niedziela, 15 grudnia 2013

Rozdział 107.

Harry’s POV:

- Gdzie jesteś, Styles? – męski głos bombarduje moje uszy.
- Widziałem, że wychodził z baru – wiem, że tu jest – odzywa się ktoś inny.
Czuję, że podłoga jest zimna, gdy wyczołguję się z łóżka, by zobaczyć, kto tam jest. Najpierw myślałem, że to tatuś i jego przyjaciele, ale teraz już tak nie sądzę.
- Wyłaź, wyłaź, gdziekolwiek jesteś! – niższy głos wrzeszczy i słyszę uderzenie.
- Nie ma go tu – mówi moja mamusia, gdy docieram do ostatnich schodów.
- Och, zobacz kogo my tu mamy! Kto by pomyślał, że Styles ma taką seksowną żonkę! – mówi wysoki pan i łapie moją mamę za ramię, żeby zmusić ją, by wstała z kanapy.
- Proszę… Nie ma go tutaj. Jeśli jest wam dłużny pieniądze, oddam wam wszystko, co mam. Możecie wziąć cokolwiek z domu, nawet telewizor – mama mówi panu z dużym kuku na głowie.
- Telewizor? Nie chcę cholernego telewizora!
- Mam biżuterię, niewiele, ale błagam… - mówi mama.
- Zamknij się, kurwa! – krzyczy ten pan i uderza mamusię.
- Mamo! – wołam i biegnę do salonu.
- Harry… Idź na górę! – mówi mi, ale nie zostawię mojej mamusi z tymi niemiłymi panami.
- Zabieraj się stąd, gówniarzu – jeden z nich mówi do mnie.
- Widzisz, suko, problem polega na tym, że twój mąż zrobił to – pokazuje na swoje ‘kuku’. – A skoro go tu nie ma, ty nam za to odpowiesz – uśmiecha się, a mama kopie go.
- Harry, skarbie, idź na górę… Teraz! – mama krzyczy na mnie. Dlaczego jest na mnie zła?
- Myślę, że on chce patrzeć – wyższy pan mówi i popycha ją na kanapę.


***

Budzę się gwałtownie i siadam. Kurwa. Nadal są, każdej nocy gorsze niż poprzedniej. Byłem tak przyzwyczajony, że już nie przychodzą, gdy śpię. Dzięki niej, to wszystko było dzięki niej. Ale oto jestem, o cholernej czwartej rano, z zakrwawioną od poranionych kłykci pościelą i morderczym bólem głowy, wywołanym koszmarem i brakiem snu. Z prześcieradłami poradzę sobie później, teraz chcę tylko zamknąć oczy i udawać, że ona jest tutaj – może wtedy sen przyjdzie. 

Tessa’s POV:

- Tess, skarbie, obudź się – szept Harry’ego brzmi w moich uszach, gdy dotyka ustami skóry tuż pod moim uchem.
- Wyglądasz tak pięknie, gdy się budzisz – komplementuje mnie, a ja się uśmiecham, przyciągając go za włosy, bym mogła spojrzeć mu w oczy. Pocieram swój nos o jego, a chłopak chichocze.
- Kocham cię – mówi i przyciska usta do moich, tylko, że ja tego nie czuję.
- Harry? – pytam, gdy zaczyna blaknąć.


***

Otwieram nagle oczy i jestem wrzucona na powrót do rzeczywistości. W pokoju jest ciemno i na chwilę zapominam, gdzie jestem. W pokoju hotelowym, sama. Biorę telefon ze stolika nocnego i orientuję się, że jest dopiero czwarta rano. Ocieram łzy z kącików oczu i zaciskam powieki, żeby spróbować wrócić do Harry’ego, nawet jeśli był tylko snem.
Gdy w końcu budzę się ponownie, jest siódma. Idę pod prysznic i staram się cieszyć gorącą wodą, która działa na mnie jak zawsze relaksująco. Suszę włosy i maluję się –  to pierwszy dzień, kiedy czuję, że chcę wyglądać odpowiednio. Muszę wydostać się z tego… bałaganu, który jest we mnie. Muszę zrobić to, co zrobiłaby moja matka – namalować idealną twarz, żeby ukryć to, co jest w środku. Gdy jestem gotowa, oceniam, że wyglądam całkiem ładnie i jakimś cudem na wypoczętą. Kręcę włosy i wyciągam z torby moją białą sukienkę. Całe szczęście, że w pokoju jest żelazko. Na zewnątrz jest zimno, zbyt zimno na tę sukienkę, która nawet nie sięga mi do kolan, ale nie będę długo na dworze. Decyduję się na dobranie do niej czarnych, prostych szpilek i modlę się, żebym nie poślizgnęła się na lodzie. Układam sukienkę i buty na łóżku.
Zanim się ubiorę, ponownie pakuję swoje torby. Mam nadzieję, że moja matka zadzwoni z jakimiś dobrymi wieściami o akademiku. Jeśli nie, będę musiała tu zostać do czasu, aż to zrobi, a to szybko pozbawi mnie wszystkich pieniędzy. Może powinnam poszukać własnego mieszkania… Byłoby mnie stać na malutkie lokum niedaleko wydawnictwa, daleko od kampusu. Właśnie, muszę zabrać się za zadania dla moich wykładowców, po tym jak wrócę dziś z pracy, niemalże zapomniałam. Moje myśli są ostatnio poplątane. Nawet nie pisałam nic w swoim terminarzu, od dwóch dni. Muszę włączyć telefon, żeby zobaczyć, czy mama dzwoniła, ale boję się, że zamiast tego usłyszę głos Harry’ego. Z całych sił postarałam się wczoraj nie zostać, więc muszę iść do przodu, a nie się cofać.
Biorę torby i otwieram drzwi. Śnieg w większości stopniał pod wpływem porannego słońca. Dzięki Bogu. Gdy tylko otwieram samochód, Trevor wychodzi ze swojego pokoju, dwoje drzwi od moich.
- Pomógłbym ci z tym – wita się ze mną. Ma na sobie czarny garnitur i zielony krawat, wygląda bardzo przystojnie.
Poprzedniej nocy zjedliśmy pizzę, oglądaliśmy telewizję i opowiadaliśmy sobie historie ze studiów. Trevor miał ich dużo więcej, bo w końcu skończył już studia, więc naprawdę podobało mi się słuchanie o tym, jak moje studenckie doświadczenia mogłyby i powinny wyglądać. Nie powinnam była chodzić na imprezy z ludźmi pokroju Harry’ego, powinnam była znaleźć sobie małą, ale szczerą grupkę przyjaciół. To by było takie inne, o wiele lepsze. Trevor wyszedł około dwudziestej pierwszej, a ja zmusiłam się, by spać.
- Dobrze spałaś? – pyta i wyciąga z kieszeni pęk kluczy. Stojące na parkingu BMW odpala po kliknięciu. Oczywiście, że Trevor ma BMW.
- Twoje auto odpala samo? – śmieję się.
- Cóż, to go włącza – chłopak unosi klucz.
- Nieźle – uśmiecham się.
- Wygodnie – kontruje Trevor.
- Ekstrawagancko?
- Troszeczkę – teraz on się śmieje. – Ale wciąż bardzo wygodnie.
- Wyglądasz dziś uroczo, jak zwykle – komplementuje mnie, gdy wkładam torby do samochodu. Nie licząc reakcji Harry’ego, gdy nosiłam tę sukienkę, ta stała się moją ulubioną.
- Dziękuję. Zamarzam! – odpowiadam i wdrapuję się na siedzenie kierowcy.
- Do zobaczenia w pracy – mówi i wsiada do swojego auta, gdy ja próbuję odpalić moje. Przekręcam kluczyk i klik… klik… klik… Próbuję ponownie, ale jest tak samo.
- Mogłabym prosić o cholerną przerwę?! – mówię na głos i uderzam dłońmi w kierownicę.
Próbuję odpalić samochód po raz trzeci, ale znów nic się nie dzieje, nie ma nawet tego klikania. Rozglądam się i na szczęście Trevor nadal siedzi w swoim aucie. Chłopak otwiera okno, a ja nie mogę powstrzymać się od śmiechu z powodu mojego pecha.
- Myślisz, że mógłbyś mnie podrzucić? – pytam, a on kiwa głową.
- Oczywiście, przecież jedziemy w to samo miejsce – śmieje się, a ja wysiadam z auta.
Nie mogę powstrzymać się od włączenia mojej komórki w czasie krótkiej jazdy do Vance’a. Zaskakujące – nie mam żadnych nowych wiadomości od Harry’ego. Mam kilka nieodsłuchanych wiadomości na poczcie głosowej, ale nie wiem, czy są od niego, czy od mojej matki. Decyduję się nie odsłuchiwać ich, zamiast tego wysyłam mamie wiadomość i pytam o akademik. Trevor podrzuca mnie do samych drzwi, więc nie muszę iść w zimnie. Dziękuję mu i życzę miłego dnia, po czym wchodzę do środka.
- Wyglądasz lepiej – Kimberly uśmiecha się, gdy biorę pączka.
- Czuję się nieco lepiej. Tak jakby – odpowiadam i nalewam sobie kubek kawy.
- Jesteś gotowa na jutro? Nie mogę się doczekać wyrwania się stąd na weekend, Seattle jest niesamowitym miejscem na zakupy i wiem, że gdy Christian i Trevor będą mieli te ich spotkania, my będziemy mogły porozglądać się za jakimiś rzeczami dla nas. Czy… Umm, rozmawiałaś z Harrym? – pyta.
- Nie, zabrałam swoje rzeczy wczoraj – odpowiadam, a ona się krzywi.
- Przykro mi… Będzie łatwiej z czasem – pociesza mnie Kim i mam nadzieję, że ma rację.
Dzień mija mi szybciej, niż oczekiwałam, i kończę rękopisy na ten tydzień wcześniej. Jestem podekscytowana wyjazdem do Seattle i mam nadzieję, że to pozwoli mi przestać myśleć o Harrym, nawet jeśli tylko na krótko. W poniedziałek są moje urodziny, ale wcale na nie nie oczekuję. Gdyby wszystko tak szybko się nie popsuło, we wtorek byłabym razem z Harrym w drodze do Anglii. Nie chcę też spędzać świąt z moją matką, mam nadzieję, że do tego czasu wrócę do akademika – może wtedy będę miała wystarczająco dobrą wymówkę, by do niej nie jechać. Wiem, że to Gwiazdka i to okropne z mojej strony, ale nie jestem w świątecznym nastroju. W ciągu dnia dostaję wiadomość od matki, że nie dostała żadnych wiadomości o akademiku. Świetnie. Przynajmniej mam jeszcze jedną noc przed wyjazdem do Seattle. Bycie bezdomnym wcale nie jest zabawne…
Gdy zbieram się do wyjścia, uświadamiam sobie, że nie przyjechałam sama. Mam nadzieję, że Trevor jeszcze nie wyszedł. Mogłabym co prawda iść piechotą do hotelu, ale na zewnątrz jest tak strasznie zimno…
- Do zobaczenia jutro! Spotykamy się tutaj i kierowca Christiana zawiezie nas do Seattle – informuje mnie Kimberly. Christian ma kierowcę? Ależ oczywiście, jestem pewna, że jest milionerem. Jeśli nie, wiele mu nie brakuje. Wydawnictwo jest wielkim sukcesem i szybko się rozrasta.
Gdy wychodzę z windy, widzę, że Trevor siedzi na jednej z czarnych kanap w holu. Kontrast między czernią kanapy i jego garnituru, a błękitem jego oczu jest bardzo wyraźny.
- Nie byłem pewny, czy potrzebujesz podwózki, ale nie chciałem ci przeszkadzać w biurze – mówi mi.
- Dziękuję, naprawdę to doceniam. Jak wrócę do hotelu, to zadzwonię do kogoś w sprawie mojego auta – odpowiadam. Na zewnątrz jest cieplej, niż było rano, ale wciąż jest lodowato zimno.
- Mogę z tobą poczekać, jeśli chcesz, hydraulika u mnie jest już naprawiona, więc nie będę zostawał w hotelu, ale posiedzę z tobą, jeśli… - Trevor nagle przestaje mówić, a jego oczy rozszerzają się.
- Co? – pytam i podążam za jego wzrokiem, by zobaczyć Harry’ego, stojącego przy jego samochodzie, wpatrującego się wściekle we mnie i Trevora. Ponownie oddech zostaje zduszony gdzieś w środku mnie. Jakim cudem to może być jeszcze gorsze? Tak bardzo, jak boli mnie widzenie go, tak bardzo jestem wściekła. Dlaczego on tu jest?!
- Harry, co ty tu robisz? – pytam, gdy idzie w naszą stronę.
- Cóż, nie odpowiadałaś na moje telefony, więc nie bardzo miałem wybór, prawda? – krzyczy.
- Nie odbierałam, bo miałam powód, nie możesz po prostu pojawiać się u mnie w pracy! – odkrzykuję. Trevor wygląda niepewnie i jest zakłopotany obecnością Harry’ego, ale zostaje u mojego boku.
- Gotowa? – pyta mnie Trevor.
- Gotowa na co?! – oczy Harry’ego są szalone.
- Zabiera mnie z powrotem do hotelu, moje auto nie odpala.
- Do hotelu! – Harry praktycznie wrzeszczy.
- O Boże, nie w tym sensie. Nocowaliśmy oboje w tym samym hotelu poprzedniej nocy  - mówię, ale orientuję się, że to wcale nie brzmi lepiej. Zanim mogę go zatrzymać, Harry ma już ręce wczepione w kołnierz marynarki Trevora i wręcz rzuca go o czerwoną ciężarówkę stojącą obok.
- Harry! Przestań! Daj mu spokój! Nie byliśmy w tym samym pokoju! – wyjaśniam. To, że tłumaczę się przed nim jest jakby poza mną, ale nie chcę, by skrzywdził Trevora. Chłopak puszcza jego ubrania, ale wciąż jest tuż przy nim.
- Odsuń się od niego, proszę – łapię go za ramię, a Harry rozluźnia się lekko.
- Trzymaj się od niej z daleka – spluwa. Jego twarz jest centymetry od twarzy Trevora, bladego jak ściana. Po raz kolejny wciągnęłam kogoś w ten cały bałagan, kogoś, kto na to nie zasłużył.
- Tak mi przykro – zwracam się do Trevora.
- W porządku. Nadal potrzebujesz podwózki? – pyta.
- Nie, nie potrzebuje – Harry odpowiada za mnie. Rozważam możliwości i wiem, że jeśli wsiądę do auta Trevora, Harry na pewno wywlecze z niego któreś z nas, prawdopodobnie mnie.
- W porządku, ale dziękuję mimo wszystko – wzdycham i wkurzona idę w stronę samochodu Harry’ego.


~ jeśli przeczytałeś/aś zostaw komentarz :)

256 komentarzy:

 1. PIERWSZA! O MATKO! Jeszcze nie przeczytałam rozdziału, ale i tak wiem, że będzie świetny, także.. ŚWIETNA ROBOTA, DZIECZYNY! Jestem ciekawa, czy skoro pod poprzednim rozdziałem pobiliśmy rekord, to teraz mamy pobijać tamtem.. alee... Mam nadzieje że będę pierwsza :D to takie głupie, ale szczerze to jeszcze nigdy nie byłam, i to będzie takie wyróżnienie :P Dobra, to publikuje ten komentarz, bo znając życie zaraz mnie ktoś wyprzedzi.. xD
  AAA! I jeszcze jedno! Naprawdę super wymyśliłyście te świętowanie! Nie mogę się doczekać 2 milionów wyświwtleń :) Cóż, trzeba się brać za nabijanie, tak jak poprzednim razem ... ale ciiiiiiiiiiiiiiii o tym miałyście nie wiedzieć ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. WOW! BYŁAM PEWNA ŻE będę pierwsza XD Napisałam go wcześniej, potem zostało tylko wkleić. Cały czas dawałam ''odśwież'' i jestem PEWNA że w pierwszej sekundzie po dodaniu ''biegłam'' wkleić komentarz! Przeżyłam zonka, ale widać nie tylko ja jestem taka walnięta, na tym punkcie xD

   Usuń
  2. Chyba jednak nie jesteś pierwsza. cóż, przykro mi....

   Usuń
  3. no ;<

   XD
   to miało być chamskie, czy coś? Bo nie jestem dobra w odczytywaniu ''uczuć'' ze słów pisanych.. :/

   Usuń
 2. pierwszaaaa !! *_*

  OdpowiedzUsuń
 3. zabieram się do czytania *-*

  OdpowiedzUsuń
 4. Idę czytać ♡ kocham OMG ♥ @thanksforlove69

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OMG Harry się wkurwił xd koooocham toooo ♥ @thanksforlove69

   Usuń
 5. pierwsza!! ide czytac :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsza! Zabieram sie do czytania ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. zabieram się za czytanie ponownie ! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. omomomomo0mo pierwszaaaa <3
  Idę czytać <3
  Mój Narkotyk ♥♥♥
  Buziaki xxxxxxxxx

  OdpowiedzUsuń
 9. Lece czytac! @gochillout

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ja pierdole! Myślałam, że Trevor'a zabij! OMG! TESS WEŹ DO NIEGO WRÓĆ, CO? :) TE JEGO SNY NIE DADZÀ MU SAPĆ :(

   Usuń
 10. duvsdbjvnisdnsdis <33 kochaam to <33

  OdpowiedzUsuń
 11. dodaj jeszcze jeden proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(

  OdpowiedzUsuń
 12. Umieram wewnętrznie. Biedna Tessa. Harry, przyhamuj emocje. Nie mogę się doczekać następnego :3

  OdpowiedzUsuń
 13. Odpowiedzi
  1. Ej no LoL no! Szybkie jesteśmy!!! Komentarz nade mną nie istnieje - tak sobie wmawiajmy:D Przepraszam, że nie skomentowałam poprzedniego, ale byłam u dziadków i źle się też czułam, jak wiecie... I takie tam:) Wiem, że byłybyście w siódym niebie, gdyby pod każdym rozdziałem pojawiało się tyle komentarzy:} Coś czuję, że niedługo Tess zmięknie=] Co ja mówie? Już zmiękła, kiedy całowała się z Harrym, kiedy śniła o nim, kiedy mu się tak pięknie tłumaczyła z nocy w hotelu, kiedy zgodziła się na niego podwózkę... O Boże! Ile tego jest!!! Zobaczymy jak będzie na wyjeździe, a przede wszystkim co zdarzy się między nią, a Hazzą w tym zajebistym hotelu^^ Proszę, napisz kiedy będzie następny, bo inaczej umrę w Lou rodziny:S Pozdrawiam:* Weny życzę C: I oczekuję z niecierpliwością szybkiego dodania kolejnego rozdziału:3 - Ziallka

   Usuń
 14. Perfekcyjny rozdział <3 //@luvmyblake

  OdpowiedzUsuń
 15. boski :D nie mogę się doczekać kolejnego :D ta złość harry'ego :D

  OdpowiedzUsuń
 16. No i kurcze w takim momencie koniec , Harry , trzymaj się , błagaj o wybaczenie !!

  OdpowiedzUsuń
 17. Perfect <3 Axx

  OdpowiedzUsuń
 18. 1 <3 Łoło ale jazda ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Popłakałam się. Znowu. To jest piękne. Nie mogę doczekać się kolejnego rozdziału. Dziękuję Wam za dzisiaj :)

  OdpowiedzUsuń
 20. hihih świetny ;-)

  OdpowiedzUsuń
 21. pierwsza!!!! suuper rozdział naprawdę bardzo dobry *.*

  OdpowiedzUsuń
 22. Jak zaraz nie przeczytam kolejnego rozdziału to wyjdę z siebie.. hbjhdjsbcja

  OdpowiedzUsuń
 23. boze to takie piekne czekam na nastepny dziekuje ze tlumaczycie :*

  OdpowiedzUsuń
 24. dodaj jeszcze jeden prosimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(ten był taki krótki,nie zasniemy,nie pojdziemy do szkoly,nie rob nam tego!!!prosimy tak ładnie zrob nam niespodzianke i dodaj jeszcze jeden!:*:*:*:kochamy cie

  OdpowiedzUsuń
 25. Kocham <3 uwielbiam momenty wściekłego Harrego !

  OdpowiedzUsuń
 26. O mój boże najlepsze! <3 <3 Trochę krótkie ale zajebiste ;3 ;3 Czekam na nn :D

  OdpowiedzUsuń
 27. Jak zwukle super rozdzial. Dziekuj eze tlumaczycie tak doskonale opowiadanie. ! Kocham was xx

  OdpowiedzUsuń
 28. Szkoda,że taki krótki i że to ostatni dziś:( Ja już chcę kolejny, to jest genialne, po prostu kocham to! <3

  OdpowiedzUsuń
 29. Łołołołołoło!! Się porobiło! :D

  OdpowiedzUsuń
 30. Świetne <3 kiedy następny?

  OdpowiedzUsuń
 31. piękne!!! czekam na następny i mam nadzieje że pobijemy dzisiaj ten rekord!!

  OdpowiedzUsuń
 32. Hahahahh ostatnia akcja jest zajebista hehehe nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału i mam nadzieje że będzie równie dobry jak tan zresztą co ja mówię wszystkie rozdziały są zajebiste

  xx Andzia

  OdpowiedzUsuń
 33. Ooo Hazza, przegiął zły o Trevora, nie wie nic co się stało a już krzyczy, ma humorki jak jakaś baba no. Ale widać, że nadal mu zależy, głupek.

  OdpowiedzUsuń
 34. oioooo mój boże dajcie mi 108:(:(

  OdpowiedzUsuń
 35. Haha, ojj będzie się działo w nastepnych rozdziałach :>

  OdpowiedzUsuń
 36. Mtgatmdj mega *o*
  Nie mogę się doczekać następnego

  OdpowiedzUsuń
 37. niech oni sie pogodzą :(((

  OdpowiedzUsuń
 38. Ojejku kiedy kolejny *_____* Kocham tooooo <3 <3 Biedna Tessa ;c

  OdpowiedzUsuń
 39. O matko.. świetnie przetłumaczony rozdział *___* . Ja już nie moge doczekać się następnego ;)

  OdpowiedzUsuń
 40. Omg!! TO jest ekbshsownsbsjsmsn *___* @yepiamabatman

  OdpowiedzUsuń
 41. Mam nadzieje że niedługo następny uzależniałam sie od tego <3 KOCHAM TO I KOCHAM CB ZA TO ŻE POŚWIĘCASZ NAM SWÓJ CZAS <3

  OdpowiedzUsuń
 42. O kurwa ! Płakałam, fajnie. Najgorsze były ich sny

  OdpowiedzUsuń
 43. Kocham!!! Jestem pierwsza!!! :*

  OdpowiedzUsuń
 44. Sny były przerażające... mam ciarki
  Ale tak się cieszę że Harry przyjechał, on tak walczy o nią ce,jghesgkegwhgws meeeega <3

  OdpowiedzUsuń
 45. Boski !!! Czekam nn *_*
  Xoxo @JustynaJanik3

  OdpowiedzUsuń
 46. Super roździał *-* Mam nadzieję, że Harry i Tess się pogodzą :) Dziękuje wam za ten dzień i za tłumaczenie roździałów! Mam nadzieję, że nowy roździał pojawi się jak najszybciej... Kocham was!!! <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 47. Przepraszam za przekleństwo w drugim zdaniu. HARRY TO JEBANY KUTAS. Po prostu on oczekuje, że Tess będzie mu nadal posłuszna po tym co zrobił. Zaborczy dupek. Ale nic..... chyba w pierwszym rozdziale dodanego tego dnia mialyscie czterysta coś komentarzy :-) gratuluję :-)

  OdpowiedzUsuń
 48. Prosze dodaj jeszcze jeden bo umreeeeeeeee ✖🔫

  OdpowiedzUsuń
 49. Omg nie moge sie doczekac tego co bedzie dalej !

  OdpowiedzUsuń
 50. Nie moge sie doczekać następnego<3 ta złość Harrego <3Troche krótki ale ogólnie był BOSKI *___*

  OdpowiedzUsuń
 51. O moj boze kochamm chce wiedziec co bedzie w tym samochodzie !! dawaj nn !!

  OdpowiedzUsuń
 52. Jak ja kocham kiedy Harry jest taki niegrzeczny. Ciekawe co sie wydarzy w kolejnym rozdziale. ;)

  OdpowiedzUsuń
 53. Blagam teraz nieh sie pogodza albo przynajmniej niech sie postraja nie zabic. Mam nadzieje ze w tym tygodniu beda pojawiac sie rozdzialy. Jeju ten dzien byl taki wspanialy. Dziekuje wam za wszystko. A teraz zabieram sie do pieczenia ciasteczek. Troche to przeciagnelam. Jeszcze raz dziekuje i tak sie ciesze ze tluamczycie. Mam nadzieje ze bedziecie do konca calego opowiadania xd @Just_to_dream_

  OdpowiedzUsuń
 54. Dziękuje za ten rozdział i w ogóle za ten dzień rozdział fantastyczny jak zawsze ;***

  OdpowiedzUsuń
 55. Harry jaki zazdrośnik - to seksowne xD Jejku nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału!

  OdpowiedzUsuń
 56. Harry powoli zaczyna przesadzać :x

  OdpowiedzUsuń
 57. aaaaaa zajebiste <3 nie lubilam tego Trevora od poczatku xd

  OdpowiedzUsuń
 58. Boże!!!!! Już chcę wiedzieć co sie stanie w samochodzie! Z jednej strony Styles zachowuje się głupio, ale przynajmniej o nią walczy:D

  OdpowiedzUsuń
 59. Zajebisty , prawie się poryczałam :***

  OdpowiedzUsuń
 60. Omg kocham<3 nie moge sie doczekac nastepnego ;-) @SandraJakubows3

  OdpowiedzUsuń
 61. JEZU

  TERAZ NAPEWNO DO SIEBIE WRÓCĄ!

  ;c

  OdpowiedzUsuń
 62. Cudowny! Brak mi słów! Aaaaaa..!!!! Nie mogę sie doczekać następnego!!!! ♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 63. nosz kurnaaa jaki harry byl chamski!!! chyba jestem pierwsza xd chialabym jeszcze jeden dzisiaj b o zostawilyscie mnie w cholernej nie pewnosci ale i tak baaaardzo was kocham za to ze sie tak poswiecacie dla nas :* @1dbitches5

  OdpowiedzUsuń
 64. no to sie narobiło ale z jednej strony bardzo dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 65. dodaj nowy,prosze!!!

  OdpowiedzUsuń
 66. zakończenie tego w takich momentach powinno być zakazane przez prawo!
  rozdział świetny,czekam na nastepny *______*

  OdpowiedzUsuń
 67. dodaj nowy,prosze!!!

  OdpowiedzUsuń
 68. O ja *.* rozdział niesamowity. widać, że Harry kocha naprawdę Tessę. mam nadzieję, że w końcu się pogodzą

  OdpowiedzUsuń
 69. Jak zawsze w takim momencie :( Jestem mega ciekawa co dalej,, szkoda, że zbliża się koniec After Day!! Było świetnie i dziękujemy za poświęcenie nam waszego czasu :D

  OdpowiedzUsuń
 70. dodaj nowy,prosze!!!

  OdpowiedzUsuń
 71. Jest świetny! No normalnie... takie kasd,mclksdhfkdfjnlkjckfklj.. ♥♥♥ Kocham, kocham, kocham!!!!

  OdpowiedzUsuń
 72. Super czekam na next :)

  OdpowiedzUsuń
 73. niech ona mu nie wybacza jeszcze nie teraz no kurde minęło 3 dni za wcześnie na zgodę a wogóle to jestem za tym żeby była z Trevorem albo kimś innym niech Harry trochę pocierpi ! i chce kolejny rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 74. cudowny *.* czekam z niecierpliwością na nowy Xx jesteście cudowne <33

  OdpowiedzUsuń
 75. I TY TAK POPROSTU WSIĄDZIESZ DO JEGO AUTA ???!?!?!?!? NO DŻIZAS

  OdpowiedzUsuń
 76. To wywołuje u mnie takie emocje że masakra!
  Po przeczytaniu rozdziału ręce mi się trzęsą.Jestem tak bardzo ciekawa nowego rozdziału.Chyba oszalałam.To mnie uzależniło.Kocham to! <3
  Tak bardzo chcę żeby oni się pogodzili.Ciekawe jak potoczy się ich rozmowa w samochodzie.Podoba mi się to,że Harry walczy o Tessę.Mam nadzieję że Tessa wybaczy ten Harremu.

  OdpowiedzUsuń
 77. Omg kocham to <3 Jezu dziękuję za tłumaczenie tego wspaniałego opowiadania ;)

  OdpowiedzUsuń
 78. Wkurzają mnie osoby, które zamiast najpierw przeczytać piszą jakieś "hwih" żeby być pierwszymi... :)
  rozdział PER-FECT!

  OdpowiedzUsuń
 79. Dlaczego znowu w takim momencie ? Nie rozumiem tego ! Idealny po prostu, mam nadzieję, ze dodacie szybko następny i nie każecie nam długi na niego czekać:)
  ~G.

  OdpowiedzUsuń
 80. Nie wierzę, że w takim momencie właśnie skończył się rozdział! Ale mam nadzieję, że w następnym będzie trochę więcej Tess i Harry'ego - nawet, jeśli mieliby się kłócić cały rozdział, tak ja w tym na samym początku.:)

  OdpowiedzUsuń
 81. hfjksdhfjsg świetnyyy <3
  Kur** ja chce wiedzieć co się stanie w samochodzie !!! Proszę dodajcie jeszcze jeden błagam błagam !!

  Czekam z niecierpliwością na nexta :D
  @Liam_my_angel15

  OdpowiedzUsuń
 82. CUDOWBE !!!!! CHCIAŁABYM ABY SIĘ POGODZILI ;) - @luvmyniall93

  OdpowiedzUsuń
 83. Please ... Next .... A tak poza tym to ona tak poprstu wsiadła do jego auta ?! No @#%^* ! Jestem za tym żeby się pogodzili ale moim zdaniem po 3 dniach to troche za szybko ... Ciekawe jak on jej zrekompensuje te prześcieradła ...

  OdpowiedzUsuń
 84. CZemu w takim momencie???! Bardzo emocjonująca końcówka, naprawdę. Nie możecie dodać dzisiaj jeszcze kolejnego??

  OdpowiedzUsuń
 85. no nieeeeeeeee! a to był ostatni rozdział dzis! chyba sie popłaczę... proszę! dodajcie jeszcze jeden!

  OdpowiedzUsuń
 86. Jeszcze .....dajcie wiecej rpzdzialow.!!!!!! Prosze

  OdpowiedzUsuń
 87. super pierwsza !

  OdpowiedzUsuń
 88. Hihihi w następnym będzie się dużo działo <33 mam nadzieję że niedługo się dowiem :)))

  OdpowiedzUsuń
 89. Kur**a co ten Harold sobie wyobraża:) ehhh:) będe czekać:) na kolejny dziękuję:*

  OdpowiedzUsuń
 90. OMG! OSTATNI ROZDZIAŁ DNIA I AKURAT W TYM MOMENCIE?!?! ;-;
  MOŻE JAKIŚ BONUS?
  ZA DOBRE SPRAWOWANIE ? XD

  OdpowiedzUsuń
 91. nie moge sie doczekać następnego rozdziału!!! uwielbiam ten ff i was za to ze tlumaczycie to!dzisiaj jest swietny dzien przez to ze dodajecia tyle !!

  OdpowiedzUsuń
 92. O Boziu ! Jaki świetny rozdział !! Nie no brawa :* pozdrawiam
  I mam jedno pytanko - jak dzisiaj były 3 rozdziały to kiedy następny ??.

  OdpowiedzUsuń
 93. dlaczego skończyłas w takim momencie?? chce next blagam nie zabijaj mnie tym czekaniem xx

  OdpowiedzUsuń
 94. TAK TAK TAK TAK!!!!
  Tylko proszę, Hazz, ogarnij się bo tylko ją do siebie zražasz.. :'( #AfterDay
  @Irydda

  OdpowiedzUsuń
 95. Genialny!!! A już myślałam że Harrego w tym rozdziale nie będzie no ale widocznie myliłam się. :) <3 <3 <3 Czekam na następny rozdział. Dodasz jutro?

  OdpowiedzUsuń
 96. Oooo tak ! Jedź z nim Tessa ! Harry wywlecz ją do jakiegoś lasy czy cuś i się pogódźcie ! Hahahah, moje pomysły xd ♥

  OdpowiedzUsuń
 97. tak bardzo kocham to opowiadanie !!!!!!!!! szaleję za tym <3333333 to nie do pomyślenia że przerwane jest w TAKIM momencie !! o boziu mam nadzieję że im się ułoży bo mimo że z Harry"ego taki skurwysyn to mam do niego słabość !!
  Biedna Tessa :(
  modlę się zeby im się ułozyło i czekam na nexta !!
  LOVE YA :*
  TUŚKA !

  OdpowiedzUsuń
 98. Dadacie dzisiaj jeszcze jeden na dobranoc ???? Proszę :D

  OdpowiedzUsuń
 99. OMFG.... Jak to sir teraz moze potoczyc ? :o

  OdpowiedzUsuń
 100. Świetny ! Po prostu ... no nie ma słów !
  I pyt. - to jest 3 rozdział w tym dniu to kiedy następny ??

  OdpowiedzUsuń
 101. #BRUTALNYHARRYSIEWLACZYL

  OdpowiedzUsuń
 102. kiedy kolejne rozdziały? mam nadzieję, że nie każecie nam długo czekać ;)

  OdpowiedzUsuń
 103. Boże ten blog jest wspaniały. Tyle emocji, tyle wrażeń. STRASZNIE WAM DZIĘKUJĘ ŻE ZROBIŁYŚCIE TEN DZIEŃ. Będzie jeszcze dziś jeden rozdział, proszę!

  OdpowiedzUsuń
 104. Sytuacjo napraw sie! Cholera to dziala chyba tylko w bajkach..;( czekaj czekaj niedaleko pada ff od bajki nie? W kazdym badz razie chyba cos jednak sie naprawi! Phii samo to raczej nie.oj harry harry duzo pracy przed toba!!! Baaardzo dziekuje za dzisiejszy dzien:*** @dianee2805

  OdpowiedzUsuń
 105. Omg super rozdział

  OdpowiedzUsuń
 106. czy ktoś mi wyjaśni jak można skończyć w takim momencie ?! cudowne opowiadanie uwielbiam was za nie <3 może jakiś bonusik i jeszcze jeden rozdział ? hahahahha :*

  OdpowiedzUsuń
 107. ten ff jest po prostu przeboski <33

  OdpowiedzUsuń
 108. Ojacie, początek rozdziału ;( !
  Co tu się dzieje *.* Tyle emocji! ;o
  I NIECH ONI SIĘ JUŻ POGODZĄ!

  OdpowiedzUsuń
 109. OMG!!! Dodaj następny, proszę <3

  OdpowiedzUsuń
 110. Aww *.* Świetny .! Dodajcie dzisiaj jeszcze jeden :) Prooooosimyyy.! ;** <33

  OdpowiedzUsuń
 111. Woa, Woa, woa.Pierwszy akapit. Cudo, aż się zatrzęsłam z emocji. Ogółem rozdział cudownie przetłumaczony, dziękuję <3 przyszły tydzień będzie odrobinę lepszy dzięki waszemu tłumaczeniu i dzieki naszym zdolnościom. Dostałyśmy się do trendów! Yay! xx.
  M.

  OdpowiedzUsuń
 112. O Boże.... Agresywny Harry to seksowny Harry. Rozdzial meega. Szkoda ze nie będzie jeszcze jednego bo w 108 jest zapewne wiecej Harry'ego :c

  OdpowiedzUsuń
 113. Nie ! Nie teraz...w takim momencie ;_;.... Boże.. ja tu przeżywam zawał..w tak młodym wieku :C

  OdpowiedzUsuń
 114. Awww... Co to będzie?! :o już nie mogę się doczekać xD

  OdpowiedzUsuń
 115. LOL Tessa bedzie z nim jechała mogliby się pogodzić XD

  OdpowiedzUsuń
 116. Cudowne ! ♡♡♡♡ A teraz gdy jesteśmy już w pl trendach na 1 miejscu to możemy jutro doczekać się następnego rozdziału ?

  OdpowiedzUsuń
 117. OMG naprawdę Boy LM opisuje tą sytuacje :D HAHA
  Dziękuję za te 3 piękne rozdziały są zajebiste *_*

  OdpowiedzUsuń
 118. G-E-N-I-A-L-N-E!

  OdpowiedzUsuń
 119. omg umieram. początek był taki że ugh serce mi się łamało. zwłaszcza przy śnie harry'ego. a potem trevor znowu był taki miły i w ogóle supi, ale to podejrzane:/// i potem agfdhsj zazdrosny harry czyli to co lubię haha. no i tessa poszła za nim, więc na pewno kolejny rozdział będzie pełen emocji :D nie mogę się doczekać. ah i ten pomysł z świętowaniem miliona odsłon był naprawdę świetny! :) x

  OdpowiedzUsuń
 120. Prosze niech oni w tym aucie sie pogodza !! Blagam !

  OdpowiedzUsuń
 121. omg tak strasznie zajebiste jhbndfsmjhvbnkljhfdcbhgtdsfcvghytrstfgfhgytdfcgff kocham

  OdpowiedzUsuń
 122. KOCHAM TO FF, KOCHAM WAS, AUTORKĘ, ONE DIRECTION! NIE WIERZĘ, ŻE TO JUŻ 107 ROZDZIAŁ, KIEDY TO MINĘŁO?

  OdpowiedzUsuń
 123. Aghh harry -,- tessa przebacz mu ;.; i niech sie nie spotyka z Trevorem

  OdpowiedzUsuń
 124. Jak zwykle super, zakochałam się w tym opowiadaniu. Tak szczerze, to nie lubię Trevora. Czekam na kolejny rozdział. :)

  OdpowiedzUsuń
 125. nie no chyba się tak szybko nie pogodzą.

  OdpowiedzUsuń
 126. Kocham to opowiadanie <3<3 Proszę dodaj jeszcze jeden rozdział ..

  OdpowiedzUsuń
 127. No niech tessa mu wybaczy bi brakuje mi ich miłości!!!

  OdpowiedzUsuń
 128. Już myślałam że Trevor będzie wyglądać tak jak Zayn po spotkaniu z Harry'm ... Nie mogę może i Harry jest egoistą dupkiem idiotą debilem i mogłabym wymieniać tak dalej ale jest mi go cholernie żal te jego koszmary .... :cc
  Czekam na kolejny
  / Julie ;***

  OdpowiedzUsuń
 129. Tak tak tak tak ! niech ona z nim jedzie proszę i niech się nie kłócą tylko pogodzą !! :)
  Rozdział świetny nie mogę doczekać się nn

  OdpowiedzUsuń
 130. o kurde.. Harry znów się rządzi. btw świetny rozdział ♥ szkoda że taki krótki :(
  @pazasia

  OdpowiedzUsuń
 131. WOW WOW WOW nie wiem co mam napisac błagam dodaj szybko nastepny

  OdpowiedzUsuń
 132. Kocham dramy ❤️

  OdpowiedzUsuń
 133. Czy tylko według mnie Tessa źle robi jadąc z Harry'm? ;D

  OdpowiedzUsuń
 134. Może się pogodzą?! :o ♥

  OdpowiedzUsuń
 135. chcialabym zeby w tym aucie cos sie stalo i byli razem, oni musza byc!!! rjglhlrlef

  OdpowiedzUsuń
 136. Nie jedz ! Niech sb cierpi ! Phi

  OdpowiedzUsuń
 137. No niech oni się w końcu zejdą no. Ciekawe by było jakby Harry okazał się kierowcą Vansa :)

  OdpowiedzUsuń
 138. O mój boże ja tu nie wytrzymam!Jest CUDOWNY *.*
  Chce wiedzieć co dalej!BŁAGAM dajcie następny :'(

  OdpowiedzUsuń
 139. Jezu ZAJEBISTE!!!! Zajebiste !!!
  Next PLEASE !! ;)

  OdpowiedzUsuń
 140. o jezu kocham to. harremu chyba serio zalezy lol omgomgomg !!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 141. UGHHHHH Jak ona tak mogła

  OdpowiedzUsuń
 142. o Boże, o Boże, o Boże! Nie! Nie możecie zostawić nas po takim rozdziale... :( Ja potrzebuję jeszcze jeden :( Proszę?

  OdpowiedzUsuń
 143. jestem taka wkurzona na Harry'ego z niego to taka świnia coś nie mogę się do niego przekonać ale chcę aby Tessa i on byli razem...i jak tu mnie zrozumieć haha

  OdpowiedzUsuń
 144. ORGAZM XD
  I don`t know why ...

  OdpowiedzUsuń
 145. oooo shit... Ciekawe co zrobi z Nia w samochodzie, razem, w jednym. Moze potem hotel razem? i te koszmary... Oni musza byc razem! Nawet ja zaczynam wierzyc Hazzie ze ja kocha noo.
  Wspaniala robota Kochani x dziekuje za dzisiejszy wspanialy dzien #AfterDay i czekam na nastepne rozdzialy dosc szybko! x
  Lots of Love xx
  @xforxyoux

  OdpowiedzUsuń
 146. Hahaha harry jaki zły xd

  OdpowiedzUsuń
 147. po co on się pojawia w jej życiu. bez niego byłoby jej w tej chwili o wiele łątwiej ugh

  OdpowiedzUsuń
 148. Kocham to ! ♥ *.*

  OdpowiedzUsuń
 149. Ale super!! Mam nadzieję, że się pogodzą. <333

  OdpowiedzUsuń
 150. Prosimy o jeszcze jeden rozdział dziś !

  OdpowiedzUsuń
 151. genialne, proszę dodajcie jeszcze dziś jakieś rozdziały bo ja nie wytrzymam XD

  OdpowiedzUsuń
 152. Harry ma humory jak baba w ciąży xdd
  a co jak Harry zgwałci albo zabije Tessę w tym sanochodzie? ;oo
  Co ja pieprzę, na jego miejscu przywiązałabym ją do grzejnika i trzymała ją tak długo jak nie zgodzi się do niego z powrotem wrócić.
  Tak poza tym to kocham i kurcze czekam na następny no, ciekawość mnie zżera. To chyba mój pierwszy komentarz w tym ff, nie wiem czemu nie pisałam żadnego, byłam wciągnięta opowiwdaniem. Także autorka jest po prostu boska, tłumaczki kocham za to, że udostępniają nam to opowiadanie w wersji polskiej dla lepszego zrozumienia. Więc kocham, kocham, kocham, kocham, kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 153. OMG !!!!!!! ALE CZAAAAAD !!!!!! :D :D :D :D NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ 108 !!!!!!!!!!!!!!! NIE ZASNE !!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

  OdpowiedzUsuń
 154. Jupi ! <3 Genialny ! <3 Czekam na next <3 /Katy xx.

  OdpowiedzUsuń
 155. swietny, jeju ona mu wybaczy? matko takie napiecie

  OdpowiedzUsuń
 156. Awww cudowny !!! *________*

  OdpowiedzUsuń
 157. jeszcze jeden dodajcie błagam <3 taki prezent dla nas

  OdpowiedzUsuń
 158. awwww kocham takiego zazdrosnego Harry'ego ♥

  OdpowiedzUsuń
 159. BŁAGAM O KOLEJNY SZYBKO, BO JA TU UMRĘ, JA MUSZE WIEDZIEĆ CO BĘDZIE W NASTĘPNYM, KOCHAM TO OPOWIADANIE. <333333

  OdpowiedzUsuń
 160. CHCE WIECEJ! CO SIE STANIE DALEJ? OMG. KIEY NOWY ROZDZIAL?

  OdpowiedzUsuń
 161. @#$%^&*()(&&*%%#$@#%$@$#@$@%%
  STARCZY ? XD
  Dominika xx

  OdpowiedzUsuń
 162. Super rozdział, akcja zaczyna sie porządnie rozkręcać :) czekam na kolejny :)

  OdpowiedzUsuń
 163. jezu to jest najzajebistsze opowiadanie ever

  OdpowiedzUsuń
 164. Milusio fajnie ze wpadl hahaha do nastepnego

  OdpowiedzUsuń
 165. awwww *o* czekam nn. <3 @Rebel_kj x

  OdpowiedzUsuń
 166. OMG uwielbiam te opowiadania , ale załame się jak Tess nie wróci do Hazzy

  OdpowiedzUsuń