piątek, 14 lutego 2014

Rozdział 131.

Soundtrack do rozdziału:

• James Morrison - You make it real
• James Morrison - Please don't stop the rain
• Coldplay - Shiver 


Policzki Harry’ego oblewa jeden wielki rumieniec, a usta wykrzywiają się w nerwowym uśmiechu, gdy się na niego gapię.
- To jest takie… po prostu idealne – szlocham, zmniejszając między nami przestrzeń tak, że praktycznie na nim ląduję. Na szczęście jest wystarczająco silny, by uchronić nas przed upadkiem.
Przytulam go tak mocno, jak potrafię, powodując u niego kaszel, więc rozluźniam uścisk.
- Dziękuję, jest to niezwykle miły i nieprawdopodobny podarunek – mówię mu, przyciskając swoje czoło do jego, kiedy siedzę mu na kolanach.
- Nic wielkiego… naprawdę – nieśmiało prostuje, na co się uśmiecham.
Anne odchrząkuje, więc schodzę z jego kolan. Przez moment zapomniałam, że nie jesteśmy sami w mieszkaniu.
- Przepraszam – mówię i siadam na kanapie.
- Nie przepraszaj – rzuca mi porozumiewawczy uśmiech.
Harry siedzi cicho. Wiem, że przy Anne nie będzie rozmawiał o prezencie, więc zmieniam temat. Jego podarunek był niesamowity. Nie mógł wybrać lepszego cytatu do wygrawerowania.
‘Nasze dusze są jednakowe, niezależnie od tego, co w nich tkwi’. Słowa te idealnie opisują moje uczucia względem Harry’ego. Różnimy się, a jednocześnie jesteśmy tacy sami, dokładnie jak Catherine i Heathcliff. Mam tylko nadzieję, że nasz los będzie się różnił od ich przeznaczenia. Chciałabym myśleć, że na podstawie ich błędów czegoś się nauczyliśmy i nie pozwolimy, by one nastąpiły.
Zakładam bransoletkę na nadgarstek i potrząsam zawieszkami. Nigdy wcześniej nie otrzymałam czegoś takiego. Myślałam, że czytnik był najlepszym prezentem, ale Harry podniósł teraz wysoko poprzeczkę. Noah zawsze kupował mi to samo, jak nie perfumy to skarpetki i tak każdego roku. Również dostawał ode mnie to samo. To był nasz nawyk, nasz nudny nawyk.
Patrzę się na bransoletkę przez kolejne kilka sekund, aż w końcu zdaję sobie sprawę z tego, że Anne i Harry mnie obserwują. Natychmiast wstaję i sprzątam mały bałagan, który został po papierze na prezenty.
- Co powinniśmy robić przez resztę dnia? – pyta Anne.
- Chyba pójdę się zdrzemnąć – odzywa się Harry, na co jego mama wywraca oczami. - Zdrzemnąć? W święta?
- Po raz dziesiąty mówię ci, że nie ma jeszcze świąt – mówi ostro, jednak potem się uśmiecha.
- Jesteś nieznośny – karci syna, a następnie żartobliwie uderza go w ramię.
- Ty także.
Sięgam po kawałek zgniecionego i podartego papieru, a następnie wyrzucam go do kosza na śmieci. Czuję się jeszcze gorzej przez to, że nic nie kupiłam Harry’emu. Byłam zbyt pochłonięta tym, co się między nami działo. Szkoda, że sklepy są zamknięte, gdyby nie to - kupiłabym mu coś. Nie mam bladego pojęcia co by to było, ale lepszy rydz, niż nic. Ponownie spoglądam na bransoletkę i przebiegam palcem po zawieszce w kształcie serca.
- Skończyłaś? – głos Harry’ego przy moim uchu sprawia, że podskakuję.
- Przestraszyłeś mnie! – mówię, na co chichocze.
- Przepraszam, skarbie – czuję jak uśmiecha się w zagłębie mojej szyi, kiedy owija swoje ramiona wokół mojej talii. Serce mi się raduje, gdy słyszę, jak mówi o mnie ‘skarbie’. To jest takie niepodobne do niego.
- Idziesz się zdrzemnąć? – pytam, gdy odwracam się do niego.
- Taa… Dołączysz do mnie?
- Jasne. – Nie lubię spać w ciągu dnia chyba, że jestem kompletnie wyczerpana na to, by robić cokolwiek innego, jednak mogę korzystać z czytnika, gdy Harry będzie drzemał.
Kiedy przekraczamy próg sypialni, brunet ściąga koszulkę przez głowę i rzuca ją na podłogę. Mój wzrok wędruje do znanych mi tatuaży na jego ciele, a chłopak uśmiecha się, widząc to.
- Naprawdę podoba ci się bransoletka? – pyta Harry, podchodząc do łóżka. Zrzuca ozdobne poduszki na ziemię, więc je podnoszę.
- Ale z ciebie bałaganiarz! – skarżę się. Odkładam poduszki na kufer stojący przed łóżkiem, a koszulkę Harry’ego na komodę, zanim sięgam po czytnik i dołączam do niego w łóżku.
- Jednak odpowiadając na twoje pytanie – owszem, pokochałam tę bransoletkę. Bardzo przemyślany prezent. Dlaczego nie napisałeś, że to od ciebie? – pytam, na co przyciąga mnie do siebie, więc kładę głowę na jego klatce piersiowej.
- Ponieważ wiedziałem, że byłaś przygnębiona tym, że nic mi nie kupiłaś, a co dopiero po moim świetnym prezencie – uśmiecha się.
- Łał, jakiż ty pokorny – droczę się z nim.
- Poza tym, nie wiedziałem jak się między nami ułoży. Kiedy ją dla ciebie zrobiłem, nie wiedziałem, czy kiedykolwiek się do mnie jeszcze odezwiesz – przyznaje.
- Wiedziałeś, że tak.
- Szczerze mówiąc to nie. Tym razem zachowywałaś się inaczej.
- To znaczy jak? – spoglądam na niego.
- Sam nie wiem… po prostu byłaś inna. Nie było tak, jak przez ostatnie setki razy, gdy mówiłaś, że nie chcesz mieć ze mną nic do czynienia  – głos ma pogodny, gdy usuwa kciukiem pasmo włosów z mojego czoła.
- Cóż, wiedziałam… Znaczy, nie chciałam tego przyznać, ale wiedziałam, że do ciebie wrócę. Zawsze to robię.
- Nie dam ci kolejnego powodu, byś ode mnie odeszła.
- Mam taką nadzieję – odzywam się i całuję wierzch jego dłoni.
- Ja także.
Nic więcej nie mówię, bo obecnie nie ma takiej potrzeby. Harry jest śpiący, a ja nie mam zamiaru rozmawiać o tym, czy kolejny raz go zostawię. Zasypia w przeciągu kilku minut, ciężko oddychając, co tworzy dla mnie piękną melodię do relaksu. Przez to, że Harry nazwał mnie dzisiaj Daisy, mam ochotę przeczytać ‘Wielkiego Gatsby’ego’. Gdy Nick przemierza drogę do East Egg, ja zasypiam z czytnikiem w rękach.
- Proszę mi wybaczyć! – jakby przez mgłę słyszę kobiecy głos. Moja matka.  Szybko się budzę i rzucam czytnik na koniec łóżka. Dlaczego do cholery tu przyszła?
- Nie ma pani prawa tam wchodzić! – odzywa się głos Anne.
Anne. Moja matka. Harry. To mieszkanie. O, panie. To się nie skończy dobrze.
Drzwi gwałtownie się otwierają, a w progu staje moja matka, ubrana w czerwoną sukienkę, na stopach ma czarne szpilki. Włosy ma pokręcone i spięte w coś, co przypomina pszczeli ul, a jej czerwona szminka jest bardzo jasna, zbyt jasna jak na moje dopiero co otwarte oczy.
- Jak ty tu możesz być po tym wszystkim! – krzyczy.
- Matko…  - zaczynam, gdy zwraca się do Anne.
- Kim ty do cholery jesteś? – pyta kobietę moja matka.
- Jestem jego matką – Anne odpowiada surowo, podczas gdy Harry mamrocze przez sen i w końcu otwiera oczy.
- Co do cholery?! – wyrzuca z siebie pierwsze słowa, gdy zauważa diablicę w czerwonej sukience.
- Wychodzimy, Thereso – matka kiwa na mnie palcem.
- Nigdzie nie idę. Dlaczego ty tu w ogóle jesteś? – pytam, a ona fuka i opiera dłonie na biodrach.
- Bo już ci powiedziałam, jesteś moim jedynym dzieckiem i nie będę siedziała spokojnie i patrzyła, jak marnujesz sobie życie przez tego… tego dupka! – rzuca. Jej słowa zapalają iskry pod moją skórą i automatycznie przechodzę na pozycję obronną.
- Nie mów o nim w ten sposób – krzyczę.
- Ten dupek to mój syn – Anne broni Harry’ego, a jej oczy ciemnieją. Mam przeczucie, że pod maską jej humoru kryje się kobieta gotowa bronić syna do ostatniej kropli krwi.
- Cóż, twój syn rujnuje i przekupuje moją córkę – moja matka odpala.
- Wy obie, wynocha – Harry zwraca się do obu kobiet i podnosi się z łóżka.
- Thereso, zabierz swoje rzeczy, natychmiast – instruuje mnie matka.
- Której części z 'nigdzie nie idę' nie zrozumiałaś? Dałam ci możliwość spędzenia ze mną świąt, ale nie mogłaś pozbyć się swoich przyzwyczajeń na tak długo, by na to pozwolić – odgryzam się. Wiem, że nie powinnam mówić do niej w ten sposób, ale nie mogę tego powstrzymać.
- Pozbyć się przyzwyczajeń? Myślisz, że dlatego, iż kupiłaś kilka zdzirowatych sukienek i nauczyłaś się, jak nakładać makijaż, wiesz więcej na temat życia niż ja? Jesteś w błędzie. Tylko dlatego, że oddałaś się temu…  brudowi, to nie znaczy, że jesteś kobietą! Jesteś niczym innym, jak małą dziewczynką. Naiwną, małą dziewczynką, której łatwo zaimponować. A teraz zabieraj swoje rzeczy, zanim zrobię to za ciebie – moja matka w połowie krzyczy, w połowie śmieje się ze mnie.
- Nie dotkniesz jej rzeczy. Nigdzie się z tobą nie wybiera, zostaje ze mną, tam gdzie należy – spluwa Harry.
- Gdzie należy? Czyli jej miejsce było w tym cholernym hotelu, bo musiała się tam zatrzymać po tym, co jej zrobiłeś? Nie jesteś dla niej dobry i nie zostanie tu z tobą.
- Oni są dorośli, Tessa jest dorosła. Jeśli chce tu zostać, nie możesz nic z tym zrobić – interweniuje Anne.
Pełne złości spojrzenie mojej matki przenosi się na kobietę, tylko po to, żeby spotkać jej nie mniej zirytowany wzrok. To jest katastrofa. Otwieram usta by coś powiedzieć, ale moja matka mnie ubiega.
- Jak możesz bronić jego koszmarnego zachowania? Po tym, co jej zrobił, powinien przebywać w zamknięciu! – moja matka niemalże krzyczy.
- Ewidentnie ona mu wybaczyła, musisz to zaakceptować – Anne mówi spokojnie. Zbyt spokojnie. Wygląda jak wąż, ten, który skrada się tak powoli, że nie sposób zauważyć chwili, w której zaatakuje, ale w momencie, w którym to zrobi – jesteś skończony. Moja matka jest celem i nie umiem powstrzymać nadziei, że ugryzienia Anne są trujące.
- Wybaczyła mu? Skradł jej cnotę w jakiejś grze, zakładzie z przyjaciółmi, a potem przechwalał się tym, podczas gdy ona bawiła się tu w dom!
Urwany oddech zszokowanej Anne tłumi dźwięki zaskoczenia, które wydostały się z ust moich i Harry’ego.
- Co? – kobieta łapie oddech i spogląda w stronę swojego syna.
- Nie wiedziałaś o tym? Nic dziwnego więc, że go broniłaś. Twój syn założył się z przyjaciółmi o pieniądze, że pozbawi Tessę dziewictwa, wykorzystywał ją cały ten czas. Nawet zatrzymał dowód i obnosił się z nim po całym kampusie – informuje Anne moja matka. Nie mogę ruszyć się z miejsca, jestem jak zamrożona. Nie chciałam, żeby Anne dowiedziała się tych wszystkich potwornych rzeczy o swoim synu, o tym co zrobił. Utrzymuję wzrok na matce, zbyt zmartwiona, by spojrzeć na Harry’ego. Po sposobie w jaki oddycha mogę stwierdzić, iż nie był świadomy, że powiedziałam matce o wszystkich szczegółach jego zagrywki.
- Dowód? – głos mamy Harry’ego trzęsie się.
- Tak, dowód! Prezerwatywę! Och, i zakrwawione prześcieradła, najlepszy dowód, że Tessa straciła cnotę. Bóg jeden wie, co zrobił z tymi pieniędzmi, ale chodził i opowiadał wszystkim o wszystkich szczegółach ich… zbliżenia. Więc teraz powiedz mi – powinnam zmusić córkę do powrotu, czy nie? – moja matka unosi swoją idealnie wydepilowaną brew, mierząc Anne wzrokiem.
Czuję tę chwilę, gdy to się dzieje. Czuję zmianę atmosfery w pokoju, przeskok energii. Anne w tym przypadku jest już po stronie mojej matki. Widzę to idealnie w zdegustowanym spojrzeniu, które posyła swojemu synowi. Desperacko próbuję utrzymać się na rozpadającej się krawędzi, jaką jest Harry. Ziemia rozstępuje się pod moimi stopami, a ból, który moja matka przywołała swoimi słowami, spycha mnie coraz bardziej w przepaść.
- Jak mogłeś, Harry? – płacze Anne. – Miałam nadzieję, że teraz jesteś inny… Miałam nadzieję, że przestałeś to robić dziewczynom… Kobietom. Zapomniałeś, co stało się ostatnim razem?
Ostatnim razem? Moje serce tonie.


• jeśli przeczytałeś/aś - zostaw komentarz •

349 komentarzy:

 1. Pierwsza, zabieram się za czytanie :)

  @drunk_flawless

  OdpowiedzUsuń
 2. OMG pierwsza !

  Lecę czytać ! *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny. Matka Tessy mnie wkurza. Czekam na next.

  OdpowiedzUsuń
 4. BOSKI zresztą jak zawsze ! *.*

  OdpowiedzUsuń
 5. nie mogę sie doczekać nowego rozdziału nfsuhfsuyd

  OdpowiedzUsuń
 6. No i się wszystko spierdoliło...(przepraszam za moje słownictwo ale naprawdę nie wiem jak mam wyrazić moje zaskoczenie, gniew i jeszcze masę innych emocji). No bez przesady...ONI SIĘ DOPIERO CO POGODZILI!!! Co miało znaczyć to 'ostatnim razem'? Czuję się taka zagubiona...
  Mam ochotę się rozpłakać. Harry nie powiedział czegoś Tessie. Serce mnie normalnie boli.
  Nie mam siły już nic więcej pisać...
  Chciałabym jeszcze tyko podziękować Angie za tłumaczenie. Wiem, że to ciężka praca wymagająca czasu.
  Xx

  OdpowiedzUsuń
 7. Kocham <3 za,to tłumaczenie:*

  OdpowiedzUsuń
 8. Jprdl po co ona się wpieprza w ich życie? (sorki za wyrażenie)
  Rozdział cudowny jak zawsze mam nadzieję że to zagranie matki Tessy nic nie zmieni :/
  Jesteście cudowne i dziękuje za tłumaczenie ♥
  Miłej zabawy dla Angie ^.^

  OdpowiedzUsuń
 9. Było tak cudownie i się wszystko przez matkę Tessy się spierdoliło :((
  @berry_bluexo

  OdpowiedzUsuń
 10. OMG Kocham tyle emocji :o @thankaforlove69

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetne tłumaczenie !! ; 33 // @immateriella

  OdpowiedzUsuń
 12. CUUUUUUUUUUDOOOOOOOOOO

  OdpowiedzUsuń
 13. Jestem pierwsza, cholera! ♥

  OdpowiedzUsuń
 14. jesteście wspaniałe i dziękuje że to tłumaczycie ! macie racje z tymi hejtami
  ja pierdole niektórzy nie mogą poczekać?. jak tak bardzo chcą przeczytać rozdział to niech zapierdalają na wappad'a i czytają po angielsku a nie hejtują kurwa aż szkoda słów na takie protisty.
  - @sjduhc

  OdpowiedzUsuń
 15. Cudowny rozdział *.* Świetne tłumaczenie ♥

  OdpowiedzUsuń
 16. pierwsza ? boski rozdział ciekawe co teraz zrobi tess

  OdpowiedzUsuń
 17. zaraz się popłaczę z nerwów

  OdpowiedzUsuń
 18. Niesamowite <3
  Tylko błagam nie oddzielaj ich od siebie.
  Zastanawia mnie co się działo "ostatnim razem"
  Omg.
  Tyle wątków.
  Nie mogę się doczekać następnego <3

  OdpowiedzUsuń
 19. boże... ta kłótnia... boję się!!! "ostatnim razem"?!???!?!!?!?!? WTF?!?? ta wredna szmata musiała wszystko wygadać :/ nawet nie wiedziałam że ta baba o wszystkim wie XD ale serio masakra... a już mogło być tak pięknie :'( oby to się szybko wyjaśniło i nie zaszkodziło ich związkowi

  Angie i Cat kocham was, dziękuje że tłumaczycie ♥ rozdziały są często i to jest świetne ^^ :*

  OdpowiedzUsuń
 20. Nienawidzę matki Tessy! Świetny rozdział, uwielbiam to :D
  Angie jest kochana, że tyle dla nas robi :) Oczywiście Cat też jesteś cudowna :D

  OdpowiedzUsuń
 21. Moje zdanie na temat tego rozdziału to:
  Dwioevehdiekvejsodjehwosmemeodbeodjeveks.!
  Co to było.?!
  Jakim ostatnim razem.?!
  O Boże,co to się stało.?!
  Biedna Tessa </3
  Czekam na następny .

  OdpowiedzUsuń
 22. cudownyyy !!!!!! <3 jusz nie mogę się doczekać następnego <33333

  OdpowiedzUsuń
 23. Jakim ostatnim razem ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OMG nie mogę doczekać się kolejnego rozdziału !!!! ;**** Mogłabyś dodać jutro rozdział ? <3

  OdpowiedzUsuń
 24. To mnie urzekło - Nasze dusze są jednakowe, niezależnie od tego, co w nich tkwi’.
  Ale o co chodzi z "ostatnim razem"?
  Pewnie znowu się pokłucą. Nie mogę się doczekać kolejnego ;)
  @Elodie_x33

  OdpowiedzUsuń
 25. Jakim ostatnim razem ??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OMG nie mogę doczekać się kolejnego rozdziału !!!!!!;* Mogłabyś dodać jutro proszęęęęęęęęęęęęęęę ?! <3

  OdpowiedzUsuń
 26. Świetne cielawe o co chodzi Anne :D ♥

  OdpowiedzUsuń
 27. o boze nie mogę odddychać, ten rozdział jest taki joedwrjfgrhgiene I CO ZNACZY "OSTATNIM RAZEM" NO KURWA XDDD A co do hejterów to powiedz kto a im wpierdole. dodajecie rozdziały na prawdę często w porównaniu z innymi blogami, a oni mają jeszcze pretensję? W dupach się po przewracało! Wy też macie swoje życie, a tłumaczenie to nie wasz obowiązek, robicie to ze swojej dobrej woli i niektórzy powinni to docenić. A SKORO CI HEJTERZY TACY INTELIGENTNI SĄ TO NIECH ZAPIERDALAJĄ NA LEKCJE ANGIELSKIEGO I SAMI SOBIE TŁUMACZĄ, DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM.
  Co do rozdziały, jeszcze raz świetny, zajebisty, idealny! kwhfnioreng <3

  OdpowiedzUsuń
 28. Pierwsza lece czytac!

  OdpowiedzUsuń
 29. OMG CUDOWNY! *-*
  NIECH MATKA TESSY SPIERDALA BO ONA WSZYSTKO NISZCZY ;(
  JADVSHHSSHV NIE MOGE SIE DOCZEKAC NN!
  DOBREJ ZABAWY NA STUDNIOWCE ANGIE <3

  OdpowiedzUsuń
 30. O matko ... tylko nie to ! Coś czuję, że Hessa się znowu rozpadnie :< Tylko nie to błagam .. Wszystko tylko nie to! Głupa matka Tessy ... musiała przyjść tam i wszystko spieprzyć .. Nienawidzę jej !
  Dziękuję, że tłumaczycie .. kochane jesteście <3 Co do tych głupich dziewczyn, ( bez obrazy ) które hejtują na ask'u główną tłumaczkę ... OGARNIJCIE SIĘ .. nie dość, że stara się dodawać jak najczęściej rozdziały to jeszcze wy ją tak męczycie i narzekacie ;-; Boshe ...

  OdpowiedzUsuń
 31. o Boże, o co chodzi z tym ostatnim razem... matka Tessy jest jebnięta... strasznie się cieszę że tak często dodajecie rozdziały, inni dodawają co tydzień, co 2... kocham Was, czekam na kolejny ♥

  OdpowiedzUsuń
 32. Oh My Got... Boski i nie mogę doczekać się następnego : ) - Monic

  OdpowiedzUsuń
 33. i znowu się wszystko zepsuło -,- to jak głupia jest matka Tessy przekracza wszelkie granice xd

  OdpowiedzUsuń
 34. Wspanialy rozdział!! tylko co oznaczają słowa matki harrego???

  OdpowiedzUsuń
 35. O cholera, ale się dzieje kompletnie się tego nie spodziewałam co za zwrot akcji nie mogę się otrząsnąć czekam na ciąg dalszy życzę wszystkim którzy obchodzą miłych walentynek

  OdpowiedzUsuń
 36. Wspaniały! *-* I się nie przejmuj hejtami! Jak się tak czeka to lepiej się czyta! :*
  Kocham to! Na prawdę rewelacyjnie to tłumaczycie. A wiem że to jest trudniejsze niż samodzielne pisanie :3 Kocham!

  OdpowiedzUsuń
 37. ten rozdział jest wspaniały,jedynie pod koniec niszczy sie ta atmosfera:( żal mi Harrego i Tessy,bo znowu sie zaczyna.ale przynajmniej nie bedzie nudno.jestescie wspaniale ze tluamczycie i dodajecie rozdzialy!kocham was,do uslyszenia xxxxx

  OdpowiedzUsuń
 38. Cudo !! ~~Agati Stylyinson xD

  OdpowiedzUsuń
 39. pierwsza?? swietne tlumaczenie. nie moge doczekac sie nastepnego rozdzialu!!! i o co chodzili z tym ostatnim razem?!?! jxhsyskaga nie moge sie doczekac !!~Sophie

  OdpowiedzUsuń
 40. Nawet nie pamiętam momentu kiedy tessa opowiadała o tym swojej mamie ale to było trochę głupie z jej strony no

  OdpowiedzUsuń
 41. OMG to sie porobiło ...;( ! Dodasz jutro rozdział ? :) bo nie wytrzymam !

  OdpowiedzUsuń
 42. O nie, nie, nie, nie, nie! No błagam! Dopiero co się między nimi poukładało :( Nie znoszę matki Tessy! -_-

  OdpowiedzUsuń
 43. pierwsza? hmmm dziwne;-) rozdział świetny... czytałam go już w oryginale. super tlumaczycie dziewczyny;-) nie rozumiem skąd hejty na was... proszę nie przejmujcie się nimi;-) dobrej zabawy dla Angie i powodzenia mam nadzieję że wszystko zaliczysz na sesji :-D pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 44. Super rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 45. omg jeteem pierwsza rozdział super dzięki ze to tłumaczysz

  OdpowiedzUsuń
 46. Nie, nie, nie! Między Tess i Harry'm miało już być dobrze!
  Dlaczego musiała się pojawić matka Tess i wszystko niszczyć?
  Ehh, czyżby w przeszłości Harry "wykorzystywał" w podobny sposób inne dziewczyny?
  Mam nadzieję, że jego przeszłość nie rozdzieli jego i Tess. Oby dziewczyna nie zostawiła go po raz kolejny.
  Pozdrawiam xxx

  OdpowiedzUsuń
 47. Ojejku.... ten rozdział jest tak emocjonujący *.*

  OdpowiedzUsuń
 48. Świetny pomysł z "anulowaniem rozdziału". Ludzie nie zdają sobie z prawy ile czasu i trudu trzeba włożyć w takie tłumaczenie. Brawo Dziewczyny. :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Aaaaaa pierwsza. Chyba. Lecę czytać

  OdpowiedzUsuń
 50. Jedno wielkie CO? KURDE JA PIERDOLE!!! Kocham Was dziewczyny! JEsteście absolutnie fenomenalne! :*:*:**:

  OdpowiedzUsuń
 51. Pierwsza super

  OdpowiedzUsuń
 52. chyba pieerwszy raz jestem pierwsza, ale to nie ważne .
  moje serce tonie, dokładnie tak jak Tessy .. co mogło się stać ?
  popełniła samobójstwo ?
  z niecierpliwością czekam na kolejny ...

  OdpowiedzUsuń
 53. Boże wiedziałam, że coś się stanie :/ Ta matka Tessy jest nie do wytrzymania! Hazz i Tessa muszą być razem są przeznaczeni dla siebie i mam nadzieję, że Anne ani Tessa nie odwrócą się od Hazz :(

  OdpowiedzUsuń
 54. świetny rozdział... szkoda, że się już ich szczęście musiało zepsuć. :(

  OdpowiedzUsuń
 55. nieee! :( ta matka jest straszna... wszystko zepsuje :/
  Dziękuje Tb też miłego wieczoru ;*

  OdpowiedzUsuń
 56. Kocham ♡
  Omg *-*

  OdpowiedzUsuń
 57. a mialo byc tak pieknie ale nie.
  boze moje serce tez tonie.
  tu nigdy nie bylo, nie jest ani nie bedzie nudno. /@twixies_

  OdpowiedzUsuń
 58. "Ostatnim razem" ! Co do cholery on jeszcze ukrywa przed Tessą ?! To ona nie była pierwszą, o którą się tak założył ? Teraz to w sumie i tak nic nie zmienia, bo myślę, że on już taki nie jest ale głupio, że Tessa dowiedziała się o tym w ten sposób :( No cóż... czekam na next :(

  OdpowiedzUsuń
 59. O mamusiu. Jak ja nienawidzę jej marki. Po co w ogóle przyjechała do Tessy i zaczęła od nowa ta cała sprawę z zakładem? A już tak pięknie było i znowu się spieprzyło -.-

  OdpowiedzUsuń
 60. Ejj, tylko mi nie mówcie, że jakaś się przez niego zabiła czy coś w tym stylu... :/ B.B.E. czekam na next :)

  OdpowiedzUsuń
 61. Tego sie nie spodziewalam. Mam nadzieje, ze przez to nie popsuje soe miedzy Harrym i Tessa ;)
  Dziekuje, ze tlumaczycie ten ff ;)

  OdpowiedzUsuń
 62. Udanej zabawy Angie! :)
  Dziękujemy Wam za tłumaczenie. Poświęcacie swój czas dla nas. Kocham Was! <3
  Btw. JAK MAMA TESSY MOGŁA TO POWIEDZIEĆ MAMIE HARR'EGO?!?!!?!?!?!? JAK?! NO NIE MOGĘ!
  "Ostatnim razem" CO? CO?!?
  Co się stało ostatnim razem?! Nie wytrzymam. Idę czytać po ang XDD

  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 63. O nieeee.... Harry coś ty znowu nawywijał ? :<

  OdpowiedzUsuń
 64. Wow ale się dzieje, ciekawa jestem co będzie w następnym rozdziale. :)
  No i zgadzam się z tobą w sprawie hejterów, mam nadzieję że osoby które to robię ogarną się i nie będą truć życia innym. ;)

  OdpowiedzUsuń
 65. *-* Jezus.. ale sie dzieje!! kocham to opowiadanie :) dziekuje za tlumaczenie

  OdpowiedzUsuń
 66. Rozdział jest świetny :3 Jak zawsze. Dziękuje za tłumaczenie.

  OdpowiedzUsuń
 67. Cudo *_*
  Ale w takim momencie przerwać to GRZECH!
  Czekam na następny

  OdpowiedzUsuń
 68. Nie prosze, nie wstrzymujcie rozdzialow. To jest takie wspaniale, ze az dech zapiera, wlasciwie Wy jestescie wspaniale. Nie wiem, co bym zrobila, jakbyscie przestaly tlumaczyc. Dziekuje, za wszystko. Czekam z niecierpliwoscia na nastepny. Jeszcze raz Wam dziekuje <3

  OdpowiedzUsuń
 69. Super! Nie moge sie doczekać nastepnego. Jestem ciekawa o co chodzi

  OdpowiedzUsuń
 70. OMG JESUS FJFGFJRJFJDNDOCYEHDIDHYRBIODGDGTHGIFJHF
  DOSTAŁAM PADACZKI
  ŻYCZE CHECI DO TLUMACZENIA I UDANEJ STUDNIOWKI :)

  OdpowiedzUsuń
 71. Zvxbfnnxhdhrhx *~* NA MIEJSU TESSU PRZYTULILABYM SIE DO HARREGO I KAZAŁA IM WYPERDALAC.... WYBACZYLA MU. PO CHUJ DRĄŻYĆ TEMAT...
  Jak to zrobił to znowu.... O CO CHODZI :O ojejciu chcę tak bardzo kolejny rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 72. Jejku wspaniałe !
  ,,znowu'' ?! Co to ma znaczyć , hę ?
  Harry coś ty narobił :c
  Nienawidzę matki Tessy na nowo , i to coraz bardziej.
  Dziękuje za rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 73. Uhh.. Najlepszy prezent na walentynki jaki może być hah! :D Ja również życzę jej miłej zabawy! :D Czytam "After" Chyba od tygodnia, jak zobaczyłam ile jest rozdziałów to aż mi się odechciało haha :D Ale teraz. o mój boże *-* zarywałam noce żeby to przeczytać haha :D Tak więc chciałam podziękować za tłumaczenie tego fan fiction! :D Idzie wam to świetnie! Czekam na następny!
  P.S. Tobie, Cat - życzę powodzenia z sesją i dziękuję, że dokończyłaś ten rozdział aww :3 ♥

  OdpowiedzUsuń
 74. nie rozumiem ludzi hejtujących was, powinni się cieszyć, że w ogóle to tłumaczycie.
  poza tym mało kto, tak często dodaje rozdziały!
  jestem taka ciekawa, co się stanie dalej z Hessą i co się stało "ostatnim razem" :o
  @systemsamowolka

  OdpowiedzUsuń
 75. Chyba jestem pierwsza xD
  lolz

  OdpowiedzUsuń
 76. Omg! Nie wiem co powiedzieć! Głupia matka Tessy! Miłej zabawy Angie! - Patty

  OdpowiedzUsuń
 77. Nie lubię tej całej matki Tessy, Jezuu 'Ostatnim razem?' ,o matko nie mogę doczekać się następnego rozdziału

  OdpowiedzUsuń
 78. Rozdział bardzo dobry. Niespodziewany zawrót akcji. Jakim ostatnim razem? Nie mogę, to za wiele.. Jego matka już mu nie wybaczy, a mieli iść razem na święta do jego ojca..

  Kia x

  OdpowiedzUsuń
 79. JEZU CHYBA PIERWSZA *O*
  WRESZCIE NOWY ROZDZIAŁ <3
  W PIĘĆ DNI PRZECZYTAŁAM WSZYSTKO A WLICZAJĄC NAUKĘ NA SPRAWDZIANY TO JESTEM Z SIEBIE DUMNA <3

  OdpowiedzUsuń
 80. uwieblabiam to <3. Błagam Tess nie sluchaj matki. A wy się nie przejmujcie, jesteście najlepsze, że che wam się tłumaczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 81. "Zapomniałaś, co się stało ostatnim razem?" To Tessa nie była pierwszą ofiarą?! Dawajcie następny XD bo mam tyle pytań w głowie :D

  OdpowiedzUsuń
 82. Aaaaaa <333333 nie spodziewałem się tego !!! Cudowny rozdzial :****

  OdpowiedzUsuń
 83. Dziękuję za cudowne tłumaczenie !!!

  OdpowiedzUsuń
 84. Wow prawda wyszła na jaw. Jezu nie mogę się doczekć o co chodzi z tym "ostatnim razem" ciekawość rozsadza mnie od środka! Nie mogę się doczekać nexta. XD Dzięki że tłumaczycie, nie przejmujcie się hejtami. <3

  OdpowiedzUsuń
 85. Omg omg i co teraz
  Ta matka tessy oprócz tego, ze jest suką to jeszcze jest dziwna
  Harry zachował się beznadziejnie, ale Tessa mu wybaczyła no i on ją kocha
  Ja pierdole tyle emocji

  OdpowiedzUsuń
 86. Jaki rozdzial jajdhedggahs
  Dziekuje za tlumaczenie i miłych walentynek, pomimo ze juz sie konczą haha

  OdpowiedzUsuń
 87. Pierwsza! Rozdział boski *-*

  OdpowiedzUsuń
 88. Jest pierwsza :) Jest niesamowity płaczę ;)

  OdpowiedzUsuń
 89. Wow.... Mocny rozdzial.. Nie spodziewalam sie takiego obrotu spraw =-O
  Fenomenalny rozdzial poprostu <3
  Wzruszylam sie w koncowce :'(
  "Ostatnim razem".... O kurka..
  Cos czuje ze w nadtepnym bedzie jeszcze ciekawiej :-D
  Juz tyle rozdzialow za nami a opowiadanie nadal jest tak samo swietne jak na poczatku *.* I coraz bardziej zaskakuje :-)
  Dzieki za tlumaczenie :-*
  To opowiadanie zostalo moim Walentym <3 XD

  OdpowiedzUsuń
 90. Ojejejej .
  Placze ...
  Oni musza byc razem a teraz pewnie znowu sie rozstana ...
  Jestescie wspaniale ze tlumaczycie a hejtami sie nie przejmujcie .
  Kocham Was <3

  OdpowiedzUsuń
 91. Walentynki a ty dodajesz rozdział jak mama Hazzy się o wszystkim dowiaduje? :c
  Ale dobrze że coś dodałaś<3
  Uzależniła się od tego ♥ *o*

  OdpowiedzUsuń
 92. Dziękuje Wam dziewczyny za to, że się tak poświęcacie xx Rozdział cudowny, życzę matce Tess jak najgorzej xd

  OdpowiedzUsuń
 93. pierwsza ♥ jeej kocham to. Wspaniałe tłumaczenie i świetny rodział. Nie mogę doczekać się następnego x) wzajemnie miłego walentynkowego wieczoru ;*

  OdpowiedzUsuń
 94. O Bożeee ale zajebioza !! łD

  OdpowiedzUsuń
 95. Jejku..zeby go tylko teraz nie zostawila :/ przeciez oni sie kochaja :* a rozdzial super :*

  OdpowiedzUsuń
 96. o boże ;cc jestem mega ciekawa co dalej o.o

  OdpowiedzUsuń
 97. Że co?
  On to wcześniej już jakieś dziewczynie - ym kobiecie - zrobił?
  Jestem zszokowana...
  Teraz Tessa pewnie odejdzie od Harrego :"(. I pewnie prędko mu nie wybaczy :"(.
  Czekam na kolejny ♥
  OlciaXX

  OdpowiedzUsuń
 98. Rozdział jest super! Matka Tessy zaczyna mnie denerwować -_- zawsze musi wpaść w nieodpowiednich momentach... ;/ Końcówka jest vebuirbnucircgw4ion *-* a ten prezent od Hazzy aww! <3 Jestem ciekawa co będzie dalej, nie mogę się doczekać nexta xx dzięki że tłumaczysz to ff KC! <3
  @Liam_My_Loves

  OdpowiedzUsuń
 99. O BOŻE!! MEGA! nie mogę się doczekać nexta <3 Uwielbiam :* <3

  OdpowiedzUsuń
 100. ŚWIETNY ROZDZIAŁ! Boziu! Ta matka Tesst wszystko umie spieprzyć! Biedna Tessa. Oco chodzi z tym 'ostatnim razem'?!?!?!? Jestem taka ciekawa! Miłych walentynek!
  Daisy

  OdpowiedzUsuń
 101. Cieszę się że pojawił się następny rozdział. Dziękuję ;*
  Udanej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 102. ZAJEBISTE 8)
  czekam na next xx

  OdpowiedzUsuń
 103. omg ostatnim razem ? wat ? nieeeee no nie i znów się spiepszy kurwa xd

  OdpowiedzUsuń
 104. Że co ????!!!!! No nie mogę ! Jak oni znów sie rozstają, to moje serce utonie.... Błagam, powiedzcie, że zostaną razem ! NIENAWIDZĘ matki Tessy, szef koszmarów po prostu. Uughhh, nie wyrobię z tych emocji ratunku ! #zszokowana

  OdpowiedzUsuń
 105. Dziekujemy Cat! Jesteś cudowna tak jak Angie i nwm jak ktos moglby ja hejtowac. Milych walentynek :) @_MyLovelyNiall

  OdpowiedzUsuń
 106. Dziekujemy Cat! Jesteś cudowna tak jak Angie i nwm jak ktos moglby ja hejtowac. Milych walentynek :) @_MyLovelyNiall

  OdpowiedzUsuń
 107. Och, bardzo dziękuję za tłumaczenie ;) nie przejmujcie się hejtami, to tylko nie wyżyte nastolatki .
  A tak wgl to mam pytanie:
  Czy wy na bieżąco tłumaczycie to co doda autorka czy macie jakiś zapas oryginału? ;)
  Z góry dzięki za odpowiedź ;)
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 108. Pierwsza !! <3 O JEZU TAK NIENAWIDZĘ JEJ MAMY !JFHWJKFH -,- <3 i co za końcówka :O:O:O:O <3 OMG <3 KOCHAM CIĘ ! ! ! <3 czekam na następny ! <3

  OdpowiedzUsuń
 109. Awwwww boziu Angie! Miłej zabawy kochana! Cat, dziękuję za rozdział! Jezuuuu co ten Harry znowu odpierdolił xDDD ♥

  OdpowiedzUsuń
 110. o Boze ! to jest takie aghsjkld;kfjghdsjakl ! milej zabawy Angie ! Cat , dziekuje ci za dodanie rozdzialu , jest niesamowity :') wszystkie sa niesamowite , tak jak wy . to , ze zaczelyscie tlumaczyc to ff jest czyms , za co bede dziekowac wam chyba do konca zycia ;o nie przejmujcie sie hejtami - pisza je ludzie zbyt zakochani w tym opowiadaniu ( czemu zasadniczo sie nie dziwie ) jednak powinni przystopowac , wiem ;p
  tak czy inaczej , dziekuje jeszcze raz i czekam z niecierpliwoscia na nastepny ! ta ostatnia scena .. o Chryste , co ten Harry znowu zrobil ? ale mi serce bije ;o nie wytrzymie ;o
  kocham was ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 111. O Boże cudowny rozdział <3 *-* ale zakończenie smutne :'(

  OdpowiedzUsuń
 112. Poczatek taki słodki :)
  Ale koniec mnie zaskoczyl !
  Jak ja nie ciepie matki Tessy !
  Jejciu Anne sie dowiedziała o nieeeee :"(
  CO SIE STALO OSTATNOM RAZEM HARRU ???? O BOZE !!!!
  + Tobie tez zycze mikego walentynlowego wieczoru :)

  OdpowiedzUsuń
 113. Kurwa o co chodzi z tym ostatnim razem???!!!!

  OdpowiedzUsuń
 114. rozdział wspaniały zresztą jak każdy inny
  'Ostatnim razem' ciekawe o co chodzi
  dziękuję, że tłumaczycie ily

  OdpowiedzUsuń
 115. Jezuuuuu!! Matka Tess jest potworną suką.. Ogromnie mnie wkurza, a Anne nie zasłużyła by dowiedzieć się o tym w taki sposób.. I o co chodzi z "ostatnim razem".. Jednego jestem pewna.. Tessa nie wróci ze swoją matką, ale martwię się o Anne i Hazze..

  OdpowiedzUsuń
 116. Zajebista część! Będzie się działo ^^

  OdpowiedzUsuń
 117. Nieeeeeeeee! Ludzie ile ten Harry ma tajemnic!

  OdpowiedzUsuń
 118. Pierwsza !!
  Rozdział jest mega nie mogę sie doczekać kolejnego.
  Nie przejmuj się hejtami i dodawaj rozdziały kiedy bd mogła.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 119. Omg, cudowny rozdział, ciekawe o co chodzi z tym ostatnim razem. Czekam na next! <3

  OdpowiedzUsuń
 120. Cudowneee <3 kocham ten fanfic. Dziekuje, ze to dla nas tlumaczycie, jestescie niesamowite ;*

  OdpowiedzUsuń
 121. nie mogę się doczekać, co z tego wyniknie!

  OdpowiedzUsuń
 122. Świetny rozdział pierwsza pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 123. Świetny rozdział :) Czekam na next :) +Pierwszaa ;D

  OdpowiedzUsuń
 124. Świetny rozdział *____* Uwielbiam to opowiadanie, czekam na next :) +Pierwszaa ;D

  OdpowiedzUsuń
 125. Świetny ;* Cat i Angie <3 mam podejrzenia co do 'Ostatniego razu' (można się domyślić) ;*

  OdpowiedzUsuń
 126. Świetny rozdział :) Tak w ogóle to nienawidzę matki Tessy, ona potrafi wszystko spieprzyć. I to ostatnie zdanie, boże... Nie mogę się dczekać kolejnego :)

  OdpowiedzUsuń
 127. słucham? ostatnim razem? no nie mówcie że harry już kiedyś coś takiego odwalił, znowu będą się kłócić omg

  OdpowiedzUsuń
 128. Dziekuje ze to zrobilas ;)
  A zapowiadalo sie juz tak dobrze...
  Biedna Anne, Harry i Tess :(
  @middleofmyworld

  OdpowiedzUsuń
 129. Naprawdę dziękuję że tłumaczycie to opowiadanie <3 Nie rozumiem jak mozna wgl wysyłać jakieś hejty... w tym tygodniu było tak duzo rozdziałów... To wspaniałe, wy jesteście wspaniałe <3

  OdpowiedzUsuń
 130. Ah boże ! To jest MASAKRA ! ZNOWU COS WYCHODZI NAJAW OH GOD ! DZIEKUJE ZE TLUMACZYCIE <3

  OdpowiedzUsuń
 131. *Wdech* *Wydech* *Wdech* *Wydech* Przed chwilą napisałam komentarz, który nie był do końca cenzuralny, a zwłaszcza na temat matki Tessy. No cóż, napiszę go od nowa. Cholera! Ja jej coś zrobię! Zabije ją i zakopie! A potem odkopie, znowu zabiję i znowu zakopie! Ta stara jędza zawsze się wpiernicza w nie swoje sprawy! Niech po prostu spada i nie miesza się! Harry uroczo zareagował na to jak Tessa dziękowała mu za prezent. Pewnie było jej głupio, bo mu nic nie kupiła, ale chyba to, że wróciła było świetnym prezentem. Awww... Harreh słodko do niej mówi! 'Przepraszam, skarbie' Czy to nie urocze? Bardzo! Matka Tes jak zawsze musi być wredna, jędzowata, głupia, zołzowata (jest takie określenie?), okropna, dobrze ubrana?! Zachowała się jak beszczel! Wparowała im do domu i zepsuła wspólne spanie. Małpa! Świetne określenie! Małpa Young. O ile jej matka ma tak samo na nazwisko. Biedna Anne... nie wiedziała nic i tu nagle okropna prawda. Właśnie dlatego nienawidzę matki Tessy - Psuje co piękne. O co chodziło Anne ze słowami: "Zapomniałeś, co stało się ostatnim razem?" Jaki ostatni raz?! On zrobił to wcześniej? Serio? W takim momencie? Mogę pocieszyć Tessę? Moje serce też tonie. Ona płacze - ja płaczę, ona jest wściekła - ja jestem wściekła, ona się śmieje - ja się śmieje. Ja się czuję jak ona. Jakbym to ja była na jej miejscy. Teraz naprawdę się o nich boje. Ledwo są ze sobą, wszystko się układa! Dlaczego w życiu (i opowiadaniach) miłość lub przyjaźń można kształtować miesiącami lub latami i wystarczy jedna rzecz, która umie zniszczyć tą relację w parę sekund. Ich miłość jest jak mydlana bańka. Wystarczy jedna igła lub mocniejszy podmuch wiatru, a już pęka. To okropne, naprawdę. A co do hejtów na asku. HEJTERZY POCAŁUJCIE JE W DUPĘ. Czy wy myślicie, że hejty popędzą je? To wręcz przeciwnie! Jeszcze bardziej to je zniechęca! Ja szczerze jestem na was wkurzona, bo nie chcę przez jakiś debili (którzy nie rozumieją, że macie również swoje życie i nie jesteście jakimiś no-life!), żebyście nie tłumaczyły tego opowiadania! Popatrzcie na to z innej perspektywy. One są jak balon, miłe komentarze jak powietrze, a hejterzy jak igły. Kiedy poleci balon? Kiedy napełnimy go igłami czy powietrzem?!
  Wy nie macie w ogóle wyobraźni! Eghh.. Co do walentynkowego wieczoru - to całkiem miło było. Czekolada + lizaki + chińszczyzna + Harry Potter i Kamień Filozoficzny = udane walentynki. Oczywiście pytanka:
  - Jak spędziłyście walentynki?
  A i mam nadzieję, że Angie dobrze się bawiła :) Życzę chęci do tłumaczenia, żeby się hejterzy odwalili i... to w sumie tyle. Kocham was ♥ ^^

  OdpowiedzUsuń
 132. Cudowny rooozdzial <3

  OdpowiedzUsuń
 133. Angie udanej zabawy ;* nie rozumiem ludzi, ktorzy pisza te wszystkie hejty ;* trzymajcie sie kochane ;* rozdzial swietny, boje sie co bedzie w nastepnym.. ;d

  OdpowiedzUsuń
 134. Pewnie nie pierwsza, ale rozdział jest cudowny!
  Nie mogę uwierzyć że matka Tessy jest taka wredna!!!
  Jak ona mogła to wszystko powiedzieć przy Anne? ;/
  Nienawidzę jej i jej potwornego zachowania... ale tak czy siak dziękuję za rozdział i nie nie przejmujcie się dziewczyny, wy również macie swoje życie. Tłumaczenie to tylko Hobby i przyjemność :)
  Angie życzę udanej studniówki:*
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 135. OMG NAJLEPSZY ROZDZIAŁ EVER
  I JESCZE CHYBA JESTEM 1 <3

  OdpowiedzUsuń
 136. Dziękuje, że to tłumaczycie <3 Podziwiam, bo macie dużo ważniejszych spraw a wybieracie właśnie to :3 Jeżeli ktoś chce to czytać, to poczeka i nie będzie się pytał o kolejny rozdział czy hejtował.. Reszta robi to, bo chce być fajna. x Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 137. Boże... NIE !!!

  OdpowiedzUsuń
 138. Boże... NIE !!!

  OdpowiedzUsuń
 139. Świetny rozdział nie mogę doczekać się następnego :)

  OdpowiedzUsuń
 140. o mój Boże
  genialne
  jak można skończyć rozdział w takim momencie?! :((

  OdpowiedzUsuń
 141. Jeny ! Co to wgl było ? Ale świetny :333 <33 czekam oxox

  OdpowiedzUsuń
 142. WoW co tu innego powiedzieć? Jejki rozdział zajebisty kocham go! Bosz... boje sie kolejnego rozdziału. Oby wszystko było dobrze ;) Pierwsza?

  OdpowiedzUsuń
 143. Jej, nie spodziewałam się takiego obrotu akcji- nie cierpię matki Tessy!
  ;**
  Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 144. Boziuuuuuu kocchhhaaaammm najlepszy! fanfic... lols ale się porobiło!

  OdpowiedzUsuń
 145. No to sie teraz porobiło :/ czekam na kolejny rozdział :))

  OdpowiedzUsuń
 146. Serio Harry Serio?? Już to kiedyś zrobił??

  OdpowiedzUsuń
 147. o kurde :o
  rozdział na początku zapowiadał się tak słodko i tu prosze..............
  jednak mam nadzieje że wszystko dobrze się ułoży
  czekam na nn x

  OdpowiedzUsuń
 148. kuuurde nie nie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  to jest jakas paranoja. jak oni sie teraz rozstana po tym to ja tego nie czytam.... no ja po prpstu nie moge...

  OdpowiedzUsuń
 149. świetny rozdział! nie mogę się doczekać co będzie dalej i co Harry takiego zrobił w przeszłości..

  OdpowiedzUsuń
 150. o matko co sie dzieje!!! taki zwrot akcji!! jestem ciekawa co stało sie ostatnim razem!!! czekam na kolejny i dziekuje za ten xxx

  OdpowiedzUsuń
 151. Uwielbiam, dziekuje za rozdział!! teraz nie ma żadnych komentarzy, po dodniu moj będzie pewnie jakiś 10 i DOBRZE, ZASŁUGUJECIE NA TO <3. UDANYCH WALENTYTEK!!! :))

  OdpowiedzUsuń
 152. Boże świetny rozdział. Po prostu nie mogę się doczekać awwwh <3
  +
  nie wiem o co ten cały hejt. jesteście świetne i będę wam wdzięczna do końca życia za to, że tłumaczycie x

  OdpowiedzUsuń
 153. Omg
  #DRAMA TIME
  Kocham to *.*
  Wesołych walentynek :***

  OdpowiedzUsuń
 154. aaaaaaa... i jeszcze....
  tym milym akcentem na koniec popsuly sie najlepsze walwntynki na swixie...
  no kuuuur..

  OdpowiedzUsuń
 155. Świetny rozdział i meeega bardzo dziękuję ! A hejtami się nie przejmujcie, jestem z wami ! :*

  OdpowiedzUsuń
 156. .wpierdole tej matce Tessy ugh! i mam nadzieję że nie rozdzielą hessy. A harry musi się wytłumaczyć...i święta! Za dużo rzeczy xd

  OdpowiedzUsuń
 157. To jest jakaś masakra.
  Było dobrze, ale nie... zawsze coś musi się spieprzyć.

  @lola_hej

  OdpowiedzUsuń
 158. Jak ja uwielbiam twoje tłumaczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 159. jejku ;o
  o co chodzi?
  Harry już tak wcześniej zrobił? :o
  już nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału!<3

  OdpowiedzUsuń
 160. Pierwsza ^^ B-O-S-K-I-E <3

  OdpowiedzUsuń
 161. OMG! Wspaniały ♥... już nie mogę się doczekac co dalej. :)

  OdpowiedzUsuń
 162. Świetny rozdział . OMG ciekawe co się teraz stanie

  OdpowiedzUsuń
 163. O boze.... o boze o boze o boze o boze... co za katastrofa! Jezu jakbym byla na miejscu Tess to nie wiem co bym zrobila.... o mamo *.* :'( zajebisty! <3

  OdpowiedzUsuń
 164. O. MÓJ. BOŻE. UMARŁAM.
  Ten rozdział był po prostu dnjifhnxucaghqjaz *w*
  To jak matka Tessy wparowała do ich mieszkania i cała ta akcja. Nie, to zbyt wiele jak na moje delikatne serce. 'Ostatnim razem'? Harry, coś ty nawywijał?! Nie mogę normalnie, nie mogę.. Agh.. Anne płacze, a matka Tess triumfuje. Bożeee, nienawidzę zołzy. >.<
  Do Angie: miłej zabawy kotek! ♥
  Do Cat: ooooch, dziewczyno! ty to potrafisz poprawić nastrój w walentynkowy wieczór! bardzo, bardzo dziękuję za dzisiejszy rozdział. A co do hejtów to jestem jak najbardziej za. Znaczy wróć: nie za tym, żeby hejtować, tylko za zasadą xD
  Oks, koniec wywodu, bo zaczynam się plątać w słowach lolz :D
  Buziaki,
  Sam. x

  OdpowiedzUsuń
 165. to jest cudowne, żyję tym ff normalnie :o
  ale.. ostatnim raazem? jesli Hazz i Tessa znowu się rozstaną, to przysięgam, że się zabiję XD

  OdpowiedzUsuń
 166. O Matulu! Masakra jakaś co się porobiło :((

  OdpowiedzUsuń
 167. O matko jedyna nie wierze !! juz niemoge sie doczekac nastepnego :OO

  OdpowiedzUsuń
 168. Dziekuujee <3 i nawzajem (w sumie zostala 1 minuta walentynek hihi)

  OdpowiedzUsuń
 169. Po pierwsze miłej zabawy Angie! Po drugie WOW nie spodziewałam się takich wydarzeń... co to ma być? Oni mają być razem na zawsze! Po trzecie dziękuję za rozdział!

  OdpowiedzUsuń
 170. OO nie spodziewałam się że mama Tessy przyjedzie :o rozdział super ;*

  OdpowiedzUsuń
 171. Tessa prosze nie zrywaj z Harrym ! Jejku ale sie dzieje ! :o Wesołych Walentynek Wszystkim !! :)

  OdpowiedzUsuń