wtorek, 25 lutego 2014

Rozdział 137.

Postanawiam mieć dziś proste włosy, by spróbować czegoś nowego, jednak gdy kończę stylizację, fryzura wygląda dziwnie. Po chwili zmieniam zdanie i kręcę pasma jak zazwyczaj. Szykowanie zajmuje mi znaczną ilość czasu, więc pewnie niedługo będziemy musieli się zbierać. Gdy tu weszłam zauważyłam, że Anne brała już prysznic. To dobrze, przynajmniej  nie będę blokować kolejki. Jestem zdenerwowana i ciekawa tym, jak się wszystko dzisiaj potoczy. Mam nadzieję, że Harry jest w wyśmienitym humorze, a jak nie, to niech chociaż spróbuje być.
Nakładam prosty makijaż - trochę podkładu, czarny eyeliner i tusz do rzęs. Zamierzałam użyć cieni, ale musiałam zmyć krzywe kreski aż trzy razy, zanim równo mi wyszły.
- Żyjesz tam? – dobiega głos Harry’ego zza drzwi.
- Tak, prawie skończyłam – odpowiadam i myję jeszcze raz zęby, zanim opuszczam łazienkę.
- Wezmę szybki prysznic, a potem musimy już wychodzić, jeśli wciąż chcesz iść do mojego taty – mówi Harry, gdy wchodzę do pokoju.
- Okej, przebiorę się w między czasie.
Po tym jak wychodzi, podchodzę do garderoby i sięgam po czarną sukienkę, którą kupiłam na dzisiejszy dzień. Materiał jest gruby, a dekolt wysoko zabudowany. Kokarda zakrywająca moją talię wydaje się być o wiele większa, niż wczoraj, kiedy przymierzałam ubranie. Poza tym i tak będę miała na sobie sweter, ponieważ sukienka jest bez rękawów, a na dworze panuje mróz. Sięgam po bransoletkę z komody i zakładam ją na nadgarstek. Czuję motylki w brzuchu za każdym razem, gdy czytam te piękne słowa, znajdujące się na jednej z zawieszek.
Nie wiem jakie założyć buty, jeśli będę miała szpilki, za bardzo się wystroję. Zakładam czarne balerinki i biały sweter, a następnie czekam, aż Harry wyjdzie z łazienki. Kilka minut później wraca do pokoju, mając na sobie jedynie ręcznik owinięty wokół talii. Och. Nie ważne jak wiele razy go widziałam, zawsze tracę oddech na jego widok. Gapiąc się na jego półnagie ciało, nie rozumiem, jak wcześniej mogły mi się nie podobać jego tatuaże.
- O żesz w mordę – mówi, gdy jego oczy skanują moje ciało.
- Co?
- Wyglądasz… niesamowicie niewinnie.
- To dobrze czy źle? Mamy Boże Narodzenie i nie chcę wyglądać nieodpowiednio – wyjaśniam, niepewna co założyć.
- Dobrze. Bardzo dobrze – oblizuje swoją dolną wargę, a ja muszę odwrócić wzrok, zanim zaczniemy coś, czego nie powinniśmy. Przynajmniej nie teraz.
- Dziękuję. A ty co założysz?
- To co zawsze.
- Aha.
- Nie będę się przebierał specjalnie dla mojego taty.
- Wiem… ale może mógłbyś założyć tę bluzkę, którą dostałeś od mamy na Gwiazdkę? – proponuję nawet jeśli wiem, że się nie zgodzi.
- Nie ma mowy – odpowiada, po czym ściąga jeansy z wieszaka, który upada na podłogę i nie zostaje przez niego odwieszony na miejsce.
Postanawiam nic nie mówić. Odchodzę od garderoby, gdy ręcznik Harry’ego ląduje na ziemi.
- Idę do twojej mamy – oznajmiam i staram się nie patrzeć w dół jego ciała.
- Jak chcesz – uśmiecha się głupawo, a ja opuszczam pokój.
Anne siedzi w salonie, mając na sobie czerwoną sukienkę i czarne szpilki. Strój ten jest całkowitą przeciwnością do jest codziennych dresów.
- Pięknie wyglądasz – mówię jej.
- Tak myślisz? Nie przesadziłam z makijażem i resztą? – pyta nerwowo.
- Nie, ani trochę. Wyglądasz świetnie – zapewniam ją, ponieważ rzeczywiście tak jest.
- Nie żebym się przejmowała. Po prostu nie chcę się źle prezentować przy spotkaniu z byłym mężem, którego od lat nie widziałam – uśmiecha się.
- Gwarantuję ci, że nie wyglądasz źle.
- Jesteście gotowe? – pyta Harry, gdy do nas dołącza.
Jego włosy są wciąż mokre, ale w jakiś sposób wyglądają idealnie. Jest ubrany cały na czarno, łącznie z conversami, które miał w Seattle. Zapomniałam mu powiedzieć, jak bardzo je uwielbiam. Chłopak sięga po torbę z prezentami i czeka na nas przy drzwiach.
- Dlaczego się tak wystroiłaś? – pyta swoją matkę, gdy zjeżdżamy w dół windą.
- Są święta, czemu by nie?
- Po prostu wydaje się to dziwne, żeby…
- Wygląda uroczo, Harry. Jestem równie wystrojona, co ona – wcinam się, zanim powie coś, co zrujnuje jej dzień.
Podczas jazdy wszyscy siedzą cicho, nawet Anne. Widać, że się denerwuje i ma do tego pełne prawo. Gdybym była na jej miejscu, zachowywałabym się dokładnie tak jak ona. Im bliżej jesteśmy domu Kena, tym bardziej się niepokoję. Naprawdę pragnę cichych świąt.
- Zimno ci? – pyta, gdy wjeżdża na autostradę.
- Trochę – odpowiadam. Włącza ogrzewanie, a cisza pozostaje niezmienna.
Kiedy podjeżdża pod dom Kena, Anne zamiera.
- To jest jego dom? – gapi się.
- Taa, mówiłem ci, że jest duży – rzuca, po czym wyłącza silnik.
- Ale nie sądziłam, że aż tak – mówi szeptem.
Harry jako pierwszy staje na chodnik i czeka na nas, zanim idzie po schodkach prowadzących do domu. Widzę lęk na jego twarzy, gdy dzwoni do drzwi. Chwytam jego rękę, próbując go uspokoić, a on spogląda na mnie z uśmiechem, zauważalnym uśmiechem.
Karen radośnie otwiera drzwi. Harry z Anne wchodzą jako pierwsi, a ja tuż za nimi, wciąż trzymając chłopaka za rękę.
- Dziękuję, że przyszliście – mówi Karen.
Na początku pochodzi do Anne.
- Witaj, jestem Karen. Bardzo miło mi cię poznać. Naprawdę doceniam to, że przyszłaś – kobieta emanuje spokojem, ale znam ją na tyle dobrze, by wiedzieć, że tak nie jest.
- Jestem Anne, również miło mi cię poznać – wita się.
Ken dołącza do nas w salonie i zatrzymuje się na widok swojej byłej żony. Przysuwam się do Harry’ego i mam nadzieję, że Liam wspomniał Kenowi o naszym przybyciu.
- Witaj, Ken – mówi Anne silnym głosem.
- Anne… łał… witaj – jąka się.
Matka Harry'ego wydaje się być zadowolona jego reakcją, gdy po raz kolejny kiwa głową.
- Wyglądasz… inaczej – mówi kobieta.
Wiele razy próbowałam wyobrazić sobie, jak kiedyś wyglądał - przekrwione oczy od alkoholu, spocone czoło czy blada twarz, jednak nigdy mi to nie wyszło.
- Taa… ty także – odpowiada.
To dziwaczne napięcie sprawia, że jestem oszołomiona, ale tuż potem odczuwam ulgę, gdy Liam do nas dołącza.
- Pięknie wyglądasz – rzuca komplement i przyciąga mnie w swoje ramiona.
Uścisk Harry’ego na mojej dłoni staje się ciaśniejszy, ale muszę ją od niego zabrać, bym mogła odwzajemnić gest przyjaciela.
- Ty również prezentujesz się wspaniale – odpowiadam.
Ma na sobie granatowe spodnie, a do tego białą koszulę i czarny krawat. Harry zawiesza swoje ramię wokół mojej talii, a następnie przyciąga mnie do siebie o wiele bliżej, niż wcześniej. Liam wywraca na Harry’ego swoimi oczami, a tuż potem zwraca się do Anne.
- Witam. Jestem Liam, syn Karen. Miło mi panią poznać – mówi uprzejmie.
- Och, proszę, nie mów do mnie ‘pani’ – śmieje się Anne i kontynuuje. – Ciebie też mi miło poznać. Tessa mi dużo o tobie opowiadała – oznajmia mu.
- Mam nadzieję, że same dobre rzeczy – chłopak się uśmiecha, na co kobieta kiwa głową.
- W większości – żartuje.
Wydaje się, że urok Liama pozbył się sporej dawki napięcia, która panowała w pokoju.
- Jesteście już głodni? Czy powinniśmy poczekać? – pyta nas Karen.
Nikt nie odpowiada, a Harry na mnie spogląda.
- Możemy zaczynać – odpowiadam, na co Karen się uśmiecha.
Wszyscy kierują się do jadalni, a mnie nie dziwi fakt, iż stół jest idealnie nakryty. Tace z schludnie rozmieszczonym jedzeniem zakrywają całą powierzchnię. Na środku stołu jest pełno kwiatów i przeróżnych ozdób, wszystko prezentuje się pięknie. Karen zawsze jest niesamowitym gospodarzem.
- Chciałby się ktoś napić? Mam pyszne czerwone wino w piwnicy – pyta Karen. Jej policzki się rumienią, gdy uświadamia sobie, co właśnie powiedziała. Alkohol jest w tym gronie drażliwym tematem.
- Ja poproszę – uśmiecha się Anne.
Karen znika i chwilę później pojawia się z otwartą butelką czerwonego wina. Zastanawiam się, czy nie zapytać o kieliszek, by pozbyć się niepokoju w żołądku, ale rezygnuję z tego. Zajmujemy miejsca – Anne usadawia się koło Liama i nikt nic nie mówi, gdy nakładają sobie jedzenie na talerz.
Liam nawiązuje ze mną kontakt wzrokowy. Widać, że rozważa nad tym czy się odezwać czy nie, więc kiwam głową w jego stronę. Nie chcę być tą, która przełamuje ciszę. Biorę kęs szynki, a Harry kładzie swoją rękę na moim udzie.
- Więc jak ci się podoba w Ameryce? Jesteś tu po raz pierwszy? – Liam pyta Anne.
- Tak, to mój pierwszy raz. Podoba mi się, nie chciałabym tu mieszkać, ale dobrze się bawię. Planujesz tu zostać po skończeniu nauki?
- Jeszcze nie jestem pewien. Moja dziewczyna za miesiąc przeprowadza się do Nowego Jorku, więc zobaczę, co ona zadecyduje – odpowiada.
Mam samolubną nadzieję, że w najbliższym czasie nigdzie się nie ruszy.
- Osobiście nie mogę się doczekać, kiedy Harry wróci do domu po ukończeniu szkoły – mówi Anne, a ja upuszczam widelec na talerz.
Wszyscy skupiają wzrok na mojej osobie, więc uśmiecham się przepraszająco, zanim znów biorę go w dłoń.
- Wracasz do Anglii? – Liam pyta Harry’ego.
- Taa, a jakżeby inaczej – odpowiada niegrzecznie.
Nigdy nie rozmawialiśmy o tym, co będziemy robić po studiach, ale jego przeprowadzka do Anglii w ogóle nie wpadła mi na myśl. Będziemy musieli to później omówić na osobności.
- Och – mówi Liam i dyskretnie na mnie spogląda.
- Więc… podoba ci się Ameryka, Ken? Planujesz tu zostać na zawsze? – pyta go Anne.
- Owszem, kocham to miejsce. Zostanę tu do końca swojego życia – odpowiada.
- A tak nienawidziłeś Ameryki – uśmiecha się Anne i bierze łyk wina.
- Taa… to prawda – mężczyzna rzuca wymuszony uśmiech.
Karen i Harry kręcą się nerwowo na krzesłach, a ja skupiam się na przeżuwaniu ziemniaków.
- Czy ma ktoś cokolwiek do powiedzenia poza Ameryką? – Harry wywraca oczami.
Delikatnie kopię go pod stołem, jednak nie zwraca na to uwagi.
- Jak ci się udała podróż do Seattle, Tesso? – pyta mnie Karen.
Już jej o tym opowiadałam, jednak wiem, że próbuje nawiązać konwersację, więc ponownie wypowiadam się na ten temat. Kiedy wszyscy kończą jeść, pomagam Karen zanieść naczynia do kuchni. Jest bardzo rozproszona, więc sprzątamy pomieszczenie w ciszy.
- Chciałabyś się jeszcze napić wina, Anne? – Karen pyta kobietę, gdy wszyscy przenosimy się do salonu, żeby otworzyć prezenty. Harry, Anne i ja siadamy na jeden z kanap, Liam na krześle, a Karen i Ken na kanapie naprzeciwko nas. Wygląda to tak, jakbyśmy grali w osobnych drużynach, a Liam robił za sędziego.
- Tak, poproszę. Jest to naprawdę świetne wino – odpowiada Anne i unosi swój kieliszek po dolewkę.
- Dziękuję, kupiliśmy je w Grecji tego lata, to była niesamowita… - zatrzymuje się w połowie zdania.
- Przepraszam, nie chciałam… - Karen brakuje słów.
- Och, nie. Nic nie szkodzi. Wino jest wyśmienite – Anne robi co w jej mocy, by uspokoić kobietę.
Naprawdę podziwiam ją za siłę i wyrozumiałość. Uprzejmość w tych okolicznościach to wielki wysiłek. Karen otrzymała tę wersję Kena, którego Anne nigdy nie miała. Zwiedza Grecję i resztę świata, ma ogromny dom, nowe samochody, a co najważniejsze kochającego i trzeźwego męża.
- Ktoś jeszcze? Tessa, chciałabyś kieliszek? – pyta mnie Karen, po tym jak nalewa Liamowi.
- Tak, poproszę – w końcu się decyduję. Potrzebuję tego, by ukoić moje nerwy.
- A ty, tato? Chcesz kieliszek wina? – Harry rzuca ciętą uwagę.
Wszyscy na niego patrzą z rozszerzonymi oczami i rozwartymi ustami. Ściskam jego rękę, próbując go uciszyć.
- Co? Nie chcesz kieliszka, tato? Jestem pewien, że tak. Tęsknisz za tym, prawda? – kontynuuje z nikczemnym uśmiechem na twarzy.


• jeśli przeczytałeś/aś - zostaw komentarz • 


Notka od tłumaczki: Otóż, poproszono mnie, by przekazać Wam pewną informację. Do 24 kwietnia tego roku, Directioners chcą zdobyć MILIARD wyświetleń pod klipem 'What Makes You Beautiful'. Róbcie co w Waszej mocy i jak najczęściej oglądajcie teledysk!

311 komentarzy:

 1. Kocham cię za to że wstawiłaś ten rozdział <33
  Lecę czytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Druga! *O* lece czytać! <3 Kocham Cię. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeeeeeej <3 Jestem druga. *U* lece czytać ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aaa 156 przeczytałam, choć wydaje nam się ze po to są komentarze żeby wyrazić swoją opinię /@ilyHaazz

   Usuń
 4. Jak ja to kocham <3

  @lola_hej

  OdpowiedzUsuń
 5. jeej to takie cudowne! CHociaż Harry na końcu... Mogłby się zamknąć noo!
  dziękujemy że tłumaczysz <3

  OdpowiedzUsuń
 6. aaa boże wspaniałe dziękuje że tak szybko tłumaczysz :O

  OdpowiedzUsuń
 7. To takie typowe dla Harrego ale z jedne strony go rozumiem ...
  Czekam na kolejny jak poojawi się jutro będę w 7 niebie <3

  OdpowiedzUsuń
 8. omfg! CUDOWNY ROZDZIAŁ *O*

  OdpowiedzUsuń
 9. Super :) Harry zamknij się

  OdpowiedzUsuń
 10. JEZU <3 Boskie.. ♥ A co z Harry'm? Gdzie on do cholery wyjeżdża?! jezu, next bo umieram.. c: xx

  OdpowiedzUsuń
 11. jejku cudowne, Harry idioto mógłbyś się zamknąć czasami

  OdpowiedzUsuń
 12. Harry przegiął xD Już nie mogę się doczekać co będzie dalej ;DD

  OdpowiedzUsuń
 13. Jezu *.* taka niespodzianka! w weekend chyba dwa lub trzy, wczoraj jeden i dzisiaj! oczywiście jak zawsze cudoo *.* nie mogę się doczekać reszty ^^ ale Harry pod koniec tego rozdziału zachował się chamsko i pewnie będzie jakaś kłótnia między nim a Tessą :/ czekam na nexta :** *.*.*.*.*.*

  OdpowiedzUsuń
 14. Rewelacyjnie tłumaczysz! Kocham Cię i czekam na następny! ♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Harry dowalil na koncu ale mimo wszystko genialny rozdzial.

  OdpowiedzUsuń
 16. a takie miłe święta miały być...
  Kia x

  OdpowiedzUsuń
 17. Boje się, że jakaś megaa awantura wybuchnie ;c Harry zamknij ta jadaczke noo! ;DDD Ale rozdział ogólnie fajnny tylko ten koniec.. ;PP

  OdpowiedzUsuń
 18. JAK TY TO ROBISZ?! :O CODZIENNIE JEST ROZDZIAŁ... JESTEŚ NIESAMOWITA!
  A ROZDZIAŁ JAK ZAWSZE MEGA! CHYBA HAZZ ROZPĘTA PIEKŁO ;/

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja bede ogladac jak czesto tylko bede mogla ;) mam tylko pytanie.. wystarczy ogladac czy trzeba miec konto i byc zalogowanym i dopiero ogladac? Poza tym rodzial w sumie fajny, koniec troszke mnie zaszokowal, ciekawa jestem co bedzie dalej ;) Dzieki za tlumaczenie i ze robisz to tak szybko,, az chce sie czytac jak nie trzeba tak dlugo wyczekiwac i jest sie na biezaco ;) ~Ola x

  OdpowiedzUsuń
 20. Ohh Harry uspokój się! Ale i tak cię kocham ;** rozdział świetny i ogólnie to takie kochane że tłumaczysz tak szybko dla nas ^^ naprawdę uwielbiaam to czytać i mam nadzieję że będziesz to tłumaczyć do konca xx
  Lots of love
  ~Madzia

  OdpowiedzUsuń
 21. Bardzo mile zaskakujesz, że dodajasz w tak szybkim tempie rodziały! :D jesteś świetna, motywacji do tłumaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 22. Biedna Anne, musi się czuć okropnie.
  A Harry.. Boże, on zawsze musi coś powiedzieć. Już nie mam na niego siły. Ciekawe co tym razem wymyśli. Kurde, nie mogę się doczekać dalszej części.
  Bardzo dziękuję Ci za ten rozdział. Jest niesamowity, tak jak i ty ♥

  PS. Od wczoraj cały czas odświeżam, wylogowana oczywiście xd

  OdpowiedzUsuń
 23. Boski *__*
  Dziękuje, że tak szybko tłumaczysz i w ogóle tłumaczysz <3

  OdpowiedzUsuń
 24. o bożeee *___* pewnie jakaś awantura bd i się świeta popsuje ;C
  Jesteś genialna , codziennie jest rozdział , podziwiam cię kochana <3 x

  OdpowiedzUsuń
 25. o nie nie nie boje sie że Harry zacznie kłótnie!! Jestem pod wrażeniem że rozdział jest codziennie! Dziękuje ci za to!xx

  OdpowiedzUsuń
 26. cudowny ^^ jestem ciekawa co będzie dalej jak ojciec zareaguje i czy Tessa będzie rozmawiała z Haryym na temat wyjazdu do Anglii czekam na kolejny ;)

  OdpowiedzUsuń
 27. O nieee wszystko układało się tak idealnie, ugh.. czemu on zawsze musi coś powiedzieć... ac ale rozdział cudowny! I dziękuję ci za tłumaczenie <3

  OdpowiedzUsuń
 28. Zadziorny Hazz?
  trochę jak chuj no alexD

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy jeżeli włącze piosenke przez yt na telefonie to tez sie bedzie liczylo? Noooo po tym co Hazz odwalił bedzie piekło

  OdpowiedzUsuń
 30. MEGA! *-* Boże Harry znów wymyśla żeby tylko święta były niezbyt miłe... :/ oby było okej a nie że w Boże Narodzenie znów się wszyscy pokłócą :/ z niecierpliwością czekam na nowy rozdział xx
  @Liam_My_Loves

  OdpowiedzUsuń
 31. Co tu tak często te tłumaczenia? Macie dzień dobroci dla zwierząt czy co? :D
  KOCHAM WAS xx

  OdpowiedzUsuń
 32. Codziennie nowy rozdział... marzenie >>>>>>>♥>>>>>>>

  OdpowiedzUsuń
 33. O rany dziękuję za rąk często dodawane rozdziały <3 serio jesteście wielkie ;* xd a co do rozdziału no jest poprostu cudny a ta ostatnia scena z Harrym... Aww <3 będzie się działo <3 jeszcze raz dzięki

  OdpowiedzUsuń
 34. A juz myslalam ze bedzie spokojnie... haha... ale rozdzial i tak genialny xxx

  OdpowiedzUsuń
 35. I znowu Hazz coś zepsuł >.< Boże, a było tak fajnie :D Cóż ; /

  OdpowiedzUsuń
 36. Jejku dziękuję za to, że tak często dodajecie rozdziały. Jesteście wspaniałe ! <3
  A co do rozdziału to świetny ! 'Troche' sztywne będą te święta ... biedna Anne :( Żeś dojebal Harry ...
  After- Najlepszy ff Ever ! <3

  OdpowiedzUsuń
 37. Świetny. Harry znowu jest nie miły. Rozpędziłyście się z tym tłumaczeniem. Naprawde jesteście cudowne, dzięki że tłumaczycie :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Wow dziewczyno zaskakujesz mnie codziennie nowe rozdziały bardzo mi sie to podoba

  OdpowiedzUsuń
 39. rozdział jak zwykle świetny ;)
  Harry i te jego cięte riposty...

  OdpowiedzUsuń
 40. wow, harry się rozkręca hahah

  OdpowiedzUsuń
 41. Rozdział super tylko po jaką cholerę ten Harry z tą swoją ripostą!!!
  Noo ciekawe jak dalej się potoczy... czekam na nexa ;)

  OdpowiedzUsuń
 42. Super ale jak zwykle będzie kłótnia :/ i tak się pogodzą oby... aj hazzuś niedobry ty :D

  OdpowiedzUsuń
 43. o jezu wiedziałam że Harry coś odstawi :o

  OdpowiedzUsuń
 44. Ahhh Harold mistrz:)ciętej riposty:) super:) thx:*

  OdpowiedzUsuń
 45. `O mój boże. Harry, serio? On zawsze coś powie w idiotycznym momencie. Tessa pewnie go uspokoi. Och, żeby tak było. Czekam na następny i dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń
 46. ja pierdole harry co jest z tobą nie tak??

  OdpowiedzUsuń
 47. codziennie rozdzial, jestem w niebie? *-*
  rozdzial trzyma w napieciu. nie moge doczekac sie dalszej czesci

  OdpowiedzUsuń
 48. Rozdział jest boski <3 Miło mi się go czytało tylko szkoda że Harry na końcu wszystko zespół.Mógł sobie darować -.- Nie wiedziałam że on wraca do Anglii i jak bym tam była to bym mu palła w łeb...znów nie powiedział całej prawdy :/ Szkoda że Tessa nie zrobiła awantury ale nie była u siebie...fakt.
  Dziękuję że napisałaś tą informację :D Ja o niej wiedziałam ale może inne Directionerki nie a że twój blog jest tak sławny :D to pewnie dużo osób się dowiedziało :)
  Pozdrawiam i czekam na nexta :D
  AgAtA

  OdpowiedzUsuń
 49. nie spodziewaąłm sie, nowego, ale wiedziałam co się stanie i tak, po przeczytałam do 150 w oryginale, ale i tak jak zawsze świetnie przetłumaczone :D

  OdpowiedzUsuń
 50. OMG OMG HARRY NIE ODZYWAJ SIĘ ! XDD

  XOXO

  OdpowiedzUsuń
 51. Harry w wigilie :o nie ładnie

  OdpowiedzUsuń
 52. Świetny rozdział jak zawsze*.*

  OdpowiedzUsuń
 53. WoW *_* cudowny rozdział. Mam nadzieje że Harry nie zepsuje wieczoru..chociaż...myśle że będzie się działo ;) . Wogole super super i super ;D

  OdpowiedzUsuń
 54. Harry kurwa zamknij sie....
  Ups będzie awantura, czuje to.
  Tylko nie to.


  Rozdział jak zwykle świetny, zajebisty i końcówka rozwala. Myślałam że będą to wspaniałe i spokojne święta a Harry ka-boom!
  Za dużo emocji jak na moje serce lol

  OdpowiedzUsuń
 55. WOW TERAZ DODAJECIE PRAKTYCZNIE CODZIENNIE NOWY ROZDZIAŁ. DZIĘKUJĘ W IMIENIU SWOIM I WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW :) A CO TO TEGO ROZDZIAŁU TO HARRY ZACHOWAŁ SIĘ CHAMSKO. CIEKAWE CO BEDZIE W NASTEPNEJ CZESCI :) POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 56. Super!!!!! Szykuje się niemała aferka xd

  OdpowiedzUsuń
 57. Nie wierze,że Harry o tym wspomniał !!! Ale i tak go kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 58. UMMM JA CHCE NEXXT !! KOCHANNAA SUPER !!

  OdpowiedzUsuń
 59. Harry znowu robi się dupkiem xD :D

  OdpowiedzUsuń
 60. OMG!!! To jest po prostu BOSKIE<3
  P.S. Jest taka możliwość żebyś informowała mnie o nowych rozdziałach na tt, byłabym wdzięczna :)
  @neonkitty69

  OdpowiedzUsuń
 61. ale nas rozpieszczacie, nie no! czuję się jakbym właśnie dostała najlepszą nagrodę świata, za nauczenie się kwasów na chemie, hah :) j

  czekałam na ten rozdział, kiedy wszyscy pójdą do Kena.. powiem szczerze, że było mocno niezręcznie. Harry poszedł tam według mnie ze złym nastawieniem. brał swoją mamę i wkurzało go to, że ona zamierza być miła, że wybaczyła mu i tak jakby zapomniała co się działo.. chciał ją bronić, ale nie ma tak naprawdę przed czym. Ken nie chce źle ani dla niego, ani dla Anne.. więc mógł trochę przyluzować, tym bardziej, że Tessie zależało aby nic się złego nie stało.
  Karen nieźle była zestresowana i chyba tylko Liam mógł rozładować sytuacje. kurde, co byśmy zrobili bez Liama. nie chce żeby wyjeżdżał do NY, bo musi tu być i wspierać Tesse. a co gorsza, Harry ma wracać do Anglii. wiadomo, że jest to trudny charakter i zapewne wróci tam, tak czy inaczej, namawiając Tesse do pojechania z nim... tak sądzę, no bo chyba nie zostawi jej samej, za bardzo ją kocha, prawda?

  końcówka jak zwykle mnie przeraziła... musi znów zaczynać? wiadomo, że jest skrzywdzony, ale naprawdę mógłby dać sobie spokój. jestem okropnie ciekawa co z tej kłótni wyniknie, jak bardzo zestresuje się Karen, jak Tessa będzie znów ratowała sytuacje z pomocą Liama i oczywiście co na to wszystko Anne..

  kocham x

  OdpowiedzUsuń
 62. Wyyczuuwam kłótnię po powrocie z wigilii, dotyczącą przyszłości Hessy ;d
  Strasznie sztuczna atmosfera panuje na tej wigili... Coś się powinno wydaaarzyć ;d
  czekam na kolejny! ;)

  OdpowiedzUsuń
 63. Aww świetny! <3 Czekam na neexta *o*

  OdpowiedzUsuń
 64. Wow, no nieźle! ;o ok, jezu czekam na kolejny rozdział ;*

  OdpowiedzUsuń
 65. Wow! Dziękuje za te 5 rozdziałów! Xx

  OdpowiedzUsuń
 66. No i wszystko poszło się pieprzyć...
  Harry... ochujał...znowu... ech...

  OdpowiedzUsuń
 67. Pierwsza myśl? "Harry do jasnej cholery poważnie?!" Zbyt długo było dobrze :( Wyczuwam bunt i kłótnie. Ale mimo wszystko lubię ten rozdział ;3

  OdpowiedzUsuń
 68. Super ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  OdpowiedzUsuń
 69. coś czuję, że teraz będzie niezłe zamieszanie. Harry jak zwykle nie odpuszcza.

  OdpowiedzUsuń
 70. Bożeee jesteś świetna kolejny rozdział ! Awww <333
  No a rozdział świetny, tylko Harry troszke chamski ;ccc
  Czekam na nexta ! <3

  OdpowiedzUsuń
 71. Fsjnie ze rozdzialy pojawiaja sie szybko. Much love xx czekam na nn :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no to Harry spierdolił sytuację jak zawsze
   czekam na następny xd
   wgl ciesze się że ostatnio rozdziały pojawiają się tak często,doceniam to ,dobra robota :)

   Usuń
 72. O Boże już nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału i co się tam wydarzy <333

  OdpowiedzUsuń
 73. Chamskie zakończenie Harryego badum tss
  Ale najważniejsze: jesteście NIESAMOWITE I NAJWSPANIALSZE, bo tak szybko tłumaczycie no naprawdę brawo :)))))) ♥

  OdpowiedzUsuń
 74. Jesteś szalona aż tyle rozdziałów pod rząd xx
  Kocham cię <3

  OdpowiedzUsuń
 75. MIŁOŚĆ MILION! <3

  OdpowiedzUsuń
 76. o mój boze kocham cie za to ze znów dodajesz, teraz codziennie, dziekuje <3
  rozdział jest swietny, czekałam na te ich święta :D
  ciekawa jestem co bedzie teraz po uwadze harry'ego

  OdpowiedzUsuń
 77. NN plosee .Dzieki za tlumaczenie piękna :*!

  OdpowiedzUsuń
 78. ahhahahahha Harry idioto! xDD
  Wiedziałam że coś zjebie ale żeby na ojca naskakiwać, tego sie nie spodziewałam ;p

  OdpowiedzUsuń
 79. mam nadzięję że jt bd nowy / @neonkitty69

  OdpowiedzUsuń
 80. Myślałam, że będzie idealnie, ale Harry musiał coś powiedzieć, co pewnie zniszczy trochę Wigilię

  OdpowiedzUsuń
 81. Czyje ze będzie kłótnia :):) dzięki za częste dodawanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 82. OMG! Po co Harry to zaczyna??? Już się nie mogę doczekać następnego...

  OdpowiedzUsuń
 83. Rozdział niesamowity! Tak jak mówiłam mam teraz porządek, więc komentuje wszystko na bierzaco :) Dzliękuje za tłumaczenie oraz nie mogę się doczekać reakcji ojca Harry'ego na słowa syna. Chociaż myślę że to nie Ken pierwszy zainterwieniuje :)

  OdpowiedzUsuń
 84. Ach ten nasz harry ... :*

  OdpowiedzUsuń
 85. To jest takie cudowne .
  No po prostu awdhvfgussdderyhcghc
  Harry jak zwykle musiał z czymś wypalić . Już się nie moge doczekać następnego rozdziału ;)
  Jesteście cudowne że to tłumaczycie :D
  Kocham Was za to :)

  OdpowiedzUsuń
 86. Kocham ten rozdział.
  Myślałam że jeszcze w tym rozdziale będzie jakas akcja w ich pokoju u Karen ze w koncu pojda do łóżka czy cos no ale trudno :/hahahahhah
  Pozdro Maggie xx

  OdpowiedzUsuń
 87. Dziękuję ze tlumaczysz i już nie mogę SIĘ doczekać nastepnego xd
  Chcialabym już wiedzieć czy Tessa powstrzyma Harrego albo moze jakas ciekawa rozmowa wyjdzie między nim a jego ojcemxd
  Zly Harry to najlepszy Harry hahah :)
  @HazzMafia

  OdpowiedzUsuń
 88. Nie wiedziałam ze dzisiaj dodasz kolejny O.o
  Ale jest fajny pomimo ze krotki to jest świetny jak zawsze zresztą ♥

  OdpowiedzUsuń
 89. Nie wiem jak Ci dziekowc za to co robisz....Kocham Cie normalnie xd /D.

  OdpowiedzUsuń
 90. OMG!
  Harry co ty wyprawiasz!
  Ale się będzie działo!

  OdpowiedzUsuń
 91. Widze, że zaczyna się jazda bez trzymanki!

  OdpowiedzUsuń
 92. Ale genialny! Harry hahha

  OdpowiedzUsuń
 93. Boski rozdział! Już się nie mogę doczekać co w następnym! Co Harremu znowu odwali!? ;o

  OdpowiedzUsuń
 94. Czuje niedosyt! Za dobry rozdzial :). Jak zawsze z reszta xx

  OdpowiedzUsuń
 95. OMG!!!! kocham cie i to opowiadanie <3

  OdpowiedzUsuń
 96. jezuuuuu harry naprawde tak bardzo ci zalezy na tym zeby wszytjo zepsuc??? no jezuu sie zdenerwowalam na koncu! ehh xd ale rozdzial fajny milo sie czytalo :) @1dbitches5

  OdpowiedzUsuń
 97. OMG, Harry dupku.

  OdpowiedzUsuń
 98. NO CZO TEN HARRY? ;C

  OdpowiedzUsuń
 99. mega mega mega ! <3

  OdpowiedzUsuń
 100. HARRY NOO! BYŁO PIĘKNIE ! ;;//

  OdpowiedzUsuń
 101. kocham kocham kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 102. Rozdział swietnu. Tak ma pewno wejde na yoituba i bede oglądać ze 100 razy i prośba TO WAŻNE JESLI CHCECIE MILIARD WYSWIETLEN MUSICIE WYLOGOWAC SIE Z KONT NA YT PONIEWAŻ WTEDY BEDZIE SIE LICZYĆ

  OdpowiedzUsuń
 103. Hazza XD Boże, haaaahahaha XD
  No to ciekawe święta : D

  OdpowiedzUsuń
 104. CO ?! Harry co ty wyprawiasz zamknij sie zniszczysz wszystko ! Rozdzial jak wykle wspanialy czekam na nastepny kochana <33
  Laydy Lola

  ;3

  OdpowiedzUsuń
 105. matko heri ja cie kiedyś jebno no!!!

  OdpowiedzUsuń
 106. jeeeeeeezuu <3

  OdpowiedzUsuń
 107. kurde mania :o

  OdpowiedzUsuń
 108. Harry trochę mnie zaskoczył :( skąd u.niego nagle ta złość :/ ojoj

  OdpowiedzUsuń
 109. To jest świetne :* normalnie kocham cię za to tłumaczenie ! Cały czas po głowie chodzi mi " kocham cię mamo" ! :)

  OdpowiedzUsuń
 110. Dziekuje za wstawienie rozdziału i tej notki pod nim ! :)
  A co do Harrego, to coś czuje że zepsuje tą świąteczna atmosfere, oj Harry.

  OdpowiedzUsuń
 111. Czekam na kolejne !! :*

  OdpowiedzUsuń
 112. bosze heri ja cie kiedyś jebne -.-

  OdpowiedzUsuń
 113. Jej 24 kwietnia to moje urodziny ♡ rozdział świetniy haha już się nie mogę doczekać części dalszej xd

  OdpowiedzUsuń
 114. hary gamoniu znowu to zrobiłeś jesteś be !
  a rodzial nawet fajny ale zachowanie harego pod koniec kompletna klampa

  OdpowiedzUsuń
 115. Uwielbiam Cię!! Dziekuje za rozdzial i jest swietny :***

  OdpowiedzUsuń
 116. Naprawdę Harry? Naprawdę? Czy ty zawsze musisz coś sp.... rozwalić? Po co ty to powiedziałeś?! Swoje cięte uwagi zachowaj dla siebie... potem będziesz płakał, że jesteś dupkiem i, że jesteś zły dla Tessy :( W takim momencie przerwać? ;/ Nie mogę się doczekać następnego :) <3 xx

  OdpowiedzUsuń
 117. Nienawidze cie za skonczenie w takim momencie. Ugh.. ale i tak Cie kocham za tlumaczenie kolejny raz z rzedu xd hahah

  OdpowiedzUsuń
 118. OMFG najlepsze ever <3
  Oby Tessa go powstrzymała :( nie chcę kolejnej kłótni :c
  Cudownie tłumaczysz xx
  Do następnego :D

  OdpowiedzUsuń
 119. Angie najlepsza jest, nanananan ! :* wiedz, że Cię kochamy. <3 jesteś najlepsza! :D

  OdpowiedzUsuń
 120. Zajebisty. Kocham Cię. Nwm jak to robisz, że tak szybko tłumaczysz XDD ale oby tak dalej <333

  OdpowiedzUsuń
 121. Musimy dać radę nabić wyswietlenia! Chłopcy, nasi mężczyźni się ucieszą ^_^

  OdpowiedzUsuń
 122. Hazz ma rację. Jest chamski, bo przez ojca ma złe wspomnienia z dzieciństwa. I tak nie będzie z tego aż takiego problemu. Gorzej będzie na Sylwestra. Oj, sorki, już się zamykam :D
  lolz, dzięki, że tłumaczycie xoxo

  OdpowiedzUsuń
 123. OMG jaki rozdział *_______* ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 124. Hahah najlepsza końcówka 😄

  OdpowiedzUsuń
 125. Super, że tak szybko tłumaczysz :) Chyle czoło :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 126. omg, ciekawe co dalej, dziekuje ze tlumaczysz <3

  OdpowiedzUsuń
 127. Świetny rozdział. Pragne więcej<3

  OdpowiedzUsuń
 128. jaki cham z tego Harrego.! zawiodlam sie na nim -.-

  OdpowiedzUsuń
 129. boże kochammm cie za to że tłumaczysz aaaaa i że dodajesz codziennie jesteś kochana
  rozdział zajebisty, i harry'emu pewnie sie dostanie od tess za to co powiedział .... ahhh

  OdpowiedzUsuń
 130. Awww <3 Rozdział jak zawsze wspaniały <3 . Czuję kłótnie xd ./ @zanetaaa1997

  OdpowiedzUsuń
 131. Harry dowalił na końcu hahhaahahah

  OdpowiedzUsuń
 132. Harry jak dowalił na końcu ale jestem ciekawa co na to powiedzą inni omg suhdcuehuchwbc

  OdpowiedzUsuń
 133. Harry, ty jebany idioto! Rozdział świetny :)
  @RusherMuffin

  OdpowiedzUsuń
 134. Super :) naprawde sie ciesze ze tak czesto dodajesz rozdzialy ostatnio ;**

  OdpowiedzUsuń
 135. jejku kocham to opowiadanie i Ciebie że to tłumaczysz ! <3

  OdpowiedzUsuń
 136. Ciekawe co z wyjazdem do anglii

  OdpowiedzUsuń
 137. Awantura bedzie

  OdpowiedzUsuń
 138. Dziękuję za tłumaczenie

  OdpowiedzUsuń
 139. Harry taki buntownk

  OdpowiedzUsuń
 140. Zakochałam sie

  OdpowiedzUsuń
 141. To jest przecudne

  OdpowiedzUsuń
 142. Dzięki za tłumaczenie

  OdpowiedzUsuń
 143. Ooo ja mega <3

  OdpowiedzUsuń
 144. Supeeeeeeeeeeeeeeer

  OdpowiedzUsuń
 145. Matko to jest boskie

  OdpowiedzUsuń
 146. Kochana jesteś

  OdpowiedzUsuń
 147. Harry zawsze musi cos zepsuc... Ale ostatnie rozdzialy byly moimi ulubionymi! Czekam na nastepny .xx

  OdpowiedzUsuń
 148. Jesteś najlepsza

  OdpowiedzUsuń
 149. Harry nie wyjedzie bez Tess, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 150. Tak często są rozdziały, dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 151. Uwielbiam aftera

  OdpowiedzUsuń
 152. Dawno Nialla nie było =[

  OdpowiedzUsuń
 153. OMG <3 Jesteś cudowna! Tak często dodajesz rozdziały. ♥ Harry to idiota! Samolubny idiota! Czasem mam go kurde dość! :/

  OdpowiedzUsuń
 154. Wspaniały :) dziękuję że tlumaczysz :)

  OdpowiedzUsuń
 155. Nieprawdopodobny

  OdpowiedzUsuń
 156. Loveeeee <3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 157. zajebisty rozdział

  OdpowiedzUsuń