piątek, 28 marca 2014

Rozdział 147.

- Dawno się nie widzieliśmy, Harry – uśmiecha się Molly.
- Taa – chłopak upija łyk drinka z kubka, a jej spojrzenie przenosi się na mnie.
- Och, nie zauważyłam cię, Tessa – zauważa złośliwie. Ignoruję ją, a Niall podaje mi nowego drinka – stało się jasne, że tego poprzedniego nie odzyskam.
- Tęskniłeś za mną? – pyta różowowłosa. Ma na sobie więcej ciuchów, niż zazwyczaj, ale i tak jest ledwie ubrana. Jej czarny top ma rozdarcie z przodu, celowo, jak rozumiem, a jej czerwone spodenki są niewiarygodnie krótkie, w dodatku miejscami przetarte, by odsłonić bladą skórę.
- Nie – mówi Harry, nawet na nią nie patrząc. Unoszę kubek do ust by ukryć uśmiech.
- Jestem pewna, że tęskniłeś.
- Odpieprz się – warczy chłopak.
- Jeeezu, ktoś tu jest marudny – Molly wywraca oczami.
- Chodź, Tessa – Harry łapie moją dłoń i odciąga od dziewczyny. Idziemy do salonu, zostawiając irytującą Molly i śmiejącego się Nialla w kuchni.
- Tessa! – Steph piszczy, podskakując z jednej z kanap. – Cholera, dziewczyno! Wyglądasz seksownie, wow! Sama bym to ubrała! – komplementuje mnie.
- Dzięki – uśmiecham się. To nieco dziwne, widzieć się ze Steph, ale w żadnym stopniu nie tak złe, jak widzieć Molly. Szczerze brakowało mi Steph i mam nadzieję, że dzisiejszy wieczór przebiegnie na tyle dobrze, że będziemy mogły pomyśleć o odbudowaniu naszej przyjaźni.
- Cieszę się, że przyszłaś – przytula mnie.
- Idę pogadać z Louisem, zostań tutaj – instruuje Harry, po czym odchodzi.
- Widzę, że niegrzeczny jak zawsze – śmieje się dziewczyna, przekrzykując głośną muzykę i głosy imprezowiczów.
- Taa… Niektóre rzeczy się nie zmieniają – uśmiecham się i dopijam resztę słodkiego drinka. Nienawidzę myśleć o tym, ale smak wiśni przypomina mi o pocałunku z Zaynem. Jego usta były zimne, a język słodki. To wszystko wydaje się jak z innego świata – inna Tessa dzieliła z nim pocałunek. Steph klepie mnie w ramię, co najmniej jakby czytała mi w myślach:
- Tam jest Zayn, widziałaś się z nim od… no wiesz? – pyta, wskazując ozdobionym wzorem zebry paznokciem w stronę czarnowłosego chłopaka.
- Nie… Nie widziałam się z nikim. Poza Harrym.
- Zayn czuł się po tym wszystkim jak dupek. Niemalże było mi go szkoda – mówi dziewczyna.
- Możemy pogadać o czymś innym, proszę? – błagam, a gdy jego wzrok napotyka moje oczy – odwracam głowę.
- Och, tak. Cholera, przepraszam. Chcesz następnego drinka? – pyta.
- Tak, zdecydowanie – uśmiecham się, by zmniejszyć napięcie. Zerkam na miejsce, w którym widziałam Zayna, ale już go tam nie ma. Przygryzam wnętrze policzka i wracam wzrokiem do Steph, która wpatruje się w swój kubek. Żadna z nas nie wie, co powiedzieć.
- Chodź, poszukamy Tristana – proponuje Steph.
- Harry… - już mam powiedzieć, że poprosił, bym się stamtąd nie ruszała, ale on nie prosił, on zażądał. Wlewam resztkę zimnego drinka do ust. Czuję, że policzki mam już gorące od alkoholu, który płynie w moich żyłach. Jestem nieco bardziej spokojna, sięgając po kolejny kubek i idę za Steph do salonu.
Dom jest zatłoczony bardziej, niż kiedykolwiek, a Harry’ego nie ma nigdzie w zasięgu wzroku. Połowę dużego pokoju zajmuje długi stół karciany, na których ustawiono rząd czerwonych kubków. Pijani studenci wrzucają do nich coś, co wydaje się być piłeczką pingpongową – nigdy nie zrozumiem tej potrzeby, by po pijaku grać w gry. No, przynajmniej ta nie zawiera opcji całowania. Zauważam Tristana, siedzącego na kanapie obok chłopaka o rudych włosach – pamiętam, że widziałam go tu wcześniej. Wtedy palił skręta z Jacem. Zayn, siedzący na oparciu kanapy, mówi coś do grupy, sprawiając, że Tristan wybucha śmiechem. Gdy chłopak zauważa podchodzącą Steph, uśmiecha się. Zawsze lubiłam współlokatora Nialla, odkąd go tylko poznałam. Jest miły i wydaje się, że naprawdę zależy mu na Steph.
- Jak tam sprawy między wami? – pytam dziewczynę.
- Świetnie. Myślę, że go kocham – uśmiecha się.
- Myślę? Jeszcze sobie tego nie powiedzieliście? – otwieram usta w zdziwieniu.
- Nie, Boże, nie. Umawiamy się dopiero trzy miesiące – śmieje się Steph.
- Och… - Harry i ja powiedzieliśmy to zanim w ogóle zaczęliśmy się spotykać.
- Ty i Harry jesteście inni – Steph chyba naprawdę czyta mi w myślach. – A co z wami?
- W porządku, z nami w porządku – mówię i jestem tego pewna. Chociaż raz jest dobrze.
- Wy dwoje jesteście naprawdę najdziwniejszą parą.
- Taa, to prawda – przytakuję.
- Ale to dobrze! Wyobrażasz sobie co by było, gdyby Harry znalazł dziewczynę podobną do siebie? Nigdy nie chciałabym jej poznać, to na pewno – śmieje się Steph.
- Ja też nie – przyłączam się.
- Oto i moja dziewczyna – Tristan macha do Steph, a ona podchodzi i siada mu na kolanach.
- Jak tam, Tesso? – chłopak przelotnie całuje swoją dziewczynę w policzek, po czym zwraca się do mnie.
- Dobrze, a u Ciebie? – pytam. Brzmię jak polityk. Tessa, wyluzuj!
- Spoko, jestem pijany jak cholera, ale spoko – śmieje się.
- Gdzie jest Harry? Nie widziałem go – pyta mnie chłopak z rudymi włosami.
- On… Cóż, nie mam pojęcia.
- Na pewno jest gdzieś w pobliżu. Nie wyobrażam go sobie z dala od ciebie – Steph stara się mnie uspokoić.
Nie bardzo przejmuję się tym, że nie widziałam Harry’ego już dłuższą chwilę, bo alkohol generalnie sprawia, że jestem spokojniejsza, ale chciałabym, by chłopak już wrócił i spędził ze mną trochę czasu. Oni wszyscy są jego znajomymi, nie moimi. No, poza Steph, bo w jej przypadku wciąż nie mogę się zdecydować, ale w tej chwili jest osobą, którą znam tutaj najlepiej i nie chcę stać sama, jak dziwaczka.
Ktoś wpada na mnie i przechylam się lekko w przód, na szczęście mój kubek po trzecim drinku jest już pusty i gdy spada na poplamiony dywan, tylko kilka kropel różowego napoju ląduje na podłodze.
- Cholera, sorry – bełkocze pijana dziewczyna.
- W porządku, serio – odpowiadam. Jej czarne włosy są tak lśniące, że dosłownie mrużę oczy. Jak to w ogóle możliwe? Muszę być dużo bardziej pijana, niż sądziłam.
- Chodź, siadaj tu, zanim cię stratują – Steph droczy się ze mną, więc śmieję się, po czym siadam na krawędzi sofy.
- Więc, słyszałaś, co się stało z Jacem? – pyta mnie Tristan.
- Nie, co z nim? – wspomnienie jego imienia sprawia, że skręca mnie w żołądku.
- Aresztowali go, wyszedł wczoraj – wyjaśnia chłopak.
- Co? Serio? Co zrobił? – pytam.
- Zabił kogoś – odpowiada rudowłosy.
- O mój Boże! – otwieram usta w zdziwieniu, a wszyscy zaczynają się śmiać. Cóż, jestem dużo głośniejsza, gdy jestem wstawiona.
- Robi sobie z ciebie jaja, Jace został zatrzymany i miał przy sobie trochę trawki - wyjaśnia Tristan.
- Jesteś takim idiotą, Ed – rzuca Steph i szturcha go w ramię, a ja nie mogę powstrzymać śmiechu – tak szybko mu uwierzyłam!
- Powinnaś zobaczyć swoją minę! – śmieje się chłopak.
Mija kolejne trzydzieści minut bez znaku życia od Harry’ego. Zaczyna mnie to pomału irytować, ale czym więcej piję, tym mniej mnie to wszystko obchodzi. Głównie dlatego, że mam na oku Molly, która na tę noc znalazła sobie jakąś blond zabaweczkę. Jego ręce wędrują po jej udzie. Uch. Ale lepiej on, niż Harry.
- Kto teraz? Kyle ma ewidentnie już dość – mówi chłopak w okularach, wskazując na swojego pijanego przyjaciela, który zaległ na dywanie. Spoglądam na stół pełen kubków i dodaję dwa do dwóch.
- Ja zagram! – woła Tristan, usuwając Steph ze swoich kolach.
- Ja też – włącza się dziewczyna.
- Wiesz, że nie jesteś w tym dobra – Tristan droczy się z nią.
- Jestem. Jesteś po prostu zły, że jestem lepsza niż ty. Gram w twojej drużynie, więc nie masz po co się stresować – Steph zalotnie trzepocze rzęsami, a Tristan kręci głową.
- Tess, powinnaś zagrać! – dziewczyna przekrzykuje muzykę.
- Ummm, nie, spoko – nie mam pojęcia, w co będą grać, ale wiem, że byłabym w tym okropna.
- Och, no daj spokój, będzie fajnie! – dziewczyna składa ręce w błagalnym geście.
- Co to w ogóle jest?
- Piwny ping pong, nie? – wzrusza teatralnie ramionami, po czym wybucha pijackim śmiechem. – Nigdy w to nie grałaś, prawda?
- Nie, nie lubię piwa.
- W takim razie możemy wziąć wiśniówkę. Serio, mają tutaj tego na litry! Wezmę jedną z lodówki, poukładaj kubki – nakazuje Tristanowi dziewczyna.
Chcę zaprotestować, ale z drugiej strony – chcę się dobrze bawić. Muszę się wyluzować i niczym nie przejmować. Piwny ping pong może nie być wcale taki zły. Nie może być gorszy niż siedzenie samemu na tej sofie i czekanie, aż Harry wróci stamtąd, gdzie teraz jest.
Tristan zaczyna układać kubki w kształt, który przypomina mi kręgle.
- Będziesz grać? – pyta.
- Tak myślę, chociaż nie wiem, jak.
- Kto chce być jej partnerem? – woła Tristan. Czuję się głupio, gdy nikt się nie odzywa. Świetnie, wiedziałam, że…
- Zayn? – głos Tristana przerywa moje myśli.
- Yyy, nie wiem… - Zayn odpowiada, nie patrząc na mnie. Unikał mnie przez cały czas, odkąd tylko weszłam.
- Tylko jedna runda – chłopak próbuje go przekonać. Zayn rzuca na mnie krótkie spojrzenie swoich karmelowych oczu, po czym wraca uwagą do Tristana.
- Okej, jedna gra – poddaje się.
Zayn i ja stoimy w ciszy po jednej stronie stołu, gdy Steph napełnia kubki alkoholem.
- One były używane całą noc? – pytam jej, próbując ukryć obrzydzenie na myśl o tym, ile ust ich dotykało.
- Jest okej – śmieje się dziewczyna, a ja się krzywię. Zauważam kątem oka, jak Zayn się uśmiecha, ale gdy obracam się, by na niego spojrzeć – ucieka wzrokiem.
To będzie długa gra.


• jeśli przeczytałeś/aś - zostaw komentarz •


Notka od tłumaczki: Domyślam się, że pewnie większość z Was tego nie przeczyta, ale z całego serca chciałabym Wam podziękować za 3 miliony wejść na blogu! Nadal w to nie mogę uwierzyć, zresztą jak przy każdym kolejnym milionie. Cieszę się, że tutaj jesteście bez względu na to, czy od sierpnia, czy od wczoraj. Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale chciałabym podziękować mediom, bo to dzięki nim poznałam chłopców z One Direction i gdyby mnie nie oczarowali, nie byłoby tego bloga. Oprócz tego poznałam masę niesamowitych ludzi, więc również i za to jestem wdzięczna. Tym razem nie będzie żadnego 'świętowania', bo co za dużo to nie zdrowo, dobra, a tak naprawdę - brakuje mi na to czasu. Także jeszcze raz DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy tu zajrzeli, a w szczególności tym, którzy stale komentują. Ściskam i przesyłam buziaki! :)

276 komentarzy:

 1. świetny :# z teg miejsca pragnę pozdrowić mame i tate i cygana i wiepsza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahahhahahahahaha jezu miszcz
   tak wgl to rozdział świetny i cieszę się że pomimo braku czasu jednak znajdujesz te chwilę zeby przetłumaczyć :)

   Usuń
 2. No powiem tak per~fect ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Robi się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. OO CIEKAWE JAK ZAREAGUJE HARRY!!
  świetny rozdział!
  Pozdrawiam
  G xx

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudo jak zawsze tylko gdzie wywialo Harrego ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny. Mało się dzieje, ale lepsze to niż nic :3

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak zwykle świetny rozdział! Jestem ciekawe jak potoczy się ta gra ;33 Pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 8. krótki rozdział i trochę denerwujący, bo gdzie do jasnej cholery podział się Harry? :/

  OdpowiedzUsuń
 9. Brawo ! 3 miliony to dużo , ale nie dziwię się świetny !

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny. !!! Kiedy następny ??

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawe co wyniknie z tej imprezy :D
  XOXO
  Youshiburi

  OdpowiedzUsuń
 12. gdzie Harry, mam nadzieje że nic się znowu nie stanie. chociaż w sumie jakby wszystko u nich bylo spokojnie, to nie byliby sobą, dzięki za rozdział :*

  OdpowiedzUsuń
 13. jeju co z Harrym...? ciesze się że tak często dodajesz rozdziały, kocham Cie ♥

  OdpowiedzUsuń
 14. fajny rozdział, ciekawe co robi harry i jak będzie grała tess, kocham cie i dziekuje za tlumaczenie aw

  OdpowiedzUsuń
 15. Genialny ale Hazza będzie zły :/ To ja Dziękuje i zawsze czytam "ogłoszenia parafialne " Kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 16. świetny rozdział XD

  OdpowiedzUsuń
 17. Gdzie jest Harry. Nie wiem, mam przeczucie, że coś się stanie złego o.O
  Czekam na następny rozdział :**

  OdpowiedzUsuń
 18. ohohohohoh beedzie sie dzialoo

  OdpowiedzUsuń
 19. Robi sie ciekawie <3 Tylko szkoda, że Harry gdzieś polazl ... mam dziwne przeczucia, że sie pokloca ;( Oby Niee

  OdpowiedzUsuń
 20. OMG! GENIALNY! <3 *u*
  Czekam na next'a <3

  OdpowiedzUsuń
 21. Jeny! Jestem ciekawa gdzie się podział Harry, że nie ma czasu dla Tessy... -.-
  Jak tak to karze jej być blisko niego i być "grzeczną" a sam ucieka...
  Rozdział jak zawsze boski! Nawet nie wiem co napisać! ♥

  ilysm ♥
  @Harry_Love_You_

  OdpowiedzUsuń
 22. shxhwhgah <3 cudowny
  ale gdzie Harry ?!
  Daria xx

  OdpowiedzUsuń
 23. wowowo 3 miliony omg przed chwilą 2 byly!!!!!!!!
  WAIT...
  GDZJE DO CHOLERY JASNEJ JEST HARRY?

  OdpowiedzUsuń
 24. Upssss Harry będzie zly :D Rozdział CUDOWNY czekam na nastepny :D

  OdpowiedzUsuń
 25. Gdzie do cholery jest Harry? Wracaj tu kurwa. A po za tym świetny rozdział i czekam na next ~Madzia

  OdpowiedzUsuń
 26. rozdział jest genialny! już nie mogę doczekać się następnego! :) xx @xxhemmings69

  OdpowiedzUsuń
 27. Trololol, coś się stanie. Tylko gdzie do kurwy nędzy się Hazz? :o

  OdpowiedzUsuń
 28. jeju uwielbiam *.*
  Tozdecydowanie jedno z najlepszych ff jakie kiedykolwiek czytałam. :D
  No i jest co świętować! xx
  @bemybabemaybe

  OdpowiedzUsuń
 29. oho, ciekawe co harry robi że tak długo go nie ma. jedyne co mi na mysl przyszło to to że pieprzy się z jakąś laską, ale oby nie..

  OdpowiedzUsuń
 30. ojej super! jestem tu od niedawna, ciekawe gdzie jest Harry! gratuluje 3 milionów! ^^

  OdpowiedzUsuń
 31. Genialne! Jak mnie tam Molly denerwuję, sucza jedna! xD Dziękuję, za ten wspaniały rozdział. ;) Nie mogę się doczekać następnego, weź ta gra mnie zaciekawiła. ♥

  OdpowiedzUsuń
 32. omg jestem ciekawa bardzo reakcji harrego na ten widok bo cos czuje ze bedzie sie dzialo!jestescie wspaniale za tlumaczenie tego ff !!

  OdpowiedzUsuń
 33. Spoko rozdział, ciekawe co się dzieje z Harrym... Zayn speszony jest taki uroczy Aww *.* Chcę już następny rozdział! :)
  Ściskam, Aga

  OdpowiedzUsuń
 34. Super! Nie chcę końca! ;(
  Ann;)

  OdpowiedzUsuń
 35. Notka dla tłumaczki:
  To ja ja dziękuję Ci że poświęcasz swój wolny czas na tłumaczenie. Wiem że masz masę innych obowiązków i życie towarzyskie także dziękuję Ci że mimo wszystko znajdujesz czas na tłumaczenie, i dodajesz regularnie :-)
  Komentarz do rozdziału:
  Boże Harry gdzie jesteś? Tess jest już pijana a ty znikłeś na samym początku. Pewnie Tess albo ty coś zrobisz i co najmniej się pokłócicie.
  Wracaj do niej natychmiast!
  XOXO
  Youshiburi

  OdpowiedzUsuń
 36. Boski *.*
  Po prostu cud miód malina <3
  Z niecierpliwością czekam na następny :*

  OdpowiedzUsuń
 37. dzięki za rozdział! <3

  OdpowiedzUsuń
 38. To już 3 miliony, dopiero co były świętowane 2 miliony :O Ciekawa jestem reakcji Harrego :D

  OdpowiedzUsuń
 39. Cos czuje, ze to cale znikniecieHarrego nie bedzie dobre :) Jak zawsze cudowne :* Dziekuje, ze tlumaczysz, jestem Ci mega wdzieczna :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Świetny <3 mam dziwne wrażenie, że ten sylwester nie skończy się dobrze :/

  OdpowiedzUsuń
 41. Zajebistyyyy. Tylko gdzie wywiało Stylesa? Oby nie był z jakaś laską.

  OdpowiedzUsuń
 42. Hmm już się boje co z Harry'm, oby nie zrobił nic głupiego! xx
  Rozdział oczywiście świetny!

  OdpowiedzUsuń
 43. Wspaniały! Per-fect! Dzięx za tłumaczenie! ♥ /@KATE__XX

  OdpowiedzUsuń
 44. Coś czuję że będzie jakaś nieciekawa akcja xD kocham ich i cb ♥

  OdpowiedzUsuń
 45. jejku jesteś kochana <3 A co do rozdziału super (jak zawsze) I nie mogę doczekać się następnego <3

  OdpowiedzUsuń
 46. Nowy rok.. Yay :D

  OdpowiedzUsuń
 47. WoW, super *-*

  OdpowiedzUsuń
 48. suuuuuuper tylko gdzie jest hazz?

  OdpowiedzUsuń
 49. no teraz się działo troszkę, ale jestem pewna, że w następnym rozdziale będzie bomba :D

  OdpowiedzUsuń
 50. gdzie ten Harry...? O.o
  będzie grubooo : D

  OdpowiedzUsuń
 51. Haroldzie gdzie się podziałeś?

  OdpowiedzUsuń
 52. Boskości i świetności *-*

  OdpowiedzUsuń
 53. Co sie dzieje z Harrym cos czuje ze nie bedzie zachwycony faktem ze Tessa gra w tego ping ponga :-)

  OdpowiedzUsuń
 54. Czuje że szykuje się coś niedobrego ;//
  Byle tylko ze sobą nie zerwali!

  Dziękuję x
  @klaudiaaaax

  OdpowiedzUsuń
 55. omg już kolejny milion wyświetleń, gratuluję ;d
  a rozdział super

  czekam na nn

  OdpowiedzUsuń
 56. Boże Kocham <3
  A ty znów mnie zachwycasz :) Super przetłumaczone !!!

  OdpowiedzUsuń
 57. Wyczuwam bojke a przynajmniej niezła kłótnie. :D

  OdpowiedzUsuń
 58. Swietny. kocham to!

  OdpowiedzUsuń
 59. Boże czuję, że nie będzie ciekawie....
  CZEKAM JUŻ NA KOLEEEJNYYY

  OdpowiedzUsuń
 60. Boooski <3
  Hazz będzie wściekły...
  Wow, po raz pierwszy trafiłam na rodział kiedy jest na nim tylko 6 komentarzy.. dziwne xD
  Dziękuję, że tłumaczycie dla nas to opowaiadanie/fanfiction! <3

  OdpowiedzUsuń
 61. Boski.... Juz nie mg się doczekać następnego ;) <3

  OdpowiedzUsuń
 62. Wow wow wow kocham i rozdzial jest na prawde dobry :-*:-*:-*:-*:-*:-*

  OdpowiedzUsuń
 63. Hardry gdzie ty się szlejasz? Tessa tam siedzi bez Ciebie. Jestem ciekawa co będzie daleej :D xoxo

  OdpowiedzUsuń
 64. rozdział cudny. Nie musimy świętować ^^ może przy kolejnym milionie? ;)
  @RusherMuffin

  OdpowiedzUsuń
 65. Świetny! <3
  Ciekawe gdzie zniknął Harry.
  Oby Tess nie opiła się za bardzo i nie zrobiła nic głupiego ;D
  Czekam nn ;)
  Pozdrawiam xxx

  OdpowiedzUsuń
 66. Zapowiada się ciekawie ^^ pijana Tessa uuuu xd

  OdpowiedzUsuń
 67. HARRY WRACAJ DO NIEJ DEBILU!
  TESS JEST PIJANA I JAK SIĘ PRZELIŻE Z ZAYN'EM TO BĘDZIE TYLKO I WYŁĄCZNIE TWOJA WINA!
  HURRY!
  GO GO GO!

  +

  A JA DZIĘKUJĘ ZA TO ŻE TŁUMACZYSZ <333

  /@1D_and_ROOM94

  OdpowiedzUsuń
 68. oomg, Harry, idioto gdzie jesteś :// A JAK ONI SIĘ ROZSTANĄ ALBO POKŁÓCĄ TO OBIECUJE ŻE KOGOŚ ZASTRZLE

  OdpowiedzUsuń
 69. Świetny jak zawsze:) Ciekawe gdzie podziewa się Harry...:)

  OdpowiedzUsuń
 70. Ciekaw, co z Harrym :o
  Łaaał! Już 3 milion?! Szybko liczba rośnie :D gratuluję bloga i dobrego wyboru opowiadania ;)

  OdpowiedzUsuń
 71. Świetny jak zawsze,jestem tylko ciekawa gdzie ten Hazz się podział i jak zareaguje na to ,że Tess gra w piwnego ping-ponga z Zaynem <3 Pisz szybko następny bo oszalejee xd

  OdpowiedzUsuń
 72. ZAYN ! AAA.... ! TESSA I ZAYN ! OHOHOHO !
  HARRY NIE BĘDZIE ZADOWOLONY !

  OdpowiedzUsuń
 73. Huhuhu będzie się działo. Gdzie jest Harry ?

  OdpowiedzUsuń
 74. Świetny! My też dziekujemy ze dzieki Tobie mozemy to czytac w naszym jezyku ;)x
  @middleofmyworld

  OdpowiedzUsuń
 75. Harry będzie złyyy xd

  OdpowiedzUsuń
 76. Coraz bardziej niepokoje sie o Harry'ego i pijana Tesse
  Cudny rozdział

  OdpowiedzUsuń
 77. no i znowu murowana kłótnia xD

  Kia x

  OdpowiedzUsuń
 78. Mam dziwne przeczucie, że Harry będzie się bił z Jacem.. Mam tylko nadzieję, że się mylę!Ty nie masz nam za co dziękować. To my powinniśmy Tobie dziękować cały czas. To dzięki Tobie to wszystko się zaczęło. Moja przygoda z Tessa i Harrym i te sprawy. Także zdecydowanie zasłużyłaś sobie na te 3 mln wyświetleń.
  Na koniec jeszcze jedno wielkie DZIĘKUJĘ.
  Uwielbiam i do następnego. xx
  @wrciia6

  OdpowiedzUsuń
 79. akcja <3 !
  niech bd następny szybko !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 80. Cholera! Tyle wejść, nie mogę uwierzyć. Gratulacje kochanie :D

  OdpowiedzUsuń
 81. juhuu nawet nie wiesz jak się jaram gdy przeglądam se internety
  a tu nagle...
  NOWY ROZDZIAŁ BICZKI!!!

  OdpowiedzUsuń
 82. Awwww uzależniłam się od tego <3 czekam kolejnego :3

  OdpowiedzUsuń
 83. Awwww uzależniłam się od tego <3

  OdpowiedzUsuń
 84. Harry coś Ty o dziewczynie zapomniał xd żeby tylko coś nie nabroił xd

  OdpowiedzUsuń
 85. Ja tak samo. Na dodatek dzięki ludziom, którzy piszą i tłumaczą ff jeszcze bardziej zakochałam się w chłopcach i osobach takich jak ja!

  OdpowiedzUsuń
 86. Where is Harry? I miss you!
  Wracaj do Tessy, bo się wkurzę! Ha ha...
  Nie no ja tak powarznie. Widać, że będzoe drama - ale to dobrze! Zalerzy dla kogo. Tylko mają się nie rozstać!
  Pozdrawiam :)
  -Olivia

  OdpowiedzUsuń
 87. WOW!! Cudenko! Zayn cos kreci. Boje sie ze Hazz ja zdradzi (grzecznie mówiac). Albo to ona cos zrobi. Yey nie moge sie doczekac! Gratuluje 3 milionów, dziekuje ze tlumaczysz i pozdrawiam ;)
  Oliwkaa <3

  OdpowiedzUsuń
 88. Ohh, gdzie tym razem jest Hazza ..
  Fantastyczny i dziękuję Ci za ten blog X

  OdpowiedzUsuń
 89. Zdzira Molly wreszcie dostała to co powinna! Brawo Harry! :) Swoją drogą gdzie on się podział?
  Czekam na nexta :**

  OdpowiedzUsuń
 90. Ciekawe ;) czekam na next :3 pozdro dla wszystkich :*

  OdpowiedzUsuń
 91. Woow już trzy miliony ... ale szybko. mam nadzieję ze 4 już świętować będziemy hah. I gdZie sie podział Harry oby tylko sie nie okazało ze wywinal jakis numer albotessa bo jest pijana @MyBooBear_xx

  OdpowiedzUsuń
 92. gdzie Harry??? matko, gdzie on jest??? zaczynam panikować serio... mam nadzieję że nic nie przeskrobie i zaraz wróci i zamiast Zayna będzie grał w tą grę :) czekam na nexta.... a i przeczytałam notkę pod rozdziałem... to ja dziękuję tobie :D Kocham cię <3
  Mrs.Horan

  OdpowiedzUsuń
 93. Strasznie mnie ciekawi gdzie jest Harry. Czekam na next

  OdpowiedzUsuń
 94. Swietny nie mogę się doczekać następnego rozdzialu

  OdpowiedzUsuń
 95. Im ciekawsze rozdziały tym wydaje mi sie ze sa krótsze xd :3

  OdpowiedzUsuń
 96. NEXT NEXT NEXT!!

  OdpowiedzUsuń
 97. HARRY SKARBIE WRACAJ

  OdpowiedzUsuń
 98. pozdrawiam.mame XD whwer is Hazz ??

  OdpowiedzUsuń
 99. Dziękuję za to tłumaczenie, uwielbiam was. Jesteś niesamowita i dziwię Ci się jak ty możesz mieć na to czas, bo to nie jest łatwe, a jeszcze masz maturę jak się nie mylę. :)
  Jeszcze raz, dziękuję. / Polish_Crazy_

  OdpowiedzUsuń
 100. Mam przeczucie, że będzie jakaś afera z HARRYM
  Nieeee!
  *Sara*

  OdpowiedzUsuń
 101. Świetnie Cat !! <3 Nie ma za co ;3 kochamy was i wasze tłumaczenie ;3

  OdpowiedzUsuń
 102. cudowny rozdział nie trzymaj nas zbyt długo w niepewności dalszych wydarzeń:* love:*

  OdpowiedzUsuń
 103. Cudowny ;)
  Haroldzie ?
  Gdzie jesteś ?

  OdpowiedzUsuń
 104. Dziękuje :*

  OdpowiedzUsuń
 105. Super. Dziękuję Ci za wszystko ,co dla nas robisz ♡♡♡♡♡♡

  OdpowiedzUsuń
 106. Oooo kurwa jsk Harry zobaczy Zayna z Tessa :o <3. Moze byc ostro <3 czekam na NEXT .<3 cudowny *.*

  OdpowiedzUsuń
 107. Miałam dziś taki beznadziejny dzień. Tak strasznie dziękuję za poprawienie mi humoru tym wspaniałym rozdziałem xo

  OdpowiedzUsuń
 108. Oby Hazz nie spierdolił wszystkiego! Aaaa wypluj to! Dobra sorry! Czekam z niecierpliwością na next! ^^

  OdpowiedzUsuń
 109. :(( krótki... no nic. Czekam w takim razie na next bo nie mogę sie doczekać co bedzie dalej :P

  OdpowiedzUsuń
 110. świetne, może ze względu na 3 miliony dodasz trochę więcej rozdziałów pod rząd? :) to tylko taka sugestia. wiem, mówiłaś, że nie masz czasu, ale gdybyś choć tylko trochę go znalazła, to byłby najlepszy prezent
  xx

  OdpowiedzUsuń
 111. Brakowało mi Hazzy.. :c  jestem cholernie ciekawa o co chodzi z tą grą !!! :D

  OdpowiedzUsuń
 112. Przeczytałam notkę i Jestem dumna ~^^~
  Cieszę się razem z Tobą!
  A co do rozdziału
  Heheszki....
  Super jak zwykle!!! *o*
  Boje się, co to za gra bo zayn i Tessa...
  BŁAGAM NIECH NIC SIĘ NIE STANIE XD
  Ale znając życie, będzie coś konfrontującego i nagle kurde z dupy wejdzie Harry i będzie kłótnia w..
  Mówię. Wam.
  ....Ah...
  ALE NADAL MAM NADZIEJE ZE TAK SIĘ NIE STANIE ;__; ;D
  Heheszki
  No to super, jeszcze raz gratuluję wozów
  3 miliony!!!!
  To nie mało!! :D

  OdpowiedzUsuń
 113. OMG! Gdzie jest Hazz??? <3
  Niesamowite!!! :****

  OdpowiedzUsuń
 114. coś czuje że Harry wróci w nieodpowiednim momencie!! Tessa szaleje!!!

  OdpowiedzUsuń
 115. Gdzie jest Harry? Niech wraca! Swietny jak zwykle i my tez bardzo dziekujemyyyyy ;*

  OdpowiedzUsuń
 116. I kolejny świetny rozdzał :D
  Pytanie : co będzie dalej ? Gdzie jest Hazz?
  Do następnego ;)

  OdpowiedzUsuń
 117. gdzież ten Styles się podziewa... kurde nie mogę doczekac się następnego ! coś czuje że nie będzie kolorowo, ale obym się myliła :D
  mega mega mega *.*

  OdpowiedzUsuń
 118. Super. Ciesze się, że tak szybko dodałaś kolejny rozdział ! I to my dziękujemy tobie za to, że poświęcasz nam czas. Bo to właśnie dlatego już ponad 3 mln wyświetleń :) DZIĘKUJE ! i czekam na nexta (:

  OdpowiedzUsuń
 119. świetny rozdział ! xd

  OdpowiedzUsuń
 120. Uwaga, uwaga! Nadchodzi nowa drama! Yaaay! ♥

  OdpowiedzUsuń
 121. Uwielbiam tego bloga. Ciesze sie, ze poszli na tego sylwestra, bo nareszcie zaczelo sie cos dziac. Przez kilka rozdzialow, moim zdaniem, byylo troszeczke nudno. Czekam na cos miedzy Zaynem a Tessa ;)

  OdpowiedzUsuń
 122. Mam złe przeczucia dotyczące tej zabawy *.* czekam na nn <3

  OdpowiedzUsuń
 123. Super rozdział <3 czekam na następny xx

  OdpowiedzUsuń
 124. O to ja dziekujexx robicie dla nas tak wiele, rozdzialy sa tak szybko i przetlumaczone swietnie, ze pozostaje mi tylko pisac komentarze w tej wdziecznosci. Jestescie swietne ! X

  OdpowiedzUsuń
 125. Świetny rozdział, dziękuję za to ff<3

  OdpowiedzUsuń
 126. Gdzie jest Harry? ;o ;_; Bałam się że będzie z Molly ale kamień spadł mi z serca jak przeczytałam że jest z jakimś blondynem! xd

  OdpowiedzUsuń
 127. coś czuje że będą kłopoty xD świetny rozdział :3

  OdpowiedzUsuń
 128. Zajebisty *.* Już nie mogę się doczekać kolejnego :)) Pijana Tessa zawsze wymiata XDDD

  OdpowiedzUsuń
 129. Boże ciekawe co będzie potem ghbmjfcjhvf jakie to o jeju nie moge tego opisać

  OdpowiedzUsuń
 130. Man nadzieję że Harry się nie wkurwia
  Rodził boski nie mogę się doczekać na następny

  OdpowiedzUsuń
 131. WOWOWOWOOWOWOW GENIALNE^^

  Gratuluję 3 milionów ;)

  Z niecierpliwością czekam na kolejny^^

  OdpowiedzUsuń
 132. Zgaduję, że Harry jak wróci będzie wkurzony tym, że Tessa się oddaliła i gra w drużynie z Zaynem. Wyczuwam dramę :( Obym się myliła.

  OdpowiedzUsuń
 133. nie tak dawno był milion ... ja nie wiem jak to jest, że ten czas tak szybko leci xd Rozdział jak zwykle cudowny co nowego mogę napisać ? Dziękuje serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 134. Brakowało mi trochę Hazzy w tym rozdziale.. Mam nadzieję że niczego nie wymyśli i się nie pokluca.. a jeżeli tak to żeby się zgodzili tak jak ostatnio haha
  Jestem zboczona.. xdd wiem hahaha 😁😁
  Pozdrawiam
  @malpunia

  OdpowiedzUsuń
 135. Gdzie Harry? Błagam niech nie zrobi nic głupiego :/ A Zayn mi wgl nie przeszkadza także jest spoko <3

  OdpowiedzUsuń
 136. jestem ciekawa co się wydarzy dalej,bo mam pewność że coś napewno haha

  OdpowiedzUsuń
 137. Zapowiada się ciekawie, mam nadzieje, że Harry jest grzeczny

  OdpowiedzUsuń
 138. Gdzie jest Harry?! :o
  Dziękuję Ci za tłumaczenie xx

  OdpowiedzUsuń
 139. Uuhhh gdzie jest Harry? Mam nadzieje że nie zrobi nic głupiego.... Wogóle dzieki że tłumaczysz, totalnie uzależniłam sie od AFter <3

  OdpowiedzUsuń
 140. A jak Harry zrobi coś Zaynowi ? ;oo Albo jak Harryego jednak omiota Molly, bo Tess gra, więc jak ma ją mieć na oku ? ;oo
  Omgf czekam na nastepny <3

  \\ @loukeey

  OdpowiedzUsuń
 141. Wow ;3 Świetny <3 Czekam na następny xD

  OdpowiedzUsuń
 142. Cudowny jak zawsze. Dziękuję ci za tłumaczenie <3
  @glamphofie

  OdpowiedzUsuń
 143. wycztwam ze Harry sie wkuuurzy XD
  uuuuuuu ;d
  czekam az przetlumaczysz nastepnygo :D
  + 3milony.. WOW :o
  buziaczki @fl4tlin3

  OdpowiedzUsuń
 144. Omg, nie wierzę, że to już 3 miliony wejść. Pamiętam każdy nowo zdobyty milion i jego świętowania, choć jestem tutaj od końca września? Tak, coś takiego.
  Rozdział jest w porządku, ale wiadome jest, że jak Tess bierze udział w jakiejś pijackiej zabawie, a Harry;ego nie ma to skończy to się jak zawsze.
  Tak czy siak, dziękuję za ten rozdział Angie, jest idealnie przetłumaczony. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 145. Jezu.. Czadowy rozdział! <3 Jak zwykle xD

  OdpowiedzUsuń
 146. Kocham <3 Gdzie Harrego wcięło ? Nie mogę się doczekać następnego :)

  OdpowiedzUsuń
 147. omg świetny !
  ale gdzie jest Harry?
  Tessa sie upije :(

  OdpowiedzUsuń
 148. A zakręconego gdzie wywiało? :3

  OdpowiedzUsuń
 149. OMG dodaj jak najszybciej następny! *.*
  Gratuluje 3 milionów! :)

  OdpowiedzUsuń
 150. Zajebiste, szybko tłumaczcie! <3 :)

  OdpowiedzUsuń
 151. świetny rozdział *.* Harry jak zwykle gdzieś poszedł, Tessa musi radzić sobie sama jak zwykle. Na pewno zaraz przyjdzie Harry i to zobaczy i będzie miał do niej pretensje, tak mi się wydaje
  Czekam na kolejny :>

  OdpowiedzUsuń
 152. No, ja rzeczywiście, czytam od niedawna, ale zakochałam się w tym i teraz sobie nie wyobrażam życia bez tego FF. Rozdział wspaniały
  Gratuluję tylu wejść <3
  Kocham Cię i dziękuję <3
  @mysweetloouis

  OdpowiedzUsuń
 153. Fenomenalny rozdział! Już się nie mogę doczekać następnego! :)))

  OdpowiedzUsuń
 154. Jestem z siebie mega dumna bo przeczytałam najpierw rozdział po angielsku a dopiero potem tutaj i wszystko dobrze przetłumaczyłam XDD zabieram się za 148. Czekamy na 4 milion woohooo

  OdpowiedzUsuń
 155. Cudo! Kocham to tłumaczenie <33 Ciekawe gdzie jest Harry? Hmm..? Ok, czekam na next'a z WIELKĄ niecierpliwością :3
  Pozdrawiam ~Demi Lovato

  OdpowiedzUsuń
 156. ZAJEBISTE !!

  OdpowiedzUsuń
 157. Już 3 mln wejść? Wow, zresztą nie dziwię się skoro mamy taką genialną tłumaczkę <3 Nie mogę się doczekać następnego, bo nie mam pojęcia co się wydarzy ale coś czuję ze jak Harry się znajdzie będzie zły na Tessę xD

  OdpowiedzUsuń
 158. KOCHAM CIĘ <3

  OdpowiedzUsuń
 159. To będzie naprawdę długa gra no i gzdie jest Harry ? Świetny rozdział ciekawe co się w następnym będzie działo♡

  OdpowiedzUsuń
 160. cudo cudo cudo! :D

  OdpowiedzUsuń
 161. Gdzie jest Haz? Mam naprawdę złe przeczucia! Ugh tak bardzo nie mogę się doczekać następnego rozdziału, Angie!
  Tak poza tym to skoro to jest już te 3 mln. to pasuje też podziekować tobie, bo to ty założyłaś tego bloga i z szczerego serca zaczęłaś tłumaczyć to opowiadanie, aby inne osoby, które nie koniecznie są dobre z angielskiego, mogły je przeczytać. Poza tym podziwiam cię za to, że jeszcze nie zrezygnowałaś, przez niektórych fanów, którzy niewdzięcznie domagają się kolejnych rozdziałów. Naprawdę cię podziwiam, pozdrawiam Angie <3

  OdpowiedzUsuń
 162. Wyczuwam ból dupy Harry'ego w kolejnym rozdziale... oł noł ;c
  Będzie kłótnia... tak mi się wydaje
  3mln wyświetleń, cieszę się razem z tobą no i też dziękuję mediom hahaha co <3 cudny rozdział

  OdpowiedzUsuń
 163. Rozdzial świetny <3 gratuluję 3 milionów

  OdpowiedzUsuń
 164. Kocham cie ,kocham tego bloga .
  Dzięki z tłumaczenie <3

  OdpowiedzUsuń