sobota, 28 grudnia 2013

Rozdział 113.

Uwaga! Rozdział zawiera sceny erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czytając, robisz to na własną odpowiedzialność. Jeśli nie, możesz spokojnie ominąć notkę.


Moje ciało rozpala się w momencie, gdy usta Harry’ego napotykają moje. Jęczę w jego wargi, a po chwili otrzymuję od chłopaka to samo. Wplatam swoje palce w jego włosy, po czym ciągnę za nie mocniej. Nie jestem w stanie kontrolować ani siebie, ani pragnienia. Wiem, że Harry się powstrzymuje i to właśnie doprowadza mnie do szału w dobrym i złym znaczeniu. Moje dłonie zjeżdżają z jego włosów do brzegu czarnej koszulki, łapiąc za nią i uporczywie ściągając mu ją przez głowę. Kiedy tylko pocałunek zostaje przerwany, Harry lekko się ode mnie odsuwa.
- Tessa… - błaga.
- Harry… - sprzeciwiam się, przechadzając palcami po jego wytatuowanej skórze. Tęskniłam za tym, jak jego mięśnie napinały się pod skórą; za tym, jak czarny tusz ozdabiał jego perfekcyjne ciało.
- Nie mogę ciebie tak wykorzystać – jęczy, a ja przejeżdżam językiem po jego dolnej wardze.
- Bo nie wykorzystasz. Po prostu przestań nawijać – w połowię się śmieję. Wydaje z siebie jęk, kiedy dotykam go ręką przez spodnie.
Wiem, że nie może mi się oprzeć i zadowala mnie to bardziej, niż powinno. Nigdy nie przypuszczałam, że kiedykolwiek zdarzy mi się mieć pełną kontrolę nad Harrym. Jest to niezwykle zabawne, ponieważ nasze role się odwróciły. Jest strasznie twardy i podniecony, kiedy złażę z niego i dobieram się do zamka.
  
Harry’s POV:

Jej małe dłonie sięgają w dół, żeby ściągnąć mi spodnie. Moje myśli nieustannie wirują. Wiem, że jest to niewłaściwe, ale nic na to nie poradzę. Pragnę jej, potrzebuję, a wręcz pożądam. Muszę przy niej być, a dała mi wybór: albo robię wypad, albo się z nią pieprzę, a nie ma takiej możliwości, żebym ją zostawił skoro jest druga opcja. Słowa, które wypłynęły z jej pełnych ust, były takie nienaturalne i dziwne, ale za to niezwykle seksowne.
Kiedy spodnie sięgają moich kostek, potrząsam głową. Nie myślę jasno, a tym bardziej racjonalnie. Jestem nawalony i totalnie zatracony w tej zwykle słodkiej, a teraz dzikiej kobiecie, którą kocham bardziej, niż mógłbym sobie wyobrazić.
- Czekaj… - znowu się odzywam. Nie chcę jej powstrzymywać, ale muszę wszcząć jakąś małą kłótnię, aby uciszyć moje sumienie.
- Nie… nie ma żadnego czekania. Już i tak wystarczająco długo byłam cierpliwa – jej głos jest delikatny i droczący. Chwilę później ściąga ze mnie bokserki i łapie moją męskość w swoją dłoń.
- Kurwa mać, Tessa – nie potrafię jej powstrzymać. Nawet nie jestem pewien czy potrafiłbym, gdybym chciał. Ona tego pragnie, potrzebuje mnie i pijany czy nie, jestem na tyle samolubny, by przyjąć tę okazję, jeśli jest to jedyna możliwość, żeby mnie pragnęła.
Opada przede mną na swoje kolana i bierze moją męskość do swoich ust.
- Ja… - nie potrafię nawet ułożyć zdania.
Kiedy na nią spoglądam, patrzy na mnie, trzepocząc rzęsami. Kurwa, wygląda jak anioł i diabeł w tym samym momencie. Taka słodka i tak cholernie sprośna, gdy oblizuje i kręci swoim językiem wokół mnie.
- Dobrze ci? – uśmiecha się zadziornie, przez co prawie dochodzę na jej słowa.
Kiwam głową, nie mogąc się odezwać. W tym samym czasie wciąga policzki i ssie mocniej, biorąc więcej mnie w swoje słodkie usta.
Nie wiem, kiedy przestanie i tak bardzo, jak nie chcę by przestawała, pragnę ją dotknąć, pragnę ją poczuć.
- Przestań – błagam i delikatnie odpycham ją, trzymając za ramiona.
Kręci głową,  a następnie torturuje mnie poprzez poruszanie ręką w górę i w dół w niebezpiecznej szybkości.
- Tessa… Proszę – jęczę, na co się śmieje, wysyłając przeze mnie głębokie wibracje, ale na szczęście przestaje. Gdyby tego nie zrobiła, doszedłbym w jej gardle.
- Tak dobrze smakujesz – uśmiecha się i wyciera swoje opuchnięte usta wierzchem dłoni.
- Kurwa, od kiedy to posługujesz się sprośnymi słowami? – pytam jej, a ona wstaje na nogi.
- Nie wiem… Zawsze myślę o tego typu rzeczach, tylko po prostu nigdy nie mam jaj by wypowiedzieć je na głos – odpowiada, po czym rusza w stronę łóżka.
Prawie się zaśmiałem, kiedy wypowiedziała słowo ‘jaja’. To jest takie niepodobne do niej, ale tego wieczoru się rozkręciła i dobrze o tym wie. Mogę nawet stwierdzić, że świetnie się bawi, okazując mi swoją łaskę.
Przez tę sukienkę, którą ma na sobie, złapałaby każdego faceta w swoje sidła. Materiał, który uwydatnia jej wszystkie kształty jest najseksowniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem. Myślałem tak, póki jej nie ściągnęła. Rzuca we mnie sukienką kokieteryjnie. Niemalże czuję, jak mi gałki oczne wyskakują z orbit, kiedy dobieram się do jej ciała. Biała koronka stanika utrzymuje jej pełny biust w miseczkach, a dobrane majtki są tak wycięte, że odsłaniają większą część skóry między jej biodrem a kością łonową. Uwielbia, kiedy się ją tam całuje, nawet jeśli, wiem, że jest zawstydzona swoimi cienkimi, prawie przezroczystymi, białymi liniami na skórze. Nie mam bladego pojęcia dlaczego. Dla mnie i tak jest nieskazitelna, nawet ze znamionami.
- Twoja kolej – uśmiecha się, a gdy dotyka piętami końca łóżka, opada plecami na materac.
Marzyłem o tym od dnia, w którym mnie zostawiła. Nie myślałem, że kiedykolwiek zdarzy się to ponownie, a teraz – proszę bardzo. Muszę zapamiętać każdy, najdrobniejszy szczegół, ponieważ wiem, że to prawdopodobnie ostatni raz.
- Sama mam zacząć? – drażni się ze mną i unosi swoją brew. Chryste, jest teraz taka nienasycona.
Zamiast odpowiedzieć, dołączam do niej na łóżku. Siadam obok jej nóg, a ona niecierpliwie ściąga swoje majtki. Zabieram jej rękę i sam ściągam je za nią.
- Tak bardzo za tobą tęskniłem – mówię jej, a ona łapie mnie ręką za głowę i obniża ją w miejsce, gdzie chce ją mieć. Zaprzeczam, ale po chwili się poddaję i przyciskam usta do jej ciała. Pojękuje i skręca się pod dotykiem mojego języka, kiedy skupiam się najbardziej na jej wrażliwych punktach. Wiem, jak bardzo to uwielbia. Pamiętam, kiedy po raz pierwszy ją dotknąłem, a ona zapytała ‘Co to było?’. Jej niewinność wciąż mnie podnieca.
- O mój Boże, Harry – jęczy. Tęskniłem za tym dźwiękiem. Normalnie powiedziałbym, jak mokra czy gotowa na mnie jest, jednak nie potrafię znaleźć słów. Jestem zbyt pochłonięty jej pojękiwaniem i tym, jak ściska prześcieradło z rozkoszy. Wsuwam w nią jeden palec, po czym go wysuwam i tak w kółko, na co niemalże skowyczy.
- Szybciej, Harry. Proszę, szybciej – błaga mnie, a ja daję jej to, czego pragnie. Kręcę w niej dwoma palcami, póki ich nie wyciągam i nie wprawiam w ruch języka. Zauważam, że sztywnieją jej nogi, w ten sam sposób, kiedy zwykle dochodzi. Odchylam się, by obserwować swoje palce, a gdy je o nią szybko pocieram, krzyczy, dosłownie wykrzykuje moje imię. Dochodzi na moje palce. Gapię się na nią, zwracając uwagę na każdy szczegół. Zapamiętuję to, jak mocno ma ściśnięte oczy; to, jak jej usta układają się w niemalże perfekcyjne O, czy to, jak jej policzki oblewa rumieniec, kiedy jest spełniona. Kocham ją, kurwa mać, ja naprawdę ją kocham. Nic na to nie poradzę, że biorę swoje palce do ust. Smakuje tak dobrze, o wiele lepiej niż ktokolwiek inny.
Gwałtowny oddech ukazuje się na jej klatce piersiowej tak, że nie potrafię oderwać od niej oczu. Po chwili otwiera powieki. Na jej pięknej twarzy utrzymuje się uśmiech, a kiedy ponosi palec i wskazuje bym podszedł bliżej, od razu pojawia się on również i u mnie.
- Masz prezerwatywę? – szepcze mi na ucho, kiedy kładę się na łóżko.
- Taa… - wolno odpowiadam. Grymas zakrywa jej uśmiech, a ja mam nadzieję, że za bardzo o tym nie rozmyśla.
- Taki nawyk – szczerze przyznaję.
- Nieważne – mamrocze, a następnie spogląda na moje spodnie, leżące na podłodze. Prostuje się i po nie sięga, grzebiąc po kieszeniach, aż znajduje to, czego szukała. Rzuca jeansy z powrotem na ziemię, po czym podaje mi kondoma.
Niechętnie go od niej odbieram, nawiązując kontakt wzrokowy.
- Jesteś pewna? – pytam po raz dwudziesty.
- Tak, a jeśli zapytasz o to jeszcze raz, pójdę do pokoju Trevora z twoją prezerwatywą – odszczekuje, a ja mrużę na nią oczy. Jest bezlitosna dzisiejszego wieczoru, a jeśli zacznę się z nią kłócić, wyśle mnie stąd z walizkami.
W sumie wiem, że tak naprawdę by tego nie zrobiła… Cóż, przynajmniej nie uważam. Nie potrafię wyobrazić sobie jej u boku nikogo innego, niż u mojego. Pewnie dlatego, że zabiłoby mnie to. Serce zaczyna mi walić, kiedy w mojej głowie pojawia się obraz Tessy z Trevorem. Czuję, jak krew mnie zalewa.
- Jak chcesz, on… - zaczyna mówić, ale zamykam ją, przyciskając dłoń do jej ust.
- Nawet się nie waż tego kończyć – odwarkuję, a po chwili czuję pod dłonią rosnący uśmiech na jej twarzy. Wiem, że to, jak mnie prowokuje nie jest właściwe, a tym bardziej pieprzenie jej w stanie nietrzeźwym. Nie potrafię jej odmówić, kiedy wiem, że mnie pragnie, zwłaszcza, że istnieje szansa… mała szansa. Jeśli przypomni sobie, jak dobrze nam razem było, wrócimy do siebie. Zabieram rękę z jej ust i odpakowuję prezerwatywę. Gdy tylko wsuwam ją na siebie, siada mi na kolanach.
- Na początek chcę to zrobić w tej pozycji – proponuje, ściskając moją męskość, zanim powoli się na mnie usadawia. Wydaję z siebie świst pełen porażki i rozkoszy, kiedy zaczyna kręcić swoimi biodrami. Rusza sobą wolno, zataczając kręgi i tworząc przecudowny rytm. Wiem, że długo nie wytrzymam, za bardzo byliśmy od siebie odseparowani.
- Mów do mnie, Harry. Mów do mnie, tak jak kiedyś – jęczy, po czym obejmuje mnie za kark, przyciągając bliżej do siebie. Nienawidzę kiedy mówi ‘tak jak kiedyś’. Brzmi to tak, jakby to było dawno temu.
Lekko unoszę się na łóżku, by napotkać jej ruchy, po czym przykładam usta do jej ucha.
- Lubisz, kiedy mówię ci sprośne słówka, co? – odzywam się, na co jęczy.
- Odpowiedz mi – mówię, a ona potakuje głową.
- Wiem, że tak. Zgrywasz świętoszkę, ale wiem lepiej – szczypię ją zębami w szyję. Moja kontrola nad sytuacją została osłabiona, dlatego też ssę jej skórę mocniej, upewniając się, że zostawię po sobie znak, żeby wszyscy go zobaczyli, a szczególnie Trevor.
- Dobrze wiesz, że jestem jedyną osobą, która potrafi sprawdzić ci prawdziwą przyjemność… Wiesz, że nikt inny nie sprawi, że będziesz tak krzyczała… Nikt tak naprawdę nie wie, gdzie cię dotykać – mówię i sięgam dłonią w dół, żeby potrzeć ją w miejscu, gdzie nasze ciała są połączone.
- O Boże… - mruczy.
- Przyznaj, Tessa. Przyznaj, że jestem tym jedynym – pocieram ją mocniej, a przy tym bardziej napieram się na nią biodrami.
- Tak, jesteś.
- Kim jestem? – pytam jej. Muszę to od niej usłyszeć, nawet jeśli skłamie. Moja desperacja mnie przeraża.
Chwytam ją za biodra, a następnie kładę nas na łóżku. Kiedy nad nią góruję, wbijam się w nią, powodując u niej wrzask. Robię to mocniej, niż kiedykolwiek. Jej delikatna skóra lśni od potu i muszę przyznać, że wygląda niezwykle apetycznie.
- Jesteś tym jedynym… Harry… Tym… - mówi, a ja obserwuję jak pode mną dochodzi. Jej słowa są wszystkim, czego potrzebowałem. Przejeżdża swoimi paznokciami w dół mojego kręgosłupa, a tuż po tym wypełniam prezerwatywę i opadam na nią.
- Kocham cię – mówię jej i próbuję nawiązać kontakt wzrokowy, ale odwraca spojrzenie.
- Ciii… - odzywa się, po czym przyciska swoje palce do moich ust.
- Nie możesz tak po prostu mnie uciszać – odpowiadam i zsuwam się z niej.
- Musimy o tym porozmawiać – pojękuje na moje słowa.
- Nie teraz, muszę wstać za trzy godziny. Chodźmy spać – żąda.
- Spać? – pytam jej.
- Tak, spać. Proszę – mówi i obejmuje mnie wokół talii. Jest to przyjemniejsze uczucie, niż seks, który przed chwilą uprawialiśmy, a świadomość spania z nią w jednym łóżku mnie tylko nakręca. Minęło tak dużo czasu.
- Okej – ulegam jej i całuję ją w czoło. Lekko się krzywi, jednak wiem, że nie ma siły na kłótnię.
- Kocham cię – powtarzam się, jednak znów mnie ignoruje.
Nasz związek, lub cokolwiek to jest zakończył się i przybrał totalnie inny kierunek w jedną noc. Nagle stałem się tym, kim bałem się być, a ona przejęła nade mną kontrolę. Mogłaby sprawić, że stałbym się najszczęśliwszym mężczyzną na całej ziemi lub mogłaby mnie zniszczyć tylko jednym słowem.


• jeśli przeczytałeś/aś - zostaw komentarz •

203 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Jeeej udało mi się być pierwszą. Ten rozdział był.. Hmm.. No cóż... Emm.. Fajny! :D Nie no ja się boję jej myśli po tym jak się obudzi i ogarnier co tak właściwie zrobiła. No nie poznaje jej. Była taka niewinna, a w tym rozdziale.. Nie wiem jak to nazwać. W każdym bądź razie dzięki, że juyż dziś był nowy rozdział! Kocham was dziewczyny!

   Usuń
 2. Świetny :D
  Wohoo :D
  Coś się znowu zaczyna dziać :d haha
  Pozdrawiam
  G xx

  OdpowiedzUsuń
 3. o mój Boże ! <3 niech oni w końcu będą razem no :(

  OdpowiedzUsuń
 4. nooo wreszcie rozdział ! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. O boże kocham to opowiadanie. Muszę szczerze powiedzieć, że czekałam na tłumaczenie tego rozdziału bo jestem parę w przód po angielsku, hehe ;)
  Pijana Tessa=Dobra w łóżku Tessa
  haha nic nic ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. o matko <3 hahah jfhvsljaddhlajgajfgdcb *-* to jest takie awww no nie mam słów :)))))))))))))))))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 7. cudowny rozdział :) z niecierpliwością czekam na następny

  OdpowiedzUsuń
 8. Omgfd sugeugeuveygd TYLE czekania i w końcu Boże jezzzzzuuuuu dzięki za tłumaczenie ♥ ♡ ♥ ♡ ♥ ♡ ♥ ♡ ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. OMFG tak długo na niego czekałam i jest!!!!!!!! Jak zawsze cudowny xx

  OdpowiedzUsuń
 10. role się odwróciły xd cudaśny <3

  OdpowiedzUsuń
 11. OMFG!!!! Proszę Tessa, nie bądź zła na Harry'ego za tą noc. Tak ładnie PLLOSZĘ. x

  OdpowiedzUsuń
 12. *.* cudowny *.*

  OdpowiedzUsuń
 13. o mój boże :Ozawał gwarantowany xd

  OdpowiedzUsuń
 14. Nareszcie rozdział. Wiecie co? Uzależniłam się od tego opowiadania i pasuje mi to :-) oby był jeszcze jakiś rozdział w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
 15. WOW nie wiem co napisac... po prostu cudowny

  OdpowiedzUsuń
 16. Next, next, next !! <3

  OdpowiedzUsuń
 17. woow jaki seks. nie no serio nie spodziewałam się tego po Tessie. nie wiedziałam, że jest taką ostrą kochanką po alkoholu. ale oni powinni teraz porozmawiać ze sobą i dojść do jakiegoś wspólnego kompromisu. no ale to pozostaje w kwestii autorki. trzymam za nich kciuki. M.

  OdpowiedzUsuń
 18. CO. TY. ZE MNĄ. ROBISZ? BOŻE TO BYŁO WSPANIAŁE. Tylko się boję jednej rzeczy: jak ona tego nie pamięta i co zrobi jak się obudzi i zobaczy Harry'ego? O cholera...

  OdpowiedzUsuń
 19. Kocham cie *.* kiedy następny??? <33333

  OdpowiedzUsuń
 20. AAA <3 Czekam aż Tessa otrzeźwieje i będzie niezła awanturka :D xx.

  OdpowiedzUsuń
 21. No po prostu nie wiem co mam napisac . Totalny odjazd !!

  OdpowiedzUsuń
 22. O BOŻE ALE BĘDZIE AKCJA JAK SIĘ TESSA OBUDZI
  AHAHA O KURWA
  CO JAK CO, ALE WOLĘ NAJEBANĄ TESSĘ. PRZYNAJMNIEJ NIE ZANUDZA,ALE CÓŻ....
  HAHA PIZGAM
  KOCHAM WAS I DZIĘKUJĘ ZA TO TŁUMACZENIE XXXXXX :*

  OdpowiedzUsuń
 23. Zarąbiste *_* To mój ulubiony rozdział w drugiej części. Czekam z niecierpliwością na next ;**

  OdpowiedzUsuń
 24. O Jezu *.* To jest genialne! Ja nie mogę no, chcę kolejny rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja pierdziele rozdział wow jestem totalnie uzależniona :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Hhaha uwielbiam! <3 Najlepsze momenty ever! Świetne, też chcę takiego Harrego<3

  OdpowiedzUsuń
 27. O matko.Jestem ciekawa, jaka będzie reakcja Tess kiedy wytrzeźwieje ;D Phahahha :P Mam nadzieję, że nie wykopie go z pokoju :P

  OdpowiedzUsuń
 28. Haaha świetny ;))

  OdpowiedzUsuń
 29. Haha! Nieźle...

  OdpowiedzUsuń
 30. on ją kocha :* ale wykorzystał to że była pijana :/

  OdpowiedzUsuń
 31. to jest genialne XD czekam na następny :P pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 32. Uwielbiam te rozdzialy z drugiej czesci ;D czekam niecierpliwie na nastepny

  OdpowiedzUsuń
 33. Sex sex sex. Yeeay. Nareszcie. Omg. Kurde! No Tessa teraz już musisz z nim być. Plissss kolejny. ;**

  OdpowiedzUsuń
 34. NAWET NIE MASZ POJĘCIA JAK SKAKAŁAM Z RADOŚCI KIEDY ZOBACZYŁAM ŻE JEST RODZIAŁ !!!! ♥ JEST CUUUUUDOWNY < 33 POPROSTU KOCHAM CIE ♥ AAAAAAAAAA !

  OdpowiedzUsuń
 35. Jest dobrze oby było coraz lepiej

  OdpowiedzUsuń
 36. Jak Ty to robisz skarbie:) kocham twojego bloga:) dziękuję:*

  OdpowiedzUsuń
 37. a ja ram nie napisze ze rozdzial swietny, bo z takimi tekstami to do orginalu, tylko ze wspaniale przetlumaczyny ;) btw, nadal sie zastanawiam ja przetlumaczycie np jak tessa kiedys tam przy tym profesorze mlodym powie "i do not" a on ja poprawia na "i don't" no bo w sumie w polskim to za przeproszeniem jeden chuj haha. czekam niecierpliwie na next :) x

  OdpowiedzUsuń
 38. kolejny rozdział to będzie ogień! dziękuję za tlumaczenie xx.

  OdpowiedzUsuń
 39. Biedny Harry, przecież ona mu piekło zrobi, gdy wytrzeźwieje! A w sumie to nie... to jego wina :D Szkoda mi Tessy, bo jakby nie patrzeć została wykorzystana, ale chciała tego. To jest serio pogmatwane. No cóż i tak super :D Dziękuję za rozdział i pozdrawiam :D PS. Taka niewinna a w tym rozdziale taka kocica! ( XDD)

  OdpowiedzUsuń
 40. oj chyba Harry będzie miał kłopoty ;c jejeje nie mogę się doczekać kolejnego *.*

  OdpowiedzUsuń
 41. O Boże. To były dwa najlepsze rozdziały (112 i 113) Po prostu kocham taką Tess *.* <33

  OdpowiedzUsuń
 42. matko ta druga część jest boska*o* chcę więcej ♥

  OdpowiedzUsuń
 43. O boże to jest takie idealne! ♥

  OdpowiedzUsuń
 44. Jedne wielkie... WOOW

  OdpowiedzUsuń
 45. Zaczęłam wrzeszczeć jak zobaczyłam, że jest nowy rozdział.
  Te sceny są zbyt bardzo podniecające :D
  Uwielbiam *-*
  Oni muszą być razem ♥

  OdpowiedzUsuń
 46. .,mnbvcdrtyuionbvcfdr jezuuu*.* To jest genialne! Martwię się co Tess zrobi kiedy wytrzeźwieje i zobaczy Harry'ego w swoim łóżku... oby go tylko nie wywaliła z pokoju... Tak czy siak rozdział emejzing i czekam na więcej , oby jak najszybciej bo jestem już za bardzo uzależniona żeby czekać ;)

  OdpowiedzUsuń
 47. jeezu tego się tylko częściowo spodziewałam :o myślałam że się poruchają i go wyrzuci :3 ale dobrze, niech go nie wyrzuca! Takiego to sama bym przygarnęła *-* uzależnienie afterem level hard <3

  OdpowiedzUsuń
 48. hahaha, ja pitole xd
  potrzebuje szybko nowego rozdziału!

  OdpowiedzUsuń
 49. Niesamowite ;** Ciekawe jak Tessa zareaguje jak się obudzi i możliwe że nie będzie pamiętać co się wcześniej stało ;\
  xx.

  OdpowiedzUsuń
 50. Jezuu.. najlepszy rozdział ever!!!!

  OdpowiedzUsuń
 51. ło boże jaki cudowny tak długo na niego czekałam *,* a ten moment jak powiedziała ze pójdzie do Trevora najlepszy haha <3 nie moge sie doczekać nowej !

  OdpowiedzUsuń
 52. O BOŻE!! Kiedy następny?? Bo nie wytrzymam!

  OdpowiedzUsuń
 53. To jest zajebiste !! ^^

  OdpowiedzUsuń
 54. ten rozdział jest świetny sam w sobie, a jeszcze to że jest pisany z perspektywy Harrego czyni go niesamowitym!

  Best rozdział ever :)

  OdpowiedzUsuń
 55. Proszę o następny :) Kocham to!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 56. Xnxnxjjx chce nowy rozdzial laallala <3

  OdpowiedzUsuń
 57. Jezu świetny. *.* cieszę się strasznie z takiego przebiegu akcji. Hessa <3

  OdpowiedzUsuń
 58. O KURWA ;-;
  TESSA WRACAJ DO NIEGO
  PROSZĘ
  BŁAGAM
  HARRY TEŻ BŁAGA
  NIE RÓB MU TEGO
  PROSZĘ..... ;___________;

  OdpowiedzUsuń
 59. GENIALNY !!! Oni muszą być razem ! ♡ Kiedy będzie następny ?

  OdpowiedzUsuń
 60. O My God!!!! Co to było!!! Jesus maria takiego seksu jeszcze nie było! warto było czekać mam nadzieje że Tessa mu wybaczy!

  OdpowiedzUsuń
 61. Tesknilam za Afterem naprawde teskinlam blagam przetlumaczcie jeszcze ssybciej nastepny rozdzial bo ja nie moge wytrzymac bo Tess obudzi sie i co dalej....

  OdpowiedzUsuń
 62. Aaaaa! Nie moglam sie doczekac tego rozdzialu :-D

  OdpowiedzUsuń
 63. Proszę niech oni do siebie wrócą <3

  OdpowiedzUsuń
 64. TAK BARDZO NIE MOGŁAM SIĘ DOCZEKAĆ, OMG
  DZIĘKUJĘ!

  OdpowiedzUsuń
 65. O Boze , Tessa jaka ty jestes niegrzeczna! :P
  Jak najszybciej musze przeczytac nastepny rozdzial <3

  OdpowiedzUsuń
 66. kochammmmm<3333333333333333
  wszyscy czekamy na nastepny! xx

  OdpowiedzUsuń
 67. niesamowity rozdzial, tessa taka zadziorna a hazz jak baranek ^^ nie mogę doczekać się następnego :)

  OdpowiedzUsuń
 68. Nie mam 18 ale to czytałam mam do ciebie pare słów wspaniale tłumaczysz. Możesz się zdziwić ale zaczełam czytać od wczoraj a jestem przy 97 rozdziale boska jesteś ! <3

  OdpowiedzUsuń
 69. Tessa udusi Harry'ego jak rano się obudzi xD
  jeeeeju uwielbiam to opowiadanie <3
  bardzo dziękuję za tłumaczenie ;3
  dodajcie szybko kolejny.. błagam.. :c

  OdpowiedzUsuń
 70. łoł łoł łoł
  się porobiło XD
  najlepszy moment, 'one nie może mnie tak po prostu uciszać!'
  nie mogłam sie doczekać i jest !
  czekam na następny :*

  OdpowiedzUsuń
 71. Niech Tessa mu wybaczy :c

  OdpowiedzUsuń
 72. Ten rozdzial byl niesamowity! Nie wiem co zdarzy sie w nastepnym ale czuje ze to bedzie swietne!

  OdpowiedzUsuń
 73. kurde..
  Tessa głupia baba, obudzi się i będzie się na niego wkurzała
  a on jest taki słodki

  OdpowiedzUsuń
 74. Świetny <33 dziękuję tak bardzo czekałam <3

  OdpowiedzUsuń
 75. Jejku, nie mogłam się doczekać. Rozdział jak zwykle świetny. Niesamowicie przetłumaczony. Pzdr. <33

  OdpowiedzUsuń
 76. tak długo czekałam na ten rozdział ;) opłacało się !!! <3 boskiiiiieee tłumaczenie ;** kocham was :*

  OdpowiedzUsuń
 77. omg!
  kochaam
  C.x

  OdpowiedzUsuń
 78. Naprawde boje sie kolejnego rozdzialu...no..bo...przeciez...Jezu jak pochrzani sie jeszcze bardziej to bedzie ZE MNA ZLE:( Bardzo nie chce zeby to tak sue skonczylo;(((

  Jak spedziliscie swieta ( pytam calej zalogi:* ) ? Mam nadzieje ze byly jak z bajki! Kocham was ! I jeszcze raz pragne serdecznie podziekowac za follow od wszystkich bohaterow ff;)) Moze kiedys 'zasluze' na follow od samej tlumaczki * wyczuj kochanie malenka sugestie hihihi * Spokojnie zartowalam xd :** Dziekuje za wszystko- dobranoc:* @dianee2805

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja spędziłam dobrze, jednak muszę przyznać, że już nie odczuwam świąt :c

   Usuń
 79. omg !
  kochaam
  C. x

  OdpowiedzUsuń
 80. Czekam na nexta :)

  OdpowiedzUsuń
 81. cdbsibjknjnfmd genialny *-*
  ale pewnie Tess jak tylko się obudzi będzie zła na Harry'ego :/

  OdpowiedzUsuń
 82. Aaa neext !! Oo bożee !! Aaa !! Next !!

  OdpowiedzUsuń
 83. Skakałam po ścianach, bo nie mogłam się doczekać tego rozdziału. Perspektywa Harry'ego - omg ajxbsjbsn kocham. Ogólnie uwielbiam jego perspektywę. I mogę się założyć, że Tessa mu rano za to wpierdzieli, jestem pewna.
  Rozwaliły mnie te "groźby" Tessy, że pójdzie do Trevora XD
  Buziaki! xx

  OdpowiedzUsuń
 84. Ja pierdole to co sie dzieje w mojej głowie po przeczytaniu wszystkich rozdziałow w niecałe 2 dni mnie przeraza. Zwariuje przez to, ale i tak to uwielbiam. Jestem wdzieczna za wasze tlumaczenie iczekam z niecierpliwoscia na nastepne rozdzialy xx

  OdpowiedzUsuń
 85. *O* Tessa jest nie obliczalna po pijaku. Nie mogę doczekać sie next!

  OdpowiedzUsuń
 86. Super rodział. Już wyczuwam awanturę z samego rana xD

  OdpowiedzUsuń
 87. A tu Tess budzi się następnego dnia i zauważa obok siebie Harrego. UPS... Takie "kurwa co on tu robi?" albo "Co ja cholera zrobiłam?". Tego się spodziewam, ale mam nadzieję, że będzie inaczej. W końcu nie to nie tylko wina Harrego, że się przespali. Z jego strony to jest uwarunkowane miłością. Tessa była zwyczajnie nachlana jak świnia i pewnie pomyśli, że drań wykorzystał nadarzającą się okazję.
  Albo zjawią się u Tessy jacyś nieproszeni goście. Na przykład Trevor. To by się działo :)

  OdpowiedzUsuń
 88. Rozdział świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 89. To jest takie jcsbcjaklam chciałabym być kiedyś na miejscu Tessy xd

  OdpowiedzUsuń
 90. LSDKJFHJALKERJH moje emocje są nie do opisania jezu przeczytalam cale opowiadanie od 20-4 w nocy i aloisudhycsjk kocham to tak bardzo że jeju nie mogę się doczekać następnego jeju alskidjuhjsk

  OdpowiedzUsuń
 91. KURDE to było mega i wgl. mimo tego , co on zrobił jej to i tak szkoda mi harrego i nie chciałabym tessy w roli ''zimnej suki''

  OdpowiedzUsuń
 92. HBSYFBYSGBFY moje serce wali jak nie wiem co.. !!!! OMG !!!! Boże musisz dodać jak najszybciej NEXTA !!! Boże, troche chce mi sie płakać... :'( Bo oni nie są razem... :'( Ale ten rozdział zajebisty :D <3 KC <3

  OdpowiedzUsuń
 93. O M G !!! boziu jakie emocje . Tak mi szkoda Harrego . Nie chce zeby Tess była taka Nie słodka . wolałąm ją taka niewinną i wgl. Tak mi szkoda ze oni juuz nie sa razem . I jak Tessa bedzie sie czepaaić Harrego to pojde do niej i jej tak dogadam ze jej w pięty pojdzie . !!!!
  Prpsze cię dodaj jak najszybcej nexta bo nie wytrzymam .

  OdpowiedzUsuń
 94. Ushdgshuds kocham tess i harry'ego omg
  Mam nadzieję, ze nie wywali go tak od razu XD ciekawa jestem co bedzie dalej
  Przepraszam, ze o to pytam, ale czy udaloby sie, zebyscie tlumaczyly troche czesciej? Uwielbiam, ze w ogole to robicie i dziekuje za to ale to jest takie swietne ze juz nie mogę się doczekać następnego avbhshshsa

  OdpowiedzUsuń
 95. Moje emocje są w strzępkach.
  Mam nadzieję, że Tess da Hazzie szansę, a on jej nie zmarnuje.
  Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału.

  OdpowiedzUsuń
 96. cudowny, ale tessa będzie jutro mega złą na niego

  OdpowiedzUsuń
 97. Boże ... to jest tak cudowne że nie moge tego określić słowami <3333333

  OdpowiedzUsuń
 98. Jezu. Ale tessa mnie wkurwia. Rano na pewno go wyjebie ;-;

  OdpowiedzUsuń
 99. To jest cudowne!! Mam nadzieję że Tessa będzie z Harrym . Po prostu kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 100. Wooooo *.*
  Uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 101. błagam dodajcie już nowy rozdział, bo zwariuję ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 102. Ciekawe jak zareaguje na widok obnażonego Harrego, gdy się obudzi...

  OdpowiedzUsuń
 103. Ymmm ten rozdzial byl....
  Jejuu nie moge znalezc odpowiedniego slowa. Wezcie mi pomozcie.
  A wiec mam nadzieje ze jak sie obudzi i wytrzezwieje nie zrezygnuje z niego. Blagam niech do sb wroca bo ja umree. Jejuu dobra tam.
  Dziekuje za to ze tlumaczycie.
  Kocham was xx

  OdpowiedzUsuń
 104. Omg to jest cudowne! oby byli razem . czekam. na nexta!

  OdpowiedzUsuń
 105. no, także tego... <3

  OdpowiedzUsuń
 106. Boskie *.* Nie poznaję Tessy :D Czekam na inne rozdziały<33

  OdpowiedzUsuń
 107. nie mogę się doczekać następnego rozdziału:)!

  OdpowiedzUsuń
 108. Jeżeli Tessa wydrze się na Harryego i powie mu że nie chce go znać i po co tu wgl przyszedł to ja zwarjuję!!

  OdpowiedzUsuń
 109. Niesamowity!!! <3 Boki normalnie *o*
  Czekam na next <33

  OdpowiedzUsuń
 110. Jaka niegrzeczna Tessa <3 Kocham to fanfiction. Mam nadzieję że znów będą razem ;33

  OdpowiedzUsuń
 111. Ciekawe czy jak Tessa wstanie to też będzie taka zadowolona? XDDDDD
  Harold *-*

  OdpowiedzUsuń
 112. hmmm. cieksawe co zrobi tessa po tym wszysstkim hmmm @1dbitches5

  OdpowiedzUsuń
 113. Boże...... to było cudowne *gadam jakbym właśnie skoczyła sie pieprzyć*
  Nie ważne..... ONI MUSZĄ BYĆ RAZEM, a Trevor niech zmiata.
  On ją kocha, ona jego CO TU DO GADANIA?!
  Dobra, kończe bo sie porycze. ;-;
  xxx i oczywiście czekam na next <3

  OdpowiedzUsuń
 114. O boże, genialny!

  OdpowiedzUsuń
 115. tak bardzo kocham to jak on ją kocha i sobie rycze, nie? :c uwielbiam no kurde nooooo

  OdpowiedzUsuń
 116. omg, ciekawe co Tessa zrobi rano, oby nie była bardzo zła.

  OdpowiedzUsuń
 117. O matko!
  Kocham, kocham, kocham!

  OdpowiedzUsuń
 118. Kocham ten rozdział !!!!

  OdpowiedzUsuń
 119. o Boże ...... matko jakie to świetne szybciutko next proszę cię :* kocham :*

  OdpowiedzUsuń
 120. OMG !
  Rozdział zajebisty <3
  Boje sie jej reakcji jak się obudzi. Oby Nie zrobiłaaa jazdyy Harry'emu.
  Zbooczuszek ze mnie :D
  Czekam na szybki nn :)

  OdpowiedzUsuń
 121. PIĘKNYYYYYYY <3333333333
  dasz dzisiaj dwa rozdziały? prooszę bo długoo nie dodawałaś :( <3333

  OdpowiedzUsuń
 122. OMFG genialne ale czuje że na następnym rozdziale się popłaczę ;cc

  OdpowiedzUsuń
 123. OOOOOO..pieknie <3 no i wreszccie :D czekam na nexta <3 :**

  OdpowiedzUsuń
 124. CZEMU TAK SIĘ SKOŃCZYŁO ;_______________________; moje życie straciło sens

  OdpowiedzUsuń
 125. oo kurde *.* wczesniej nie komentowałam, bo byłam tak pochłonieta czytaniem, że w dwa dni przeczytałam wszystkie rodziały od 1, aż do teraz i zamierzam czytac dalej. To jest cudowne *.* dziekuję, że tłumaczycie *.*

  OdpowiedzUsuń
 126. Boże genialny! z Tessy robi się niezła zawodniczka :D tylko szkoda że zaczyna go ignorować... mimo że się stara... po prostu nie mogę sie doczekać następnego :)

  OdpowiedzUsuń
 127. Tak bardzo mi się podoba ;D . After jest przepiękny i oni ohhh ... nie ma słów żeby to wyrazić :)

  OdpowiedzUsuń
 128. Matko tak długo czekałam na ten rozdział, że omg. *o*
  Boje się jak zareaguje Tessa gdy się obudzi :oo
  Cudowny jak zwykle, już się nie moge doczekać następnego rozdziału :)

  OdpowiedzUsuń
 129. omg omg omg omg *o* boję się jak Tessa zareaguję rano :o czekam nn <3 @Rebel_kj :)

  OdpowiedzUsuń
 130. jezu cudowny jest ten rozdział. jeszcze te słowa harry'ego na koniec aw. mimo wszystko i tak bym wolała by tessa była z trevor'em

  OdpowiedzUsuń
 131. PER-FECT^^ <3 omg.... kiedy next? @_MyLovelyNial

  OdpowiedzUsuń
 132. cudowny nie mogę się doczekać na następny proszę wstawcię dzisiaj!kocham was <3

  OdpowiedzUsuń
 133. oni muszą być razem! <3

  OdpowiedzUsuń
 134. matko świetny rozdział!
  ciekawe jak to wszystko sie zakończy ;D

  OdpowiedzUsuń
 135. Oni muszą być razem!!!

  OdpowiedzUsuń
 136. Nie odpowiedziała, że go Kocha...
  Ej no! :(
  Chcę następny rozdział...
  Jestem ciekawa co Ona powie gdy się obudzi haha :)
  @zaynismyangelx

  OdpowiedzUsuń
 137. Hazza! asdfghjkl Inteligentny komentarz, aha! :) x

  OdpowiedzUsuń
 138. Zajebisty nie ma co :)))

  OdpowiedzUsuń
 139. Przeczytałam 113 rozdziałów w 5 dni. Blog GENIALNY.Cały czas o nim myśle. Chciałabym zeby Harry i Tessa byli razem. Muszą być. Kocham was ♥

  OdpowiedzUsuń
 140. To jest zajebiste asuhgdybwif XD

  OdpowiedzUsuń
 141. whoah ale butowniczka sie zrobila ;p

  OdpowiedzUsuń
 142. bosz cudny ten rozdział, jestem ciekawa co będzie dalej xx

  OdpowiedzUsuń
 143. Jestem totalnie zauroczona !!

  OdpowiedzUsuń
 144. Łoł. Nie wiem co napisać, naprawdę. To jest takie.. idealne. Nawet pomimo tego, że ciągle się kłócą, to jednak z całego serca im kibicuję i mam nadzieję że jednak będą razem. Specjalnie powstrzymuję się od czytania po angielsku, nie wiem w sumie po co xd
  Tak bardzo Was kocham za to co robicie <3

  OdpowiedzUsuń
 145. Niech sie teraz pogodza...
  Ja nie moge czytac tego, gdy oni sa tak bardzo zranieni....

  OdpowiedzUsuń
 146. kiedy nastepny???

  OdpowiedzUsuń
 147. zarąbisty :) czekam na nowy :)

  OdpowiedzUsuń
 148. Kocham to opowiadanie i z niecierpliwością czekam na nn ... <3<3<3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 149. Jeśli mam być szczera..zdarzyło się to o czym myślałam. Jednocześnie jestem przerażona tym faktem. Tessa rano się obudzi i co? Zobaczy jak Harry leży obok niej. Pragnęła GO. Pytanie tylko czy będzie żałować. Spanikuje i każe mu się wynosić czy znajdzie w sobie odwagę i porozmawia z Nim o TYM, O NICH. Rany, czy tylko Ja się tym tak denerwuję co będzie potem..? ughh. Ok, czas się opanować.!
  Czekam na kolejny ! :)

  PS. Przeczytałam 113 rozdziałów w niecałe 48h ;)

  Charlotte

  OdpowiedzUsuń
 150. ORGAZM XD
  P.S.
  GENIUSZ :*

  OdpowiedzUsuń
 151. oh czyli role się odwróciły. niby powiedziała, że on jest jedynym, sorcia no ale to było pod wpływem emocji, zaraz miała dojść, więc nie żeby coś, ale to się nie liczy Harry :(

  Dziękuję za tłumaczenie, cudownie to robicie x

  OdpowiedzUsuń
 152. Nie mogłam się doczekać aż w końcu spotkają się razem! :) Mam nadzieje, że będę parą, bo są dla siebie wprost stworzeni, a wrażliwość harry'ego wprost mnie przeraża. Ciągle zachwycam sie jak jest idealny! :)

  OdpowiedzUsuń
 153. wow, czekam na next :DDD

  OdpowiedzUsuń
 154. Jak zawsze, dobrze przetłumaczone. :D Dzieje się dzieje, brak mi powietrza hahha : D

  OdpowiedzUsuń
 155. zajebistość tego: >>>>>>>>>>>>

  OdpowiedzUsuń
 156. Przeczytałam wszystkie te przetłumaczone rozdziały i zastanawiam się co to będzie. A niech tylko Tessa biednego wykopie...
  A tłumaczycie świetnie, odwaliłyście kawał dobrej roboty, a następnego rozdziału się boję.
  I w ogóle gdyfgftjdfgfjfgfffgdjjfghsruietcgjigdeel

  OdpowiedzUsuń
 157. O jejciu jej ! W dwa dni przeczytałam całość, a teraz nie mkogę doczekać się kolejnego rozdziału. Czuje, że pod koniec ff będę płakać <3 rozdział jak zwykle niesamowity ! Cieszę się, że go tlumaczysz.

  OdpowiedzUsuń
 158. OMG!! Mam nadzieję, że tak już zostanie i Tess go nie odrzuci.. Hazz jest taki wrażliwy przy niej.. Kocham to <33

  OdpowiedzUsuń
 159. No, to prawda, że Tess jest w tym rozdziale bardziej dzika i nienasycona, ale mi się w tej wersji podoba dużo bardziej niż wcześniej.
  A Harry. Biedny Hazz jest taką ciotą, odkąd Tessa go zostawiła. To takie... poniżające. Wolałam go wcześniej.
  Czytając ten rozdział słuchałam sobie Miley Cyrus i jakoś tak wpasowałam się w klimacik :D

  OdpowiedzUsuń
 160. Jeden z najlepszych rozdziałów jaki czytałam < 3333

  OdpowiedzUsuń
 161. Wow to było niesamowite, role się odwróciły i teraz Tess górowała, ciekawe jak to będzie po przebudzeniu.. :D

  OdpowiedzUsuń
 162. Tessa ostra w łóżku kiedy jest piana ? Ooo, zajebisty rozdział :D <333

  OdpowiedzUsuń
 163. Ja już się boję jej reakcji rano!
  Cudowny rozdział :*

  A.

  OdpowiedzUsuń
 164. Oj, Tess... Widzę, że masz kontrolę nad biednym Harrym. W tej sytuacji on jest bardziej bezbronny niż ona i to jest tak cholernie idealne ^^

  OdpowiedzUsuń