niedziela, 1 grudnia 2013

Rozdział 100.

Poprzednio w After:

Zaczyna padać śnieg, gdy wjeżdżam na autostradę, więc dotarcie do akademika zajmuje mi ponad trzydzieści minut. Wygląda dokładnie tak samo. No oczywiście, przecież opuściłam pokój ledwo tydzień temu, a wydaje się jakby było to o wiele dawniej. Ignoruję wredne spojrzenie tlenionej blondynki, która kiedyś nawrzeszczała na Harry'ego za rozlanie wódki pod jej drzwiami. Ten pierwszy raz, kiedy Harry został u mnie na noc, wydaje się być niezwykle odległy. Czas nie miał wielkiego znaczenia, odkąd go poznałam. Kiedy pukam do moich starych drzwi, nie otrzymuję żadnej odpowiedzi. Oczywiście, że jej nie ma, jak zwykle zresztą. Większość czasu spędza w mieszkaniu Tristana i Nialla, a nie mam bladego pojęcia gdzie to jest. Nawet gdybym wiedziała, pojechałabym tam?
Kiedy prawie odrzucam pomysł nachodzenia mojej starej współlokatorki, mijam Blind Bob's, czyli bar motocyklistów, do którego poszłam ze Steph. Gdy tylko rozpoznaję auto Nialla na parkingu, od razu zatrzymuję samochód. Biorę głęboki oddech, nim wychodzę z pojazdu, a zimne powietrze wypala mi nozdrza. Kobieta w lokalu uśmiecha się do mnie, kiedy wchodzę do środka. Odczuwam ulgę w momencie, gdy zauważam czerwone włosy Steph po drugiej stronie sali. Gdybym tylko wiedziała, na co się zapowiada.

***

Zdenerwowanie opanowuje mnie całą, gdy idę przez zadymiony bar. Dlaczego myślałam, że to dobry pomysł? Harry będzie wściekły na mnie, a Steph pewnie pomyśli, że jestem szalona.
- Tessa, cholera, co ty tutaj robisz? – pyta przyjaciółka i przyciąga mnie do siebie, by przywitać się ze mną uściskiem.
- Ja… Cóż, szukałam cię – odpowiadam.
- Wszystko w porządku? Czy po prostu za mną tęskniłaś? – śmieje się Steph.
- Tęskniłam – mówię, decydując się tym samym na tę wersję wydarzeń.
- Wieki cię nie widziałem, Tessa! Gdzie Harry cię ukrywał? – Niall droczy się ze mną i przytula mnie. Tristan pojawia się za plecami Steph i otacza ją ramionami w talii. Ze sposobu, w jaki dziewczyna opiera się o niego, wnioskuję, że ułożyło im się, mimo tej całej kłótni o Molly.
- Chodź, usiądź z nami, jesteśmy na razie tylko my – Steph uśmiecha się, więc idę za nimi do boksu. Na razie? Zastanawiam się, czy ma na myśli, że Harry będzie tu wkrótce… Decyduję się nie pytać, zamiast tego zajmuję się zamówieniem hamburgera i frytek. Nie jadłam nic przez cały dzień, a jest już po trzeciej.
- Upewnię się, że nie będzie ketchupu – śmieje się kelnerka i odchodzi w stronę kuchni. Musi pamiętać mnie z ostatniego razu, gdy Harry zrobił awanturę o ketchup w mojej bułce. Czas oczekiwania na to, aż kelnerka przyniesie moją colę, zabijam skubiąc lakier na paznokciach.
- Przegapiłaś jedną, wielką imprezę wczorajszego wieczora, Tessa – mówi Niall, po czym unosi do ust kufel i opróżnia go z resztek piwa.
- Ta-ak? – uśmiecham się. Najbardziej irytującym elementem mojego związku jest to, że nigdy nie wiem, co mogę powiedzieć ludziom. Gdybym była w normalnym związku, odpowiedziałabym po prostu: 'Och, tak, a my świetnie bawiliśmy się na ślubie jego ojca', ale w związku z tym, że mój związek daleki jest od normalnego, milczę.
- Taa, było epicko. Poszliśmy do portu, zamiast do domu bractwa. Zaszaleliśmy bardziej niż zawsze, a nie musieliśmy po tym sprzątać! – śmieje się Niall.
- Och, Jace mieszka w porcie, nie? – próbuję utrzymać neutralny ton.
- Co? Nie, to port dla łodzi! – Niall śmieje się jeszcze bardziej, a po chwili kontynuuje. – Nie, Jace pracuje tam w ciągu dnia, a mieszka niedaleko.
- Och… - żuję w zamyśleniu słomkę.
- Było lodowato zimno, ten oto Tristan był pijany w sztok i wskoczył do tej cholernie zimnej wody – fuka Steph, a jej chłopak w żartach pokazuje jej środkowy palec.
- Nie było tak źle, i tak nic nie czułem, jak wpadłem do wody! – śmieje się Tristan. W tym czasie dociera moje zamówienie, a także skrzydełka z kurczaka dla Tristana i kolejka piwa dla całej trójki.
- Jesteś pewna, że nie chcesz piwa? Ona nie sprawdzi ci dokumentów – mówi Niall.
- Nie, nie, prowadzę. Ale dzięki.
- Więc, jak podoba ci się twój nowy akademik? – pyta Steph i podkrada frytkę z mojego talerza.
- Moje co?
- Nowy akademik? – dziewczyna powtarza powoli.
- Nie mam żadnego nowego akademika – odpowiadam. Czyżby Harry powiedział im, że przeprowadziłam się do nowego?
- Uch, masz? Bo nie mieszkasz już w moim? Wszystkie twoje rzeczy zniknęły, a Harry powiedział, że zmieniłaś budynek, bo matka się na ciebie wydarła, czy coś – śmieje się Steph.
- Harry i ja wprowadziliśmy się do mieszkania – odpowiadam. Nie obchodzi mnie to, jak bardzo będzie o to na mnie wściekły, ale nie zamierzam kłamać. Jestem rozwścieczona i jednocześnie zawstydzona, że chłopak wciąż ukrywa nasz związek.
- Co?! – Steph, Niall i Tristan wykrzykują w tym samym czasie.
- Tak, w zeszłym tygodniu. Mamy mieszkanie jakoś dwadzieścia minut od kampusu – wyjaśniam. Cała trójka patrzy na mnie tak, jakby wyrosła mi trzecia głowa.
- No co? – pytam ostro.
- Nic… To po prostu… Wow! Nie wiem. To naprawdę wielka niespodzianka – odpowiada Steph.
- Dlaczego? – rzucam. Wiem, że to nie fair, przelewać na nią moją złość na Harry’ego, ale nie umiem się powstrzymać.
- Nie wiem, po prostu nie umiem wyobrazić sobie Harry’ego żyjącego z kimś, to wszystko. Nie wiedziałam, że wy dwoje to tak na poważnie. Szkoda, że mi nie powiedziałaś – marszczy brwi dziewczyna.
Już mam zapytać, co ma na myśli, ale widzę, jak spojrzenia Nialla i Tristana kierują się w stronę drzwi. Obracam się i widzę Molly, Harry’ego i Jace’a stojących w korytarzu. Harry potrząsa głową, by pozbyć się płatków śniegu z włosów i wyciera buty w słomianą wycieraczkę przy drzwiach. Obracam się szybko, a serce wali mi jak młotem. Za dużo rzeczy dzieje się na raz – Molly jest z Harrym, co szczerze mówiąc wkurza mnie niemożliwie, Jace jest z Harrym, co cholernie mnie dziwi, a poza tym właśnie powiedziałam jego przyjaciołom, że zamieszkaliśmy razem.
- Tessa! – słyszę wściekły głos Harry’ego za swoimi plecami. Zerkam w górę i widzę, że jego twarz wykrzywiona jest w złości. Chłopak stara się kontrolować, ale widzę, że zaraz wybuchnie.
- Musimy porozmawiać – mówi przez zaciśnięte zęby.
- Teraz? – piszczę.
- Tak. Teraz – odpowiada i sięga po moją rękę. Pospiesznie wychodzę z boksu i idę za nim w róg małego baru.
- Co ty tu do kurwy nędzy robisz?! – pyta cicho, jego twarz znajduje się centymetry od mojej.
- Przyszłam spotkać się ze Steph – odpowiadam. To nie do końca kłamstwo, ale również nie prawda.
- Pieprzenie – klnie Harry. Usiłuje trzymać swój głos na wodzy, ale i tak przyciągamy uwagę więcej niż kilku klientów.
- Cóż, musisz iść – informuje mnie.
- Przepraszam? – bezczelnie kradnę jedno z jego hasełek.
- Musisz iść do domu.
- Jakiego domu? A, do mojego nowego akademika? – odparowuję, a Harry blednie.
- Powiedziałam im. Powiedziałam, że mieszkamy razem, jak mogłeś tego nie zrobić?! Wiesz, w jakiej sytuacji mnie to stawia? Myślałam, że etap ukrywania mnie już minął!
- Ja… - chłopak usiłuje skłamać.
- Mam dość tych kłamstw i sekretów, Harry. Za każdym razem, kiedy myślę, że już tak dobrze nam się układa…
- Przepraszam. Nie próbowałem utrzymywać cię w tajemnicy, po prostu czekałem… - jego myśli wydają się być pogmatwane. Niemal jak na dłoni widzę wewnętrzną bitwę, toczącą się w jego zielonych oczach. Jego wzrok w panice skanuje pomieszczenie, a to mnie martwi.
- Nie mogę tego kontynuować, wiesz o tym? – mówię mu.
- Taa, wiem… - wzdycha Harry i chwyta zębami kolczyk w wardze, a dłonią przeczesuje wilgotne włosy.
- Możemy iść do domu i o tym porozmawiać? – pyta chłopak, a ja kiwam głową. Idę za nim do boksu, gdzie zajęli miejsca już nasi znajomi.
- Będziemy szli – anonsuje Harry.
- Tak wcześnie? – Jace wykrzywia się w swoim kpiarskim uśmieszku, a mięśnie ramion Harry’ego napinają się natychmiastowo.
- Taa – odpowiada mój chłopak.
- Do waszego mieszkania? – pyta Steph, a ja rzucam jej sugestywne spojrzenie. ‘Nie teraz!’, mam ochotę krzyczeć.
- Czego?! – Molly rechocze. Mogłabym spokojnie przeżyć resztę swojego życia bez oglądania jej i byłabym bardzo zadowolona.
- Ich mieszkania – mieszkają razem – Steph odpowiada śpiewnie. Wiem, że próbuje tylko wryć tę informację głęboko w Molly, i normalnie bym przyklasnęła, ale jestem zbyt wkurzona na Harry’ego, żeby skupiać się na tej wrednej dziewczynie.
- Tak, tak, tak… - Molly stuka swoimi długimi, karmazynowymi paznokciami o blat stołu.
- Interesujące – dodaje i spogląda na Harry’ego.
- Molly… - ostrzega chłopak. Przysięgam, że przez jego twarz przemknęła panika.
- Naprawdę przeciągasz nieco tę całą sprawę, wiesz? – dziewczyna unosi brew.
- Molly, przysięgam na boga, jak się nie zamkniesz… - Harry usiłuje ją wystraszyć.
- Jaką sprawę? Co niby Harry przeciąga? – nie mogę się powstrzymać od zadania tego pytania.
- Tessa, wyjdź na zewnątrz – żąda Harry, ale ignoruję go.
- Nie! Co przeciąga? Powiedz mi! – krzyczę.
- Czekaj… Jesteś w tym wszystkim, nie? – śmieje się Molly i kontynuuje. – Wiedziałam! Mówiłam Jace’owi, że wiesz, ale nie chciał mi wierzyć. Harry, wisisz Zaynowi naprawdę grubą kasę za to wszystko! – dziewczyna odrzuca włosy i wstaje.
Twarz Harry’ego jest zupełnie blada, wygląda, jakby z jego ciała uciekła cała krew. W głowie mi wiruje i jestem strasznie skołowana. Wodzę wzrokiem od Nialla, przez Tristana do Steph, ale ich uwaga skupiona jest w całości na Harrym.
- Wiem co? – mój głos trzęsie się, gdy zadaję to pytanie. Harry łapie mnie za ramię i próbuje mnie odciągnąć, ale wyrywam się z jego uścisku i staję naprzeciw Molly.
- Nie udawaj głupiej, wiem, że wiesz. Co zrobił? Podzielił się z tobą kasą? – pyta dziewczyna.
- Tessa… - Harry ponownie sięga po moją dłoń, a jego palce są lodowato zimne. Wyrywam się.
- Powiedz mi! O czym ona mówi! – wrzeszczę do niego. Łzy napływają mi do oczu i usiłuję opanować emocje kłębiące się we mnie. Harry zaskakuje mnie – otwiera usta, a po chwili je ponownie zamyka.
- O mój Boże, naprawdę nie wiesz? Jak genialnie! Wszyscy - zajmijcie miejsca! – Molly paple irytująco.
- Molly, nie – przerywa jej Steph.
- Na pewno chcesz wiedzieć, księżniczko? – Molly posyła mi diabelski uśmiech. Dosłownie słyszę krew pulsującą mi w uszach i zastanawiam się, czy inni też to słyszą.
- Powiedz mi – żądam, a ona przechyla lekko głowę.
- Myślę, że Harry powinien jej powiedzieć – chichocze i przesuwa swój kolczyk w języku między zębami, wydając najokropniejszy dźwięk z możliwych, gorszy nawet niż drapanie paznokciami tablicy.


~ jeśli przeczytałeś/aś zostaw komentarz :)

203 komentarze:

 1. Boże ja już chcę wiedzieć o co chodzi z Harrym i Zaynem! Czy oni się założyli o to który pierwszy ja rozkocha w sobie? Boże no! Tyle emocji jest we mnie! Już nie mogę się doczekać następnego<3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tez mysle, ze o to chodzi! Albo ktory pierwszy sie z nia przespi ;__; Oby to nie byla prawda!

   Usuń
  2. Ja tak samo uwazam xd

   Usuń
  3. Mam niestety identyczne przeczusie:(

   Przepraszam, ale się przeliczyłam z tym komentowaniem każdego rozdziału:S Czytam za dużo opowiadań i jeszcze planuje ponowić pisanie mojego! Andrzejki + to, że przychodzę do domu codziennie około 17:00 + to że byłam u dziadków kilka dni i zapomniałam laptopa. Nie to, że jestem aż tak zakręcona - spakowałam go, ale nie zaniosłam na schody, skąd wszystko było pakowane do samochodu:Z Masakra i nuda... Spróbuję opisać te parę rozdziałów:) Ślub Kena i Karen był niesamowity. No może nie on sam, ale ten piękny dzień^^ Wszystko jak z bajki C: Harry z rozdziału na rozdział przeogromnie mnie denerwuje - nie tylko mnie:/ Dlaczego on nie może zrozumieć, że Tess chce wiedzieć gdzie on "pracuje", jeżeli (wtedy) w ogóle to robi:I Ja na jej miejscu nadal byłabym zazdrosna o Molly. Kiedy już się dowie "tego" co przypuszczamy pojechałabym do domu, w którym mieszka Liam. No i nie wiem co bym z nim zrobiła, ale w każdym bądź razie lepiej, żeby ona tego nie robiła o czym myślę... Byłam bardziej niż pewna, że chodzi o ich zakład już czytając ten tekst. Nie sądziłam, że jest to tak oczywiste, iż inni również się domyślą:} Nie pomyślałabym, że Zayn okaże się być takim dupkiem. Do Hazzy też się przekonałam, lecz on ciągle mi nie pasował przez to, że ukrywał tak wszystkie tajemnice. Szczerze dziwie się Tess, że nie przeczytała wszystkich tych sms-ów =] Pomimo, że tak napisałam, jednak liczę troszkę na tego Thiama:> Jestem zboczona, I know I know... No dobra kończę, bo jeszcze zamiast tłumaczyć, będziecie marnować czas na czytanie mojego dłuuuuuuuuugiego komentarza;( Pozdrawiam:* I oczekuję z niecierpliwością szybkiego dodania kolejnego rozdziału:3 - Ziallka

   Usuń
  4. Na 100% to bd to hahaha omg jakie emocje... nie mozna urywac w takich momentach! czekam na następny ♥♥

   Usuń
 2. Pierwsza! OMG OMG CO ONI UKRYWAJĄ!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. CO jest? O CO CHODZI? BOŻE HARRY CO ZROBIŁEŚ, NIE WIEM CZEMU ALE BOJĘ SIĘ ZE ZDRADZIŁ TESSE. OMG, TO STRASZNE.. :(
  + WOW, DZIĘKUJĘ ZE TAK SZYBKO ZACZELYSCIE DRUGĄ CZĘŚĆ <3
  @OLIIFKA

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow wow wow wow wow wow wow moje serce jezus jezus TAK BARDZO CI DZIĘKUJĘ ZA TŁUMACZENIE !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. No i teraz nie będę mogła normalnie funkcjonować! Mój mózg będzie cały czas zastanawiał się co takiego stanie się dalej.... Jestem wam ogromnie wdzięczna, że tłumaczycie i zaczęłyście już dzisiaj drugą część. Jesteście wspaniałe <3
  Czekam na następną część, pozdrawiam i życzę wam wiele czasu, siły, energii i chęci na dalsze tłumaczenie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ohh kochana znam ten ból... teraz co 10 minut bd sprawdzać, czy jest kolejny rozdział!! ♥ /m

   Usuń
  2. Boze, mam to samo! :o
   Dodajcie szybko, błagam! :3

   Usuń
 6. O boze . to jakiś zakład ? Ją nie mogę oddychać ..... :-) cudenko

  OdpowiedzUsuń
 7. O m g . Wiedziałam. Jejku dodajcie jeszcze jeden. Błagam !

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale... Że o co chodzi.? O kurwa.... Przecież ja nie zasne.! Tak dużo myśli... Jprdl..... Ja chcę kolejny rozdział. Kocham was.!

  OdpowiedzUsuń
 9. Omg, nie w tym momencie

  OdpowiedzUsuń
 10. tak nie mogłam się doczekać kolejnego rozdziału!!!!!! tyle będzie się działo w tej czesci sądząc po zwiastunie! dziękuje za rozdział xxx

  OdpowiedzUsuń
 11. O Matkooooo Umieram! Boze kochany! Normalnie wziełam sobie to na strone stqrtowa! To jest najpiekniejszy , najboskowszy blog jaki kiedykolwiek czytałam !! Kurwa Kurwa Kurwa . Ozesztykurwajapierdole . Nie no co chwile musze sie odwrocic i wydrzec morde . Moje emocje poprostu siegaja zenitu . Co chile podskakiwałam i krzyczałam cytuje " Ooooo Kurwa Oooooo K U R W A" KOCHAM TOOOOOOO , JEST TO TAK WCIAGAJACY BLOG ZE ŁO JEZU , DOBRA JA CZEKAM ! I kocham to i. Czy ja mowiłam ze to Kocham??? KOCHAM WAS !!

  OdpowiedzUsuń
 12. Niesamowite! Tylko tyle jestem w stanie powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 13. wow to dopiero będzie afera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! już nie mogę doczekać się nexta <333

  OdpowiedzUsuń
 14. Kurde dawaj nastepny bo nie wytrzymam!

  OdpowiedzUsuń
 15. o mój boże !!!!!! nie mogę się doczekać co jej owie Molly ! Świetny rozdział

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetny rozdział ! A teraz ogłoszenie parafialne
  NIGDY NIE PRZERYWAĆ W TAKIM WAŻNYM MOMENCIE ! NIGDY
  czekam na nn ; *.

  OdpowiedzUsuń
 17. boskie.nie mogę się doczekać nextu

  OdpowiedzUsuń
 18. Moglabys dac link do oryginału 2część ??

  OdpowiedzUsuń
 19. Jest świetny <3 Nie mogę się doczekać następnego rozdziału :*
  Ciekawość mnie normalnie zżera od środka ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Kocham was dziewczyny.. Tylko tyle mogę napisać. Jestem nadal zbyt oszołomiona całą tą SYTUACJĄ i tym, że nie mogę wymyślić racjonalnego wytłumaczenia całej tej sytuacji..
  Nie wiem co myśleć..

  OdpowiedzUsuń
 21. o kurwa co to się dzieje O.o

  OdpowiedzUsuń
 22. No po prostu to jest fantastyczne !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 23. Boże co on znowu zmalował O.O

  OdpowiedzUsuń
 24. o mój boże :O o co chodzi ??????????? będzie dzisiaj 101 ? proooszę bo ja tutaj umieram

  OdpowiedzUsuń
 25. Nawet nie mam siły pisać długiego komentarza! Ręce mi się trzęsą, matko! Ja muszę wiedzieć co jest dalej!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 26. o boże.. :oo nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału :D

  OdpowiedzUsuń
 27. Co on odpierdzielil :D

  OdpowiedzUsuń
 28. Jezu ! nie ,nie nie ! błagam ja chce następny ! o co w tym wszystkim chodzi ?! AAAAAAAAAAA !

  OdpowiedzUsuń
 29. KURWA DZIEWCZYNO!
  BLAGAM!
  Dodaj dziś jeszcze.jeden rozdział!
  Do kurwy nędzy!
  Mam łzy w oczach, że się skończyło teraz! Błagam! :'ccc

  OdpowiedzUsuń
 30. nowy rozdział jest ojhdughuzdvhnygungrhngudhugjdujdudhngujf nie moge sie doczekać nastepnego !!!!!!!! ciekawe o co chodzi z Zayn'em i Harry'm ??? *__* Dziękuje, że tłumaczysz i zycze weny xx

  OdpowiedzUsuń
 31. o matko czuje niedosyt :**** !! BOSKI . *__*

  OdpowiedzUsuń
 32. O MÓJ BOŻE :OOO
  Czemu przerwane w takim momencie
  CHCE DALEJ W TRYBIE NOW !!! :DDD

  OdpowiedzUsuń
 33. AAAA co oni ukrywają aaa niemogę się doczekać kolejnego rozdziału :D

  OdpowiedzUsuń
 34. O moj bozee!!! Ni moge doczekac sie kolejnego !!

  OdpowiedzUsuń
 35. Co to opowiadanie ze mną robi... Teraz o niczym innym nie będę mogła myśleć jak o tym co Harry ukrywała przed Tessą.

  Dziękuję Wam bardzo, że tak szybko dodajecie rozdziały :) Nie mogę uwierzyć że to już druga część, pamiętam jak dopiero czytałam pierwsze rozdziały :D

  OdpowiedzUsuń
 36. Ojeju *__* Czekam na dalszą część :)

  OdpowiedzUsuń
 37. błagam. Błagam dodaj dzisiaj. DZISIAJ! D O D A J D Z I S I A J! Proooooooooooosze

  OdpowiedzUsuń
 38. AAAAAAAAAA czemu w taki momencie, no czemu???!! JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KOLEJNEGO ROZDZIAŁU <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 39. aaaaaaaaaa nie nie nie!!!!!! czemu w takim momencie!? błagam nie trzymajcie nas w niepewności!

  OdpowiedzUsuń
 40. wait, what? ;o

  nie ogarniam. a tyle emocji we mnie buzuje, że oh god. co tam się dzieje...

  OdpowiedzUsuń
 41. O Boże serce bije mi jak oszalałe !!! Jezuu błagam dodaj to dzisiaj bo trafie do psychiatryka *-* <3

  OdpowiedzUsuń
 42. O MÓJ BOŻE O.O
  WREDNA SUKA MOLLY COŚ WIE
  HARRY UKRYWA
  DLACZEGO NIE CHCE ABY TESSA WIEDZIAŁA ?!
  JAKA KASA ?!
  AAAAAA ZARAZ NIE WYTRZYMAM
  boję się że to grubsza naprawdę wielka sprawa i coś się stanie pomiędzy Harrym a Tessa
  Jeżeli to jest COŚ to nie dziwię się że harry ukrywał to może nie chciał jej stracić ?
  Ajaubslsgsnsouwwks boże proszę dajcie jak najszybciej nowy bo nie tylko i ja zaraz tutaj wykituje <---- dla mnie takie słowo istnieje xd

  OdpowiedzUsuń
 43. NNNNNNNNNNie w takim momencie urwać no nie :c Pewnie chodzi o jakis pieprzony zakład..

  OdpowiedzUsuń
 44. Chce wiedzieć co Molly napapla NEXT <3

  OdpowiedzUsuń
 45. nie moge uwierzyć, ze to już 2 częsc AFTER i 100 rozdział :) SUPER ! byłam z wami od początku i bede do końca !! KOCHAM WAS ! <3 super rozdział :*

  OdpowiedzUsuń
 46. o matko w takim momencie? ale i tak cb kocham <3 coś mi się wydaje że nastąpił ten moment, kiedy tessa i harry się rozstaną ;c

  OdpowiedzUsuń
 47. MOJE SERCE ZARAZ WYSKOCZY ! TYLE EMOCJI ! PROSZE DAWAJ SZYBKO !

  OdpowiedzUsuń
 48. AAAAAAAAAAAa ;c
  Boże co się dziej co Mooly odwala ;c
  Potrzebuje więcej tego narkotyku <3
  Kocham was <3
  Czekam na taki szybki next bo umrę ;c :*

  OdpowiedzUsuń
 49. Przysięgam, że jak nie dodasz teraz następnego rozdziału, to cię zabiję ;_; Jak mogłaś przerwać w takim momencie ? ... płaczę ;_;

  OdpowiedzUsuń
 50. W takim momencie ? Jak tak można ? Dacie dzisiaj 101? Błagam ;)
  ~G

  OdpowiedzUsuń
 51. Czy tylko ja boję się kolejnego rozdziału ? Mam wrażenie, że Hazz ukrywa coś okropnie ważnego, co definitywnie zakończyło by jego związek z Tess.. przypuszczam, że jest to ,,przyjacielska korzyść'' z Molly , a Zayn dostał rozkaz milczenia, bo pewnie się o tym dowiedział.. Nie wiem, co mam myśleć. Błagam,. jeszcze jeden rozdział.. tylko jeden no ;_;

  OdpowiedzUsuń
 52. CO oni ukrywają? Proszę o następny rozdział dziś. byłabym bardzo wdzięczna. kocham ;)))

  OdpowiedzUsuń
 53. asfaghsgshsggahasha Ja tak bardzo z jednej strony chce wiedzieć co dalej a z drugiej kurewsko sie tego boje!!! DZIĘKUJE ZA TŁUMACZENIE :D

  OdpowiedzUsuń
 54. ciekawe o co chodzi już nie mogę doczekać sie kolejnego rozdziału :))

  OdpowiedzUsuń
 55. błagam was, padam na kolana przed wami! dodajcie nowy rozdział

  OdpowiedzUsuń
 56. W takim momencie ?!

  OdpowiedzUsuń
 57. Ojej *___________* Czekam na next

  OdpowiedzUsuń
 58. O cholera, ale się porobiło. ;o

  OdpowiedzUsuń
 59. G-E-N-I-A-L-N-E
  Dzidkuje za rozdzialy tak szybko kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 60. W takim momencie?
  Ale sie porobiło :O
  Jeżeli jest taka możliwość przetłumaczcie dzisiaj kolejny rozdział ^^
  No kurde uzależniłam się ;_;

  OdpowiedzUsuń
 61. Szybko kolejny, nie zasne jak sie nie dowiem!:(

  OdpowiedzUsuń
 62. Wydaje mi się ,że może chodziło kto się z nią pierwszy prześpi . A Harry dązył do swojego planu a potem pewnie zaczeło mu zależeż na niej haha xd

  OdpowiedzUsuń
 63. eh, miałam nadzieję że w końcu sie dowiemy! :D

  OdpowiedzUsuń
 64. CAytam ten rozdział po raz 3.... O mamusia . Emocje nadal te same... Błagam cie na kolanach . Dodaj dzis kolejny rozdział ... Pewnie wiekszasc z nas nie zasnie jak nie dowiemy sie co dalej bedzie ! BŁAGAM!

  OdpowiedzUsuń
 65. prosze next nie moge się diczekac o co chodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 66. Biedna Tessa :(

  OdpowiedzUsuń
 67. jejku .. nie wiem co napisać nawet :D nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału :D

  OdpowiedzUsuń
 68. Ojoj, się nieźle porobiło. Chyba się domyślam, co zaraz powie Molly. o_O

  OdpowiedzUsuń
 69. ja już czytałam po angielsku po nie mogłam się doczekać ale i tak czekam na 101 equiheiuw <3

  OdpowiedzUsuń
 70. Boziuu. Harry ty kretynie. Nie mogę z niego, znowu się robi bipolarny ;_; dzięki za rozpoczęcie 2 części xoxo

  OdpowiedzUsuń
 71. PO PIERWSZE: Bardzo ci dziękuję za tłumaczenie tego opowiadania, Jesteś kochana, Rozdział są tak często tyle czasu poświęcasz temu, massive thank you, uwielbiam cie, kilka razy zabierala sie do czytanie, pierwzzy jak bylo ze 3 r0ozdzialow, potem drugi-60, i trzeci cztery dni temu, i tu patrze a tu koniec czesci ouerwszej a ja wtf jak trafilam xd ale na serio szacun ze potrafisz i 2 rozdzialy dziennie dodac, ily a po drugie to seruo w tym momencie? :( ja chce juz dalej nsbebffjel

  OdpowiedzUsuń
 72. Czy tylko ja myślę że Harry pożyczył kase na mieszkanie od Zayna ???

  OdpowiedzUsuń
 73. Jesteście wspaniałe juz 2 część <3

  OdpowiedzUsuń
 74. O. M.Ó.J B.O.Ż.E !!! no przecież ja tu zawału dostanę! Błagam was dodajcie dzisiaj kolejną część <3 <3 <3 pls pls pls!!!!! :* Jesteście świetne! Kocham was :*

  OdpowiedzUsuń
 75. Boże ale ja jestem ciekawa o co chodzi ludzie tłumaczcie szybko <3 Kocham, Dziękuje i Pozdrawiam :D @mofos_ola

  OdpowiedzUsuń
 76. oprócz tego, że podskoczyło mi ciśnienie i temperatura wzrosła o półtora stopnia po przeczytaniu tego rozdziału, to sądzę, że wszystko ze mną w jak najlepszym porządku....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nam to samo. Jestem jak narkoman . Ćpam to opowiadanie <3

   Usuń
  2. ja dostaje pier**lca jak wiedzę, że dodano nowy rozdział XD

   Usuń
 77. O BOŻE ZABIJAM SIE O CO CHODZI JA TU UMIERAM

  OdpowiedzUsuń
 78. O CHOLERA ALE TO ZAJEBISTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3
  Czekam na next'a :)

  OdpowiedzUsuń
 79. HARRY TY CHUJU :C

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On nie jest chu**m :/

   Usuń
 80. Jebłam fsdfgvidkvnfd kocham too !!!!

  OdpowiedzUsuń
 81. Omg *__* umieram <3
  Kocham toooo !!! Kiedy kolejny ?

  OdpowiedzUsuń
 82. jezus!! maria!! umre z ciekawości dosłownie!! ;* ♥ /m

  OdpowiedzUsuń
 83. Jezus Marja !!!! Nie wytrzymam !! Jestescie wspaniałe że tak szybko dodajecie rozdzialy :***

  OdpowiedzUsuń
 84. O Boże dawaj następny bo zaraz tu umrę ze zdenerwowania ;)

  OdpowiedzUsuń
 85. Ghjgdjkcdjvcfhd umieram . Kiedy kolejne rozdziały ? :ooo

  OdpowiedzUsuń
 86. stawiam że założyli się o kase że Harry rozkocha w sobie Tess i coś przeczuwam że on moze naprawde sie zakochał ._. ;------------;

  OdpowiedzUsuń
 87. W TAKIM MOMENCIE?!??!

  OdpowiedzUsuń
 88. Wow nie usne z tych emocji dzisiejszej nocy *.*

  OdpowiedzUsuń
 89. O boże dawaj kolejny bo nie wytrzymam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 90. Będzie dzisiaj 101??????????

  OdpowiedzUsuń
 91. JAKI BOSKI JEST TEN ROZDZIAŁ !!!!! kocham <333
  Tyle się będzie działo, ale fajnie :D

  OdpowiedzUsuń
 92. Dawajcie kolejną część!!!! Dzisiaj.Proszę :´/

  OdpowiedzUsuń
 93. OMG jakie emocje ! Jezuu dawajcie następny , bo nie wytrzymam z ciekawości ! :CCC

  OdpowiedzUsuń
 94. Ten rozdział jest genialny i mówię Wam, że następne będą jeszcze lepsze! Pewnie spytacie skąd wiem?? Udało mi się znaleźć 2 i 3 część AFTERA ....tylko, że po angielsku i trochę wolniej je czytam...ale i tak są genialne.....nie mogę się doczekać tłumaczeń tych rozdziałów!!!!!!!
  A Wy?

  OdpowiedzUsuń
 95. wow wow wow wow !!!! ooo kurwa czuje ze bd niezle :D

  OdpowiedzUsuń
 96. Oł maj gasz! Co to za sprawa!? Błagam dodaj dziś rozdział. Rozdział taki emocjonujący wow ;)

  OdpowiedzUsuń
 97. dodajcie dziś kolejną część, błagam!

  OdpowiedzUsuń
 98. Świetny! <3 Ale musiałaś przerwać w takim momencie??? Jestem taka ciekawa nawet sobie nie wyobrażasz! <3 Ale dobra zaczekam. <3

  OdpowiedzUsuń
 99. DO KURWY NĘDZY
  JAPIERDOLE
  KURWA
  COOOOOOOOOOOOOOOOOO?
  BŁAGAM O NEXT :(
  Dominika xx

  OdpowiedzUsuń
 100. Jestem taka podekscytowana kolejnym rozdzialem . Masaaaakra. :)

  OdpowiedzUsuń
 101. Boże to jest niesamowite czekam na nexta


  Sandra♥

  OdpowiedzUsuń
 102. jezu co 5 min sprawdzam czy moze nie dodalas nastepnego :D zaraz mnie rozpierdoli xd !!!

  OdpowiedzUsuń
 103. Proosze next !! Nie zasne jak się nie dowiem. Ps. Jesteście Genialne. x

  OdpowiedzUsuń
 104. To jest zajebiste. Nie mogę przestać myśleć co Harry ukrywa :x

  OdpowiedzUsuń
 105. Kurde.... Kurde... Kurde.... cała się trzęsę ! Kocham was, za to że nowe rozdziały dodajecie w ekspresowym tempie ! Naprawdę nie chcę, żeby oni się rozeszli -,- Zniecierpliwiona czekam na następny ;)

  OdpowiedzUsuń
 106. Jak nigdy się nie udzielałam to teraz BŁAGAM.
  BŁAGAM tylko o jeszcze 1 rozdział w dniu dzisiejszym!

  OdpowiedzUsuń
 107. kocham:) proszę nie katuj nas zbyt długim oczekiwaniem:)

  OdpowiedzUsuń
 108. To chyba pierwszy z rozdziałów, które zmieniają wszystko. Był tak emocjonujący, że nie mogłam się powstrzymać i przeczytałam 101 po angielsku. Oooch, będzie się działo.

  OdpowiedzUsuń
 109. OMG OMG OMG OMG OMG OMG I CAN'T WAIT! *_____* CZEKAM NA NN!

  OdpowiedzUsuń
 110. o mój Boże. na pewno się o nią założył! <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 111. O ja... Co bedzie dalej? Powiedz ze dodacie dzisiaj nastepna czesc bo oszaleje o_O

  OdpowiedzUsuń
 112. Genialny początek :D nie mogę doczekać się kolejnych rozdziałów
  :D

  OdpowiedzUsuń
 113. AAAAAAAAAA !!! <3 Dziękujemy wam ze tak szybko tłumaczycie :3 rano weszłam na strone i przeczytałam 98 i 99 weszłam potem wieczoram i jest już 100 ! jesteście niesamowite ;D

  OdpowiedzUsuń
 114. NIENIENIENIENIE ! PROSZE NIE TERAZ! NIE W TAKIM MOMENCIE :((( prosze następny <33 @Rebel_kj

  OdpowiedzUsuń
 115. JA PIERDZIELE !!!
  AŻ SIĘ PORYCZAŁAM !!! XD

  OdpowiedzUsuń
 116. wow! Jak szybko tlumaczenie!
  Boze... Z oryginalu niewiele zrozumialam dlatego jestem tak bardzo niecierpliwa. Oni tak bardzo ja zranili... a Harry zapewne nie raz jeszcze zrani skoro jest nawet trzecia czesc...
  Placze ;cc @xforxyoux

  OdpowiedzUsuń
 117. AFTER JEST TAKI MAGICZNY, DZIĘKUJE WAM ZA TO ŻE TŁUMACZYCIE, ŻE POŚWIĘCACIE TEMU TYLE CZASU, A ROBICIE TO DLA NAS
  DZIĘKUJE

  OdpowiedzUsuń
 118. blagam was przetłumaczcie kolejny rozdzial jak najszybciej :) umieram mam nadzieje ze Harry nie zalozyl się ze zdobędzie Tesse BLAGAM PRZETLUMACZCIE KOLEJNY ROZDZIAL JAK NAJSZYBCIEJ :*

  OdpowiedzUsuń
 119. OMG co bedzie dalej !!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 120. JEZU BŁAGAM DODAJ JESZCZE JEDEN DZIŚ ZROBIE WSZYSTKO TYLKO DODAJ DZIŚ ROZDZIAŁ

  OdpowiedzUsuń
 121. JEZU DODAJ DZIŚ ROZDZIAŁ ZROBIE WSZYSTKO TYLKO DODAJ DZIŚ ROZDZIAŁ

  OdpowiedzUsuń
 122. Nie w takim momencie !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 123. zaspoilerowałabym bo wiem co jest dalej ale dobra, nie ;D

  OdpowiedzUsuń
 124. Kurwa... Nie mam pojęcia co to może być. Nie mogę się doczekać nexta ;) Podjarka na maxa z powodu nowego rozdziału. Podrawiam J xx

  OdpowiedzUsuń
 125. omfg... aaa!!! boje sie co bedzie dalej !!! <3

  OdpowiedzUsuń
 126. uwielbiam te emocje, zobaczycie, będzie niesamowity zwrot akcji - czuję to! :D

  OdpowiedzUsuń
 127. o ja nie mogę *o* Co ten Hazz narobił? Kurde czekam do następnego *o*

  OdpowiedzUsuń
 128. Czy wy naprawdę chcecie doprowadzić mnie do załamania psychicznego??? Ja przecież nie wytrzymam !! Jak ja nienawidzę Molly arrrg ! Zapraszam do mnie allmistakes.blog.pl <3

  OdpowiedzUsuń
 129. Aaaaaaa już chcę nastepny rozdział ^.^

  OdpowiedzUsuń
 130. Jesteście wspaniałe, w tygodniu nie miałam czasu wejść na komputer, teraz wchodze, a tu zaczyna się już II część o_O
  Kończenie rozdziału w takim momencie powinno być karalne! :P
  Nwm czemu, ale moją pierwszą myślą po przeczytaniu końcówki było "Molly jest w ciąży z Harry'm" ale mam nadzieję ze to nie prawda, no bo co miałby mieć z tym wspólnego Jace i Zayn?
  No nic. Czekam z niecierpliwością do następnego :*

  ~whatever.♥

  OdpowiedzUsuń
 131. OMG Oni się o nią założyli ?!
  Harry i Zayn ?! Kocham ich ale zachowali się jak zwykłe chuje !!!
  Przecież Tessa nie jest żadną rzeczą o którą się zakłada !!!

  Rozdział boooski !!! Czekam nn ;*
  Xoxo @JustynaJanik3

  OdpowiedzUsuń
 132. aaaaa nie wytrzymam ?!!!! dziękuje wam <3

  OdpowiedzUsuń
 133. A ja przeczytałam po angielsku i wiem co jest dalej hehhhe xD

  OdpowiedzUsuń
 134. dacie link do oryginału 2 czesci AFTER ??? PROSZE

  OdpowiedzUsuń
 135. To nie jest szantarz, ale jeśli nie dodacie jutro nowego rozdziału to po prostu umrę. Kocham. Kocham
  Koooocham was za to tlumaczenie Boże.. Sprawiacie że mój nawet najgorszy dzień staję się lepszy. Dziękuję:) / Nicola

  OdpowiedzUsuń
 136. Boże dziewczyno, dlaczego akurat w takim momencie, dlaczegooooooo? :ooooo
  Czy chodzi o to, ze Harry założył się z Zaynem o to, który ja pierwszy rozkocha/pocaluje/przeleci?!?!
  A Harry tak na prawdę jest z Molly?! To wszystko ustawka ?!
  Proszę, dodaj szybko nowy rozdział, bo zwariuję! :P ~jolka

  OdpowiedzUsuń
 137. O kuźwa się narobiłocholera co oni ukrywają mam milion pomysłów i z niecierpliwością czekam na następny :) :*

  OdpowiedzUsuń
 138. Więcej chce więcej! omfg ! Cóż za emocje jestem ciekawa co tym razem się wydarzy było za kolorowo, więc teraz to będzie pewnie coś na pewno okropnego ... Aż nie wiem czy chce czytać kolejny rozdział ;c. (Choć w głębi siebie mam taką malutką nadzieję, że to nie będzie nic złego) . Dziękuje, że tłumaczycie! Pozdrawiam. xx

  OdpowiedzUsuń
 139. ja pierdoooooole o mój boże! dziewczyno! N I E S A M O W I T E! kurwa kurwa kurwa prawie się popłakałam, właściwie to mam teraz łzy w oczach! to jest takie zajebiste. jeejkuuu noo co się dzieje, o co chodzi! uwielbiam <3

  OdpowiedzUsuń
 140. nie no żeby w takim momencie zakończyć rozdział.. ohhh x

  OdpowiedzUsuń
 141. Błagam dodajcie 06.12.13 dla directioners
  (Nic nie musicie tylko prosze)

  OdpowiedzUsuń
 142. Genialne. Dziękuję wam dziewczyny za poświęcony czas i chęci do tłumaczenia ;) prawdopodobnie bez was większość z nas nie byłaby w stanie czytać "after" w innym języku. Jeszcze raz dziękuję, jesteście cudowne! :D

  OdpowiedzUsuń
 143. Nie, nie, nie, nie. Ja po prostu nie mogę długo czekać. Jestem taka podjarana.... <3 KOCHAM WAS! !! ! ! !

  OdpowiedzUsuń
 144. Noo w takim momencie :D Świetny rodział!!!

  OdpowiedzUsuń
 145. Hahahhaha sprawdzam czyjuzjest nowy co 5godzin

  OdpowiedzUsuń
 146. OMG !! Dzieje się ;)) Ja chce więcej . KOCHAM <33

  OdpowiedzUsuń
 147. Genialne opowiadanie ! *-*
  Najlepsze jakie dotychczas czytałam.
  Już nie mogę doczekac się kolejnego rozdziału ! ;)
  Jestem strasznie podekscytowana.
  W miarę możliwości, dodaj już dzisiaj rozdział :D
  Nie myślę o niczym innym, jak o tym, co może byc dalej..
  O co tak na prawdę chodzi ? Czy Harry i Tessa się rozstaną ?
  Oby nie. Ale żeby miec pewnośc, musi się pojawic rozdział.
  Więc nie każ nam już czekac :D
  Kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 148. podejrzewam o co chodzi ale lepiej nie bede pisała... dzięki za tłumaczenie:)
  aaa tak wg zwiastun jest też fajny, O.M.G. nie wierze, że to już druga część!
  najlepsze tłumaczenie ever!

  OdpowiedzUsuń
 149. After to jeden z najlepszych fanficów jakie czytałam poznałam go dzięki wam bo zaczęłyście go tłumaczyć a teraz czytam już After 3 w orginale i do tego jeszcze na bieżąco wasze tłumaczenie i na prawdę świetnie tłumaczycie podziwiam was normalnie i dziękuję <3 xx

  OdpowiedzUsuń
 150. OMG :* W takim momencie?! Teraz już na pewno nie zasnę :D

  OdpowiedzUsuń
 151. Chyba już wiem o co chodzi.I nie mogę się doczekać następnego, a poza tym fajnie że tak szybko zaczełyście tłumaczyć część drugą ; )

  OdpowiedzUsuń
 152. WOW świetny rozdział tyle w nim emocji po prostu wow saidhgisafhodshgo ^^
  Jeju jestem taka ciekawa następnego rozdziału !! :DD
  Błagam wstawaj szybko następny :P

  Pozdrawiam!!
  @Liam_my_angel15

  OdpowiedzUsuń
 153. Aaaaa!!! to jest megaa kocham was za tłumaczenie. !!1

  OdpowiedzUsuń
 154. awww całą się trzęsę :O
  tak mi szkoda Tessy i Harrego, bo on ja chyba serio kocha i wg teraz pewnie wszystko się posypie ;(
  ale czekam na 101 !! ;D

  OdpowiedzUsuń
 155. O.M.G!!! Czekam z utęsknieniem na next!

  OdpowiedzUsuń
 156. asjdsjkefhw co dalej ?! już się nie mogę doczekać !! jest świetny !!

  OdpowiedzUsuń
 157. aww *__* nie mogę się doczekać następnego, czekam z niecierpliwością. pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 158. :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
  DAAAAAAAAAALEJ
  omfg :o

  OdpowiedzUsuń
 159. Jprdl !!!!! Vas happening ??!! OMG !!!! Czekam na następny rozdział !!!!! :D :D

  OdpowiedzUsuń
 160. kiedy next ???!!! Kocham to ! <3 dziękuję że tłumaczysz to całe moje życie a teraz jeszcze 2 sezon OMG i te emocje już jestem podjarana a co potem ????

  OdpowiedzUsuń
 161. O Kur** Przepraszam .. zazwyczaj nie przeklinam ale to jest genialnie i prosze cię tłumacz dalej bo nie wytrzymam ! xD Proszę : )

  OdpowiedzUsuń
 162. Hej dziewczyny , chcialabym wam bardzo podziekowac za to ze poswiecacie swoj czas by tlumaczyc opowiadanie. Chcialabym zebyscie wiedzialy ze czytam to opowiadanie, zaczełam 3 dni temu :) czyta sie je bardzo szybko co wiąże sie z tym ze jest one swietnie tłumaczone
  ♡ uwielbiam was dziewczyny. @styleshul

  OdpowiedzUsuń
 163. musze ci powiedzieć że dopiero wczoraj dowiedziałam się o nim(blog)wciągną mnie tak że aż mama musiała mi zabrać komputer na pare godzin abym ochłonęła :P jest naprawdę super i mam nadzieję że next pojawi się szybko bo jest ten blog czadowy,boski,zaje*isty

  OdpowiedzUsuń
 164. Jestem zakochana w tym blogu. Jestem z Wami od samego poczatku, bardzo Wam dziękuję za tłumaczenie tego, gdyby nie Wy nie odkryłabym tak wspaniałego fanfiction. Nie mogę się doczekać nastepnego rozdziału! Mam nadzieję, że zajrzycie do mnie, pisze własne fanfiction - również z Harrym. :)

  xx.
  M

  OdpowiedzUsuń
 165. Odpowiedzi
  1. Hehehe nic dodac nic ujac xd

   Usuń
  2. Ja pierdole. Doslownie kilka dni temu znalazlam ten blog i jest genialny. Kurde po co ja tak szybko go przeczytalam. Teraz musze czekac. A na dodatek w takim momencie skonczone. O fuck!! Jpl. To jest gnialne. Sprawdzam czy jest nowy rozdzial naprawde co chwile. Nawet probowalam przeczytac troche po angielsku ale jestem za glupia i nic nie rozumiem.

   Usuń
 166. Wy sobie chyba kurwa nie zdajecie sprawy ile wy ludzi trzymacie w garści!
  Ale i tak was kocham. :D

  OdpowiedzUsuń
 167. O KURDE! świetny rozdział! pisz szybko kolejny! ♥♥♥
  @pazasia

  OdpowiedzUsuń
 168. boże boże ten rozdział jest taki dcfvgbhnfg *O*
  świetnie się zapowiada 2 cześć, bd chyba więcej emocji nw czy to wytrzymam hah
  ciekawość mnie zabija,nw czy zasnę dzisiaj haha
  chyba wiem co Molly powie ale się przekonam w następnym. Jeśli to bd prawda to Tess bd cierpieć ;c
  pozdrawiam i całuje! uwielbiam was! czekam na kolejny xoxo

  OdpowiedzUsuń
 169. Mogę przysiąc, że dziś weszłam na bloga przynajmniej 50 razy. Od popołudnia parę razy na godzinę sprawdzam czy czegoś nie dodałyście.

  OdpowiedzUsuń
 170. Ten rozdział tak przyjemnie się czytało!
  Świetnie to tłumaczycie, odwalacie kawał dobrej roboty. Chociaż odwalaniem to tego nie można nazwac, bo każdy detal jest idealnie przetłumaczony! Na prawdę wielkie gratulacje i oby tak dalej.
  Z przyjemnością się czyta każde zdanie, linijkę,akapit,dialog WSZYTKO! Z niecierpliwością czekam na następne rozdziały, jeszcze w takim momencie przerwałyście.. Tylko ta chwila, wchodzę, sprawdzam myśląc że pewnie nie ma i szok, bo JEST! Zawsze uśmiech na twarzy, a to wszystko dzięki Wam :)
  W każdym bądź razie, jedno wielkie D Z I Ę K U J Ę!

  OdpowiedzUsuń
 171. Ten rozdział jest świetny, zresztą jak każdy inny! Czekam z niecierpliwością na kolejne. Super tłumaczenie, dzięki! :)

  OdpowiedzUsuń
 172. Jezusmariamatkoboskaczęstochowska. O co w tym wszystkim chodzi? O jaką kasę chodzi? WTF?! Jestem tak bardzo ciekawa !

  OdpowiedzUsuń
 173. O co tu chodzi, czy wszyscy w coś są wplątani nawet Steph, tylko Tessa nie i jaka kasa, matko to jest dziwne o co tu chodzi.. Ale fakt, faktem to musi być coś poważnego, skoro Harry pobladł, matko bomba, normalnie nie mogę się doczekać o co tu chodzi.. :D

  OdpowiedzUsuń
 174. Tak dobrze się im układało ... nie mówcie, że ją zdradził! :( Ale rozdział cudowny. :)

  OdpowiedzUsuń