? - pytam go.
- Nie, to był mix z małą ilością wódki, ale Tessa wypiła tego dość dużo.
- A ty przyprowadziłeś ją tutaj po zmroku gdy wiedziałeś, że jest pijana? - podnoszę głos.
- Harry, musisz wyluzować. To ja go poprosiłam, żeby ze mną wyszedł na zewnątrz. Najpierw mi odmówił, bo wiedział, że tak się będziesz zachowywał - Tessa marszczy się i próbuje
zdjąć ręce z mojego nagiego brzucha, ale delikatnie kładę je z powrotem na miejsce. Owijam ręce wokół jej talii, przyciągając ją jeszcze bliżej siebie.
Wyluzuj? Czy ona naprawdę właśnie kazała mi wyluzować?
- I nie zapominajmy, że jeśli nie zostawiłbyś mnie, ty mógłbyś być moim partnerem w grze - dodaje, lekko mamrocząc.
Wiem, że ma rację, ale działa mi na nerwy. Jak mogła grać z Zaynem ze wszystkich możliwych ludzi? Wiem, że on dalej coś do niej czuje, nie jest to nic w porównaniu z moją miłością, ale mogę stwierdzić po sposobie w jaki na nią patrzy, że zależy mu na niej.
- Mam rację, czy mam rację? - Tessa pyta.
- Dobra, Tesso - burczę, próbując ją uciszyć.
- Pójdę do środka - mówi Zayn, rzucając swojego papierosa na ziemię przed odejściem.
- Jesteś taki zrzędliwy, może powinieneś wrócić do robienia tego, cokolwiek to było, co przerwałeś. Znowu próbuje się ode mnie uwolnić.
- Nigdzie się nie wybieram - odpowiadam, z zamierzeniem pomijając jej komentarz odnośnie mojej nieobecności.
- W takim razie przestań być zrzędliwy, bo się świetnie dzisiaj bawię - patrzy na mnie. Jej oczy zdają się być jeszcze jaśniejsze, niż zwykle, z czarnymi kreskami, które namalowała wokół nich.
- Jak miałem być szczęśliwy, skoro nie mogłem cię nigdzie znaleźć i okazało się, że byłaś sama na zewnątrz akurat z Zaynem?
- Wolałbyś, żebym była tu z kimś innym? - jest okropnie dociekliwa, gdy jest pijana.
- Nie, nie pojmujesz o co mi chodzi - parskam.
- Tu o nic nie chodzi. Nie zrobiłam nic złego, więc przestań być zrzędą albo nie chcę spędzać z tobą czasu - grozi.
Chce mi się na nią krzyczeć, chcę powiedzieć jej, że jest irytująca jak diabli, i wrócić z powrotem na górę, ale muszę przyznać, że ta pyskata, pijana Tess jest przezabawna. Jej dobór słów, gdy próbuje mnie obrazić nazywając mnie zrzędą, jest słodki. Poza tym wypiła zdecydowanie za dużo i nie ma możliwości, że zostawię ją samą, nawet na minutę, przynajmniej nie tym razem. Chcę, żeby się dobrze bawiła, szczególnie dlatego, że obawiałem się, iż ktoś powie coś głupiego i będę musiał mu skopać tyłek. Do diabła, jeśli to by miało miejsce dwa tygodnie temu, wpierdoliłbym Zaynowi, znowu.
- Dobra, nie będę zrzędą - przewracam oczami.
- Żadnego przewracania oczami - beszta mnie, a ja zabieram ręce z jej talii.
- Okej, żadnego przewracania oczami - uśmiecham się.
- Tak też myślałam - próbuje powstrzymać się od chichotu.
- Strasznie się dzisiaj rządzisz.
- Wódka sprawia, że jestem odważna - informuje mnie.
Czuję, że jej ręce przesuwają się niżej na moim brzuchu.
- Mówisz, że chcesz zrobić sobie tatuaż? - pytam, przesuwając jej ręce z powrotem w górę, ale ona sprzeciwia się moim działaniom i dotyka mnie jeszcze niżej.
- Tak, może pięć. Sama nie wiem.
- Nie będziesz robić sobie tatuażu - śmieję się, ale tak naprawdę jestem bardziej niż poważny.
- Dlaczego nie? - jej palce bawią się szwem moich bokserek.
- Porozmawiamy o tym jutro jak będziesz trzeźwa - wiem, że ten pomysł się jej nie spodoba, gdy nie będzie pijana.
- Chodźmy do środka - mówię jej, próbując przesunąć się z miejsca, w którym stoimy.
Tessa wślizguje swoją rękę do moich bokserek i staje na palcach. Zakładam, że pocałuje mnie w policzek, ale zamiast tego przysuwa usta do mojego ucha. Syczę, gdy ściska mnie delikatnie w swej dłoni.
- Myślę, że powinniśmy tu zostać - szepcze.
Kurwa.
- Wódka zdecydowanie sprawia, że jesteś odważna - mój głos łamie się, zdradzając mnie.
- Taa... i sprawia, że jestem napal... - zaczyna, zbyt głośno. Zakrywam jej usta, gdy mała grupka pijanych dziewczyn przechodzi obok.
- Musimy wejść do środka, jest zimno i nie sądzę, by docenili mnie, gdybym pieprzył ciebie w krzakach - uśmiecham się, a jej źrenice się rozszerzają.
- Ja bym to bardzo doceniła - mówi w momencie, gdy moja dłoń odkrywa jej usta.
- Chryste, Tess, parę drinków i masz bzika na punkcie seksu - zanoszę się śmiechem, przypominając sobie Seattle i brudne słowa, które wypływały z jej pełnych ust.
Muszę zabrać ją do środka zanim wykorzystam jej ofertę i zaciągnę ją w krzaki.
- Tylko dla ciebie - puszcza mi oczko i nie mogę powstrzymać śmiechu.
- Chodźmy - kładę rękę na jej ramieniu i ciągnę ją przez podwórze do wnętrza domu.
Tessa dąsa się przez całą drogę, co sprawia, że moje genitalia bolą jeszcze bardziej, szczególnie gdy wypycha swoją dolną wargę na zewnątrz. Mógłbym z łatwością nachylić się i złapać ją między zęby. Kurwa, jestem tak samo ordynarny jak ona, a nawet nie jestem pijany, może trochę zjarany, ale nie pijany. Tessa byłaby taka wkurzona, gdyby znalazła mnie na górze. Nie paliłem tak naprawdę, ale byłem w tym pokoju, a oni specjalnie dmuchali mi dymem w twarz. W jakiś dziwny sposób wiem, że palenie trawy byłoby ostatnim z jej zmartwień, gdyby weszła do tego pokoju.
Ciągnę ją przez tłum i prowadzę do najmniej zatłoczonego pokoju na dole, który okazuje się być kuchnią. Tessa opiera swój łokieć na blacie i spogląda na mnie do góry. Jak to jest możliwe, że wygląda tak samo pięknie, jak wyglądała, gdy wychodziliśmy z naszego mieszkania, podczas gdy inne dziewczyny prezentują się koszmarnie? Po pierwszym drinku ich makijaż zaczyna się rozmazywać, włosy się kołtunią, i wyglądają niechlujnie. Ale nie Tessa, Tessa wygląda jak jebana bogini w porównaniu do nich. W porównaniu do kogokolwiek.
- Chcę jeszcze jednego drinka, Harry - jej głos jest niski.
- Nie sądzę, żeby to był dobry pomysł.
- Proszę? Tak dobrze się bawię, nie bądź sztywniakiem - wystawia język jak małe dziecko.
- Okej, jeszcze jeden, ale musisz przestać mówić jak dziesięciolatek - docinam jej.
- Dobrze, proszę pana. Serdecznie przepraszam za mój niedojrzały język, nie powtórzę moj...
- Albo jak stary dziadek - śmieję się.
- Kurwa, dobra. Przestanę kurwa mówić jak jebany... - nie kończy swojej obrzydłej wypowiedzi, bo obydwoje zanosimy się śmiechem.
- Jesteś dzisiaj niemożliwa - mówię jej.
- Wiem, jest zabawnie - chichocze.
Cieszę się, że Tessa się dobrze bawi, ale nie mogę przestać czuć irytacji, że świetnie spędzała czas z Zaynem, nie ze mną. Będę jednak trzymał język za zębami, bo nie chcę zepsuć jej wieczoru.
- Chodźmy znaleźć Steph - wstaje, upijając łyk swojego drinka.
- Między wami już wszystko w porządku? - pytam jej. Nie wiem co o tym myśleć. To chyba dobrze. Tak przypuszczam.
- Tak myślę. Tutaj są! - wskazuje na Tristana i Steph siedzących na kanapie.
Gdy wchodzimy do salonu małe grono chłopaków siedzących na podłodze odwraca się patrząc na Tessę. Ona jest całkowicie nieświadoma ich pożądliwych spojrzeń, ale ja nie jestem. Rzucam im ostrzegające spojrzenie i prawie każdy z nich odwraca wzrok oprócz blondyna, który lekko przypomina Noah, i kontynuuje gapienie się, gdy przechodzimy obok. Zastanawiam się nad tym, czy kopnięcie go w twarz będzie dobrym wyjściem czy nie, ale zamiast tego chwytam dłoń Tessy, przynajmniej na ten moment.
Tessa spuszcza głowę by spojrzeć na nasze złączone dłonie i jej oczy się powiększają. Dlaczego jest taka zdziwiona, że trzymam ją za rękę? Mam na myśli, okej, to nie jest coś z czym czuję się komfortowo, ale robię to okazjonalnie, czyż nie?
- Tu jesteście! - Steph woła, gdy do nich dołączamy.
Molly siedzi na ziemi obok gościa, który ma na imię Jason, tak mi się wydaje. Jestem prawie pewny, że jest pierwszoroczniakiem i jego ojciec jest właścicielem ziemi w Vancouver, co czyni go bachorem z funduszem powierniczym. Obydwoje, wyglądają zajebiście głupio razem, ale jestem zadowolony, że Molly dała mi na razie spokój. Jest niezwykle irytująca i wiem, że Tessa jej nie znosi.
- Byliśmy na zewnątrz - mówię jej.
- Nudzi mi się - odzywa się Niall, mieszając palcami w swoim piwie.
- Czy w dalszym ciągu wychodzimy gdzieś po tej imprezie, czy nie? Jest już prawie jedenasta - pyta Louis.
- Możemy iść po północy, albo możemy po postu wszyscy wyjść jutro wieczorem - proponuje Niall.
- Kogo to obchodzi, ta impreza i tak jest do bani - mówi Molly, przewracając oczami.
- Zostańmy po prostu tutaj, i tak zaraz będzie północ - rzuca Steph, ignorując swoją przyjaciółkę, nieprzyjaciółkę.
Siadam na końcu kanapy i wciągam Tessę na swoje kolana. Kilka par oczu kieruje się w naszą stronę, ale mam to gdzieś. Niech ktoś się tylko odważy powiedzieć coś na ten temat. Chwilę później, wszyscy odwracają wzrok oprócz Steph, która przesyła mi uśmiech. Nie odwzajemniam go, ale też nie pokazuję jej środkowego palca, co miałem w zamiarze zrobić.
- Zagrajmy w prawda czy wyzwanie - proponuje głos i zabiera mi to sekundę, nim zdaję sobie sprawę do kogo należy.
Co do diabła? Podnoszę głowę, by spojrzeć na Tessę, w dalszym ciągu siedzącą na moich kolanach.
- Jasne, i ty niby chcesz grać - drwi z niej Molly.
- Dlaczego to zaproponowałaś? Przecież nie znosisz tych gier - mówię cicho.
- Nie wiem, myślę, że dzisiaj może być zabawnie - patrzy na mnie z uśmieszkiem.
Podążam za jej oczami, które spoglądają w stronę Molly i nawet nie chcę wiedzieć co miesza się w tej ślicznej główce Tessy.


• jeśli przeczytałeś/aś - zostaw komentarz •

196 komentarzy:

 1. PIERWSZA! dedykuję ten komentarz Tobie najlepszej tłumaczce, wszystkim czytelnikom, mamie, tacie i no. Xd lece czytać <33

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje życie legło w gruzach :c

   Usuń
  2. Hahaha wy wszyscy jesteście zajebiście powaleni z tym pierwsza, druga, trzecia...:D
   pozdro dla was :*

   Usuń
  3. HAHAHAHAHAH TY JESTEŚ POJEBANA :*

   Usuń
 2. KOCHAM.... O 1?

  OdpowiedzUsuń
 3. POZDRAWIAM RUDĄ I MARI

  OdpowiedzUsuń
 4. Bosski! Ciekawe co Tessa kombinuje??? Czekam na nexxta :& Love you girls <3

  OdpowiedzUsuń
 5. O Matko, jaki świetny rozdział! Kocham Cię za to tłumaczenie! Jestem ciekawa co się wydarzy później. Pozdrawiam. x

  OdpowiedzUsuń
 6. Aww..;3 Tessa pijana = słodka, odważna ;D
  Super rozdział ;) Tak szybko dodałaś, nie spodziewałam się ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooo będzie wesoło w następnym rozdziale xdd
  Jak szybko dodałaś nowy :O nie spodziewałam się a tu taka miła niespodzianka Dziękuję xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez mnie zaskoczylo ale mile ;]

   Usuń
 8. Super!! Dzięki za tłumaczenie!!
  pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 9. Yeey, nowy after! ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Omomom świetny rozdział
  Ciekawe co takiego siedzi w głowie tessy
  Świetne tłumaczenie
  Kocham

  OdpowiedzUsuń
 11. super się zapowiada, nie powiem ;D

  Kia x

  OdpowiedzUsuń
 12. Przeczytałam! ^^
  Boże!Uwielbiam to opowiadanie *,*
  Hmm ciekawe coś się stanie jak będą grać w prawdę i wyzwanie? xd
  Pozdrawiam ; 33

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetne! Niesamowite!!! :D nie mogę się odczekać nexta :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Uuuuuuu, nie mogę się doczekać następnego! Świetny! Czekam nn :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Super <3 dziękuję ci że rozdział pojawił się już dziś. Jesteś wielka :) czekam na nn xx

  OdpowiedzUsuń
 16. OMG, już nie mogę się doczekać co zrobi!
  Martina xx.

  OdpowiedzUsuń
 17. Cudo
  Dziękuję ze tak często dodajesz ♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 18. awwwww <3
  Tessa taka odważna ;) kocham ją taką :) rozdział cudowny

  OdpowiedzUsuń
 19. Jeju, ależ mnie uszczęśliwiłaś dzisiejszym rozdziałem! ♥ Angelika jesteś najlepsza! ;) ~Karolina

  OdpowiedzUsuń
 20. Szybko dodałaś, nie powiem bardzo miła niespodzianka ;3

  OdpowiedzUsuń
 21. Lololo ciekawe co skubana wymyslila,!

  OdpowiedzUsuń
 22. prawda czy wyzwanie? nieźle Tessa :D na prawdę Tessa i alkohol to mieszanka wybuchowa! nie mogę się doczekać następnego ^^

  OdpowiedzUsuń
 23. Jejeje ale mnie After wciaga hehe kocham to ff ♥

  OdpowiedzUsuń
 24. jejciu, jejciu jejciu.... ciekawe co wymyśliła pijana Tessa haha..... serio część świetna... nie wiem jak wytrzymam do kolejnej *.*
  Mrs.Horan

  OdpowiedzUsuń
 25. aaaaaaaaaaaaaaaaaa.. niespodziewalan sie rozdzialu dziekuje XD czekam na nn

  OdpowiedzUsuń
 26. O boże jak ja to kocham !

  OdpowiedzUsuń
 27. Aaa pijana Tessa <3 Będzie zabawnie !! Haha + Dzieki że tak szybko dodałaś :*// Mery

  OdpowiedzUsuń
 28. Kocham odważną Tessę <3

  Ale nie jestem pewna czy dobrze się to skończy (Molly) :c

  OdpowiedzUsuń
 29. Uwielbią taką Tessę <3
  Rozdział jak zawsze genialny!
  Bardzo się cieszę, że teraz tak szybko dodajesz te rozdziały *.*
  WIELKIE DZIĘKI ZA TO!
  Czekam na następny ;)

  OdpowiedzUsuń
 30. Szykuje się zacieta walka miedzy Tessą a Molly XD

  OdpowiedzUsuń
 31. aa! swietny!! coś mi się wydaje że następny bedzie jeszcze lepszy. Pijana Tessa jest boska <3
  Dziękuję za tłumaczenie!
  ~halfatwin

  OdpowiedzUsuń
 32. właśnie przeczytalam od razu 150 po ang i wow. czekajta niecierpliwei, bedzie sie dzialo ;)

  OdpowiedzUsuń
 33. Aww *.* Tessa :)
  świetne tłumaczenie c;

  OdpowiedzUsuń
 34. COŚ SIĘ KROI!!
  HAHAH :D
  Świetny rozdział! Tessa jest śmieszna, kiedy jest pijana hahah
  G xx

  OdpowiedzUsuń
 35. hahah uwielbiam Tesse! :D
  W sumie na pewno coś złego wyniknie z tej gry...

  OdpowiedzUsuń
 36. Ohoho pijana Tessa to jest to :D
  Oj co ona w tej końcówce wykombinowała. Może być ciekawie. Haha
  Rozdział perfecto :P
  @Just_to_dream_

  OdpowiedzUsuń
 37. Boski boski boski .... <33
  Haha ciekawe co Tessa wymyslila :-)

  OdpowiedzUsuń
 38. to bedzie gorąco xd

  OdpowiedzUsuń
 39. jezu jaki zajebisty mój ulub. jak do tej pory jest na równi z rozdziałem z zatyczkami <3

  OdpowiedzUsuń
 40. Kiedy Tessa jest pijana to jest taka super czekam na next

  OdpowiedzUsuń
 41. CO? TESSA I GRA W PRAWDĘ I WYZWANIE.. SERIO MUSIAŁA SIĘ UPIĆ XD
  Boże Harry łapię Tess za rękę w towarzystwie i sadza ją na kolanach awwwwwh ♥
  HESSA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  Wczoraj 148, dzisiaj 149 ♥ jezcze jutro 150 i będę w niebie i przeczekam z 2 tygodnie na rozdział!

  ilysm ♥
  @Harry_Love_You_

  OdpowiedzUsuń
 42. Świetne jak zawsze ;*

  OdpowiedzUsuń
 43. Jest nowy. Jee. ! Jestem ciekawa co wymyśliła Tessa. Coś odpierdoli na pewno i będzie faza. :D Harry jak jest zazdrosny jest najlepszy i jak tesa jest pijana to jest dopiero czad. Niby taki zwykły rozdział a jednak dla mnie jest bardzo ciekawy i mi się podoba. Chce więcej takich rozdziałów!

  OdpowiedzUsuń
 44. pjana Tessa jest świetna kocham ją *.* nie spodziewałąm się tego po niej <3 aaaaaaaaaaa czekam na kolejny :>

  OdpowiedzUsuń
 45. aaaa super dodawaj szybko nn!!

  OdpowiedzUsuń
 46. Pijana Tess = głupia Tess= odważna Tess :D KOcham To <33333333333 Rozdział genialny <33333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 47. Jezu to jeden z najlepszych "pijackich" rozdziałów XDD już nie mogę się doczekać kolejnego <333

  OdpowiedzUsuń
 48. Booosko ! Dziękuje, ze tak szybko pojawił się nowy rozdział. Oj ta gra będzie bardzo ciekawa, więc czeka na nexta.

  OdpowiedzUsuń
 49. Aaaaa megaa !!!

  OdpowiedzUsuń
 50. o nie!! mam przeczucie ze to sie dobrze nie skonczy czekam na nxt

  OdpowiedzUsuń
 51. Czytać lecę za chwileczkę, ale chciałam Ci tylko powiedzieć, że baaardzo Ci dziękuje, za przetłumaczenie tego rozdziału dzisiaj! <3 Lepszego prezentu na urodziny nie mogłaś mi zrobić :D ♥

  OdpowiedzUsuń
 52. O nie, nie, nie ! Tylko żeby to się źle nie skończyło :o bo ten rozdział jest taki kochany i jdjdsbdksnid *.*

  OdpowiedzUsuń
 53. Tessa zaszalała :D

  OdpowiedzUsuń
 54. Oooooo Zabawna pijana Tessa :D TA gra zapowiada się ciekawie ^^

  OdpowiedzUsuń
 55. dziękuję, że dodałaś tak szybko nowy :*
  kurde tessa i alkohol ........ coś czuję, że w następnym rozdziale będzie sie działo :3
  zastanawiam sie cały czas nad jednym gdzie był harry i co robił ???
  z nie cierpliwością czekam na next :D

  OdpowiedzUsuń
 56. A ja chyba wiem Harry hahahahah kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 57. Odważna Tessa jest wspaniała ciekawe co ona wymyśliłam tym razem :D <3

  OdpowiedzUsuń
 58. Pijana Tessa, jest genialna ;*

  OdpowiedzUsuń
 59. Oh no!
  Znowu skończyło się w tak ważnym momencie ;c

  OdpowiedzUsuń
 60. Omg hahahahhahaha już sobie wyobrażam tą grę XDD
  Molly się wkurwi uuu XDD
  / @mercinialler

  OdpowiedzUsuń
 61. OMG znowu w takim momencie kocham to <3333

  OdpowiedzUsuń
 62. Super !!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 63. Jest super.. a ta wzmianka o krzakach.. hahaha jestem ciekawa co będzie w następnym, bo na coś się szykuję. :*
  To do następnego :DDD

  OdpowiedzUsuń
 64. omg hahhahahahhaha Tessa jaka odważna wow

  OdpowiedzUsuń
 65. O JA CHE WIĘCEJ ! BO CHE WIEDZIEĆ CO BĘDZIE DALEJ ! <3 Poza tym pozdrawiam Tłumaczy i czytelników :P

  OdpowiedzUsuń
 66. W najfajniejszym momencie koniec!
  Super rdz :*
  @RusherMuffin

  OdpowiedzUsuń
 67. przez cały rozdział się śmiałam haahah ;d jesteś taka kochana że przetłumaczyłaś to w tak szybkim czasie, aww
  Tessa gdy jest pijana >>>>>>>>>>>.
  już nie mogę doczekać się tej gry :D

  OdpowiedzUsuń
 68. Tessa chce się zemścić ^^ Ciekawe, ciekawe . Zapodawaj szybko next ! Mom Please ! <3

  OdpowiedzUsuń
 69. Uwielbiam jak Tessa jest pijana *.*
  Dziękuję Ci, że dodałaś tak szybko ;****

  OdpowiedzUsuń
 70. Tessa tutaj jest urocza, lubię ją taką, może być częściej pijana.
  To było słodkie, kiedy Harry posadził ją sobie na kolana.
  Pomimo charakteru i zazdrości Harry'ego, to chciałabym mieć takiego chłopaka ;)

  OdpowiedzUsuń
 71. JEJKU! JESTEM MEGA CIEKAWA CO HARRY ROBIŁ W TYM POKOJU NA GÓRZE... MAM NADZIEJĘ, ŻE SIĘ TO NIEDŁUGO WYJAŚNI :D I CIEKAWE CO WYNIKNIE Z TEJ GRY XDD TESS JEST TAKA ŚMIESZNA I PERWERSYJNA, GDY JEST PIJANA :PP

  OdpowiedzUsuń
 72. Mvahahahahaha !!! Ciekawe jakie myśli są w Tessy głowie , pewnie szykuje niezłe zadanie dla Tessy

  OdpowiedzUsuń
 73. jeeeeeeeeeeeeeeeeeej <333333333333333333333333! :**************
  ale bd akcja <33333333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 74. Awgh świetny rozdział :D Dziękuję, bardzo, bardzo, bardzo <3 !!

  OdpowiedzUsuń
 75. Z tego miejsca chciałabym serdecznie pozdrowić moją mamę, tatę, moje przyjaciółki i rodzinę XD cieszmy się bo jest nowy rozdział na after! Hahahaaa kocham sposób w jaki tłumaczysz i mam nadzieję że będziesz to robiła nadal bo chyba bym umarła z ciekawości gdybyś przestała :')

  OdpowiedzUsuń
 76. O jejku, chcę kolejny, albo nie, chcę już dwa następne, albo trzy, ewentualnie 17 ;D

  OdpowiedzUsuń
 77. Haha Już wiem jak będzie wyglodać prawda i Wyzwanie o matko.Harry tymi tesksami mnie rozwala.

  OdpowiedzUsuń
 78. Hahaha pijana Tess jest niesamowita XD

  OdpowiedzUsuń
 79. O kurde ! A jak ktoś da za zadanie Tess pocałować jakiego innego chłopaka ? I co ona ma na Molly ? Boże tylko mam pytań ! Rozdział super ! Wreszcie jest Harry , bo wcześniej , mało było sytuacji związanych z nim. Ciekawe jak będą grać i jakie będą zadania czy pytania . Nie mogę się doczekać kiedy będzie czerwona czcionka ! Myślałam , ze juz teraz będzie , ale się pomyliłam . Fajna jest piana Tessa , taka właśnie odważna i może powiadziec wszystko co ma na myśli . Tak chyba jest łatwiej , bo nie jest skrepowana . Dziękuję , ze tłumaczysz i poświęcasz swój czas na to , żeby tłumaczyć . Na prawdę bardzo dziękuję ! Nie mogę doczekać się następnego !
  . A.

  OdpowiedzUsuń
 80. Uwielbiam ten rozdział <3 Cholera, nmg doczekać się następnego :o

  OdpowiedzUsuń
 81. Angie jesteś kochana <3 Tessa jaka ty jesteś odważna ;p hahah :) uwielbiam ich po prostu i czekam na następny :)

  OdpowiedzUsuń
 82. Będzie fajnie w następnym rozdziale :))

  OdpowiedzUsuń
 83. Nie spodziewałam sie ze juz dzisiaj dodasz nowy ale mnie zaskoczylas i to bardzo mile rozdzial swietny <3

  OdpowiedzUsuń
 84. W następnym będzie się działo! Co ona kombinuje... niech dopiecze tej dziwce zwanej MOLLY. Harry się nie wściekła, że spędzała czas z Zayn'em! Trzeba ten dzień zapisać w kalendarzu! xD

  OdpowiedzUsuń
 85. Hłehłehłe... w Tess wstąpił dzisiaj diabeł, już myślałam że zaciągnie Hazza siłą w te krzaki :p I co ta nasza "niewinna " istotka może planować ? Hahaha już się boję xdd Next

  OdpowiedzUsuń
 86. Awww hahahahahahaha zajebisty ;D Będzie się działo, YOLO kurwa! <3333333

  OdpowiedzUsuń
 87. Lalala, ale czad... nie moge się doczekać nexta! ;***

  OdpowiedzUsuń
 88. ddfyughiougyftdrfyguihj

  OdpowiedzUsuń
 89. KOCHAM! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 90. Ojeeeeeeeej *-* Czekam na kolejny!!!

  OdpowiedzUsuń
 91. super :D z niecierpliwością czekam na następny rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 92. o jej, co ta Tessa wymyslila?!

  OdpowiedzUsuń
 93. jak często dodajesz nowe rozdziały ?
  bo ostatnio to chyba codziennie :D
  za to ci dziękuje :D
  i czekamy na następny :*:*

  OdpowiedzUsuń
 94. hahahahahhahaha uwielbiam pijaną Tessę!!!! Aż się boje myśleć co może zdarzyć się dalej!

  OdpowiedzUsuń
 95. super
  kocham
  to
  opowiadanie
  bardzo
  ale
  to
  bardzo
  bardzo
  mocno!

  OdpowiedzUsuń
 96. Jejciu...perwersyjna Tessa jest dosyć ciekawa! XD
  Szkoda, że skończyłas w takim momencie. Jestem ciekawa co za zadanie dostanie Tess . Czuję ze cos związane z Zayn'em..a potem będzie kłótnia i Harry się wkurzy. Tak coś czuję :/ oby tak sie nie stało

  OdpowiedzUsuń
 97. OMG *.* Genialny *.* Czekam NN <3

  OdpowiedzUsuń
 98. Hahahaaha Tessa jak jest upita to ale zabawna, ale jej odwala :P
  Ann:)

  OdpowiedzUsuń
 99. Czuje szatanski plan hahaha :-) Harry jaki spokojny jak nie on :-)

  OdpowiedzUsuń
 100. Pierwsza!
  I chuj!
  Pozdrawiam pana listonosza, babcię, dziadka Henia, kota azora, plemniki Harrego, mamę tłumaczyki i doktora etkera.

  OdpowiedzUsuń
 101. O moj Boze! Jaka jestem ciekawa co sie teraz wydarzy! Rozdzial bardzo mi sie podobal :) jak kazdy w sumie, ale co sie dziwic. Na ta nagrode o ktorej pisalas w notce pod poprzednim rozdzialem w 100% zasluzylas. Czekam na nexta i gratuluje wygranej ;)))

  OdpowiedzUsuń
 102. O matko ale supeeer!!! blagam dodaj szybko kolejny rozdział!!! musze wiedzieć co będzie dalej @MyBooBear_xx

  OdpowiedzUsuń
 103. To może być dobre >D

  OdpowiedzUsuń
 104. Dziękuję za nowy rozdział :) to opowiadanie jest niesamowite. Czekam na następny rozdział :). Pozdrawiam Kamila ♥

  OdpowiedzUsuń
 105. Hahaha pijana Tessa jest najlepsza ! XD ciekawe co wydarzy się dalej :P czekam na next

  OdpowiedzUsuń
 106. cudowne:) nie mogę doczekać się następnego rozdziału. będzie beka z Molly, czuję to
  x

  OdpowiedzUsuń
 107. Ahh kocham to !

  OdpowiedzUsuń
 108. A ja chce wiedzieć co się miesza w tej ślicznej główce! <3 Rozdział Boski ;*

  OdpowiedzUsuń
 109. jejku super rozdzial, zachowanie Harrego mnie w sumie zdziwilo. I jeszcze te jego slodkie i zarazem pociagajace mysli awww nie moge sie doczekac co Molly i Tessa wywysla hahahha one we dwie sa lepsze niz kabaaret hahahahha podobny do Noah'a no niezle moe to on a moze nie, i pewnie jak bedzie polnoc to oni sie pocaluja i bedzie romantycznie, fajerwerki wleca w nich wbijajac sie w ich ciala i wszedzie bedzie duzo miesa hahah xd achh te moje mysli konczac czekam na nastepny rozdzial

  OdpowiedzUsuń
 110. Hahahahah pijana Tessa jest mistrzem! :D ciekawe co ona sobie zaplanowała hahaha czekam do następnego rozdziału nie mogę się doczekać :D

  OdpowiedzUsuń
 111. uwielbiam to że dodajesz tak często rozdziały! potrafię sprawdzać kilka razy dziennie czy jest nowy xd Pijana Tessa, Boże hahahahha Kocham Cie dziękuję że to tłumaczysz ♥

  OdpowiedzUsuń
 112. Zgadzam się z kilkoma komentarzami! Pijana Tessa - to super Tessa <3
  nie mogę się doczekać kolejnego, bo jestem tak bardzo ciekawa jak potoczy się ta gra !! ^^

  OdpowiedzUsuń
 113. Pijana Tessa >>>>>>>>>>>>>>
  Ciekawe co wymysliła z Molly :)

  OdpowiedzUsuń
 114. ciekawe co Harry robił w tym pokoju oprócz palenia hm

  OdpowiedzUsuń
 115. Hahahahahha pijana Tessa <3 Ale i tak wolę tą uporządkowaną i skromną :3 Ciekawy sylwester... XD

  OdpowiedzUsuń
 116. Hahahahhaha nie mogee jakie to jest... hahhahaha brak mi słów żeby to określić :D Tessa.. hahahah no nie mogę po prostu nie mogę!

  OdpowiedzUsuń
 117. Pijana Tess rządzi ! :D Ciekawe co ona kombinuje ?!

  OdpowiedzUsuń
 118. Świetny. Nie sądziłam, że Tessa aż tak się opije :-D Czekam na kolejny.

  OdpowiedzUsuń
 119. Jest na prawde swietny es

  OdpowiedzUsuń
 120. Extrasne!! :) Kocham Tesse jak jest pojana hehe

  OdpowiedzUsuń
 121. ona jest taka świetna xDD no i co ona tam knuje?;d ojej czekam na następny :*

  OdpowiedzUsuń
 122. jeej, jak szybko dodałaś, nie spodziewałam się w ogóle! rozumiem, że masz teraz maturę i nie masz czasu tłumaczyć, więc to miła niespodzianka ^u^
  myślałam, że Harry się wkurzy, ale rozdział był miły i jak zwykle genialny.
  Dzięki za tłumaczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 123. hahah XD genialne xDD Ale trochę niepokoi mnie co Harry robił w tym jebanym pokoju na górze..

  OdpowiedzUsuń
 124. hehe ciekawa jestem co wykombinuje Tessa :D

  OdpowiedzUsuń
 125. Pijana Tessa jest zajebista :D

  OdpowiedzUsuń
 126. Pijana Tessa to genialna Tessa :)
  Kapitalny rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 127. HAHA juz sie nie moge doczekać co będzie dalej
  :D

  OdpowiedzUsuń
 128. Hhahahahaahah nie mogę! świetna Tess aaaa! Harry tak się stara dla Tessy ^^ uwielbiam cię... co ja gadam, ja cię kocham!! Czekam na dalsze ciągi <3

  OdpowiedzUsuń
 129. Świetny rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 130. świetne! czekam jak najszybciej na nexta:*

  OdpowiedzUsuń
 131. Jesteś wspaniała! Poświęcasz nam tyyyyyyyleeeee czasu <3 DZIĘKUJEMY :*

  OdpowiedzUsuń
 132. Co Tessa wymyśliła? Haha boże uwielbiam ją pijaną xdd

  OdpowiedzUsuń
 133. Super rozdział. Pijana Tessa jest świetna, ale boję się co się wydarzy dalej.;D

  OdpowiedzUsuń
 134. Prawie cały rozdział się śmiałam, zajebisty był. Pijana Tessa i jej niecne plany, haha.
  W każdym razie... Noo, ten tego. Dziękuję! I czekam na następny.❤

  OdpowiedzUsuń
 135. Geniakn5 rozdział, taki jak za starych czasów ake duzo lepszy , dziekujeeee

  OdpowiedzUsuń
 136. druga? hahah :D swietny rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 137. Kocham ta dzika strone Tess kiedy jest pijana!' Czekam na nastepny

  OdpowiedzUsuń
 138. Wow! Jestem pozytywnie zaskoczona, że tak szybko dodałaś! I uśmiechnięta buźka rozwala mnie :D I prawda czy wyzwanie... Będzie ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 139. Pijana Tessa wygrywa ze wszystkimi !! hahaha i ta gra wow wow ciekawe jakie pytania bede haha

  OdpowiedzUsuń
 140. Kocham Cię za tłumaczenie tego ♥

  OdpowiedzUsuń
 141. super boskii haha Tessa w prawda czy wyzwaniee ... :PP

  OdpowiedzUsuń
 142. o jaaa ale niemogę doczekać sie następnego roździałuuu ... <33 KOCHAM TESSE I HARREGO

  OdpowiedzUsuń
 143. pijana Tessa moim miszczem
  rozdział świetny, ciekawe co się będzie dziać bo na pewno będzie jakiś odpał z tą grą <3

  OdpowiedzUsuń
 144. Mmmmm, bardzo fajny *__* Czekam :D

  OdpowiedzUsuń
 145. BOŻĘ TESSS! COŚ TY ZNOWU WYMYŚLIŁA?
  POWODZENIA HARRY...

  OdpowiedzUsuń
 146. NA BANK PO TEJ IMPREZIE HAZZ I TESS SIĘ POKLÓCĄ!!!!

  OdpowiedzUsuń
 147. Genialny , nie mogę się doczekać następnego !! Trasa gdy jest odważna ma niezle pomysły xx@TediBetii

  OdpowiedzUsuń
 148. Pijana Tessa to jest to co lubię :D Już się nie mogę doczekać kolejnego! Ciekawe co wymyśli. Mam nadzieję, że ma jakiś niezły plan żeby dopiec Molly!

  OdpowiedzUsuń
 149. O bosze a myślałam że będzie +18 kocham doma808

  OdpowiedzUsuń
 150. hahaha cudoo ;D

  OdpowiedzUsuń
 151. błagam żeby się nie wydało, że Harry robił ZNOWU coś głupiego.
  nie zniosę tego i Tessa pewnie też...
  @nala292

  OdpowiedzUsuń
 152. Kocham pijaną Tesse jest taka śmieszna czekam na next

  OdpowiedzUsuń
 153. Podoba mi się pijana Tessa! To jest tak boskie, że nawet jakbyś dodała 100 rozdziałów na raz to byłoby mi mało <3 Czekam na nexta :**

  OdpowiedzUsuń
 154. mam nadzieję że będzie dużo części z sylwestra bo jest baardzo ciekawy lkmfslmdf
  ogólnie to jestem bardzo niecierpliwa :(

  OdpowiedzUsuń
 155. hahahah Tessa:) ma dryg towarzyski jak jest pijana:)

  OdpowiedzUsuń
 156. Jestem zjarany a nie pijany hahahahah to wygrało wszystko xd ta suka Molly coś znowu zepsuje...

  OdpowiedzUsuń
 157. dziękuję ci z całego serducha za tłumaczenie tego świetnego ff <3

  OdpowiedzUsuń
 158. Super! Czekam na next <3

  OdpowiedzUsuń
 159. Tess jesteś taka idiotką xd

  OdpowiedzUsuń
 160. O bony kocham pjaną Tess <3
  Rozdział boski :*

  A.

  OdpowiedzUsuń
 161. Pijana Tessa>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  coś czuję, że to się dobrze nie skończy.

  OdpowiedzUsuń