wtorek, 15 kwietnia 2014

Rozdział 157.

Harry parkuje na najbliższym możliwym miejscu przy kawiarni, żeby ograniczyć nasze narażanie się na kaprysy pogody, ale to trudne – kampus jest zatłoczony, bo wszyscy wrócili z przerwy świątecznej. Chłopak przeklina przez cały czas, gdy kręcimy się po parkingu w poszukiwaniu miejsca, a ja staram się nie śmiać z jego poirytowania. To w sumie dość urocze.
- Daj mi swoją torbę – mówi Harry, gdy wysiadam z auta. Podaję mu ją z uśmiechem i dziękuję za domyślność – jest ciężka, możliwa do uniesienia, ale ciężka. To dziwne uczucie, być znów na kampusie, tak wiele się zmieniło i wydarzyło, odkąd byłam tu po raz ostatni.
Zimny wiatr ociera się o moją skórę. Harry naciąga na głowę swoją czapkę, po czym zapina kurtkę, gdy szybkim krokiem idziemy ulicą. Powinnam była założyć grubsze okrycie. I rękawiczki. I nawet wziąć dla siebie czapkę. Harry miał rację, mówiąc, że nie powinnam ubierać sukienki, ale oczywiście nie ma cienia szansy, żebym się do tego przyznała. On z kolei wygląda uroczo z tymi włosami upchniętymi pod czapką, a także z nosem i policzkami zaczerwienionymi od zimna. Tylko Harry jest w stanie wyglądać jeszcze lepiej w takiej surowej pogodzie.
- Oto i on – wskazuje na Liama, gdy wchodzimy do kawiarni. Znajome wnętrze niewielkiej kawiarni koi moje nerwy i uśmiecham się, widząc mojego najbliższego przyjaciela, czekającego na mnie przy malutkim stoliku.
- Dzień dobry – Liam uśmiecha się, widząc mnie i Harry’ego.
- Dobry! – odpowiadam radośnie.
- Stanę w kolejce – mamrocze Harry i idzie w stronę lady. Nie spodziewałam się, że zostanie albo kupi mi kawę, ale cieszę się, że to robi. Nie mamy w tym semestrze żadnych zajęć wspólnie i będzie mi brakowało widzenia go na każdym kroku, bo przyzwyczaiłam się, że jest w pobliżu cały dzień, każdego dnia – przynajmniej od drugiej połowy przerwy świątecznej.
- Gotowa na nowy semestr? – pyta Liam, gdy siadam naprzeciwko niego. Krzesło piszczy, gdy przesuwam je po podłodze, co skupia na nas uwagę ludzi. Uśmiecham się przepraszająco i przenoszę wzrok na chłopaka. Widzę, że próbuje nowego uczesania – uniósł włosy znad czoła i bardzo mu to pasuje. Gdy rozglądam się po kawiarni zaczynam dochodzić do wniosku, że pewnie powinnam była założyć dżinsy i bluzę – jestem jedyną tak wystrojoną osobą, pomijając Liama, który ma na sobie błękitną koszulę i spodnie khaki.
- Tak. I nie – odpowiadam, a chłopak przytakuje.
- Mam to samo. Jak tam… No wiesz, między wami? – pochyla się ku mnie i zniża głos do szeptu. Harry stoi do nas plecami, a na twarzy baristki widzę grymas. Dziewczyna wywraca oczami, gdy Harry podaje jej swoją kartę płatniczą, a ja zaczynam się zastanawiać, co musiał zrobić, żeby zirytować ją tak bardzo i to w dodatku tak wcześnie rano.
- Właściwie w porządku. A z Tobą i Danielle? Wydaje się, że nie widzieliśmy się dłużej niż tydzień…
- Dobrze, ona przygotowuje się do wyjazdu do Nowego Jorku.
- To niesamowite, strasznie chciałabym tam pojechać! – nie mogę sobie nawet wyobrazić, jakie to miasto jest.
- Ja też – Liam uśmiecha się, a ja mam ochotę powiedzieć mu, by tam nie jechał, ale wiem, że nie mogę.
- Nie zdecydowałem jeszcze – chłopak jakby czyta mi w myślach. – Chcę jechać i być blisko niej, mieszkaliśmy tak daleko od siebie przez długi czas… Ale kocham WSU i nie wiem, czy chcę być daleko od mamy i Kena, po to, żeby jechać do ogromnego miasta, w którym oprócz Danielle nie znam nikogo.
- Dałbyś sobie radę – mógłbyś chodzić do NYU* i moglibyście wynająć mieszkanie – mówię.
- Ta-ak, ale jeszcze nie wiem.
- Nie wiesz czego? – przerywa nam Harry. Stawia moją kawę przede mną, ale nie siada obok. – Muszę iść, moje zajęcia zaczynają się za pięć minut po drugiej stronie kampusu – mówi, a ja krzywię się na myśl o spóźnieniu w pierwszym dniu zajęć.
- Okej, spotkamy się po jodze – to moje ostatnie zajęcia – odpowiadam, a chłopak zaskakuje mnie, gdy schyla się i zostawia pocałunek na moich ustach, a potem na czole.
- Kocham cię, uważaj na siebie – mówi miękko i mam wrażenie, że gdyby jego policzki nie były czerwone od zimna, teraz byłyby z zakłopotania – chłopak utkwił wzrok w podłodze, gdy przypomniał sobie, że Liam siedzi po drugiej stronie. Publiczne okazywanie uczuć zdecydowanie nie jest w guście Harry’ego.
- Będę. Kocham cię – odpowiadam, a on nerwowo kiwa głową w stronę Liama, po czym odchodzi.
- To było… dziwne – Liam unosi brwi i upija łyk kawy.
- Zdecydowanie! – śmieję się i opierając podbródek na dłoni, wzdycham szczęśliwa.
- Powinniśmy zbierać się na religię – mówi chłopak, więc zabieram torbę z podłogi i idę za Liamem na zewnątrz. Na szczęście nie mamy daleko do wydziału. Jestem podekscytowana na myśl o nowym przedmiocie – religiach świata, to będzie ciekawe i zmuszające do myślenia, a dodatkowym plusem jest fakt, że Liam będzie tam ze mną. Gdy wchodzimy do sali, okazuje się, że nie jesteśmy na miejscu pierwsi, ale pierwszy rząd jest zupełnie pusty. Siadamy w jego środkowej części i wyciągamy książki. To miłe uczucie, być znów na swoim miejscu – zajęcia na uczelni to była zawsze 'moja rzecz' i uwielbiam to, że Liam czuje podobnie.
- To nasz profesor, ten, o którym ci mówiłem – wskazuje na kogoś po drugiej stronie sali. Młody mężczyzna, który idzie w naszym kierunku, wygląda bardzo znajomo – jego czarne włosy i opalona skóra zapisały się w mojej pamięci.
- Myślę, że go znam... Och! On był w Conner’s! – szepczę trochę zbyt głośno do Liama.
- Conner’s?
- W tym sklepie przy naszym domu. Był tam – wyjaśniam.
- Och, ale numer.
- No nie? Jest taki młody – dodaję, a Liam przytakuje mi w odpowiedzi. Cóż za zbieg okoliczności, że ten facet na motorze, którego spotkałam w Conner’s okazał się być moim nauczycielem religii. Nawet nie wygląda na odpowiednio dorosłego i w życiu nie połączyłabym jazdy na motocyklu z wykładaniem religii świata – oto co wychodzi po osądzaniu go po wyglądzie.
Liam i ja czekamy cierpliwie, aż sala wypełni się studentami – większość z nich jest nieznośnie głośna, a fakt, że ta sala wydaje się być mniejsza niż pozostałe - ma jakieś trzydzieści miejsc, nie pomaga.
- Dzień dobry wszystkim. Jak pewnie już większość z was wie, jestem profesor Soto. To są zajęcia z religii świata – możliwe, że kilka razy was zanudzą, a już na pewno obiecuję, że nauczycie się mnóstwa faktów, które nigdy wam się w życiu nie przydadzą, no ale hej! Od tego są studia! – uśmiecha się, a sala wybucha śmiechem. To jest inne…
- Dobra, zaczynajmy. Nie będzie żadnego sylabusa, nie będziemy trzymać się sztywnego planu – to nie w moim stylu. Ale przerobimy wszystko, co powinniście wiedzieć do końca zajęć. Będziecie pracować nad jednym, dużym projektem, ale nie zdradzę wam o co chodzi, aż do połowy kursu. Siedemdziesiąt pięć procent oceny będzie pochodzić z dziennika, pamiętnika, który będziecie musieli prowadzić. Wiem co myślicie – co wspólnego ma dziennik z religią? Generalnie nic, ale w pewnym sensie jednak ma. W związku z nauką i zrozumieniem różnych rodzajów duchowości musicie być otwarci na wszystko i nic. Prowadzenie dziennika pomoże wam w tym, a część rzeczy, o których każę wam napisać, będzie skupiać się na tematach, o których się nie mówi, tematach kontrowersyjnych i niewygodnych dla niektórych. Mam jednak nadzieję, że wszyscy skończą ten przedmiot z otwartym umysłem i może odrobiną wiedzy – mężczyzna kończy z uśmiechem i odpina guziki marynarki.
Obracamy się z Liamem do siebie dosłownie w tej samej chwili.
- Żadnego sylabusa? – mówi bezgłośnie chłopak.
- Dziennik? – odpowiadam cicho.
Profesor Soto zajmuje miejsce za dużym biurkiem z przodu sali i wyciąga z torby butelkę wody.
- Możecie porozmawiać między sobą do końca zajęć, albo po prostu skończymy na dziś i prawdziwą pracę zaczniemy od jutra. Wpiszcie się tylko na listę, żebym mógł zobaczyć, ile gwiazdeczek się dziś nie pojawiło – oznajmia z filuternym uśmiechem.
W sali roznosi się radosny krzyk i uczniowie szybko opuszczają pomieszczenie. Liam szturcha mnie i oboje wstajemy dopiero, gdy w sali robi się pusto – jesteśmy ostatni do wpisu na listę.
- Cóż, myślę, że to spoko – mogę zadzwonić do Danielle między zajęciami – mówi chłopak i pakuje swoje rzeczy.
- Planuję porozmawiać chwilę z wykładowcą, więc możesz iść – mówię mu, więc kiwa głową i zostawia mnie samą. Gdy podchodzę do biurka zauważam, że profesor ma w uszach słuchawki, a palcami bębni w blat stołu. Nie wydaje się, by zauważył, że stoję naprzeciwko niego, bo nadal mruczy pod nosem do muzyki, której słucha.
- Umm, mogłabym z panem chwilę porozmawiać? – pytam, ale profesor nadal mnie nie zauważa. Macham dziwacznie ręką tuż przed nim, co zwraca jego uwagę – unosi głowę znad biurka i wyciąga słuchawki.
- Przepraszam! Nie zauważyłem cię, myślałem, że wszyscy już wyszli – uśmiecha się i staje przede mną.
- W porządku. Zastanawiałam się tylko, czy mogłabym zadać kilka pytań? – pytam, przenosząc torbę na drugie ramię, jednocześnie przeklinając się mentalnie za założenie tak idiotycznego zestawu ciuchów.
- Tak, oczywiście. Poczekaj… Ty jesteś tą dziewczyną z Conner’s, prawda? – pyta i ściąga marynarkę, po czym odwiesza ją na oparcie krzesła.
- Tak, to ja – uśmiecham się w odpowiedzi.
- Tak myślałem, jesteś mi coś dłużna za to – Gloria to naprawdę trudna kobieta, musiałem ją za to zabrać na obiad – mówi mężczyzna, a ja staram się nie roześmiać.
- Pracuje pan tam? Miał pan tę plakietkę z imieniem – wyrzucam z siebie.
- Nie, byłem przedtem na koncercie. Ale pracowałem tam, gdy kończyłem studia. Widzę, że naprawdę zwracasz uwagę na detale – uśmiecha się.
- Tak, tak sądzę… - odpowiadam, zakłopotana swoim brakiem wyczucia granic.
- Więc, czego potrzebujesz, panno… Young? – siada z powrotem na krześle, uprzednio przejeżdżając palcem po liście obecności. Nie zachowuje się ani nie wygląda jak żaden profesor, z którym miałam do czynienia wcześniej.
- Mam tylko kilka pytań odnośnie kursu – powiedział pan, że nie ma sylabusa…
- Tak, i?
- Więc skąd mamy wiedzieć, na kiedy mamy przygotować prace? – pytam.
- Powiem wam – wzrusza ramionami.
- Dobrze, ale… Skąd będziemy wiedzieć, jakie to będą zadania? – dopytuję.
- Powiem wam – powtarza wykładowca.
- Ale co, jeśli będziemy chcieli oddać je wcześniej?
- Nie możecie.
- A co, jeśli…
- Żadnych wcześniejszych terminów. Żadnego sylabusa. Tak po prostu jest – przerywa mi z uśmiechem.
- Ale ja… - zaczynam.
- Nie zastanawiaj się tyle nad tym, jestem pewny, że masz tego dość na pozostałych zajęciach – śmieje się Soto.
- Ja… Okej… - nie wiem, co innego mogłabym powiedzieć. Te zajęcia będą dla mnie koszmarem, wiem to.
- Cóż, jeśli to wszystko, co chciałaś wiedzieć, to będę się zbierał – młody nauczyciel wstaje i zaczyna pakować swoje rzeczy.
- Dobrze… - mówię cicho i idę w stronę drzwi.
- Och, i panno Young? – woła za mną. – Nie zapomnij kupić dziennika – mówi, gdy obracam się w jego stronę.

***

Reszta dnia mija szybko i nie mogę doczekać się, aż zobaczę Harry’ego. Wysłałam mu kilka sms-ów, ale jeszcze nie odpisał. Stopy okropnie mnie bolą po spacerze do budynku, w którym odbywają się zajęcia z WF-u. Nie zdawałam sobie sprawy, jak to będzie daleko. Zapach potu atakuje moje nozdrza w sekundzie, w której otwieram drzwi i spieszę do szatni oznaczonej patyczkowatą postacią w sukience. Przy ścianach stoi rząd wąskich, czerwonych szafek – spod odpryśniętej farby widać srebro metalu.
- Skąd mamy wiedzieć, której szafki użyć? – pytam niskiej brunetki w stroju pływackim.
- Możesz wybrać którąkolwiek, tylko musisz mieć własną kłódkę – informuje mnie.
- Och… - no jasne, nie pomyślałam o tym, żeby zabrać kłódkę.
- Mam zapasową – uśmiecha się dziewczyna i grzebie w torbie, a po chwili podaje mi małe zabezpieczenie. – Szyfr jest z tyłu, nie zdjęłam naklejki – mówi, więc dziękuję jej, zanim zdąży wyjść z szatni.
Przebieram się w nową parę czarnych spodni do jogi i białą koszulkę, po czym wychodzę z pomieszczenia. W zasadzie te spodnie są bardziej jak legginsy – dopasowane i ciasne na kostkach, ale jestem pewna, że wszyscy inni będą wyglądać podobnie, więc nie będę czuła się tak niekomfortowo. Gdy idę korytarzem, by dostać się do odpowiedniej sali, mija mnie grupa graczy lacrosse – każdy z nich posyła mi jakąś wulgarną uwagę, ale decyduję się ich zignorować, więc odchodzą – wszyscy, oprócz jednego.
- Chcesz próbować dostać się do grupy cheerleaderek na przyszły rok? – pyta chłopak. Jego oczy są ciemnobrązowe, niemalże czarne.
- Ja? Nie, idę tylko na zajęcia z jogi – dukam. Jesteśmy jedynymi osobami na korytarzu.
- Wielka szkoda, wyglądałabyś zabójczo w spódniczce.
- Mam chłopaka – informuję i staram się go ominąć, ale blokuje mi drogę.
- A ja mam dziewczynę, ale czy to ważne? Rzuciłbym ją dla ciebie – uśmiecha się i podchodzi bliżej, więc muszę cofnąć się do kąta. Nie wydaje się przerażający, ale coś w jego pewnym siebie uśmiechu sprawia, że mam ciarki.
- Muszę iść na zajęcia – mówię.
- Mogę cię odprowadzić. Ale możesz też je opuścić – oprowadzę cię po okolicy. – Chłopak opiera rękę na ścianie tuż przy mojej głowie, odcinając mi drogę ucieczki.
- Odpierdol się od niej albo cię kurwa zabiję! – zaskakuje mnie głos Harry’ego, rozlegający się za moimi plecami, a ten dziwny chłopak obraca się, by na niego spojrzeć. Harry wygląda jeszcze straszniej niż zazwyczaj w długich szortach do gry w koszykówkę i czarnym t-shircie z obciętymi rękawami, który ukazuje jego wytatuowane ramiona.
- Sorry, stary, nie wiedziałem, że ma chłopaka – kłamie natrętny chłopak.
- Nie słyszałeś, co mówię? Powiedziałem – odpierdol się od niej – Harry podchodzi bliżej, a gracz lacrosse szybko usuwa się na bok. Mój chłopak łapie go jednak za koszulkę i popycha na ścianę. Nie powstrzymuję go.
- Zbliż się do niej jeszcze raz, a rozwalę ci łeb na tej ścianie. Zrozumiano? – warczy Harry.
- T-tak… - koleś jąka się i ucieka.
- Dzięki Bogu – wzdycham, a następnie splatam ręce na karku Harry’ego.
- Kto to był? – pyta chłopak, zdejmując z siebie moje ręce i cofając się o krok.
- Nie wiem, po prostu przechodził obok.
- Jesteś pewna? – Harry jest bardziej, niż wściekły – to widać.
- Tak, nie znam go. Tak bardzo cieszę się, że przyszedłeś… Ale czemu tu jesteś? Myślałam, że nie musisz już zaliczać WF-u? – pytam.
- Zdecydowałem się jednak na jedne zajęcia – widzę, że słusznie – chłopak wzdycha i łapie mnie za rękę.
- Które? – dopytuję, nie będąc w stanie wyobrazić go sobie w jakiejkolwiek dyscyplinie.
- Twoje.
- Nie zrobiłeś tego! – otwieram usta w zdumieniu.
- Och, tak, zrobiłem – jego złość wydaje się znikać, gdy uśmiecha się na widok mojej przerażonej miny.

* New York University - uniwersytet w Nowym Jorku.


• jeśli przeczytałeś/aś - zostaw komentarz •

164 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Nooooo szacun w 1 minute taki dlugi rozdzial WOW WOW *PIESEL*

   Usuń
 2. Kocham <3. idę czytać ;p./J.

  OdpowiedzUsuń
 3. Omg hdfjkehdjfbjhxnbhdsxzbnkds ja chce dalej *o*

  OdpowiedzUsuń
 4. Tramtaramtam, Harry chodzi na te same zajęcia, co Tessa!!!
  Ale będzie się działo :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Hahaha Harry i joga... to musi być niesamowity widok :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow ! Kocham to opowiadanie ! <3
  czekam na next !

  OdpowiedzUsuń
 7. Hahah to będzie zabawne. Ogółem cała ta końcowa scena była słodka. Fajny rozdział. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. wowowowowow *O*
  suodko <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaki cudowny rozdział <3 Harry na i joga? czy ja dobrze zrozumiałam?

  OdpowiedzUsuń
 10. Hahahahhahahahhaha o jezu jaki czadowy rozdział ♥
  Coś mi sie zdaje, że będą kłótnie przez tego chłopaka albo nauczyciela ...
  Harry zawsze i wszędzie ją obroni i wgl <3
  Hahahahhahahahhaha Harry i joga :P
  Dziwny ten nauczyciel ... Hahahahhahahahhaha chciałabym takiego :P
  After rządzi ! <3
  ~O

  OdpowiedzUsuń
 11. BOOOOSKII (pierwszy raz pierwsza) Kocham Cię Angie

  OdpowiedzUsuń
 12. Harry jaki groźny. Pierwszy raz piszę komentarz tak na samym początku u góry. Nie wiem czemu ale jaram się tym że jestem tak wysoko.
  A rozdział świetny. Czekam na następny. Kocham was <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też zawsze jestem nisko. Jakiś 140 komentarz około. A teraz w pierwszej dwudziestce wow. C:

   Usuń
 13. Wspaniały, nie mogę się doczekać nexta ;))
  Ula xx

  OdpowiedzUsuń
 14. Kocham! ;* Harry no, no, no umie bronić swojego ;>

  OdpowiedzUsuń
 15. omgg Haryy jaki pogromca dzikich chłopców xd

  OdpowiedzUsuń
 16. Omg! Hahah x'D
  Harry zapisał się na jogę xDD
  Nie wyobrażam sobie tego. OMFG! HAHAHAHA X'DD

  OdpowiedzUsuń
 17. aww Harry zazdrośnik <3

  OdpowiedzUsuń
 18. Harry i joga! :) nie mogę się doczekać następnego już. Czuję że będzie śmiesznie.

  OdpowiedzUsuń
 19. ssgfsfdadgddded Harry zawsze gotowy zeby obronic tess xx cudownie tłumaczysz, dziekuje- nie wiem jak bym zyła bez tego ff :p

  OdpowiedzUsuń
 20. Woww !!!! Super
  Kocham was że tak szybko tłumaczycie :) ~

  OdpowiedzUsuń
 21. Awh haha koniec najlepszy:D

  OdpowiedzUsuń
 22. Super rozdział!!! Fakt, że Hazz będzie chodził na zajęcia z jogi rozwala mnie XP

  OdpowiedzUsuń
 23. Świetnyy :**
  Mmm Harry + Joga ;3
  <3 <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 24. Hahahah...
  Harry bad boy Styles i... JOGA!
  Nie no trzaśnij mnie, bo nie wierze!
  Haha...
  Świetne tłumaczonko ^-^
  Czekam na nn
  Alex ♥

  OdpowiedzUsuń
 25. Ojej jak słodko się skończyło ;*

  OdpowiedzUsuń
 26. Boski *O*
  + Harry na jodze? XD Hahahah XD

  OdpowiedzUsuń
 27. Harry aka bad boy omomom *o* Ale Harry i joga? xDDD Hahaha xDD czemu mn to tak rozwala ? :D

  OdpowiedzUsuń
 28. TAK SZYBKO PRZETŁUMACZONE, JEZU DZIĘKUJE <3

  OdpowiedzUsuń
 29. Harry i joga?! :D nie wytrzymam do następnego! :P

  OdpowiedzUsuń
 30. jveivovmcl. super rozdział! Błagam, dodaj szybko następny

  OdpowiedzUsuń
 31. Jezu, taki Harry w stroju sportowym i na dodatek spocony :)))) jezuuuu goraco
  rozdzial idealnie przetlumaczony
  zaczynam wariować (tzn: nie zaczynam, bo juz kiedys to robilam, ale ostatecznie z tym skoczylam bo uznalam ze to nienormalne) i zaczynam czytac te zdania, ktore 'mowi' Tessa na głos.....
  jezu chryste moglam tego nie pisac ale juz mi sie nie chce usuwac (taa, wiem, leń) wiec.... do nastepnego lol

  OdpowiedzUsuń
 32. Jaaaki słodki Harry! oby wiecej takich momentów ! ;*** rozdział mega <3

  OdpowiedzUsuń
 33. Harry i joga hahahhahahaha

  OdpowiedzUsuń
 34. JA: *WYOBRAŻA SOBIE HARRY'EGO NA JODZE*

  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA XDDDD /@luvmy1D_5SOS

  OdpowiedzUsuń
 35. hazz i joga ciekawie XD

  OdpowiedzUsuń
 36. kocham ♥ yruxxuuxrkhciyfy

  OdpowiedzUsuń
 37. Hahahha Harry i Joga? xd
  Śmiesznie ;D

  Czekam na kolejny ;)

  OdpowiedzUsuń
 38. Harry bedzie chodził na joge hah chciałabym to zobaczyć :) a rozdział cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
 39. o mój Bosz !!!! xd nie wieże w Harr'ego lol genialny <3

  OdpowiedzUsuń
 40. Awwww :3 Jak faaajnie! <3 Kocham Cię <3

  OdpowiedzUsuń
 41. O ja! Harry i joga?! Haha :D Już sb to wyobrażam. Lmao

  OdpowiedzUsuń
 42. Ojej ale fajnie :* Tak Harry masz ja bronić, a Tess niech na siebie uważa ^^ super tłumaczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 43. Super rozdział... ale... krótki... wow. Pierwszy raz taki krótki...
  Ale i tak dziekuję ♥
  @RusherMuffin

  OdpowiedzUsuń
 44. O ja pierdziele tego jeszcze nie było XDDD Harry na zajęciach jogi hahahahah

  OdpowiedzUsuń
 45. Oj słodka końcówka Tessie chyba nie spodobał się sposób prowadzenia lekcji z religii świata czekam na next

  OdpowiedzUsuń
 46. Wspaniały! :D
  Mam przeczucie, że ten profesor będzie problemem.

  OdpowiedzUsuń
 47. Hahaha....nie wyobrażam sobie Harrgo na tych zajęciach. Jak znam go będzie ciągle gapil sie na Tess i sie nie skupi na ćwiczeniach, ale to z drugiej strony słodkie ze chce z nią spędzić czas w czasie zajęć i wybrał joge. Sytulacja w kawiarni była taka kalai
  @MegustaVas96

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie to chciałam napisać. Czytasz w myślach ? ((:
   + czekam na next, mam nadzieję, że bd szybko :*

   Usuń
 48. Aleee suuuper <3

  OdpowiedzUsuń
 49. aahhahahahaha! Harry i joga! <3 KOCHAM KOCHAM KOCHAM <3 :*
  czekam na nexta!

  OdpowiedzUsuń
 50. OMOMOMOMOMO *0* wspólna JOGaaaa!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3 <3 nie mogę się doczekać następnego rozdziału *.* AAAAAAAAAAAA ja miałam ciarki jak Harry powiedział: "Odpierdol się od niej albo cię kurwa zabiję" i takie: O BOSZ! AAAAAAAAAAA MAMCIU! ja myślałam, że to będzie scena bez Harry'ego, ale nie! HARRY NINJA EVERYWHERE <3

  OdpowiedzUsuń
 51. na wspólne zajęcia z... jogi!?!?!?! hahaha Harry.... jesteś kochany <3
  to dopiero będzie niezłe :D dobrze powiedział temu kolesiowi! a tamten jeszcze powiedział że ona nie mówiła że ma chłopaka... bezczelny!!!
  część cudna <3
  Mrs.Horan

  OdpowiedzUsuń
 52. Kocham *.* jesteś niesamowita że to tłumaczysz x

  OdpowiedzUsuń
 53. Odpowiedzi
  1. to jest Takie nie twórcze Olu -.-

   Usuń
  2. Zazdrościsz, bo byłam przed Tobą. HAHA!

   Usuń
 54. Ojej *-* Oni będą razem chodzili na te same zajęcia!! <3 Ale podjarka ^^ A ten chłopak...kłamca! xD Cieszę się, że Harry obronił Tess <3 Hmmm ten profesor...czy tylko ja mam przeczucie, że coś się wydarzy z nim w roli głównej? O.o

  OdpowiedzUsuń
 55. Cud, miód i orzeszki ;3 A to zakończenie takie słodkie <3

  OdpowiedzUsuń
 56. jakie słodkie <3 kocham takiego harry'ego

  OdpowiedzUsuń
 57. Harry w pogotowiu!!Boski rozdział xd
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 58. Koncowka najlepsza . chcialabym zobaczyc mine tessy . bardzo fajny rozdzial . patty

  OdpowiedzUsuń
 59. Hahahaha Harry + Joga to nie ma przyszłości XD

  OdpowiedzUsuń
 60. o jprdl że niby Afterowy Hazza i joga ja ..,.

  OdpowiedzUsuń
 61. harry na jodze... padnę :D

  OdpowiedzUsuń
 62. Haha nie wyobrażam sobie Harrego i jogi xdd To dziwne połączenie ;d
  Rozdział zarąbisty <33

  OdpowiedzUsuń
 63. Hah.... Wspolna joga :) nie moge sie doczekac kolejnego rozdzialu :* Kocham *o*

  OdpowiedzUsuń
 64. Ooo jakie to slodkie z jego strony <333

  OdpowiedzUsuń
 65. Jakoś Harry i joga nie pasują mi do siebie...

  OdpowiedzUsuń
 66. tak barrdzo słodko :D <3

  Kia x

  OdpowiedzUsuń
 67. HAHAHAHAAH Harry i joga xD Świetny rozdział ;*

  OdpowiedzUsuń
 68. Hazz i joga XD to jak ja i piłka nożna...
  kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 69. no i jak zwykle harry jako dzielny bohater!:D

  OdpowiedzUsuń
 70. Kocham After !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 71. a teraz wyobraźcie sobie ten uśmiech Harry'ego pod koniec rozdziału... MAGIA ♥

  OdpowiedzUsuń
 72. cuuudowny rozdzial hahaha

  OdpowiedzUsuń
 73. hahaha Harry będze ćwiczyć jogę... hahaha sorry nie mogę... hahaha Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 74. Harry i joga ahahahahahahahahahaha <333333

  OdpowiedzUsuń
 75. Mam pytanie. Ten nauczyciel od religii.
  Ona powiedziala ze to ten facet z Conners czy jakos tak. To bylo we wczesniejszych rozdzialach? Bo nie moge skojarzyc tej sceny no.
  Na motorze i wgl. No nie wiem wlasnie.
  Liczylabym na odpowiedz xd

  OdpowiedzUsuń
 76. OMG! haha :D Harry i joga :D hahahaha :D
  Nie mogę normalnie hahahahaha :D
  świetny rozdział :****************

  OdpowiedzUsuń
 77. Koooocham Harrego w tej "wersji" <3

  OdpowiedzUsuń
 78. SUPER rozdział. Czekam na nn :)

  OdpowiedzUsuń
 79. Świetny rozdział <3 wspolny wf... Zapowiada sie ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 80. Harry jaki kochany <3 najlepszy chłopak na świecie ;)

  OdpowiedzUsuń
 81. Chyba wszyscy wiemy, dlaczego Harry zapisal sie na zajecia z jogi... Um, z Tessa XD

  OdpowiedzUsuń
 82. Harry jak zwykle zjawia się w odpowiednim momencie! :D <3
  Ciekawe jak Haxzza by wyglądał taki powyginany na tej jodze xDDD

  OdpowiedzUsuń
 83. uhuhuhuhu wydaje mi się, że bd niezła akcja z tym nauczycielem <3

  OdpowiedzUsuń
 84. Nie no Harry mnie zaskakuje on i zajecia z jogi hah cudo i czekam na next :*

  OdpowiedzUsuń
 85. Jak ja kocham to opowiadanie ;).Czytając ten rozdział cały czas się uśmiechalam:). Pozdrawiam Kamila ♡

  OdpowiedzUsuń
 86. myslalam ze idzie na kosza po stroju xd hahahaha xD to bedzie zabawne +rozdzial swietny :3 @1dbitches5

  OdpowiedzUsuń
 87. Hary zapisał się na jogę..... COOOOOO BOŻE CHCĘ NASTĘPNY ROZDZIAŁ SDFGHJASDFGHJK

  OdpowiedzUsuń
 88. Ten chłopak ze sklepu profesorem ? Aby Tesie nie zawrócił w głowie . A tak świetny rozdział . Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 89. Eeeeej a co Tessa zrobiła temu gościowi od religii bo nie pamiętam? xd

  OdpowiedzUsuń
 90. Ekstra rozdział! jeju harry i joga!? plis dodaj nn!

  OdpowiedzUsuń
 91. Harry na jodze? :O Co jak co, ale tego sobie wyobrazic nie moge xD

  Dziekuje x

  OdpowiedzUsuń
 92. GENIALNE!jestescie wspaniale za tlumaczenie xxx

  OdpowiedzUsuń
 93. Wiedzialam ze ktos ja zaczepi i Harry ja uratuje ! Wiedzialam ! Neeeext !

  OdpowiedzUsuń
 94. Harry jest słodki! Rozdział jest genialny! :) xx @xxhemmings69

  OdpowiedzUsuń
 95. Swietny rozdzial jahdhsjd
  Harry jest teraz takim dobrym chlopakiem aw, ale on i joga hahaha, bardziej bym go widzialz w koszykówce etc XD
  Dziekuje za tlumaczenie x

  OdpowiedzUsuń
 96. Harry i joga to związek bez przyszłości hahahahaha
  Jestem na 98% pewna, że Hazz przez większość czasu lekcji będzie gapił się na Tess i...no...dzikie myśli się uwolnią...a resztę czasu będzie wypełniał sprośnymi komentarzami itp hahaha
  Akcja z tym chłopakiem i Hazz taki badboy bohater>>>>>>>>
  Oczywiście rozdział jest perfekcyjnie przetłumaczony :3
  Kocham Cię Angie ♥
  Pozdro xx
  Red♡

  OdpowiedzUsuń
 97. Czy tylko ja nie wyobrażam sobie Harry'ego ćwiczacego jogę ??? I to jeszcze w stroju do kosza xdd Boże czemu ja nie mogę znaleźć sobie takiego chłopaka co ?? Ogólnie on jest cudny. A w każdym następnym rozdziale coraz cudowniejszy. <33333 kocham was. DziękI że tlumaczycie

  OdpowiedzUsuń
 98. Hahahahahahahahahahaha ale akcja!
  Harry i joga! Świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 99. Ojej <33 Jakie to slodkie *-* Koffam ich !

  OdpowiedzUsuń
 100. ooooo harry bohater♥
  wowow tessa i styles na zajęciach z jogi hahaha oj będzie się działo :D
  kocham xoxo

  OdpowiedzUsuń
 101. Extraa ! *______* <33

  OdpowiedzUsuń
 102. Harry jak zawsze ratuje sytuację XD

  OdpowiedzUsuń
 103. hahhahahahah może być zabawnie na jodze :D czekam na kolejny i dziękuje za ten xx

  OdpowiedzUsuń
 104. przecudowne <3 oh tak długo czekałam na moment ich wspólnej jogi mm (:
  x

  OdpowiedzUsuń
 105. ahahaha kocham jak głupia ♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 106. o kurwa. Harry i joga.
  to będzie ciekawe :D

  OdpowiedzUsuń
 107. Rozdział i tłumaczenie cudowne jak zawsze! Już nie mogę się doczekać next'a <3

  OdpowiedzUsuń
 108. Przeczuwam ze Harry nie polubi tego profesorka.


  Harry na jodze? OMG :D

  OdpowiedzUsuń
 109. Jejuuu jakie to urocze z jego strony ^^ no jestem z niego dumna, że chce z nią spędzić czas i jeszcze to w kawiarni... omomom. Ale... Harry? Joga? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD NO NIE MOGĘ >facepalm< i nagle wyobraziłam sb Harry'ego w mega obcisłych legginsach AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA JEBŁAM XD dziękuję, że tak szybko rozdziały zostają przetłumaczone i chyba nvm co bym zrobiła bez After ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 110. świetny
  jak zwykle czekam na zapewne cudowny rozdział x

  OdpowiedzUsuń
 111. Omg ! Powrót na studia :) nie wierze że Harry zapisał się na yoge hahah :D dziękuje za rozdział i czekam na kolejny ♥

  OdpowiedzUsuń
 112. O jejku Harry jest taki wspanialy, myslalam, ze zabije tego kolesia xd Wgl cos czuje, ze ten nowy profeser bd podrywal Tess. Dziekuje za swietne tlumaczenie xx

  OdpowiedzUsuń
 113. Świetny. Niepokoi mnie wprowadzenie tego profesora do opowiadania.

  OdpowiedzUsuń
 114. Świetny rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 115. Haha uwielbiam takiego Harrego! To takie słodkie! Ja tez bede czekała na takiego chłopaka, a nigdy sie nie doczekam wiec umrę sama z kotami :( czekam na następny :)

  OdpowiedzUsuń
 116. Czekaj, czekaj,czekaj .. STOP .. Harry i joga ? ;ooo nie umiem sb tego wyobrazić ;p Ale to słodkie że idzie z nią na tą jogę XD
  Do następnego ;**

  OdpowiedzUsuń
 117. Hahhahaha xD Harry na jodze? xD Boże.. To nie dzieje się naprawdę xD

  OdpowiedzUsuń
 118. Haaaaaaa...rry i joga xD? Aha

  OdpowiedzUsuń
 119. ASDFGHJKL przeczytałam już tyle rozdziałów After i szczerzę mówiąc to fanfiction chyba nigdy mi się nie znudzi :) Jest w mojej top trójce najlepszych fanfictions :*
  A co do rozdziału to kocham takiego niepewnego Harry'ego który okazuje publicznie uczucia, zarówno jak groźnego, zazdrosnego Harry'ego broniącego Tessy ^^ Jednak hitem rozdziału jest Harry idący na jogę XD

  OdpowiedzUsuń
 120. Hahahaha oh tak Harry na jodze podgladajacy wyczyny Tessy. .. zalatuje mi tu trochę erotyzmem :p
  Czekam na następny xx

  OdpowiedzUsuń
 121. Nie skomentowałam tego więc go komentuję
  HARRY + JOGA = HAHAHAHA XD

  OdpowiedzUsuń
 122. Harry i joga O.O KTO TO PISZE ...

  OdpowiedzUsuń
 123. Harry i Joga XD
  Super rozdział <33

  OdpowiedzUsuń
 124. Dziękuję:)
  lol, wczoraj się zastanawiałam czy Haz serio będzie chodził na wf z Tess i jak to wytrzyma, ale widzę już - w następnym rozdziale - że sprawa została rozwiązana xD

  OdpowiedzUsuń
 125. Harry na zajęciach jogi?! Hahahahahahahahahahahaha NIExDD
  I wgl. Uwielbiam zazdrosnego Harrego xDD
  Jej wgl. jak miło, że tak często dodajecie rozdziały ; )

  OdpowiedzUsuń
 126. Hahhaha harry ty krajzolu xd.. cudowny rozdział ;) ♥ nie mogę się doczekać nn :) ♥

  OdpowiedzUsuń
 127. Harry jak zwykle bohater i uroczy chłopak. Taki uroczy bad boy :-)

  OdpowiedzUsuń
 128. Harry aka bohater ♥

  OdpowiedzUsuń
 129. Harry i Tess będą na tych samych zajęciach ;) hahaha

  OdpowiedzUsuń
 130. Harry na jodze!!! hahahaha
  Nie no za chwilę chyba wybuchnę. On jest na prawdę niemożliwy!

  OdpowiedzUsuń
 131. Zajebisty 💜

  OdpowiedzUsuń